Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  EVE online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 73, 74, 75  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
profit
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2003




sõnum 01.07.2003 10:04:53 EVE online vasta tsitaadiga

kas keegi mängib seda mängu ka ja kuda muljed on?
mingid tava mängud mind ei huvita aga see mäng tundub olevat thumbs_up.gif

rohkem infi: www.eve-online.com
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 01.07.2003 10:55:00 vasta tsitaadiga

olen seda betatestinud. pean tunnistama et asjal on jumet. ilus graafika on, hästi läbimõeldud interfeis minu arvates. kuigi osad asjad olid veidi bugised testimise ajal, nagu näiteks mängu sisene web browser mis kalas vahest jms. selleks et mängus kusagile edasi jõuda tuleks nagu liituda mingisuguse organisatsiooniga. organisatsioonid tegelevad erinevate asjadega, toodavad, müüvad ostavad jne. üksiküritajana seal pole ilmselt teha midagi. samas olid mängus NPC'd ehk siis arvuti poolt juhitavad tegelased. need olid piraadid kes aeg ajalt ryndavad. lahing kosmoses on midagi muud kui näiteks freelancer'is. asi on vägagi kaugel simulatsioonis, mingeid manöövreid sa seal eriti ei soorita ega istu vaenlasele saba peale et ta maha nottida jne. lihtsalt tiirlevad laevad ringi ja tulistavad 11. laeva liikumine oli yldse algul harjumatu, eriti arvestades et tegemist on kosmoselaeva juhtimisega. juhtimise võib võrrelda ... ma ei tea ... võibolla Diabloga, ehk siis kuhu klikid sinna lendad, klaviatuuriga laeva juhtimist polnud nagu sellist olemas.
mängus on nagu igas RPG's ikka character'i arendus käib kuid ausalt öeldes see kuidas see yhe või teise spetsifikatsiooni leveli tõstmine käib on minu jaoks pole piisavalt 'RPG-line'. paned lihtsalt mingit asja treenima ja siis tegeled oma asjadega, ja siis mõne tunni pärast ongi level käes. ma ei tea, võibolla saab neid leveleid ka nö 'ära teenida', kuid mina sellest kuulnud pole.
minule isiklikult see mäng ikkagi ei istunud, vä väga ilus graafika. aktsiooni on vähe. alguses veedad _väga_ palju aega resursside korjamisega ja nende maha müümisega(samal ajal treenid mingeid oskusi). siis saad endale osta mingi vingem laev ja igasugu mooduleid sellele, kahureid jne. väga omapärane turusüsteem on mängus, saad vaadata mis vidinaid on müüja kusagil teises sektoris ja näiteks laeva sealt ära osta kuid muidugi tuleb lennata kohale et seda kätte saada. see ka muidugi norm et võib olla mitu laeva endal korraga, hoiad neid nagu garaažis. aga üldiselt mäng ei ole mõeldud ilgeks aktsiooniks, rohkem poliitikat seal kui sõjapidamist. organisatsioonide omavahelised suhted jne kraam.
ise raha eest seda mängu ei mängiks kuna üldkokkuvõttes gameplay ei istu ja seda sorti mäng nõuab praktiliselt igapäevast mängimist, ja seda enam kui maksad kuumakse.

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profit
HV vaatleja

liitunud: 10.03.2003




sõnum 02.07.2003 08:23:45 vasta tsitaadiga

kas keegi on mänginud nii EVE'i kui ka Earth & Beyond'i?
tahaks võrdlusi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 02.07.2003 10:00:00 vasta tsitaadiga

Earth & Beyond'i? heh, juhtus just nii et see on teine mäng mille betatestijaks ma sain, kuid testida ei saanud... thumbs_down.gif

niih, tuli mulle meil et olete valitud testijate hulka ja minge sinna lingile ja kinnitage ära et ikka tahate olla testija jnejne. siis oli valida kas alla tirida või plaadina saada. muidugi kiusu pärast ma tahtsin seda asja plaadil. täidan siis tellimisvormi ja äkki avastan oma aadressi sisestamisel et sellist asja nagu Estonia polegi olemas nende nimekirjas, see eest on täitsa olemas Soviet Union ( thumbs_up.gif ??). panin siis Soviet Union ja 'state' panin Estonia. jõudis kohale küll.
installisin ära ja siis esimesel käivitamisel asi tahtis kohe patchi olemasolu netist kontrollida ja selle alla laadima. mis aga ei õnnestunud, peale pika ootamist sai time-out'i ja oligi kogu lugu. ja käsitsi patchi tõmmata ei saanud. nii et ma proovisin mängu käivitada umbes iga päev kahe nädala jooksul erinevatel kellaaegadel ja ei miskit. siis ma mõtlesin et minge teie ka persse lugupeetud Electronic Arts ja Westwood ja viskasin plaadi riiulisse tolmu koguma. nii palju selle proovimisest icon_smile.gif

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 02.07.2003 10:07:27 vasta tsitaadiga

earth & beyond ei pidanud ju nagunii midagi märkimisväärset olema, miks neid kahte omavahel võrrelda?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 07.04.2004 11:22:48 vasta tsitaadiga

mhmh.... HÄSTI palju on seda infi. ma olen kõik musa alla tirind, et oletad pilte vahtides... milline mäng olla võib.
see raha ülekandmine on ka üks paras...

võiks kasvõi mingi demo olla

_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"


viimati muutis Wilts 22.04.2006 09:50:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 23.05.2004 15:21:16 vasta tsitaadiga

NII SIIS kes tahavad proovida EVE´i siis nüüd on selleks võimalus...

LINK

Tirige sealt alla ja saate 10Päeva mängida icon_razz1.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 23.05.2004 22:53:55 vasta tsitaadiga

Wilts, võiksid muljetada natukene, oled vast asja mänginud ju icon_wink.gif
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kruvi
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2003




sõnum 24.05.2004 01:23:46 vasta tsitaadiga

Jah nõustun, EVE tundus lihtsalt igav, kuigi väga ilus.

Ei õnnestunud Earth & beyond'i kunagi testida millegipärast.

Kuid kui samas stiilis MMORPG'd tahad siis soovitan Jumpgate'i, betatest oli ütleks et üks mu parimatest betatesti kogemustest. Stabiilne, huvitav, palju sündmusi etc.

Jumpgate peaks ka praegu veel väga tugev olema, alles hiljuti tuli veel tal mingi lisa välja, samuti oli vist ka tegemist euroopa developeriga nii et minu arvates on ta seda stiili MMORPG-idest parim.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 24.05.2004 11:28:43 vasta tsitaadiga

ehe icon_rolleyes.gif
ok üritan.

See mis mind selle mängu külge naelutas oli 10000 inimest kes lendavad ringi ühes... galaktikas WOU icon_biggrin.gif

Kõige suuremad piraadid kes tapavad inimesi on samuti inimesed thumbs_up.gif (ise sain sedasi otsa icon_smile.gif ) kõige haigem on see kui tüüp notib su maha, siis võtab ühendust ja u, et ups kogemata.
nendel on pearaha vahest sadades miljonites (pearahakütid ei aja taga mitte mingit tebiilset arvutit vaid sul on vastus inimene kelle järgmist käiku ei oska sa kuidagi ette aimata)

Korporatsioon on nagu üks suur pere(enamus)... kes tegutseb ühise eesmärgi nimel. Mõni värbab uusi ainult sellepärast, et omale lamedalaubalisi kaevureid juurde saada

Laevade relvastus ja kaitse... X2 ja freelancer jäävad oma paari jupi valikuga kaugele maha... algul võttis pahviks...

ja ega neid ei saa niisama peale lappida, sul peavad olema vastavad oskused mida saab õppida (vahest maksavad raamatud samapalju kui asi mida tahad peale panna)

seda on raske sõnadesse panna.... peab ise korra seal sees olema.

Algul kui tekid ühe meteoriidi juurde, võiks natuke siiski kuulata mida õpetatakse... sest kui sealt ära lennata tekib varsti paras peavalu nende tabelite vahel sõelumisega ja õige asja leidmisega... mida vanem kasutaja teeb võibolla paari liigutusega.

Igaüks saab teha ka missjoone.. a sinna ma ei jõudnudki... ühe võtsin ja kui olin 3x läbi 16 tähesüsteemi edas tagasi lennanud viskas üle (alguse asi icon_lol.gif ) see võttis peaaegu 4-5h, lõpuks kiskusin kasti laiali ja lükkasin oma romule selle kola peale.

Laevaga liikumine ei toimu mitte nagu mõnes lennu simulaatoris vaid... näiteks kui avad parema hiire klõpsuga menüü, siis saab sealt valida kas lendad mingi planeedi juurde või mingisse jaama.
Kaardi alusel saab paika panna ka pikema lennu läbi mitme tähesüsteemi... siis viib autopiloot sind kohale,
lühema otsa jaoks saab hakkama kahekordsest hiireklõpsust (näiteks vaenlase eest ära lennata)

Kellele meeldib madin tuli ja veri... siis seda jääb seal väheks.
mm.. Kui just ise massiliselt piraate ei käi nottimas... sest plahvatused ja muud efektid on ilusad... aga ikkagi- laev tulistab, laev sihib ja arvuti otsustab vastavalt sinu oskuste levelile kas saad pihta või ei.

Ärge unustage laeva kindlustamatta!


viimati muutis Wilts 10.10.2005 10:24:13, muudetud 6 korda
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 24.05.2004 11:46:10 vasta tsitaadiga

Mitte ei leia seda kohta, kus selle FilePlanetiga tasuta liituda saab icon_sad.gif
Wilts, ehk aitad? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 24.05.2004 13:06:39 vasta tsitaadiga

kui hakkate downloadima, siis üritage pääseda Gamespy logimis kohani ja seal tehke tasuta akaunt... Fileplanet tunnistab seda ka

viimati muutis Wilts 19.08.2004 21:58:19, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
>-Shifty-
Kreisi kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 07.02.2004




sõnum 24.05.2004 14:54:41 vasta tsitaadiga

... mänginud sain isegi beetas cruiseri siis tulki üks suurem cruiser nottis mind maha ... sinna läks 2 kuud kaevandamist.....

EVE minuarvates üpris hea äri tegemine aga endale küll kohe peale ei läinud ... parem ootan X2 online ära ja kui kellelegi X2 ei meeldind siis lihtsalt mängida ei osanud icon_wink.gif

sa selle 20 toltsi kuus hinna eest ... olge normaalsed icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 24.05.2004 16:23:13 vasta tsitaadiga

isiklikult ei meeldinud see laevad liikumine seal kohe mitte.... see oli lihtsalt... vale
jaa kuidagi rõvedalt pime oli kaa koguaeg... võibolla mu monitor nati maha keeratud icon_rolleyes.gif
siis veel.. see ostmine ja müümine... magama läksid siis nägid juba tabeleid unes ka
kui laev õhku lendas...tuli mingit lillat auru... jaaa laev lagunes kolmeks neljaks tükiks... see ka ei meeldinud, oleks võinud kena kärakas käia

jaaaa siiis veel need video lõigud...aaah ma vaatan enne 60a ulmekat
liikumine(käimine), istumine icon_lol.gif tahe... nad ju ei istunudki icon_neutral.gif

EVE´l pole vähemalt videolõikusid ja laevad on kuidagi reaalsemad
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
>-Shifty-
Kreisi kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 07.02.2004




sõnum 24.05.2004 21:47:16 vasta tsitaadiga

sa ikka pätsisid ära kah? 1.3's "laevade liikumine" natuke edukam ja kui paneksid bump mappingu peale siis oleks ilusam ja heledam veidike icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 24.05.2004 22:59:30 vasta tsitaadiga

Tjah, rahvas , kuid öelge ausalt, Freelancerist parema mängitavusega kosmosesimu pole vel eksisteerinud ju,nii, nüüd laen endale ka selle 10 päevase triali ja vadan kuda on, anyways, Earth and Beyond oli ka päris hea mõtte ja sisuga mäng(julmalt palju võimalusi oma personaalse ilmingu ja skillide jaoks jne, sai puha inimesena ringi liikuda erinevates kohtades , hullult meeldis, kuid mängitavus oli nii saast , et, öäk, ajas isu pealt!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
>-Shifty-
Kreisi kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 07.02.2004




sõnum 24.05.2004 23:06:47 vasta tsitaadiga

uhm


microsoft varastas freelanceri idee X seeria pealt... ja sitalt tegid freelancer viskab nädalaga kopa ette suuri laevu lennata ei saa laevastikku pole etc
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 24.05.2004 23:11:19 vasta tsitaadiga

Kuid ma rääkisin mängitavusest, juhitavus + muud korraldused jne! Kuid tegelt ütle selle x seeria parim mäng , kosmose simu!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 25.05.2004 11:27:33 vasta tsitaadiga

oleks Freelancer parema pildiga...(kuidagi mage hall.... olgu siis tegu klaasi või metalliga)
jaa tähesüsteeme oleks kõvast üle 43? jaaa poleks seda kuramuse imelikku rämpsu seal planeetide vahel..... relvade valik millega rünnata ja ennast kaitsta võiks nati laiem olla, mitte et mingi 10 erinevat kilpi pole üldse naljakas

siis oleks see väääga hea mäng... videod on just tahedad... vaadake seda kumerust ja liikuvust icon_razz1.gif

aga see vabadus mida kõvasti välja reklaamitakse... naad unustasid selle vist mängu lisamata icon_lol.gif icon_evil.gif

ja üks asi ei mahtunud mulle pähe...kuidas saab "looduslik" wormhole lukus olla icon_eek.gif täiesti pael
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 25.05.2004 14:15:48 vasta tsitaadiga

EVE´l on üks jama asi mis häirib.... vaatad ostes neid laevu...igast uhked ja suured asjad seal lõpupoole... a siis kui näed oma kõrval seda... asi on ikka haigelt väike... mammut võiks oma nime ikka väärt olla icon_neutral.gif
........................................
edit.. tuleb ikka laeva külje alla lennata, et suuruse vahet näha lol


viimati muutis Wilts 10.10.2005 10:27:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 25.05.2004 18:53:27 vasta tsitaadiga

Arvatavast ma ka täiega pooldan Freelancerit kuna see on siiski esimene kosmose simu mida ma mänginud olen! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 25.05.2004 22:01:45 vasta tsitaadiga

Ok, proovisin ka ära ja eriti peale ei läinud see mäng. Liiga vähe actionit vist icon_razz1.gif . Tegelt ei saanud ma mängule päris hästi pihta ka icon_lol.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
>-Shifty-
Kreisi kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 07.02.2004




sõnum 25.05.2004 23:40:12 vasta tsitaadiga

EVE point on kaevandada mingi 2 kuud et raha saada ja siis cruiser osta ja mingi bountysid tegema hakata icon_smile.gif (yay)

enivei X2: the threat 1.1 pätchis parandati liikuvus ära ennem oli mingi ull lag controllidel nüüd pole enam täitsa korralik simu ... ja laevade suurusel on ikka vahet küll kui paned mingi M5 (scout) ikka M1(Carrier) kõrvale siis on ikka usutav et kuskil 200 neid sinna sisse kah mahub.

üle 110 systeemi on ja inimesed teevad nmeid juurde galaxy editoriga icon_biggrin.gif

7 rassi igaühel oma laevade disainid ning valik sama ka factorytega mida saad osta ning paigutada ST võid ehitada oma impeeriumi ainukesed laevad millega lennata ei saa on Khaak (enemie of everybody) kuna need oleks mängija käes natsa karmid

graafikalt on ikka üle küll freelancerist jne kui korralik video on sees icon_smile.gif GF2 ära looda midagi ilusat icon_biggrin.gif (seepärast ootangi kannatamatult oma MSI FX5900U'd icon_wink.gif)


läks peale kuna ona piisavalt tegevust micro managment etc combatit ikka küllaga ning kui väike impeeriumi algatus (7 factoryt 5 syteemis ja suur transporter 2x4 wingi fighteritega ) siis ikka päris lõbus kui viicimist on icon_biggrin.gif ära ka ei tüdine kuna koguaeg lastakse uusi pätse välja ning on lootust ka X2 online saada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 25.05.2004 23:52:48 vasta tsitaadiga

Tundub põnevam tõesti olema see x2! Kuid mis mulle freelanceris silma jäi oli see uskumatule hea sisu koos vaheklippidega,heade tegelaste ning suurepärase space soundtrackiga,mis eriti hästi ikka peale läks!Samuti ka laeva juhitavus oli ikka küll üle prahi, kuid sinu jutu jereldusena jah, nii palju võimalusi tõesti ei olnud, kuid üldmulje jäi ikka väga + !Hakkan sis rohkem infi selle X2 kohta uurima!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
>-Shifty-
Kreisi kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 07.02.2004




sõnum 26.05.2004 00:03:47 vasta tsitaadiga

mmmm
ookhay

natsa linke siis juba icon_smile.gif

http://www.egosoft.com (üld veebikas)
http://argonopedia.ppcis.org/ (Database of anything and everything X2)
http://www.the-commander.com/ (lihtsalt hea link)

Paar korralikku screeniet kah icon_smile.gif

http://www.egosoft.com/x2/sotd1/(14).jpg
http://www.egosoft.com/x2/sotd1/(2).jpg



P.S Ärge paanitsema hakake kui alguses hakkama ei saa (ise alustasin 6 korda mängu uuesti) ja kui miskit imelikku on küsige egosofti foorumist head inimesed seal icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  EVE online mine lehele 1, 2, 3 ... 73, 74, 75  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.