Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Hinnavaatluse oma kalender? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.11.2010 20:57:55 Hinnavaatluse oma kalender? vasta tsitaadiga

Tükk aega peas mõlkunud see juba et võiks teha HinnaVaatluse oma kalendri. Üks kunagi mainis et minu piltidega, ma eriti ei mäleta kesse oli. See oli väga väga ammu. Tavaliselt on see kalendri idee mul ära kadunud kuna jännis sellega, mis pildid panna sinna. Et tahaks enne ideid mis ja kuidas seda teha ja mis pildid sobiksid kalendri peale? Et igal kuul oleks mingi teatud pilt selle kuuga seoses vms.

http://www.kalendrid.ee/ on üks lehekülg, kus saab nagu kalendreid kujundada jne ja pilte panna. Telekast jäi silma.

Vabandan kui vale koht icon_redface.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 26.11.2010 21:03:32 vasta tsitaadiga

Mõte iseenesest on aus, Sinu stiil sobiks samuti vägahästi, kuid jänni jään nüüd täpselt sellega, et mis seal piltidel oleks üleüldse? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.11.2010 21:08:48 vasta tsitaadiga

Mhmh. Ma väiksena ehitasin ise kalendreid ja siis tegin pilte kuude järgi. mingi märts on sombune, aprill mingid lilled tulevad välja, suvel keegi päevtab jne. Aga see on arvutifoorum, siin võiks olla arvutitega seotud asjad. Vb ka võib paroodiaid ka olla arvutitega icon_biggrin.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 26.11.2010 21:17:50 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Mhmh. Ma väiksena ehitasin ise kalendreid ja siis tegin pilte kuude järgi. mingi märts on sombune, aprill mingid lilled tulevad välja, suvel keegi päevtab jne. Aga see on arvutifoorum, siin võiks olla arvutitega seotud asjad. Vb ka võib paroodiaid ka olla arvutitega icon_biggrin.gif


Täpselt, pildid kuude järgi oleks kuidagi liiga tavaline ning ei läheks just arvutite või selle keskkonnaga kokku, kuid iseenesest oleks variant need kuud ja nende kujutamine siduda arvutite ja selle keskkonnaga mingitmoodi? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2010 21:22:38 vasta tsitaadiga

Iga kuu kohta mõned uued tehnilised saavutused nt icon_razz.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 26.11.2010 22:58:39 vasta tsitaadiga

"lipakas kellel süles läpakas" stiilis piltidega kalender müüks arvatavasti kõige paremini icon_razz.gif
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 27.11.2010 00:03:45 vasta tsitaadiga

http://omaraamat.ee/tooted/fotokalendrid/tutvustus.html

mul ema lasi raamatu teha neil + kalendri.
Sealt tõmbad selle programmi omasoft, sis teed enda arvutis värgi valmis ja edasi ma ei tea mis saab icon_biggrin.gif
Polnud läheduses kui ta neid tegi...

Aga tulemus oli väga kvaliteetne ja kena thumbs_up.gif

_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.11.2010 00:20:48 vasta tsitaadiga

Ma olen seda omaraamatut ka uurinud, koguaeg kiuste proovida teha mingi oma portfolio raamat või hoopis selline Flacko kunstiraamat aga vot ideid ei tea mis sisse panna. Muidugi oleks väga seff kui tuleb mul näiteks 1000s pilt, siis teeks juubeliraamatu kus minust inffi, kõik HV pildid ja muud eksklusiivseid asju icon_biggrin.gif.

Üks pildi idee tuli et emaplaadid on nagu lehed mis suvel on ja nende peal on arvutiussid kes söövad seda. Kuskil keegi kasutab nortoni pihustit icon_biggrin.gif. Või lihtsalt pilt ussidest söömas emaplaati ja keegi kasutab "sisesta arvutitõrje nimi" pihustit icon_razz.gif.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.11.2010 01:15:55 vasta tsitaadiga

OT: Firmanimedega on see probleem, et firmad v6ivad sellise asja peale n2gusid teha ja kisa t6sta, kuna firmanimed on kaubam2rgid ning nende kasutus on ysna kindlate reeglitega paika pandud.
Pigem siis sel juhul peaks see firma n6us olema ja kaasa m2ngima seda m2ngu.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 27.11.2010 01:53:42 vasta tsitaadiga

Flacko sa võiks oma raamatu (portfolio) vabalt koomiksilaadis kujundada a'la http://farm1.static.flickr.com/151/389547509_1d7864c6f2.jpg (esimene pilt mis ette juhtus). Nagu Hard cover comicbook

A kalendri kohta, et võiks olla selline, kus on üks pilt ja sis rebid neid kuid sealt ära. Et tellid Flackolt pildi (kui ta pole seda juba teinud) ja siis nurka lükkab logo ja on igalühel oma personaalne kalender...

_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 27.11.2010 01:55:55 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
Flacko sa võiks oma raamatu (portfolio) vabalt koomiksilaadis kujundada a'la http://farm1.static.flickr.com/151/389547509_1d7864c6f2.jpg (esimene pilt mis ette juhtus)

A kalendri kohta, et võiks olla selline, kus on üks pilt ja sis rebid neid kuid sealt ära. Et tellid Flackolt pildi (kui ta pole seda juba teinud) ja siis nurka lükkab logo ja on igalühel oma personaalne kalender...


thumbs_up.gif Vägasuper!
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Hinnavaatluse oma kalender?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.