Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  arvuti jama märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Intro
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2010




sõnum 14.12.2010 12:23:29 arvuti jama vasta tsitaadiga

Tervist


Oleks vaja kellegi targema persooni nõu milles viga võib peituda. Probleem seisneb selles et mängudes on FPS jube madal ja eba stabiilne . Ja küsimus oleks järgmine et kas viga võib olla riistvaraline või tarkvaraline või hakkab lihtsalt vidokaart otsad andma .Kuna kui ma graafika ostsin siis oli kõik OK ja ma tean et mul tuttav ostis sama kaardiga arvuti aga tal jooksevad asjad tunduvalt paremini muud andmed on minu arvutil paremad v6i samad väljaarvatud RAMid .
oleks kohutavalt tänulik mingi info eest siis oskaks kuhugi poole oma pilgu suunata .

arvuti andmed:

Prose: AMD phenom(tm) 9500 Quad-core protsessor 2.21Ghz
RAM: 2 GB
Emaplaat: Gigabyte GA-MA790FX-DS5
Video: Club3D ATI radeon HD 3850
OS: Windows 7
kõvaketas: 300Gb free 200Gb
Directx 9
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 14.12.2010 22:14:13 vasta tsitaadiga

Mis keemiaga sa DirectX 9 Windows 7 peale keevitasid? Ja miks?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 14.12.2010 23:36:16 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Mis keemiaga sa DirectX 9 Windows 7 peale keevitasid?

Ilmselt sellega: http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=2da43d38-db71-4c1b-bc6a-9b6652cd92a3&displaylang=en icon_smile.gif . Mul kui õieti mäletan näitas ka DX10 kaardiga seitsme all DX versiooniks 9 millegipärast.

Sellest veast niipalju, et kõige lihtsam on teha Windowsile puhas install ja siis on kohe näha kas FPS tuleb tagasi või mitte. Kui tuleb siis oli viga tarkvaras, kui mitte siis ilmselt kaardis. Kõik muud üle, ümber ja maha installimised ei tarvitse sama selget vastust anda ja vaevalt sul proovimiseks teist samaväärset kaarti ka on.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Intro
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2010




sõnum 15.12.2010 12:28:17 vasta tsitaadiga

täpselt sama kaardiga ma saaks proovida küll kuna mu tuttaval on sama kaart. kui ma nüüd õigesti arusain siis kui sõbra kaardiga ei ole fps parem siis peaksin formati tegema.

aga tänud vastuste eest ma kindlasti proovin neid

Ja muidugi mul 1 tuttav rääkis et võipolla ei sobi mu arvuti jupid omavahel kokku või midagi et selline madal performance on see kuidagi võimalik ja oleks võimalik mingeid linke saada kust kohast seda välja selgitada
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 15.12.2010 17:00:54 vasta tsitaadiga

Intro kirjutas:
täpselt sama kaardiga ma saaks proovida küll kuna mu tuttaval on sama kaart. kui ma nüüd õigesti arusain siis kui sõbra kaardiga ei ole fps parem siis peaksin formati tegema.

Täpselt nii.
Mis puutub juppide omavahelisse sobivusse siis nagu ma aru sain, kadus sul see FPS alles hiljem ära. Sel juhul võib aga põhjuseid olla üldjuhul siiski vaid kaks: kas ütles kaart üles või tekkis mingi tarkvarajama. Performance testimiseks on saada hulganisti erinevaid programme. Siin sulle terve valik selliseid: http://majorgeeks.com/downloads4.html icon_smile.gif !
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  arvuti jama
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.