praegune kellaaeg 20.06.2025 16:30:48
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
|
Pspman
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
06.02.2011 15:33:41
VGA pilt ruuduline! |
|
|
Tere!
nimelt selline mure. et lülitasin oma lauaarvuti eile välja ning arvuti ei tahtnud ega tahtnud välja lülituda, kui siis monitori pilti vaatasin nägin et suht down on ees Win 7 ja pilti kole ilmelikult ruuduline selline nagu oleksid pikslite read paigast nihkunud. Täna hommikul arvutit tööle pannes oli tulemusesks jälle toosama ruuduline pilt. Sai küll uuesti peale lastud graafikadraiverid ning ja kaart korra masinast ära võetud. viimane isegi mõni minut aitas kuid siis jälle sama ruuduline pilt. tegin printscreeniga pildi desktopist nin g saatsin endale meili peale, kui teisesdt arvutist avada on pilt ruuduvaba. Siis tekkis mõte et proovida projektor taha lükata ja vaadata mis saab, ja juhtus see et pilt on täiesti korras. Küsimus kas võin oma montiori silmpilgutamata aknast välja visata ja uue jäerle poodi minna või annab vana sõpra veel kuidagi päästa?
_________________ Chuck Norris võib ka keerdukse pauguga kinni lüüa! |
|
Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
06.02.2011 16:13:13
|
|
|
Proovi oma monitori enne teisel arvutil.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
Kommentaarid: 356 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
282 |
|
tagasi üles |
|
 |
Pspman
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
06.02.2011 17:11:20
|
|
|
Nüüd siis selline anomaalia, et ühendasin selle montori korra läpakale järgi ja kõik tipptopp ja siis uuesti lauakale ning ennäe imet töötab vähemalt hetkel!
aa selle probleemi ajal on nii, et control panel näitas et arvuti taga on Default monitor mitte Acer AL1916W nagu peaks, kuigi ma lasin neid graafika draivereid mingi 2 korda peale ja maha. Siis kui projektor järgi oli, siis näitas et järgi ongi Epsoni projektor ja kui siis tegin vahetuse ja pani9n Aceri montori järgi siis näitas ikka et on Epson järgi ning pakkus resoks mulle 1280x 800 ja siis kui muutsin reso 1440 x 900 peale lõi kohe et montoriks on Acer AL1916W !
_________________ Chuck Norris võib ka keerdukse pauguga kinni lüüa! |
|
Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
tagasi üles |
|
 |
|
lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|