Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Meditsiinivaatlus (vaimne ja füüsiline tervis) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 550, 551, 552 ... 605, 606, 607  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kuidas pooldaksid kanepi legaliseerimist Eestis?
Pooldaksin meditsiinilistel põhjustel kasutamist
18%
 18%  [ 53 ]
Pooldan täielikku legaliseerimist
36%
 36%  [ 105 ]
Ei poolda
34%
 34%  [ 99 ]
Olen erapooletu
11%
 11%  [ 34 ]
hääli kokku : 291

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 21.06.2022 12:56:55 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
https://www.postimees.ee/7549502/eakas-naine-suri-tallinnas-hooletu-noelravi-tagajarjel

tsitaat:

Kriminaalpolitseinikud selgitasid välja, et naine oli käinud samal hommikul Lasnamäel kortermaja keldris asuvas massaažitoas, kus oli lasknud endale teha ka nõelravi. Koju tagasi jõudes halvenes naise tervislik seisund märgatavalt ja ta suri enne, kui lähedased jõudsid kutsuda kiirabi. Juuni alguses pidasid uurijad kuriteos kahtlustatavana kinni 67-aastase naise, kellel puudus õigus nõelravi teenuse osutamiseks.



Huvitav kuidas on võimalik inimene nõelraviga ära tappa. Tekkis mingi ohtlik verejooks?


Küsimus on pigem, miks peaks keegi minema Lasnamäe kortermaja keldris asuvasse massaažituppa "ravile"?

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 21.06.2022 12:58:05 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
tsitaat:
Nonii, millal piirangud peale pannakse? Millal tehakse kohustuslik sammude arv ja liikumised? Millal võetakse lettidelt kõik ebatervislik?


See sobib rohkem meditsiiniteemasse. Tegemist on kartelliga, toidutööstus loob pinnase ja ravimitööstus tegeleb tagajärgedega. Kui ebatervislik ära korjata, siis tõenäoliselt tõuseb toidu hind kordades, seda aga tarbija ei taha, tema tahab võimalikult odavat, sõltumata sellest, kas see on tervislik või mitte.

Keegi ei sunni sind seda ebatervislikku kahe käega näost sisse ajama, võid ka ühega ajada. Mul ka korra vahepeal tekkis olukord, kus energiat läks sisse rohkem, kui tarvitatud sai. Tekkisid ka mõned mõttelised lisakilod, no ei olnud selline mõnus olemine kui enne. Sai vahepeal nii kõvasti tegutsetud, et isegi polnud aega uusi lisakilosid tekitada, kadusid olemasolevadki ära, elu hoopis teine.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.06.2022 12:59:57 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
netcat kirjutas:
https://www.postimees.ee/7549502/eakas-naine-suri-tallinnas-hooletu-noelravi-tagajarjel

tsitaat:

Kriminaalpolitseinikud selgitasid välja, et naine oli käinud samal hommikul Lasnamäel kortermaja keldris asuvas massaažitoas, kus oli lasknud endale teha ka nõelravi. Koju tagasi jõudes halvenes naise tervislik seisund märgatavalt ja ta suri enne, kui lähedased jõudsid kutsuda kiirabi. Juuni alguses pidasid uurijad kuriteos kahtlustatavana kinni 67-aastase naise, kellel puudus õigus nõelravi teenuse osutamiseks.



Huvitav kuidas on võimalik inimene nõelraviga ära tappa. Tekkis mingi ohtlik verejooks?


Küsimus on pigem, miks peaks keegi minema Lasnamäe kortermaja keldris asuvasse massaažituppa "ravile"?

Kuhu siis? Klaasmaja peab olema? Paljud sellise teenuse pakkujad teevadki seda sellisel pinnal
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 21.06.2022 13:08:19 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
degrass kirjutas:

Küsimus on pigem, miks peaks keegi minema Lasnamäe kortermaja keldris asuvasse massaažituppa "ravile"?

Kuhu siis? Klaasmaja peab olema? Paljud sellise teenuse pakkujad teevadki seda sellisel pinnal


Kas Tallinnas esineb n6elravi praxise jaoks sobivate ruumide puudus?
Sa lähene asjale teise nurga alt - Kui keegi võtab oma teenuse pakkumiseks k6ige odavama üüripinna, siis küsimus peaks olema, mille arvelt veel kokku hoitakse?

Jumala ees, kui soovid, v6id teenust pakkuda ka klaasmajas, kindlasti m6ni tuleb.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 21.06.2022 13:16:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Küsimus on pigem, miks peaks keegi minema Lasnamäe kortermaja keldris asuvasse massaažituppa "ravile"?


Seal on terve ökosüsteem, juuksurid, massaazitoad, isegi hambaarstid jne. Kohalikud käivad ja kasutavad neid teenuseid, sest hinnatase on sobiv. Alati võib minna kesklinna klaasist pilvelõhkujasse, kui rahakott lubab.

tsitaat:
Sa lähene asjale teise nurga alt - Kui keegi võtab oma teenuse pakkumiseks k6ige odavama üüripinna, siis küsimus peaks olema, mille arvelt veel kokku hoitakse?


Üüri pealt hoitaksegi, et teenuse hinda all hoida ja kliente oleks. Mul juuksur pidevalt kolib. Ma olen küsinud, et miks sa hinda ei tõsta. Ta ütleb, et ei taha tõsta, siis kliendid lähevad ära. Hinnavahe kesklinna "klaasist" juuksuritega ca 2x.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 21.06.2022 13:19:50 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:

Seal on terve ökosüsteem, juuksurid, massaazitoad, isegi hambaarstid jne. Kohalikud käivad ja kasutavad neid teenuseid, sest hinnatase on sobiv. Alati võib minna kesklinna klaasist pilvelõhkujasse, kui rahakott lubab.


Noh, aga Lasnamäe keldri ja klaastorni vahele peaks jääma mitu kilomeetrit linna, v6i valitseb seal tühjus?
/s

---

Kui sa otsid omale k6ige-k6ige odavama pakutava teenuse, siis ei maksa imestada, kui sind jalad ees välja tassitakse. Ma ei ütle, et peaks k6ige kallima v6tma, kuid nende kahe vahele peaks ka midagi jääma?

Sama on ka juuksuriga. Miks ta soovib oma teenust v6imalikult madala hinnaga müüa? Kas ta ei ole suuteline midagi enamat pakkuma v6i alahindab enanst?

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.06.2022 13:24:26 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Janis kirjutas:
degrass kirjutas:

Küsimus on pigem, miks peaks keegi minema Lasnamäe kortermaja keldris asuvasse massaažituppa "ravile"?

Kuhu siis? Klaasmaja peab olema? Paljud sellise teenuse pakkujad teevadki seda sellisel pinnal


Kas Tallinnas esineb n6elravi praxise jaoks sobivate ruumide puudus?
Sa lähene asjale teise nurga alt - Kui keegi võtab oma teenuse pakkumiseks k6ige odavama üüripinna, siis küsimus peaks olema, mille arvelt veel kokku hoitakse?

Jumala ees, kui soovid, v6id teenust pakkuda ka klaasmajas, kindlasti m6ni tuleb.

Paljud teevad üldse kodus asja. Appi, mis seal veel kokku hoitakse?!
Ole vait kui sittagi ei tea
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 21.06.2022 13:28:00 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:

Paljud teevad üldse kodus asja. Appi, mis seal veel kokku hoitakse?!
Ole vait kui sittagi ei tea


Ma väga vabandan, kui tundliku teemat puudutasin.
Kuidas puutub kodune hooldusteenus hetkel Lasnamäe keldriäri teemasse?

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 21.06.2022 13:38:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Sama on ka juuksuriga. Miks ta soovib oma teenust v6imalikult madala hinnaga müüa? Kas ta ei ole suuteline midagi enamat pakkuma v6i alahindab enanst?


Inimesi on erinevaid, tegelikku põhjust teab ilmselt tema ise ja pole kellegi asi talle öelda, et vot tee nii. Alahindamiseks põhjust ei ole, tööd teeb hästi. Ma ei käi seal ka hinna pärast, vaid pigem töö ja tegija.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.06.2022 13:42:20 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Janis kirjutas:

Paljud teevad üldse kodus asja. Appi, mis seal veel kokku hoitakse?!
Ole vait kui sittagi ei tea


Ma väga vabandan, kui tundliku teemat puudutasin.
Kuidas puutub kodune hooldusteenus hetkel Lasnamäe keldriäri teemasse?

Mis hooldusteenus?
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 21.06.2022 13:46:52 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
degrass kirjutas:
Janis kirjutas:

Paljud teevad üldse kodus asja. Appi, mis seal veel kokku hoitakse?!
Ole vait kui sittagi ei tea


Ma väga vabandan, kui tundliku teemat puudutasin.
Kuidas puutub kodune hooldusteenus hetkel Lasnamäe keldriäri teemasse?

Mis hooldusteenus?


Mis on see muu p6jus omale v66ras inimene koju kutsuda?

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2022 14:28:27 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Janis kirjutas:
degrass kirjutas:
Janis kirjutas:

Paljud teevad üldse kodus asja. Appi, mis seal veel kokku hoitakse?!
Ole vait kui sittagi ei tea


Ma väga vabandan, kui tundliku teemat puudutasin.
Kuidas puutub kodune hooldusteenus hetkel Lasnamäe keldriäri teemasse?

Mis hooldusteenus?


Mis on see muu p6jus omale v66ras inimene koju kutsuda?


Esiteks, kontekstist võib sama hästi järeldada ka, et teenusepakkuja pakub teenust _oma_ kodusel pinnal. Seda esiteks. Teiseks, ma küll tunnen näiteks massööre, kes teevad massaaži kliendi juures kuna neil ei ole oma pinda teenuse pakkumiseks. Väga häid, isegi. Ei pakuta seda teenust ainult lamavatele haigetele sugugi.

Ausalt öeldes ei saa sinu suhtumisest aru.

Nõelravi ja igasugused muud teenused kus inimese sisse auke või midagi muud turmalist tehakse on teine asi. Ei ole kunagi sellesse süvenenud aga minule on üllatuseks et siis seal üldse kasutatakse nii pikki nõelu et nendega annab maksad-kopsud-südamed läbistada. Minuarust võib oskamatu inimese käes selline orkidega surkimine valesti minna pinna kvaliteedist olenemata. Ise ei laseks ennast sellise orgiga torkida igatahes isegi kullatud lossis mitte
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 21.06.2022 15:46:14 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:

Ausalt öeldes ei saa sinu suhtumisest aru.


icon_redface.gif

Ma väga ei m6ista seda kodus teenuse osutamise värki. Ma saan aru, et otsitakse v6imalusi, enese paremaks müümiseks ja kodus kohapeal osutatud teenused on üks v6imalus klienditl raha kätte saada.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2022 15:56:12 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
netcat kirjutas:

Ausalt öeldes ei saa sinu suhtumisest aru.


icon_redface.gif

Ma väga ei m6ista seda kodus teenuse osutamise värki. Ma saan aru, et otsitakse v6imalusi, enese paremaks müümiseks ja kodus kohapeal osutatud teenused on üks v6imalus klienditl raha kätte saada.


Sa ilmselt üldse ei mõista seda, et ka piiratud eelarvega inimesed kasutavad teenuseid ja tasuvad nende eest kuid ei suudaks seda kui teenusepakkuja peaks kesklinnas salongi. Oled sa üldse mõelnud selle peale, et kõik vaesed inimesed ei lõikagi ise endal peegli ees juukseid kuid samas ka ei käi kusagil peenes butiigis seda tegemas. Kuidas nad seda siis teevad? Näiteks, "meil maal külas" ei paku juuksurioskustega pensionär teistele omasugustele "teenust" isegi mitte ei enda ega kliendi kodus, vaid kui penskarite klubi saab valla pinnal kokku ja on soovijaid, istutakse nurka, võetakse käärid ja lina välja ja tehakse asi ära. Keegi saab sonksi ja keegi saab raha. Riik, arvatavasti, ei saa mitte midagi. Aga vähemalt ei pea laiem rikas publik taluma karvakasvanud pensionäre.

Veelkord, ei räägi mingitest meditsiiniteenustest, kusjuures ma ei tea üldse kas sellel nõeltega torkimisel on mingit teaduspõhist alust või pigem mitte.
Ma ei julgeks isegi kiropraktiku juurde minna, kuna olen liiga palju õudusjutte kuulnud sellest kuidas inimestele on jõhkraid jäädavaid kahjustusi tekitatud. Veel vähem mingi verelaskja või nõeltega torkija juurde.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 21.06.2022 16:13:21 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:

Sa ilmselt üldse ei mõista seda, et ka piiratud eelarvega inimesed kasutavad teenuseid ja tasuvad nende eest kuid ei suudaks seda kui teenusepakkuja peaks kesklinnas salongi. Oled sa üldse mõelnud selle peale, et kõik vaesed inimesed ei lõikagi ise endal peegli ees juukseid kuid samas ka ei käi kusagil peenes butiigis seda tegemas. Kuidas nad seda siis teevad? Näiteks, "meil maal külas" ei paku juuksurioskustega pensionär teistele omasugustele "teenust" isegi mitte ei enda ega kliendi kodus, vaid kui penskarite klubi saab valla pinnal kokku ja on soovijaid, istutakse nurka, võetakse käärid ja lina välja ja tehakse asi ära. Keegi saab sonksi ja keegi saab raha. Riik, arvatavasti, ei saa mitte midagi. Aga vähemalt ei pea laiem rikas publik taluma karvakasvanud pensionäre.

Veelkord, ei räägi mingitest meditsiiniteenustest, kusjuures ma ei tea üldse kas sellel nõeltega torkimisel on mingit teaduspõhist alust või pigem mitte.
Ma ei julgeks isegi kiropraktiku juurde minna, kuna olen liiga palju õudusjutte kuulnud sellest kuidas inimestele on jõhkraid jäädavaid kahjustusi tekitatud. Veel vähem mingi verelaskja või nõeltega torkija juurde.


Sa kaldud teemast k6rvale. Pensionäride soenguklubi on eraldi teema. Lasnamägi ei ole v6rreldav kaugel metsataga asuva inimtühja vallaga.
Sotsiaalhoolekanne jms on samuti eraldi teema.

Kodus pakutavad meditsiiniteenused (olgu need siis n6eltega torkimised v6i massage) on kahtlased ja ma ei kiida neid heaks.
Sa v6id seda ka kui huvide konfliktina t6lgendada.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2022 16:36:00 vasta tsitaadiga

ot:
Blät see tervishoid, kuradi songa oppi ootan juba üle aasta, poole kuu pärast alles uuringud ja siis saab ehk kunagi aja ka kirja.
Raisk ma ütlen, enne sured maha kui arstile saad.
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2022 16:50:21 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:


Sa kaldud teemast k6rvale. Pensionäride soenguklubi on eraldi teema. Lasnamägi ei ole v6rreldav kaugel metsataga asuva inimtühja vallaga.


Tõsi, Lasnamäel on vaeseid koguseliselt arvatavasti suurusjärk või paar rohkem kui inimtühjas vallas. Seega klientuuri on ka rohkem.

degrass kirjutas:

Kodus pakutavad meditsiiniteenused (olgu need siis n6eltega torkimised v6i massage) on kahtlased ja ma ei kiida neid heaks.
Sa v6id seda ka kui huvide konfliktina t6lgendada.


Kas kontoris pakutav massaaž on ka kahtlane? Meil käib juba aastaid tööandja poolt iga kuu massöör teenust pakkumas. Ja nüüd küsimus: kuidas see on vähem või rohkem kahtlane, kui sellesama massööri poolt pakutav teenus üüripinnal, või kodukülastus kliendi juures?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2022 17:57:08 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
https://www.postimees.ee/7549502/eakas-naine-suri-tallinnas-hooletu-noelravi-tagajarjel

tsitaat:

Kriminaalpolitseinikud selgitasid välja, et naine oli käinud samal hommikul Lasnamäel kortermaja keldris asuvas massaažitoas, kus oli lasknud endale teha ka nõelravi. Koju tagasi jõudes halvenes naise tervislik seisund märgatavalt ja ta suri enne, kui lähedased jõudsid kutsuda kiirabi. Juuni alguses pidasid uurijad kuriteos kahtlustatavana kinni 67-aastase naise, kellel puudus õigus nõelravi teenuse osutamiseks.



Huvitav kuidas on võimalik inimene nõelraviga ära tappa. Tekkis mingi ohtlik verejooks?

Halvimal juhul ilmselt võimalik. Pseudoteaduse ohver. Nõelravist ju kasu pole. Mitte rohkem kui platseebost.

Mõned inimesed käivad oma tervisehädaga enne kõik soolapuhujad läbi kui lõpuks päris arsti juurde lähevad. Kui üldse.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 21.06.2022 18:07:53 vasta tsitaadiga

netcat, ärme lähe näidetega kontekstist välja. Kui tööandja palkab töötajatele kellegi massaaži tegema, maksab ta sellelt makse ja teenuse pakkuja peab ainuüksi töötervishoiu seisukohalt mingi kvaliteedi tagama. Ma ei ole kindel, et sularahas tasustatud tädi Olga, kes sulle koju tuleb, makse maksab ja mingit kutsetunnistust vms omab. Kindlasti, esineb erandeid, maksad kaardiga ja sulle kirjutatakse arve.
_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002




sõnum 22.06.2022 00:16:17 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Küsimus on pigem, miks peaks keegi minema Lasnamäe kortermaja keldris asuvasse massaažituppa "ravile"?


Vaata ära dokumentaalfilm "Sipelgapesa" ja saad oma küsimusele vastuse.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2022 16:28:39 vasta tsitaadiga

Päris palju.

More than 1 in 7 people worldwide have had Lyme disease
Lyme disease is becoming increasingly common across the world, with warming temperatures one possible culprit for ticks spreading to new regions

https://www.newscientist.com/article/2324075-more-than-1-in-7-people-worldwide-have-had-lyme-disease/

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 22.06.2022 17:55:29 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
degrass kirjutas:
Küsimus on pigem, miks peaks keegi minema Lasnamäe kortermaja keldris asuvasse massaažituppa "ravile"?


Vaata ära dokumentaalfilm "Sipelgapesa" ja saad oma küsimusele vastuse.


Trailerit vaatasin, pole paha. Tea, kus täispikkuses vaadata saaks?

https://www.imdb.com/title/tt4200848/

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2022 19:15:37 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Rasmus kirjutas:
degrass kirjutas:
Küsimus on pigem, miks peaks keegi minema Lasnamäe kortermaja keldris asuvasse massaažituppa "ravile"?


Vaata ära dokumentaalfilm "Sipelgapesa" ja saad oma küsimusele vastuse.


Trailerit vaatasin, pole paha. Tea, kus täispikkuses vaadata saaks?

https://www.imdb.com/title/tt4200848/


Ma ühest kohast sain seda vaadata. Subtiitrid olid mööda ja kuna kirillitsa keelt väga ei oska, siis sinnapaika ta jäi....
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 22.06.2022 21:52:03 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
degrass kirjutas:
Rasmus kirjutas:
degrass kirjutas:
Küsimus on pigem, miks peaks keegi minema Lasnamäe kortermaja keldris asuvasse massaažituppa "ravile"?


Vaata ära dokumentaalfilm "Sipelgapesa" ja saad oma küsimusele vastuse.


Trailerit vaatasin, pole paha. Tea, kus täispikkuses vaadata saaks?

https://www.imdb.com/title/tt4200848/


Ma ühest kohast sain seda vaadata. Subtiitrid olid mööda ja kuna kirillitsa keelt väga ei oska, siis sinnapaika ta jäi....

Telia laenutuses on olemas.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 23.06.2022 05:16:12 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Huvitav kuidas on võimalik inimene nõelraviga ära tappa. Tekkis mingi ohtlik verejooks?

Inimese võib saata teise ilma lihtsalt kergete puudutustega:
https://blog.kyushojitsuworld.com/pressure-points/deadly-pressure-points/
Muide omal nahal proovisin järgi kerged löögid vasaku käe kahjustamiseks. Löögid oli vaja teha kindlal kellaajal ja tulemuseks oli see, et vasak käsi oli pidevalt loid ja ei olnud jõudu, et isegi sõrmi ei jõudnud korralikult kokku suruda. Õnneks samal käel teiste punktide massaži ja harjutustega sain ise kõik uuesti korda, kuid selleks kulus minul peaaegu aasta!!!.
Kahjuks Eestis nõelravi spetsialistid võib sõrmedel üle lugeda, sest nõelravi tundvad inimesed õpivad ametit Aasias aastaid, kui mitte aastakümneid.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Meditsiinivaatlus (vaimne ja füüsiline tervis) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 550, 551, 552 ... 605, 606, 607  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.