Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Meditsiinivaatlus (vaimne ja füüsiline tervis) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 603, 604, 605  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kuidas pooldaksid kanepi legaliseerimist Eestis?
Pooldaksin meditsiinilistel põhjustel kasutamist
18%
 18%  [ 53 ]
Pooldan täielikku legaliseerimist
36%
 36%  [ 105 ]
Ei poolda
34%
 34%  [ 99 ]
Olen erapooletu
11%
 11%  [ 34 ]
hääli kokku : 291

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002




sõnum 22.10.2010 13:20:53 vasta tsitaadiga

Tere!

Annan siis asjaosalistele (no need, kes teavad ja kaasa mõtlevad), et siirdamisega esialgu mingeid komplikatsioone ei esinenud peale vappekülmade ja palaviku. Hetkel on enesetunne hea, kuigi see ei pruugi nii jääda. Loodan kõige paremat ja jätkan keerulist ja rasket taastumise teed. Eile oli siis minu teine sünnipäev.

Arstide ja õdede tegevus on väga professionaalne ja mõnus. Aidatakse igati ja selle pärast ma küll praegu muret ei tunne.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 22.10.2010 15:14:22 vasta tsitaadiga

Rasmus, midagi jäi meelde ühest su vanemast postitusest... head paranemist icon_exclaim.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2010 17:27:38 vasta tsitaadiga

Sama ka minu poolt, head paranemist!
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009




sõnum 24.10.2010 00:46:14 vasta tsitaadiga

ise käin haiglas iga paari kuu tagant, uued vereproovid, torgitake süstaldega.. uuritakse, kogutakse andmeid. tavaliselt läheb haiglas 4 tundi ära selle peale. kui nüüd arvestada, olen viimase 15 aastasees õõbinud haiglates ligi 200 päeva.. kõige rohkem korraga olnud olen peaaegu kuu. samuti olen käinud 4jal operatsioonil, pole midagi viga veel icon_biggrin.gif varsti lähen lasen sünnimärke eemaldada, segavad.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2010 01:39:28 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif
Miks niipalju siis haiglavahet käid?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2010 01:41:33 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Huvitav, kas haavade õmblemisel võidakse protseduur läbi viia ka ilma tuimestuseta?

Noh, teismelisena oli juhus, kus astusin mingi terava asja otsas jala katki. Umbes paarisentimeetrine haav oli. Sai siis traumapunkti mindud ja lastud see õmmelda. Valu oli igatahes selline, et ma häält tagasi hoida ei suutnud thumbs_down.gif Valusaim oli just see hetk, mil nõel sisse suruti. Kui niit juba sees oli, siis niidi liikumine oli tunda, aga valu ei tekkinud.

Või on mu valutundlikkus lihtsalt ülikõrge... hiljem oli juhus põkkuda bussiga, mistõttu pea vajas traageldamist. Mingi süst nagu tehti, aga valu oli selline, et käed läksid higiseks ja hea, et üks arstidest mul kätt hoidis ajal, mil kaalikat lapiti thumbs_up.gif


anna teada kui tahad pikemalt teada, aga lyhidalt oleks nii....

Aseri, laager, ca 13a vana, viimane öö, rabarberi raks, metall, kont paistab alt läbi(aga terve), arst tuleb jalgsi kohale, tuimestus jäi maha, VALUS NATUKE!!!!!! jooma.gif
Iga kord kui seda meenutan, jalg hakkab valutama, samas jalal naeratus icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009




sõnum 24.10.2010 09:27:10 vasta tsitaadiga

Heineken, liigesepõletik, mis vahepeal näitas suht palju välja, nüüd pean käima kontrollides.. kui ma rohtu ei võta, siis kaob mul liigesest vedelik ära. eelmine aasta süstiti suure süstlaga otse põlve icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2010 09:28:52 vasta tsitaadiga

mingi väike nohupoiss on tekkinud, kuradi vastik - vaja komandeeringusse sõita täna suurde päälinna...
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002




sõnum 24.10.2010 11:53:40 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
ise käin haiglas iga paari kuu tagant, uued vereproovid, torgitake süstaldega.. uuritakse, kogutakse andmeid. tavaliselt läheb haiglas 4 tundi ära selle peale. kui nüüd arvestada, olen viimase 15 aastasees õõbinud haiglates ligi 200 päeva.. kõige rohkem korraga olnud olen peaaegu kuu. samuti olen käinud 4jal operatsioonil, pole midagi viga veel icon_biggrin.gif varsti lähen lasen sünnimärke eemaldada, segavad.


Oh pole häda midagi. Kui ma nüüd haiglast välja saan, siis pean hakkama iga nädal kontrollis käima ja seda vähemalt aasta aega. Tehakse vereproove jms, mida vaja. Viimasel aastal olen haiglaravil olnud juba rohkem, kui 140 päeva ja see number praegu veel suureneb.. icon_smile.gif

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009




sõnum 24.10.2010 13:34:56 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Mihkel^^ kirjutas:
ise käin haiglas iga paari kuu tagant, uued vereproovid, torgitake süstaldega.. uuritakse, kogutakse andmeid. tavaliselt läheb haiglas 4 tundi ära selle peale. kui nüüd arvestada, olen viimase 15 aastasees õõbinud haiglates ligi 200 päeva.. kõige rohkem korraga olnud olen peaaegu kuu. samuti olen käinud 4jal operatsioonil, pole midagi viga veel icon_biggrin.gif varsti lähen lasen sünnimärke eemaldada, segavad.


Oh pole häda midagi. Kui ma nüüd haiglast välja saan, siis pean hakkama iga nädal kontrollis käima ja seda vähemalt aasta aega. Tehakse vereproove jms, mida vaja. Viimasel aastal olen haiglaravil olnud juba rohkem, kui 140 päeva ja see number praegu veel suureneb.. icon_smile.gif


Eks jah icon_biggrin.gif ise olen haigla toiduga nii ära harjunud juba, ning haigla lõhnaga.. Nüüd viimasel ajal üritan vältida, teisip lähen uuesti paariks tunniks, õnneks mitte õõpäevaks nagu tavaliselt.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2010 14:24:44 vasta tsitaadiga

Mina olen ka atm haiglas. Nädalavahetusel ei toimu siin suurt midagi ja arvestades, et esiteks on mu enesetunne ka normaalne ja teiseks, et mul on koolivaheaeg, tundub see kõik eriti nüri. icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2010 18:42:37 vasta tsitaadiga

helga kirjutas:
mingi väike nohupoiss on tekkinud, kuradi vastik - vaja komandeeringusse sõita täna suurde päälinna...

Krt mul mingi imelik nohu... nina nagu oleks kinni (eriti pikali), samas püsti olles ei olekski nagu midagi... + veel see et tatti üldse ei tule. Mingi uut sorti nohu?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 27.10.2010 08:25:25 vasta tsitaadiga

Eile õhtul üheksa paiku suutsin perearsti valvsa pilgu all kahe keskmise näpuotsaga u. millimeetrise nõksu teha enda suunas icon_exclaim.gif thumbs_up.gif banana_dance.gif
Asi hakkab arenema icon_biggrin.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2010 10:06:33 vasta tsitaadiga

kas mõni nö pärisarst juba ka pendlit vms ravimiseks kasutab icon_rolleyes.gif
tundub, et aeg oleks küps kui vaadata millisel hulgal igasuguseid ripatseid,
pendleid, toidulisandeid jne ringi liigub ja kõik need tänulikud tarbijad/(tervenejad) leiavad.
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 27.10.2010 10:21:47 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
helga kirjutas:
mingi väike nohupoiss on tekkinud, kuradi vastik - vaja komandeeringusse sõita täna suurde päälinna...

Krt mul mingi imelik nohu... nina nagu oleks kinni (eriti pikali), samas püsti olles ei olekski nagu midagi... + veel see et tatti üldse ei tule. Mingi uut sorti nohu?


Ma tean mida sa tunned, endal ka sama lugu icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 27.10.2010 10:29:08 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
kas mõni nö pärisarst juba ka pendlit vms ravimiseks kasutab icon_rolleyes.gif
tundub, et aeg oleks küps kui vaadata millisel hulgal igasuguseid ripatseid,
pendleid, toidulisandeid jne ringi liigub ja kõik need tänulikud tarbijad/(tervenejad) leiavad.

Kas see aparaat klassifitseerub ka "pendliks", või on tegemist tõsiselt võetava asjaga icon_question.gif
Osad kasutajad (mu abikaasa näiteks) väidavad, et aitab. Minu jaoks jällegi see end tõestanud veel pole.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2010 10:32:31 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:

Kas see aparaat klassifitseerub ka "pendliks", või on tegemist tõsiselt võetava asjaga icon_question.gif
Osad kasutajad (mu abikaasa näiteks) väidavad, et aitab. Minu jaoks jällegi see end tõestanud veel pole.

ehk on ainult naistele mõeldud vigur ja meestele ei peagi mõjuma.
kuid ei mina taipa, mis see on.
sellest saan aru, et hea on käes hoida aga kuhu see toppida tuleb icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 27.10.2010 10:39:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Doseeritud režiimis avaldatakse mõju lühikeste vooluimpulssidega, millised muudavad pidevalt oma vormi vastusena naha elektritakistusele elektroodidealuses piirkonnas. Alalise režiimi korral toimub pidev naha närviretseptorite stimuleerimine.

Toppima ei pea icon_biggrin.gif , pigem stimuleerid valulikku piirkonda välispidiselt.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2010 11:03:39 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
tsitaat:
Doseeritud režiimis avaldatakse mõju lühikeste vooluimpulssidega, millised muudavad pidevalt oma vormi vastusena naha elektritakistusele elektroodidealuses piirkonnas. Alalise režiimi korral toimub pidev naha närviretseptorite stimuleerimine.

Toppima ei pea icon_biggrin.gif , pigem stimuleerid valulikku piirkonda välispidiselt.

selge, peab oma naisel ka laskma osta, muidu muudkui vingub,
et masseeri siit ja mudi sealt icon_mad.gif

kogu lugu ei viitsinud lugeda aga tundub,
et pendel tuleks ka komplekti osta icon_rolleyes.gif
http://naistemaailm.ee/?art_magaz=2&id=10870
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 27.10.2010 11:13:23 vasta tsitaadiga

Selge, krdi pendliks klassifitseerub ikkagi thumbs_down.gif
tsitaat:
et pärast ravi hakkas naisel minema elus hästi nii pere- kui ka tööalaselt. Talle anti justkui uus elu.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.10.2010 11:20:32 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
ivokas kirjutas:

Kas see aparaat klassifitseerub ka "pendliks", või on tegemist tõsiselt võetava asjaga icon_question.gif
Osad kasutajad (mu abikaasa näiteks) väidavad, et aitab. Minu jaoks jällegi see end tõestanud veel pole.

ehk on ainult naistele mõeldud vigur ja meestele ei peagi mõjuma.
kuid ei mina taipa, mis see on.
sellest saan aru, et hea on käes hoida aga kuhu see toppida tuleb icon_rolleyes.gif


veneajal oli meil samasugune vidin, mitte disainilt, disainilt oli robustne haamer. patareid olid sees, võimusnupp ja siis ots oli plekist kus olid klemmi nupsud. panid selle vastu nahka, said sirakat nii kuidas nupust keerasid. kasu temast küll midagi polnud, sest ta tegi parajalt valu ja nagu ikka sellised asjad kappi jäävadki.
eks see rohkem lollikeste püüdmiseks on, topshop vms
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2010 11:44:26 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
veneajal oli meil samasugune vidin, mitte disainilt, disainilt oli robustne haamer. patareid olid sees, võimusnupp ja siis ots oli plekist kus olid klemmi nupsud. panid selle vastu nahka, said sirakat nii kuidas nupust keerasid...

samasugune vidin oli maal mullikakopli traataia küljes, elektrikarjuseks kutsuti.
natuke väiksem oli sigalas, sellega aeti sigu tapamaja autosse, nime poolest elektripiits.

DENAC lehel on kirjas, et Vene kosmosetehnika.
ja kui Laika ikka iga päev korduvalt elektripiitsalt sirakat sai
siis oli ta muidugi nõus kosmosesse lendama, seega tõepoolest kosmosetehnika thumbs_up.gif
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003




sõnum 27.10.2010 11:51:41 vasta tsitaadiga

Igasuguste pendlite, "kõrgtehnoloogiliste Vene kosmosekeskustes välja töötatud" jms meditsiinikraamiga seoses soovitaksin asjadesse väga kriitiliselt suhtuda. Lisalugemist neil teemadel näiteks Skeptik.ee terviseteemalistest artiklitest
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.10.2010 12:00:28 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
vipu kirjutas:
veneajal oli meil samasugune vidin, mitte disainilt, disainilt oli robustne haamer. patareid olid sees, võimusnupp ja siis ots oli plekist kus olid klemmi nupsud. panid selle vastu nahka, said sirakat nii kuidas nupust keerasid...

samasugune vidin oli maal mullikakopli traataia küljes, elektrikarjuseks kutsuti.
natuke väiksem oli sigalas, sellega aeti sigu tapamaja autosse, nime poolest elektripiits.

DENAC lehel on kirjas, et Vene kosmosetehnika.
ja kui Laika ikka iga päev korduvalt elektripiitsalt sirakat sai
siis oli ta muidugi nõus kosmosesse lendama, seega tõepoolest kosmosetehnika thumbs_up.gif


juba omalajal oli tegu vene kosmosetehnikaga. ma arvan et tegu on sama tootega millele on antud tänapäevane disain. elektrikarjus annab jah elektriimpulsse, see riist annab sulle võimsust ja intervalli reguleerides sama. olemuselt on ta üks ja sama jah.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2010 12:31:46 vasta tsitaadiga

lapsepõlvest mäletan, et onul oli töötoas vanaaegse telefoni generaator millel
juhtmed küljes ja juhtmete küljes vasest jahika hülsid. üks hülss ühte ja teine teise kätte
ning keegi kes generaatori vänta ringi ajas. vanaema väitel olevat reumat peletanud icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
ma korra proovisin, tegi nii terveks, et teist korda ei soovinud icon_razz.gif

sihuke kaadervärk vähemalt ei maksnud essugi aga http://www.denas.ee/main_est.html lehel
olev koli maksab kenasti, eriti elektripiits mille saad raalile taha ühendada, et pärast näha
mitu litakat endale sisse saatsid icon_lol.gif 14500eeku icon_eek.gif thumbs_up.gif

elektroodprillid on muidugi stiilsed ja iga kontoriroti unistus thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Meditsiinivaatlus (vaimne ja füüsiline tervis) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 603, 604, 605  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.