Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Meditsiinivaatlus (vaimne ja füüsiline tervis) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 603, 604, 605, 606, 607  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kuidas pooldaksid kanepi legaliseerimist Eestis?
Pooldaksin meditsiinilistel põhjustel kasutamist
18%
 18%  [ 53 ]
Pooldan täielikku legaliseerimist
36%
 36%  [ 105 ]
Ei poolda
34%
 34%  [ 99 ]
Olen erapooletu
11%
 11%  [ 34 ]
hääli kokku : 291

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2024 18:39:16 vasta tsitaadiga

Ei valigi, vähemalt siinkandis pole mingit valikut, pannakse see kellele mahub ja kogu "valimine".
Hea kui üldse arsti saad sest need ka reeglina mingid 70+a mutid kes peaks ammu pensionil olema.
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2024 20:08:54 vasta tsitaadiga

Siit tasub ka vaadata: https://tervisetrend.ee/trendid/enim-hinnatud-perearstid-regiooniti
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 26.02.2024 01:29:44 vasta tsitaadiga

Janar! kirjutas:
Siit tasub ka vaadata: https://tervisetrend.ee/trendid/enim-hinnatud-perearstid-regiooniti

See on nüüd küll väga vale koht arsti pädevuse hindamiseks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2024 02:01:03 vasta tsitaadiga

Minu perearst on seal nimekirjas kõrgel kohal olemas ja olen temaga ka väga rahul thumbs_up.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2024 09:18:17 vasta tsitaadiga

Mind ei koti, kas mu perearst on seal nimekirjas kõrgel kohal või mitte. Ma temaga rahul pole, aga kuna Tallinnas on perearstidel kõik nimekirjad täis, siis pean kahjuks temaga leppima. Üritan lihtsalt mitte haigeks jääda.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 26.02.2024 11:39:42 vasta tsitaadiga

Mina ütlen perearstile, mida mul vaja on ja mida ta tegema peab.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2024 19:55:05 vasta tsitaadiga

https://telegra.ph/Sygeleb-03-06
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2024 19:58:35 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Mina ütlen perearstile, mida mul vaja on ja mida ta tegema peab.

Krt, sa oled ikka nii kõva mees, rsk icon_eek.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2024 20:21:05 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Markos kirjutas:
Mina ütlen perearstile, mida mul vaja on ja mida ta tegema peab.

Krt, sa oled ikka nii kõva mees, rsk icon_eek.gif thumbs_up.gif
tal lexus...wild card mään
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2024 20:57:17 vasta tsitaadiga

muidu sõidetakse arsti majast helikopteriga üle.

kus selle häda ots.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 06.03.2024 23:36:57 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Markos kirjutas:
Mina ütlen perearstile, mida mul vaja on ja mida ta tegema peab.

Krt, sa oled ikka nii kõva mees, rsk icon_eek.gif thumbs_up.gif


icon_lol.gif
Eriti rumala perearsti omale leidnud.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 06.03.2024 23:42:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:
icon_lol.gif
Eriti rumala perearsti omale leidnud.


Ei mis, väga hea on, ega ma teda niisama tüüta, ikka kindla eesmärgiga. Kui on vaja saatekirja, siis sealt saab.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2024 00:04:17 vasta tsitaadiga

Polegi veel uudist näinud, et leksusemees sai perearstikeskuses lõuga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sleeper1
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2024 07:54:57 vasta tsitaadiga

Ma oleks Markose perearstiga küll väga rahul. Oleksin eelmine aasta erameditsiini läinud kuupalga kokku hoidnud.

Tühja koha pealt ükski visiit ei olnud, kuid perearsti iseloomu teades oleks saatekirja saamine olnud utoopiline. Tegevusetuse tõttu kergelt morbiidseid juhtumeid on tal olnud mitmeid, suhtumine aga ei ole muutunud.

Lisaks see leht-paar tagasi kirjeldatud puugimure, kus ravi sain alles siis, kui suutsin ise sümptomid ka analüüsiga ära tõestada.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 07.03.2024 11:08:58 vasta tsitaadiga

sleeper1, m6lemal juhul on tegemist pigem ebakompetentsete perearstidega. Isegi, kui ignorantne, oma kabinetis tiksuv perearst oleks sinu puhul kuupalaga kokku hoidnud on see siiski halb. V6imalik, et enamustel juhtudel on v6imalik telefoni teel diagnoos panna, kuid aeg-ajalt esineb harvaesineviad haiguseid v6i on sümptmid ebamäärased. Sellisel juhul on hind oluliselt k6rgem, kui kuupalk. Ma ei tea, mis on hea lahendus, kuid arvan, et mingi konkurents, mingi piirini, on vajalik.
M6lemal juhul ei tee perearst oma tööd korralikult. Ja päeva l6puks kannatab alati patsient. Alati.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 07.03.2024 11:56:54 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
sleeper1, m6lemal juhul on tegemist pigem ebakompetentsete perearstidega. Isegi, kui ignorantne, oma kabinetis tiksuv perearst oleks sinu puhul kuupalaga kokku hoidnud on see siiski halb. V6imalik, et enamustel juhtudel on v6imalik telefoni teel diagnoos panna, kuid aeg-ajalt esineb harvaesineviad haiguseid v6i on sümptmid ebamäärased. Sellisel juhul on hind oluliselt k6rgem, kui kuupalk. Ma ei tea, mis on hea lahendus, kuid arvan, et mingi konkurents, mingi piirini, on vajalik.
M6lemal juhul ei tee perearst oma tööd korralikult. Ja päeva l6puks kannatab alati patsient. Alati.


Üks mees jälle oletab midagi. Perearst ei pane mingit diagnoosi, ta saadab su eriarsti vastuvõtule. Samamoodi ei suuda ka eriarstid teinekord mingit diagnoosi panna, vaid saadavad omakorda edasi. Perearst on sisenemispunkt.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2024 13:02:32 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Betamax kirjutas:
Markos kirjutas:
Mina ütlen perearstile, mida mul vaja on ja mida ta tegema peab.

Krt, sa oled ikka nii kõva mees, rsk icon_eek.gif thumbs_up.gif


icon_lol.gif
Eriti rumala perearsti omale leidnud.


Oi, selline perearst on käesolevas süsteemis rohkem nagu lotovõit praegu. See tähendab, et ravimata-uurimata-jälgimata jäävad ainult rumalad patsiendid.

Halvemad variandid on, ainult isiklike ja perekondlike kogemuste põhjal:

Tüüpi "Kui kauaks haiguslehte vaja?" (Ma ei taha haiguslehte, ma tahan terveks saada rsk)

Tüüpi "Kõik on simulandid ja raiskavad asjata mu aega" (vastused olenevalt patsiendi vanusest "Teie vanuses ei saa seda häda veel olla" / "Teie vanuses ongi selline häda normaalne, vaadake passi" / "Teie olete juba liiga vana, et teie surmatõvega tegeleda")

Tüüpi "Soovin kulutada patsientidele 0 senti, seega ei määra neile kunagi ühtegi analüüsi, saatekirja ega isegi mitte retseptiravimit, isegi kui seda näeb ette ravijuhend ja eriarsti soovitused"
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2024 13:11:33 vasta tsitaadiga

Mis peaks olema motivatsioon patsiendile 0 senti kulutada?
Pearaha saab perearst endale ja vist mingite protseduuride eest veel lisa. Aga need analüüsid jms. on tal mingi eraldi fond, seda ta oma tasku ei saa pista kui ära ei kuluta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 07.03.2024 13:14:21 vasta tsitaadiga

eriarstid ise pidid samas nende "lotovõitude" peale suht verised olema, et kui ikka hemorroididega psühhiaatri juurde saadetakse, sest patsient ise tahtis, arvab et need on tal suurest stressist ja võtke ära...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2024 13:35:27 vasta tsitaadiga

ot:
Meenub üks anekdoot.
Metsa ehitatakse polikliinik ja kõik loomad on kohe günekoloogi ukse taga järjekorras. Astub siis polikliinikusse hunt, näeb neid järjekorras ja vangutab pead "pole siis vaja igaühega k_ppida". Küsitakse siis hundi käest, et mis arsti juurde ta ise läheb ja hunt vastab "Silmaarsti. Nii valus on kusta, et silmist lööb tuld välja". icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2024 13:45:36 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
eriarstid ise pidid samas nende "lotovõitude" peale suht verised olema, et kui ikka hemorroididega psühhiaatri juurde saadetakse, sest patsient ise tahtis, arvab et need on tal suurest stressist ja võtke ära...


Kui hemorroididega psühhiaatri juurde saadetakse, siis siin on kolm idiooti kokku saanud ja kolmas neist on süsteem, mis laseb sellisel asjal juhtuda.
Kuid usun et see on liialdus. Kui patsient arvab, et tal on stress, siis tõenäoliselt ongi ja ilmselt on sellega vaja tegeleda sõltumata sellest on tal hemorroidid või ei. Aga järjekorrad psühhiaatrile pidid olema sellised, et isegi hullud ei jõua sinna, niiet vaevalt neid hemorroide ja kerget stressi sinna saadetakse ja kui saadetakse siis lähevad mõlemad üle enne kui nende aeg kätte jõuab.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 07.03.2024 14:04:21 vasta tsitaadiga

ehk siis kuigi kõik on idioodid ja süsteem on katki, siis tegelikult pole häda midagi, sest järjekorrad on pikad? Süsteemis peaks kõigil oma osa olema mängida, patsient on korralikult haige, perearst teeb esmased analüüsid, annab oma hinnangu ja saadab vajadusel edasi, mitte et "lotovõidud" mängivad patsiendi pilli järgi ja kirjutavad välja potentsiaalselt mittevajalikke tablette, uuringuid ja eriarsti visiite.

viimati muutis pppd 07.03.2024 14:24:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 07.03.2024 14:05:26 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Mis peaks olema motivatsioon patsiendile 0 senti kulutada?
Pearaha saab perearst endale ja vist mingite protseduuride eest veel lisa. Aga need analüüsid jms. on tal mingi eraldi fond, seda ta oma tasku ei saa pista kui ära ei kuluta


Kas perearst peale pearaha üldse mingit muud raha saab? Kui ma viimati Haigekassa hinnakirja vaatasin, siis väga palju muid v6imalusi lisa teenida ei olnud?
Kui ta ainult pearahast elab, puudub motivatsioon lisa teenida. Haigekassa seisukohast oleks see igati kasulik, v6imaldab kulusid kokku hoida eusa_think.gif

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2024 14:07:49 vasta tsitaadiga

sleeper1 kirjutas:
Sattusin üle hulga aja seda rubriiki lugema. Ca kuu tagasi avaldati siin kahtlust, kas puugitest võib ka talvel positiivseks osutuda… “Pühendunud” perearsti korral täiesti võimalik.

Septembri viimasel nädalal osalesin maakaitse õppustel. Enamasti toimusid need puugirikastes piirkondades ja eelviimase päeva õhtuks oli rekordiomanik enda küljest noppinud väidetavalt 15+ putukat.

4 päeva peale viimast enda küljest nopitut, tekkiski väike peavalu ja kerge nõrkus. Kolmandal päeval viskasin kraadi alla ja sain aru, millest selline olek.

10 oktoober läksin perearsti juurde. Üllatavalt tegi ta kohe puugitesti, mis loomulikult osutus 0 nivooga negatiivseks. Üldteatavalt hakkab test ju näitama midagi alles 3-4 nädalal.
Peagi aga tekkis lisaks valulik superkangekaelsus ja ca 10 päeva hiljem lisandusid pealaest kuklapoole üks peopesa suurusel osal üsna tugevad peavalud. Tavapärane ibumaxi intervall oli kell 10 2tk, kell 13, 2 tk, kell 18 2tk ja enne uinumist veel 2 tk.


9 novemberil läksin uuesti ettevaatlikult kurtma, et midagi on justkui valesti. Sümtomite kirjeldamise peatas tohtrihärra tsitaadiga- “Ära räägi”. No ok, ootasingi siis vaikides, kuni ta arvuti taga midagi klõbistas. Pereõe juurde vereproovile siiski suunas.

Jäin siis tulemusi ootama, aga neid terviseportaali ei tulnud.. Läksin siis 21 november uuesti arsti tüütama. Väitis, et labor ei teinud analüüsi.. icon_smile.gif Mõistetav vabandus, kuidas sa ikka ütled, et kle, ma arvasin et sa simuleerid ja otsustasin proovi labori kulude kokkuhoiu nimel saatmata jätta..
Kangekaelsuse kohta ütles, et kaelale on võimlemist vaja ja ulatas mulle voldiku harjutuste kohta, mida teha seljavalude korral.. icon_biggrin.gif

Ajapikku tervislik olukord küll paranes. Kuid 5 veebruaril käisin siiski Synlabis puugitesti tegemas.
Loomulikult olid tulemused tugevalt positiivsed ja viitasid aktiivsele borrolioosile.
Läksin siis veelkord perearsti juurde, kes siis ka antibiootikumid välja kirjutas.

Nüüd siis ongi Fromilid uno kuur käsil. Tavaliselt kirjutatakse borrolioosiga välja vist küll DOXY M või AMOXICILLIN, kuid seekord siis veidi tavatu valik. Olen igasugu erinevaid antisi krõbistanud küll, siiani ei ole mingeid ühelgi kõrvalmõjusid täheldanud, kuid see Fromalid on küll suht ebameeldiv.
Nägemine, ruumi ja kehataju olid juba varasemalt pisut kummalised ja see antibiots nüüd veel võimendab anomaaliaid.
Valdavalt olen kasutanud erameditsiini teenuseid, kuna mõistan, et perearstide peamine eesmärk on toimida tõhusa filtrina eriarstiabile ligipääsu blokeerimiseks. See juhtum aga tundus olema sümtomaatiliselt nii triviaalne, et mõtlesin ka perearsti üle aastate korra vaatama minna.


Kas võtsid midagi ette ka selle osas? Peaks ju reaalselt olema dokumentatsioon olemas ning jälge ajada võimalik. Minimaalselt nõua erasüsteemis kulutatud raha, ideaalis esita ka kaebus selle kohta.
Vereproovi võtta ning laborisse mitte saata ja inimesele mitte öelda? Täiesti haige.

netcat kirjutas:
Tüüpi "Kõik on simulandid ja raiskavad asjata mu aega" (vastused olenevalt patsiendi vanusest "Teie vanuses ei saa seda häda veel olla" / "Teie vanuses ongi selline häda normaalne, vaadake passi" / "Teie olete juba liiga vana, et teie surmatõvega tegeleda")

See on muarust me "haigekassa" toimimismudel. Kõigepealt oled liiga noor ja läheb peagi üle, siis oled liiga vana ja saab peagi läbi icon_lol.gif

degrass kirjutas:
napoleon kirjutas:
Mis peaks olema motivatsioon patsiendile 0 senti kulutada?
Pearaha saab perearst endale ja vist mingite protseduuride eest veel lisa. Aga need analüüsid jms. on tal mingi eraldi fond, seda ta oma tasku ei saa pista kui ära ei kuluta


Kas perearst peale pearaha üldse mingit muud raha saab? Kui ma viimati Haigekassa hinnakirja vaatasin, siis väga palju muid v6imalusi lisa teenida ei olnud?
Kui ta ainult pearahast elab, puudub motivatsioon lisa teenida. Haigekassa seisukohast oleks see igati kasulik, v6imaldab kulusid kokku hoida eusa_think.gif

Pearaha vist peaks põhiline olema & lisanduv raha kulub ju niikuinii ära - kuldkliendid ja iseend ning sugulasi vaja poputada sellega. Etjah, mäda süsteem.

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2024 14:19:07 vasta tsitaadiga

Meenub 4 etapi strateegia:

Link
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Meditsiinivaatlus (vaimne ja füüsiline tervis) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 603, 604, 605, 606, 607  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.