Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Samsung Eesti tootefoorum märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 19.07.2014 23:27:38 vasta tsitaadiga

Kuda ma saan PIP panna näiteks HDMI peale... et näha mis toimub konsoolis näiteks samal ajal kui teise HDMI pesaga olen arvutis. Annab vaid antenni valida icon_lol.gif who the hell uses that?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2014 01:44:52 vasta tsitaadiga

owndyaa kirjutas:
Mul on küsimus:

Mul on Samsung S4 mini, mis on umb 5kuud vana.. Ükshetk hakkab lambist vajutama nuppe ja isegi taskus. Tegin isegi reseti aga see ka kahjuks ei aidanud.
Mõtlesin ehk viiks garantisse aga kas on võimalik, et nad ei võta garantii alla kuna mul on telefoni ääred värvist natuke maas?


mul oli S3 minil korpus üsna kriimuline ja kulunud kui hoolduses käis. Pole mingit probleemi.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 20.07.2014 02:42:40 vasta tsitaadiga

Veel üks huvitav küsimus, et kas Samsungi neid Smart remote on võimalik kuidagi ka arvuti peal jooksma saada hiirena? Ülimugavalt tehtud, paned pöidla peale ja saad menüüs väga täpselt ringi sorada. Midagi nagu PlayStation Move aga veelgi mugavam ja väiksem.


Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2014 11:17:23 vasta tsitaadiga

HDTanel, hangi omale üks Logitech MX Air, pole isegi pöialt tarvis...
Samsung vast selle pealt oma puldi maha viksiski.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 20.07.2014 13:44:56 vasta tsitaadiga

arm2004, Krt ma nagu kuskil kunagi proovisin MX Airi aga ei mäleta, et nii täpne oleks olnud. Teleka pulti pole võimalik ära seadistada kudagi siis?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 20.07.2014 18:50:43 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
arm2004, Krt ma nagu kuskil kunagi proovisin MX Airi aga ei mäleta, et nii täpne oleks olnud. Teleka pulti pole võimalik ära seadistada kudagi siis?

kindel pole aga kas tegu pole bluetooth puldiga proovi arvutis miskit ühendada BTga.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 20.07.2014 23:13:55 vasta tsitaadiga

Ei leia päris nii
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
styxs
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2014 12:48:35 vasta tsitaadiga

Ehk oskab keegi aidata, ise pole google abiga veel jagu saanud.
Nimelt ei suuda omavahel Soundshare kaudu ühendada teleri H6400 ja soundbari F355. Soundbaril jookseb pärast Soundshare funktsiooni valimist kiri "TV Ready", teleril on Soundshare seadmete tuvastamine sisse lülitatud aga Samsungi seadmete nimekirja ühtegi seadet ei ilmu ja heli pole.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 11.08.2014 14:13:55 vasta tsitaadiga

styxs kirjutas:
Ehk oskab keegi aidata, ise pole google abiga veel jagu saanud.
Nimelt ei suuda omavahel Soundshare kaudu ühendada teleri H6400 ja soundbari F355. Soundbaril jookseb pärast Soundshare funktsiooni valimist kiri "TV Ready", teleril on Soundshare seadmete tuvastamine sisse lülitatud aga Samsungi seadmete nimekirja ühtegi seadet ei ilmu ja heli pole.


Tõenäoliselt on vaja Soundbari ühendus teleriga uuesti luua. Selleks pange Soundbar tööle, valige funktioon "TV". Seejärel hoidke Soundbari puldil Play / Pause nuppu 5 sekundit all. Selle tulemusena ühendub Soundbar automaatselt teleriga. Kui teleril on uute seadmete ühendamine lubatud, siis teler küsib, et kas lubate ühenduse Sounbariga. Kõigest sellest on lähemalt juttu eestikeelse kasutusjuhendi 15. leheküljel.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jtamm
HV kasutaja
jtamm

liitunud: 24.07.2007




sõnum 19.09.2014 02:54:26 vasta tsitaadiga

Kas sülearvutil (täpsemalt Ativ book 8) on ka kõlarid kaetud garantiiga? Peale eelmist garantiiremonti (kus muide vahetati välja vale jupp) on tunda, et selle remondi käigus on kõlaritega midagi juhtunud (nagu oleks kõlar läbi lastud, selline kumin). Kuna plaan on nagunii millalgi minna teisele katsele, et äkki nüüd osatakse selle probleemiga, mida juba varem siin teemas olen kajastanud, midagi peale hakata, et kas tasuks siis mainida ka seda kõlariteemat?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samsung Eesti
HV kasutaja
Samsung Eesti

liitunud: 10.11.2010




sõnum 19.09.2014 09:07:52 vasta tsitaadiga

jtamm kirjutas:
Kas sülearvutil (täpsemalt Ativ book 8) on ka kõlarid kaetud garantiiga? Peale eelmist garantiiremonti (kus muide vahetati välja vale jupp) on tunda, et selle remondi käigus on kõlaritega midagi juhtunud (nagu oleks kõlar läbi lastud, selline kumin). Kuna plaan on nagunii millalgi minna teisele katsele, et äkki nüüd osatakse selle probleemiga, mida juba varem siin teemas olen kajastanud, midagi peale hakata, et kas tasuks siis mainida ka seda kõlariteemat?


Ka kõlarid kuuluvad garantii alla ning kindlasti maini enda mure, kui järgmine kord lähed.

_________________
Samsung Eesti
Liitu meiega Facebookis -> www.facebook.com/samsungee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2014 11:12:59 vasta tsitaadiga

Kas oleks võimalik saada tarkvarauuendust B2700 telefonile (eestikeelset uuemat kui B2700XEIB1). Kui on võimalik, kas siis saaks selle tarkvara versiooni avalehte näha (kas vasaku softkey all on menüü nupp).
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2014 11:16:04 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Ei leia päris nii

See pult saab toimida win 8.1 ja android OS asjadel.
Sellisel juhul tuleb tirida kodulehelt driverid ning saab omakord läbi BT tõesti kasutada, ilma driveriteta mitte.
Mingi tarkvara oli veel, kasutaja manuaalis oli vist isegi kirjas täpne õpetus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006




sõnum 23.10.2014 00:01:14 vasta tsitaadiga

Hei.

Kas see on normaalne Samsung S4-minil, kui täna pärast kõnet viskas pildi mustaks.. enam sisse ei lülitu, isegi kui aku küljest võtta ja juhe külge panna... või panna lihtsalt juhe ja aku külge.. ?
Samas ühel tuttaval sama telefon, ütles tal juhtus samamoodi.. aga hoidis tunde vast akulaadija otsas, siis saikorda.


edit: 35minutit oli laadija otsas ja suutis pildi tagasi saada.. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ryno
HV vaatleja

liitunud: 24.10.2014




sõnum 24.10.2014 13:10:25 vasta tsitaadiga

Tere, kust saaks abi sellise probleemi puhul, kui tahvli ( galaxy tab 3 10.1) lukustusekraan hakkas pinkoodi küsima. Samsungi konto jäi tahvli kasutusele võttes omast rumalusest kahjuks aktiveerimata.
Peretuttaval oli maru suur häda käes ja käis seb pangas ülekannet tegemas, kasutas selleks pin-kalkulaatorit. Ise ma juures ei olnud ja ei näinud, mis ta seal täpsemalt surkis aga ütles, et miskit Y/no tahvel küsis ning ta pani selle lehe kinni. Pärast seda lukustusekraan küsib pin´i.
Mis oleks minu lahendused?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meeliske
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2011




sõnum 24.10.2014 13:43:37 vasta tsitaadiga

Tere,

Kas ka eestis on lähiajal saadaval samsung gb9000 LED pirnie?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ryno
HV vaatleja

liitunud: 24.10.2014




sõnum 30.10.2014 12:31:52 vasta tsitaadiga

Samsung siin vist enam abistamas ei käi?!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jake28
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2014




sõnum 01.11.2014 19:52:09 vasta tsitaadiga

millal samsung galaxy s3 saab android 4.4/kitkat uuenduse????
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2014 21:59:20 vasta tsitaadiga

jake28 kirjutas:
millal samsung galaxy s3 saab android 4.4/kitkat uuenduse????

ametlikult ei saagi
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2014 22:10:32 vasta tsitaadiga

kakukeo kirjutas:
jake28 kirjutas:
millal samsung galaxy s3 saab android 4.4/kitkat uuenduse????

ametlikult ei saagi
Saab küll, 9305 ehk LTE versioon on 4.4.4 saanud.

http://www.sammobile.com/2014/09/24/samsung-galaxy-s-iii-lte-gt-i9305n-gets-android-4-4-4-update/
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2014 22:11:38 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
kakukeo kirjutas:
jake28 kirjutas:
millal samsung galaxy s3 saab android 4.4/kitkat uuenduse????

ametlikult ei saagi
Saab küll, 9305 ehk LTE versioon on 4.4.4 saanud.

http://www.sammobile.com/2014/09/24/samsung-galaxy-s-iii-lte-gt-i9305n-gets-android-4-4-4-update/

pidasin i9300 silmas
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaaren2
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2012




sõnum 01.02.2015 10:58:06 vasta tsitaadiga

Kas Samsungi teler 32es5500 saab ka hbbtv uuenduse, või ei saa üldse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 02.02.2015 16:07:06 vasta tsitaadiga

Võin puusse panna, aga arvan, et see pigem riistvaraline teema, mitte tarkvaraline.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Urmas568
HV vaatleja

liitunud: 24.05.2005




sõnum 03.02.2015 23:13:04 Probleem Samsungi toodete garantiiga! vasta tsitaadiga

Tervist!

Kas kellelgi on samuti negatiivseid/ kummalisi kogemusi Samsungi garantii toimimisega eestis?

Minul on viimase paari aasta jooksul esinenud 3 imelikku juhust, kus pöördusin garantiiremonti, et samsungi seadme (2 mobiili ja 1läpakas) probleemile lahendust leida. Kõik kohad on olnud erinevad. Esimese mobiiliga käisin Türi tänaval garantiis, läpakaga Akadeemia Fujitsus ja viimane telefon käis Elionis garantiis. Ütlen kohe ära, et ühelgi seadmel ei leitud vee kahjustusi, seadmeid polnud ise avatud, vales kohas remonditud ning seadmetel oli peal originaal tarkvara. Kõik seadmed ei kvalifitseerunud garantii alla ühel samal põhjusel "mingid müstilised väiksed kriimud välis korpusel??? Esimene mobiil Galaxy x cover (garantiisse pőőrdusin, kuna mobiil ei laadinud enam) oli juba 1,6 aastat vana ning veidi ka kriimuline, kuid ei midagi hullu. Läpaka garantii lõpuni oli samuti jäänud mõned kuud ja esinesid mõned kriimud, kuid samuti ei midagi hullu (garantiisse pöördusin , kuna touchpad ei töötanud normaalselt). Viimane pettumus sai osaks, kui viisin napilt aasta vanuse hästi hoitud Galaxy S 4 activ-i Elionisse garantiisse (seade teeb vahepeal suvalisel hetkel restarti ning ka ekraani töös on tõrkeid). Loomulikult hakkas juhtuma juba tuntud muster ( garantiiremont võtab sinuga ühendust, teatab et garantii alla remont ei lähe. Siis küsitakse, et kas soovin kallist remonti oma raha eest teha. Kui keeldun, siis teatatakse väga rõõmsal häälel, et katkestasime teie seadmel ülemaailmselt garantii ära?? ning võite seadmele järgi tulla ja kaasa võtke muidugi raha diagnostika eest, kuna seade ei läinud garantii alla.) Kuna täpselt sama muster on juhtunud juba 3 korda ning teiste brandide garantiiremondiga on hoopis teistsugused kogemused, siis leian et Samjung teeb oma klientidele räigelt liiga. Ütlen kohe ära, et mina nendega protsessima ei kavatse hakata, kuna varasemate juhtumitega seoses Samsungi eesti osakond ei suvatsenud minu meilidele isegi vastata. Kuna 1 telefon oli firma oma ning teised 2 seadet isiklikud, siis sellest ei saa nende suhtumine sõltuda. Kuna negatiivsed kogemused on erinevate Samsungi garantiid pakkuvate kohtadega ei saa probleem olla ka konkreetses tőőkojas, vaid selline tegutsemise muster( aksepteerige võimalikult väheseid seadmeid, katkestage võimalikult palju garantiisid ning moosige kliendid oma raha eest remonti teostama) peab olema paika pandud kusagil kõrgemal. Kuigi Samsungi kvaliteet ja hind on tavaliselt omavahel küllaltki normaalses suhtes on garantii olematu. Kuna suur hulk tänapäeva nutiseadmeid võivad esimese 2 aasta jooksul garantii abi vajada, siis pean ära kannatama võimalikud sarnased probleemid jõuludel ostetud Galaxy tab s 10.5 -iga, kui see seade peaks garantii abi vajama. Edaspidi ma igatahes endale ja firmale kohe kindlasti pikemat aega Samsungi tooteid ei soeta. Mainin veel, et hoopis vastupidised kogemused on mul näiteks Htc Kännukaga ning Delli garantiiga. Teenindajad on justkui minu poolt, soovitavad ise mõne vea, mis neile silma jäi garantiilehele märkida ja Delli IT Shop rakendas mu sülearvuti osadele komponentidele garantiid isegi peale seda kui õlu oli arvuti peale ümber läinud, kuna garantii alla minev jupp ei saanud vedeliku tagajärjel kannatada saada, vaid viga oli muus.

Selline on siis minu kogemus Samsungi eesti garantiiremondiga.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 04.02.2015 00:30:24 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8518909#8518909 samsungi teema, võid sinna kah kirjutada
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Samsung Eesti tootefoorum mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.