Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Hinnavaatluse uudised »  Firefox ja Internet Explorer kaotavad, Chrome kasvatab turuosa märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2010 05:21:53 Firefox ja Internet Explorer kaotavad, Chrome kasvatab turuosa vasta tsitaadiga


Kui aastaid tagasi on Firefox osakaal olnud 60% ringis, siis nüüdseks on see vähemalt HV külastajate puhul langenud alla 50%. Peamiselt on turuosa kaotatud konkureerivatele Chrome (osakaal 17%) ja Opera (7%) ning seni vähemlevinud brauseritele. IE osakaal on endiselt 20% kandis ja Safari osa alla 5%.

Operatsioonisüsteemi Windows kasutajate seas on aga esmakordselt 50% künnise ületanud Windows 7. Teisel tugeval kohal on endiselt XP (40%), Vista osakaal on aga langenud alla 9%.

HinnaVaatlusel on ühes kuus üle 250 000 unikaalse kasutaja ning tehakse üle 860 000 külastuse.

Vaata lähemalt manuses toodud PDF dokumente.
Manus

Lae alla
HV kasutajate Windows operatsioonide jaotus

Lae alla
HV kasutajate brauserite jaotus


_________________
HV valuutakalkulaator


viimati muutis Tanel 28.01.2011 01:25:51, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004




sõnum 30.11.2010 08:49:11 vasta tsitaadiga

Äge pilt :d
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2010 09:19:19 vasta tsitaadiga

No Chrome-l on veel pikk tee minna enne kui FF kinni püüab.Mulle pigem tundub, et FF parem inimesele kellele meeldib ise kõike näppida paika icon_razz1.gif .Chrome on selles suhtes piiratud võimalustega.Isegi offline installeri hankimine pole teab mis lihtne ja paljud asjad on sinu eest juba nö "ette otsustatud".

Opera on üldse ja alati väikse kasutusega ja Safari on üldse näide sellest kui halba brauserit webkitil teha annab thumbs_down.gif .IE9 on samm edasi ja kindlasti see tõstab mingil määral IE kasutust foorumis, aga minu jaoks jääb see ikka väga piiratuks.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 30.11.2010 09:31:45 vasta tsitaadiga

tomorrow, lihtsalt infoks, et igal brauseril on oma nišš, samamoodi võiks ütelda, et Firefoxil on pikk maa minna enne kui Chrome lihtsuse, mugavuse ja lakoonilisuseni jõuab. Igal brauseril on omad plussid (ilmselt ka Safaril ning IEl kuigi ma ei oska hetkel ühtegi välja tuua võrreldes teistega).
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ModiKomP
HV kasutaja
ModiKomP

liitunud: 01.06.2005




sõnum 30.11.2010 10:46:46 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Äge pilt :d


IRW tahtsin just sama mainida, see on üks teemakohasemaisd pilte mida näinud.

_________________
Lugupidamine
http://www.modikomp.ee/soodus/


viimati muutis ModiKomP 30.11.2010 11:04:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2010 11:00:23 vasta tsitaadiga

Tbh paras kah .. õppige browserit tegema...
Iga uus versioon on 1.5x aeglasemaks muutunud ja nõuab rohkem ressurssi.

Spoiler Spoiler Spoiler


tsitaat:
Chrome on selles suhtes piiratud võimalustega

Kustkohast piiratud?
See et niipalju valmis pluginaid pole ei tähenda et piiratud võimalustega.
Piiratud ainult neile kes ise pluginaid teha ei oska või viitsi.

http://code.google.com/chrome/extensions/getstarted.html
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002




sõnum 30.11.2010 11:29:00 vasta tsitaadiga

madest kirjutas:
Piiratud ainult neile kes ise pluginaid teha ei oska või viitsi.

Chrome on väga hea brauser neile, kes ise paremat teha ei oska või ei viitsi bullshit
Mõni mees ikka üldse ei mõtle, millist paska suust välja ajab.

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 30.11.2010 11:36:32 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib küll kõike ise näppida ja oma käe ja vajaduste järgi kohandada aga kui Chrome ikka lehed praktiliselt kohe avab samas kui Firefox enne tükk aega millegi talle ilmselt väga olulise üle järele mõtlema kipub icon_smile.gif , ei taha viimast enam eriti nähagi. Võimalik, et mõne kiirema/äkilisema internetiühenduse puhul pole see ehk nii tuntav aga hetkel mobiilinterneti kasutajana hakkas Firefoxi uimerdamine mulle ikka tõsiselt närvidele käima. Isegi IE9 beta on selles mõttes Firefoxist peajagu üle samas kui FF4 beta ei anna esialgu lootustki, et asi antud osas kunagi paraneda võiks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2010 12:28:19 vasta tsitaadiga

djstallion kirjutas:
madest kirjutas:
Piiratud ainult neile kes ise pluginaid teha ei oska või viitsi.

Chrome on väga hea brauser neile, kes ise paremat teha ei oska või ei viitsi bullshit
Mõni mees ikka üldse ei mõtle, millist paska suust välja ajab.


Ma lihtsalt tahtsin teada mida saab chromes vähem teha kui FF is neid asju kindlasti on.
Lihtsalt huvitav oleks teada mida inimesed nii oluliseks peavad et ei saa chromele üle kolida
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2010 12:35:34 vasta tsitaadiga

... aga miks peaks kolima ?
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peeter
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2010 12:43:12 vasta tsitaadiga

madest kirjutas:
djstallion kirjutas:
madest kirjutas:
Piiratud ainult neile kes ise pluginaid teha ei oska või viitsi.

Chrome on väga hea brauser neile, kes ise paremat teha ei oska või ei viitsi bullshit
Mõni mees ikka üldse ei mõtle, millist paska suust välja ajab.


Ma lihtsalt tahtsin teada mida saab chromes vähem teha kui FF is neid asju kindlasti on.
Lihtsalt huvitav oleks teada mida inimesed nii oluliseks peavad et ei saa chromele üle kolida


Näiteks firebug
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
God-1
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2003




sõnum 30.11.2010 12:45:04 vasta tsitaadiga

madest kirjutas:
djstallion kirjutas:
madest kirjutas:
Piiratud ainult neile kes ise pluginaid teha ei oska või viitsi.

Chrome on väga hea brauser neile, kes ise paremat teha ei oska või ei viitsi bullshit
Mõni mees ikka üldse ei mõtle, millist paska suust välja ajab.


Ma lihtsalt tahtsin teada mida saab chromes vähem teha kui FF is neid asju kindlasti on.
Lihtsalt huvitav oleks teada mida inimesed nii oluliseks peavad et ei saa chromele üle kolida


Isiklikult miks ma eelistan FFox on see, et esiteks lubab ta kasutada "LastPass" parooli hoidlat.
Teine üli hea asi on sync erinevate masinate vahel. Ei tea mida teeksin ilma selleta. Eriti siis kui kasutad mingit 3-4 erinevat arvutit ja siis tahad lisada või eemaldada mingit bookmarki.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 30.11.2010 12:50:15 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... aga miks peaks kolima ?


Täpselt. Igaüks kasutab seda, mis talle sobib.

Ma ise olin pikka aega Firefoxi kasutaja (ja enne seda oli Opera, vist 5-6 aastat), mustmiljon add-on'i oli ka installitud aga... ühel hetkel sai sellest narkouimas elevandist siiber. Chrome teeb seda, mis vaja - kuvab veebilehti kiirelt ja korrektselt. Üks add-on on installitud - Flashblock. Kõik.

YMMV.

***

God-1, Chromele on juba sisse ehitatud erinevate masinate vahel sünkimine.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2010 13:02:12 vasta tsitaadiga

Peeter kirjutas:

Näiteks firebug

Chrome developer tools teeb sama asja ?

DigeBeni kirjutas:
... aga miks peaks kolima ?

Ja ei peagi kolima igaüks ootab oma taluvuse piirini nagu IE ga juhtus. Tekib moment kus viskab kopa ette et asja "normaalseks" ei tehta ja otsid omale järgmise sõbra
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2010 13:05:35 vasta tsitaadiga

... kopa ette viskamine on natuke liiga emotsionaalne lähenemine, ma olen oma kasutamisharjumustes märksa pragmaatilisem ja ei laperda iga uue moevooluga kaasa lihtsalt sellepärast, et see on hetkel COOL või IN. Võrdlus IE -ga jääb mulle täiesti arusaamatukd, mis sidusust sa küll FF ja IE vahel näed ?
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.11.2010 13:07:41 vasta tsitaadiga

Mark0, kindel et see persetäis addone aeglaseks ei teinud?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004




sõnum 30.11.2010 13:07:44 vasta tsitaadiga

Pikkkõrv kirjutas:
Mulle meeldib küll kõike ise näppida ja oma käe ja vajaduste järgi kohandada aga kui Chrome ikka lehed praktiliselt kohe avab samas kui Firefox enne tükk aega millegi talle ilmselt väga olulise üle järele mõtlema kipub icon_smile.gif ,


FF saab kiiremaks teha kui suts config all sätteid muuta, netis õpetusi selleks piisavalt.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 30.11.2010 13:13:05 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Mark0, kindel et see persetäis addone aeglaseks ei teinud?


Võta nd kinni, ega enam ei mäleta kuna vett on palju merre voolanud. Mul on praegu igaks juhuks ka Firefox praegu kõrvale installitud (0 addoniga) ning kiirusevahe on endiselt kõvasti Kroomi kasuks.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 30.11.2010 13:29:18 vasta tsitaadiga

Millest see kiirusevahe ilmneb? Leht laeb ühe sekundi asemel poole sekundiga?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2010 13:40:34 vasta tsitaadiga

... ma olen kasutanud FF juba praktiliselt selle sünnist saati ja loomulikult jälginud kõrvalt ka konkureerivate projektide tegemisi-toimetusi. Peamine põhjus, miks mulle FF meeldima hakkas oli selle modifitseeritavus. FF eesmärk pole kunagi olnud pakkuda 100% valmislahendust vaid võimalikult tugevat lehisteja nö. "plain'n'simple" põhja, millele võib igaüks endale sobiva lehitseja ise kujundada. Aega-ajalt lisatakse lehitsejasse muidugi ka uuemat funktsionaalsust, kuid seda tehakse üsna konservatiivselt ja reeglina tähendab, et tegemist on millegi sellisega, mis on muutunud üldises plaanis FF kasutajate hulgas elementaarseks osaks FF -st. Nüüdseks pakuvad sarnaseid võimalusi ka teised projektid, kuid kuna FF arendusel on ajaline eelis, siis tegeleb nii põhiprojekti kui ka kolmandate osapoolte lisadega märksa rohkem inimesi. Seega on tagatud erinevad lisad ja vidinad praktiliselt igale maitsele ja vajadusele. Seetõttu ma ei näe põhjust, miks ma peaks selle mõne küsitava millisekundi või natuke moodsama algse välimuse pärast paati vahetama. Sellega astuks ma arengus pigem mõne sammu tagasi sest päris kõigile kasutuses olevatele lisadele, mis aastatega kogunenud, ma tõenäoliselt asendusi siiski ei leiaks või poleks asendused soovitud funktsionaalsuses päris identsed. Juhul, kui oleks võimalik minna ajas tagasi ja panna praegu konkureerivad tooted samale stardijoonele ehk oleks mu valik siis ka midagi muud, kuid praeguse seisuga peavad konkurendid ikka millegi fenomenaalsega hakkama saada, et mind FF juurest ära kangutada ...
_________________


viimati muutis DigeBeni 30.11.2010 13:46:26, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 30.11.2010 13:42:17 vasta tsitaadiga

Endalgi viimasel ajal kehvad kogemused FF-iga ning enamjaolt Chrome-ile üle kolinud. Erinevate tabide vahetamine on ikka tunduvalt kiirem ning pole sellist uimamist nagu FF puhul. Kui midagi on puudu, lisan vastava addoni. Aga ega mul browserist rohkem polegi vaja, kui et ta kiire oleks.

Ja Chrome puhul hakkasin kasutama "system-level" installi, et igal kontoga saaks browserit kasutada.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2010 13:43:22 vasta tsitaadiga

Hetkel on tunne, et anna teemaks OpenOffice vs. MS Office või Opera vs. Firefox vs. IE vs. teabmisveel on alati sama seis.

Mõni kipub üle reageerima tõestamaks, et tema soovitatud asi on parem.
Milleks üldse selline asi - kasuta seda mida tahad - sinu vaba valik aga ära hakka lahmima.

Mina kasutan seda mida kasutan ja olen rahul.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2010 13:45:29 vasta tsitaadiga

God-1, Lastpass on ka Chromel olemas (see on olemas kõikidele brauseritele)
Ise kolisin ka täies mahus Chromele üle. Vahe ei ole 1 sekundis poolele sekundile vaid kümme korda rohkem 1 sekund 10 sekundile Chrome kasuks! Kasutajale kes tahab, et asi töötab nii nagu peab, mitte ei üllata sind kogu aeg uuendustega ja nende otsimisega, on Chrome kindla peale minek. Tõsi, mõni rakendus ei taha seal nii töötada nagu peaks, kuid siis aitab IE hädast välja...
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 30.11.2010 13:58:36 vasta tsitaadiga

Ma ka hakkan vähem Firefoxi kasutama kuna ei tööta siin ID kaart ega muu asi. Crashib ka suht palju.Häirib see asi et mälu nagu tõuseb ja siis see browser ise võtab varsti 1gb ressurssi.Ise kasutan k-meleon.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2010 14:18:05 vasta tsitaadiga

madest kirjutas:
Tbh paras kah .. õppige browserit tegema...
Iga uus versioon on 1.5x aeglasemaks muutunud ja nõuab rohkem ressurssi.

Spoiler Spoiler Spoiler


tsitaat:
Chrome on selles suhtes piiratud võimalustega

Kustkohast piiratud?
See et niipalju valmis pluginaid pole ei tähenda et piiratud võimalustega.
Piiratud ainult neile kes ise pluginaid teha ei oska või viitsi.

http://code.google.com/chrome/extensions/getstarted.html

No ega ikka ei ole küll.Mina olen pidevat kiirusetõusu iga versiooniuuendusega märganud.Alutasin kasutamist 2.0 pealt.
3.0 oli juba suur hüpe kiiruses.
3.5 ja 3.6 olid väiksemad aga ikka kiiremad kui eelnev thumbs_up.gif

Ressursinõudlikkus on FF-l üks parimaid imo.Mul üle 50 tabi ja alla 500MB võtab RAM-i(Def 70MB koos 38 lisaga).Pole ka enam mälulekkeid mis vanemates versioonides kummitasid.
Chrome piiratud kasvõi UI poole pealt.Firefoxiga saan ise oma CSS reeglid teha milline brauser välja näeb.Chromega vaevalt asi nii lihtne on?
Lisad muidugi kah aga on muudki.Simple ja dumbed down vahe on väga väike icon_wink.gif
Pikkkõrv kirjutas:
Mulle meeldib küll kõike ise näppida ja oma käe ja vajaduste järgi kohandada aga kui Chrome ikka lehed praktiliselt kohe avab samas kui Firefox enne tükk aega millegi talle ilmselt väga olulise üle järele mõtlema kipub icon_smile.gif , ei taha viimast enam eriti nähagi. Võimalik, et mõne kiirema/äkilisema internetiühenduse puhul pole see ehk nii tuntav aga hetkel mobiilinterneti kasutajana hakkas Firefoxi uimerdamine mulle ikka tõsiselt närvidele käima. Isegi IE9 beta on selles mõttes Firefoxist peajagu üle samas kui FF4 beta ei anna esialgu lootustki, et asi antud osas kunagi paraneda võiks.

Mina lehtede renderduskiiruses praktiliselt mingi vahet ei näe.
DigeBeni kirjutas:
... ma olen kasutanud FF juba praktiliselt selle sünnist saati ja loomulikult jälginud kõrvalt ka konkureerivate projektide tegemisi-toimetusi. Peamine põhjus, miks mulle FF meeldima hakkas oli selle modifitseeritavus. FF eesmärk pole kunagi olnud pakkuda 100% valmislahendust vaid võimalikult tugevat lehisteja nö. "plain'n'simple" põhja, millele võib igaüks endale sobiva lehitseja ise kujundada. Aega-ajalt lisatakse lehitsejasse muidugi ka uuemat funktsionaalsust, kuid seda tehakse üsna konservatiivselt ja reeglina tähendab, et tegemist on millegi sellisega, mis on muutunud üldises plaanis FF kasutajate hulgas elementaarseks osaks FF -st. Nüüdseks pakuvad sarnaseid võimalusi ka teised projektid, kuid kuna FF arendusel on ajaline eelis, siis tegeleb nii põhiprojekti kui ka kolmandate osapoolte lisadega märksa rohkem inimesi. Seega on tagatud erinevad lisad ja vidinad praktiliselt igale maitsele ja vajadusele. Seetõttu ma ei näe põhjust, miks ma peaks selle mõne küsitava millisekundi või natuke moodsama algse välimuse pärast paati vahetama. Sellega astuks ma arengus pigem mõne sammu tagasi sest päris kõigile kasutuses olevatele lisadele, mis aastatega kogunenud, ma tõenäoliselt asendusi siiski ei leiaks või poleks asendused soovitud funktsionaalsuses päris identsed. Juhul, kui oleks võimalik minna ajas tagasi ja panna praegu konkureerivad tooted samale stardijoonele ehk oleks mu valik siis ka midagi muud, kuid praeguse seisuga peavad konkurendid ikka millegi fenomenaalsega hakkama saada, et mind FF juurest ära kangutada ...

thumbs_up.gif
Flacko kirjutas:
Ma ka hakkan vähem Firefoxi kasutama kuna ei tööta siin ID kaart ega muu asi. Crashib ka suht palju.Häirib see asi et mälu nagu tõuseb ja siis see browser ise võtab varsti 1gb ressurssi.Ise kasutan k-meleon.

ID Kaardi enda soft on täielik jama.Loe.Osadel ei tööta isegi IE8 all.Mis siis veel muudest rääkida icon_lol.gif .Crashe esineb minul suht harva.Ehk paar x aastas tuleb ära aga midagi kaduma ei lähe sellega seega pole hullu.Mälukasutusest ma rääkisin ülevalpool.Ma ei saa isegi 100 tabiga 1GB kätte icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Hinnavaatluse uudised »  Firefox ja Internet Explorer kaotavad, Chrome kasvatab turuosa mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.