Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Meditsiinivaatlus (vaimne ja füüsiline tervis) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 603, 604, 605  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kuidas pooldaksid kanepi legaliseerimist Eestis?
Pooldaksin meditsiinilistel põhjustel kasutamist
18%
 18%  [ 53 ]
Pooldan täielikku legaliseerimist
36%
 36%  [ 105 ]
Ei poolda
34%
 34%  [ 99 ]
Olen erapooletu
11%
 11%  [ 34 ]
hääli kokku : 291

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2010 22:00:53 vasta tsitaadiga

Eks kõik psühholoogilised asjad(või no probleemid vms) tegelikult ole füüsilised - lihtsalt aju sees ja ajust ja selle funktsioonidest jne teame väga väga vähe(põhiliselt tänu igasugustele religioossetele kujudele ja muudele nö moraalijüngritele, kelle jaoks on aju niiviisi uurimine pahapaha või mingi jumaluse teotamine või midagi taolist jne. doh.gif ) ja seepärast peetakse vaimseteks (st mitteeksisteerivateks või vähetähtsateks) probleemideks.

Draax, muidu magamatus, stress ja ebaregulaarne söömine on kõik puhtalt füüsilised probleemid. Isegi neid pikemaaegselt kogenud.


viimati muutis Heineken 21.10.2010 22:03:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006




sõnum 21.10.2010 22:01:44 vasta tsitaadiga

võru arstid järsid mulle gümnaasiumi ajal varbaluu killu suure varba sisse. Ütlesid et kui segama hakkab siis tule, me võtame ära icon_cool.gif
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2010 22:03:26 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
võru arstid järsid mulle gümnaasiumi ajal varbaluu killu suure varba sisse. Ütlesid et kui segama hakkab siis tule, me võtame ära icon_cool.gif

Varba?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 21.10.2010 22:10:44 vasta tsitaadiga

Ega juhtub ka Tallinnas, endal ka emal ei suutnud perearst kopsupõletikku diagnoosida, paari päeva pärast kohal käinud kiirabi soovitas kiiremas korras haiglasse minna...
Asi lõppes sellega, et ema oli umbes kuu aega Merimetsa haiglas, kuid kõik lõppes siiski hästi. Peale seda oli tal soov ka perearst ära vahetada, kuid pole veel viitsinud/aega leidnud.

Perearst tegutseb siiamaani Medicum keskuses...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 21.10.2010 22:26:10 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Tanel kirjutas:
tsitaat:

Kurb on see, et ajastul, kus aina rohkem leiavad tõestust asjaolud, et vaimne tervis ja inimese enda õige mõtlemine on äärmiselt oluline asjaolu efektiivsel paranemisel, ei leia veel meie arstide poolehoidu. Maailmapilt on üsna jäik ja sellesse veel ei usuta niiväga.

nii ta paraku on, väga palju tervisehädasid tuleb sellest, et mõeldakse alatasa negatiivselt.
Jah, masu tingimustes on raske muidugi positiivselt mõelda, kuid üritama peab.


Mul endal on see jama et suurem osa mõtlen negatiivselt, muidugi tahaks et positiivselt aga nii raske on kui 90% oma elus oled saanud kogemusi just negatiivsete asjadega ja ei oska kuidagi eriti leida mis oleks positiivne või tekib selline lootusetu olukord et ei leia abi või pole tugiisikut. (Hirmutati lapsepõlves et kõik on paha ja halb, kõik tapab, kõik on perverdid või saan surma vms) Muidugi nüüd see pisut paranenud icon_smile.gif. Aga siiski suht keeruline, olen püüdnud ka positiivselt mõelda, aga see ikka suudetakse vahest ära rikkuda. (Näiteks vanemate juurde minnes hea tuju, äraminnes jälle peetis tuju kuna pettusin selles või tolles jne)

Ise käin psühhiaatri juures rohtusi saamas sest magamaminekuga on ilgelt probleeme ja olen koguaeg häiritud. Ka vaevlen väga sügava depressiooni ja ärevusprobleemide all, mis tingitud halvast kasvatusest ja sittadest vanematest kes ei osand õigesti teha asju. (perevägivald, probleemid, pidev süüdistamine ja mittelubamine psühholoogi juurde kooliajal kuigi seda oli vaja, peksmine jne) Vähemalt seda tean et ise nii loll ei ole ja teen paremini icon_razz.gif. Kuid probleemid siiski jäävad, siiamaani võitlen asjadega et iseendasüüdistamisest lahti saada sest ikkagi on tunne et ikka ma süüdi kõiges ja mina teen seda ja toda valesti. Aga see leevendab kui saab HVe pilte tea või hea üldse et selline foorum eksisteerib icon_smile.gif.

Usun et need rohud aitavad, siiamaani olen paremini magada saanud küll, rahulikum kohe olla.


Kurb värk jah, eriti kui sa ei saa endale valida elu. Aga vbl sa peaks usklikuks hakkama, valid välja mõne religiooni mis sulle meeldib ja hakkad uskuma ja usud nagu jumal sind kaitseb ja sa võid nö vabaneda oma ahelatest. Usklikuks hakates ei pea sellega lolliks minema, aga räägitakse et palvetamisel pidi suur mõju olema, olgu nii loll mõte kui tahes icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2010 22:34:55 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Paistab et Pärnus haiglas miskit mäda icon_rolleyes.gif

"Pärnu" arstide kohta liigub ikka lõputult legende.

Endal on kogemus, kui raske avarii üle elanud isa oleks arstide tõttu hoopis hiljem teise ilma aetud.

Õnneks on/oli Pärnus ka normaalsemaid tipp-spetsialiste.

rocket, mis on sinu kogemused Pärnu arstidega, eriti traumapunkti tibidega? icon_lol.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 21.10.2010 22:45:36 vasta tsitaadiga

Nõeluti ükskord Saaremaal kirvehaav põlves ühel kinni.
Tallinnas ülevaatusele/niitevälja tõmbama minnes küsiti, et kas ise kodus õmblesite.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 21.10.2010 22:46:12 vasta tsitaadiga

A kuulge, arstid on ka inimesed, mitte mingid jumalad. Nad käituvad täpselt nagu meie nendega käitume. Neil on rasked ja pikad päevad, neil on stress ja deprekas kui nad ei oska inimesi ära remontida jne.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2010 22:56:48 vasta tsitaadiga

tuttava tuttav tartus prygiauto peal, mainis, et cosmodisk on ikka asi, mida alles ei hoita icon_lol.gif

vipu ytle
tsitaat:
A kuulge, arstid on ka inimesed, mitte mingid jumalad. Nad käituvad täpselt nagu meie nendega käitume. Neil on rasked ja pikad päevad, neil on stress ja deprekas kui nad ei oska inimesi ära remontida jne.


Mul ema perearst, aga kurb ja tõsi sa räägid õiget juttu thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 21.10.2010 22:58:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2010 22:57:36 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kõik on mõttemaailmas kinni, on võimalik ka jamasid ja ümbritseva keskkonna (negatiivset) mõju ignoreerida.
Ja siinkohal ei räägi ma mingitest narkootilistest vahenditest (pole neid kunagi proovinud) icon_biggrin.gif


Sellel on tõsiselt suur rõhk ilmselt kodusel elul. Mina olen elanud lapsest saati väikeses korteris, kus hommikul kui ema isa tööle lähevad, tuiavad nad minu läheduses. Selle tõttu ei häiri mind näiteks paneelmajades elades ülevalkorrusel trampivad lapsed ja linnakära pigem naudin. Näiteks unistan kesklinnas elamisest kus suvel saaks lahtise aknaga magada ja linnamelu saatel magama jääda. icon_biggrin.gif Samas paljud inimesed peavad isegi vaiksemates rajoonides magama kõrvatroppidega. Ei saa öelda ka, et ma mingi sügava unega oleks, sest ma ärkan isegi selle peale üles, kui voodi kõrval olev telefon hääletu peal vibreerib.

Ahjaa selle jalaluumurru kohta veel nii palju, et algul läksin ma Rapla haiglasse, kus tehti röntgenid ja visati esmane kips peale ning öeldi...minge ise kuidagi Mustamäe haiglasse. icon_biggrin.gif


viimati muutis Mihkel. 21.10.2010 23:00:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2010 22:59:01 vasta tsitaadiga

Mul keeldus tartu kiirabi peas umbes 2cm pikkust haava kinni õmblemast, sest mul oli suitsu hais suus. icon_lol.gif thumbs_up.gif
Teine juhus oli see et elvas rand ja haigla üsna lähedal ja mul õnnestus rannas läbi purde astuda nii et nael läks 3-4cm ulatuselt põlve sisse, sõber kutsus kiirabi ja nad ütlesid et haigla nii lähedal et kõnni siia. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2010 23:07:20 vasta tsitaadiga

mida rohkem ma seda juttu loen, seda rõõmsam olen, et olemas tuttav arst icon_biggrin.gif
Ja mujale arstile saab ka kiiremini, kui vaja, see polegi kuulujutt
Kõige parem oleks kui arsti juures yldse ei käiks thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2010 23:53:56 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas haavade õmblemisel võidakse protseduur läbi viia ka ilma tuimestuseta?

Noh, teismelisena oli juhus, kus astusin mingi terava asja otsas jala katki. Umbes paarisentimeetrine haav oli. Sai siis traumapunkti mindud ja lastud see õmmelda. Valu oli igatahes selline, et ma häält tagasi hoida ei suutnud thumbs_down.gif Valusaim oli just see hetk, mil nõel sisse suruti. Kui niit juba sees oli, siis niidi liikumine oli tunda, aga valu ei tekkinud.

Või on mu valutundlikkus lihtsalt ülikõrge... hiljem oli juhus põkkuda bussiga, mistõttu pea vajas traageldamist. Mingi süst nagu tehti, aga valu oli selline, et käed läksid higiseks ja hea, et üks arstidest mul kätt hoidis ajal, mil kaalikat lapiti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2010 00:09:05 vasta tsitaadiga

Mul õmmeldi mõnesendist peahaava ilma tuimestita (Pärnus, kusjuures, kuid põhjusel, et olen selle kõikselevinuma vastu allergiline - viskasin omal ajal mädaneva sõrmeküüne eemaldamise ajal tuimesti tõttu pildi sügavale tasku), ei olnud justkui hullu miskit (kuigi viimase piste ajal tekkisid juba mõtted, et mis kuradi asja nad seal heegeldavad).
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004




sõnum 22.10.2010 01:20:34 vasta tsitaadiga

ceemic, no Ardo ühe kogemuse tõi ära juba siia, selle kus niisama käsi kipsi pandi. icon_biggrin.gif
Aga need lugematud arvud korrad (mingine 8 luumurdu, mõned mõrad, põlvedega paar korda, 2 hüppeliigese rebendit, peahaav, 6 operatsiooni ja palju muudki icon_biggrin.gif) mis ma seal käinud olen, siis on negatiivseid kogemusi päris palju. Minu kogemused siis trauma ja kirurgiaosakonna arstidega. Luu valesti kokku kasvamine, sest traate ei viitsitud sisse panna jms. Diagnoosimised on ka suht umbluulu (umbes et ei teata kas luumurd on ja kas mõrasi ka on ja nii). Ühekorra hüppeliigese rebendiga pidin ise ümber haigla ühe jala peal hüppama, kuna esimest korda läksin uude haiglasse ja ei teadnud et traumapunkt teiselpool maja on. Öeldi, et läbi haigla pole võimalik minna (midaveel?) ja et hüppa ümber haigla. Kunagi hiljem, kui ma seal haiglas ära eksisin, suutsin ma küll traumapunkti sattuda läbi maja niimoodi et kordagi ei läinud läbi nn. suletud uste (kaardiga avanemine). Suhtumine on ka mööda, koheldakse täiesti pohhuistlikult. Kedagi ei huvita mis ja kes, selline tunne jääb, et saaks patsiendi võimalikult ruttu kaelast ära.
Osad arstid on küll vägagi professionaalsed, aga neid jääb järjest vähemaks.

See Ardo kirjeldatud asi oli küll väga julm, käsi valutas ka terve see 8 päeva, mil käsi kipsis oli (mitte päris 2 nädalat nagu Ardo mainis), sest kips oli valesti pandud ja torkis. Käe külgedel kipsist muljumis-hõõrumisjäljed + 4-5 silmaga nähtavat torkejälge käel.

Ja jutte liigub ka VÄGA palju ringi, kui pange ikka Pärnus pannakse. Ilmselt paljud ka tõsi, muidu ei kirutaks ja meeleheitlikult Tallinnasse või Tartusse haiglasse ei tahetaks.
Õnneks viimasel ajal vähemaks jäänud see haigla külastamine kuidagimoodi, väga ei kutsu sinna küll.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2010 01:39:29 vasta tsitaadiga

rocket kirjutas:
(mitte päris 2 nädalat nagu Ardo mainis)


Ümardasin.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2010 02:49:05 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Tanel kirjutas:
Kõik on mõttemaailmas kinni, on võimalik ka jamasid ja ümbritseva keskkonna (negatiivset) mõju ignoreerida.
Ja siinkohal ei räägi ma mingitest narkootilistest vahenditest (pole neid kunagi proovinud) icon_biggrin.gif


Sellel on tõsiselt suur rõhk ilmselt kodusel elul. Mina olen elanud lapsest saati väikeses korteris, kus hommikul kui ema isa tööle lähevad, tuiavad nad minu läheduses. Selle tõttu ei häiri mind näiteks paneelmajades elades ülevalkorrusel trampivad lapsed ja linnakära pigem naudin. Näiteks unistan kesklinnas elamisest kus suvel saaks lahtise aknaga magada ja linnamelu saatel magama jääda. icon_biggrin.gif Samas paljud inimesed peavad isegi vaiksemates rajoonides magama kõrvatroppidega.

ot:
Minu und nt. lärm ei sega(üldjuhul isegi äratuskell mitte, äratuskella all mõtlen arvuti+kõlarid+valju muusika)... ja millegipärast kesklinnas öösel lahtiste akendega otseselt MÕNUS kuulata autode möödasõidu kohinat... just kohinat, mootorid nii vaiksed et neid pole pea üldse kuulda. Ei teagi miks niiväga meeldib aga no kuradi mõnus lihtsalt.
Siinkandis sihukest värki pole. icon_sad.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 22.10.2010 07:12:24 vasta tsitaadiga

No ma ütleks vahelduseks paar kiitvat sõna ka, "tänu" paar kuud tagasi juhtunud ja üsna kurvalt lõppenud tööõnnetusele on mul mõningane kogemus olemas.
Paide kiirabi on tõesti kiire. Alates hetkest, mil ma häirekasse väljakutse tegin, kuni Tartu Maarjamõisa Kliinikumi jõudmiseni, kulus 58 minutit icon_exclaim.gif Selle aja sisse mahtus: esmaabi andmine õnnetuskohal (zhgutt + esmane sidumine), transport Paide haiglasse, seal siis seoti haav kähku ringi peale kirurgide ülevaatust ja tehti kohe ka röntgenipilt. Pluss veel ümberistumine Adaveres (Tartust hakkas mingi hetk teine kiirabi vastu sõitma). Niiet tõenäoliselt võeti vanakesest VW Transporterist viimane välja. Paar korda vaatasin bussi tagaaknast: Tallinn- Tartu mnt oli ikka pidevalt kolmerealine.
Samuti positiivselt on meelde jäänud TÜK-is veresoonte kirurgia osakonnas veedetud 20 voodipäeva. Väga normaalne ja osavõtlik personal eesotsas dr. Andrus Metsaga (mu raviarst)thumbs_up.gif + sama kogemus Paide kirurgidega.
Oma perearstist ma parem ei räägigi thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!


viimati muutis ivokas 22.10.2010 14:19:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 22.10.2010 09:28:03 vasta tsitaadiga

Pärnu on klounaad täies mahus. Tuttaval korduvate randmeluumurru oppide korral kas pandi plaadid valesti, või jäeti poldid sisse vms... lõpuks läks ka vist Tartusse asjaga. Sõbrannal väga räige selgroo deformatsioon (sünnist vist?). Pärnus öeldi - et jah ei midagi teha ei saa ja sellised opid on mingi väga uued ja testijärgus asjad et suur võimalus ratastooli jääda. Pani Tlns arsti juurde aja kinni - nooremapoole arst ütles, et mis, see väga lihtne op ja iski 90% sansid et selg saab korda! Pandigi aeg kinni ja tal opil käidud ja asi paremuse poole minemas.
Lisaks siis kui ma HV sügismöllul oma selja ära tõmbasin. Kahe päeva pärast, kui asi välja lõi (loe: kõndida üle paari meetri oli väga väga raske ja pidin u täisnurga all keha hoidma icon_lol.gif ) lasti kõigepealt mul Erakorralises oodata tund aega (igast käe peale kukkunud vanad mutid ja tädikesed võeti enne sisse), siis kui lõpuks sisse sain - tuli õde - küsis, et mis probleemiks. Seletasin probleemi ära, ütles, et kutsub arsti - läks mingi 20-30 minti. Tuli arsti, vaatas natuke ja katsus. Ütles, et tuleb õde ja teeb süsti mis peaks seljavalu leevendama. ootasin 20-30 minti, tuli õde, tegi süsti. Lasti oodata ca 40 minti. Süsti mõju oli 0. Küsisin, kas tõesti siis kangemat süsti teha ei saa, või teist korda samat, et näete ju ma kaalun ca 2x eesti meest. Ei, nii ei tohi ja aidaa. mingi 3 tundi + vaevlesin seal EMO s. Komöödia.

Lisaks siis üks väljakutse, kukkusin vastu betoonmüüri teravat äärt kuklaga, sügav haav mingi 2cm vist peas. Kohe helistati kiirabisse. Pärnu Strand hotelli juurest tuldi Kuldsesse Kodusse 20 minutit. Selleajaga oleks võind ammu susped püsti visata. Aga noh vähemalt õmblesid kohapeal pea kokku ja pidutseva rahva peale pahased ei olnud.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 22.10.2010 09:28:57 vasta tsitaadiga

topeltpost icon_sad.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 22.10.2010 09:45:01 vasta tsitaadiga

Kas sealt Pärnu haiglast "raskeid" mujale ei saadeta? Paidest viiakse kohe kas Tallinna, või Tartusse.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2010 10:08:23 vasta tsitaadiga

Kuressaarest saadetakse ka rasked Tallinna (eriti rasked saavad suisa kopteriga).
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2010 10:32:03 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Kuressaarest saadetakse ka rasked Tallinna (eriti rasked saavad suisa kopteriga).


Ja kuni see kopter kuskilt reostustõrjelt sulle järele saabub, oled sina juba ammu saba andnud thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 22.10.2010 10:40:57 vasta tsitaadiga

Hmm, kuidas küll kopter reostust tõrjuda saab? Pigem ikka vaatluslend icon_wink.gif
Aga muidugi on sellistel puhkudel "eesõigus" ikkagi haigel- kontrolllende võib ka lennukiga teha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2010 11:23:40 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Kas sealt Pärnu haiglast "raskeid" mujale ei saadeta? Paidest viiakse kohe kas Tallinna, või Tartusse.


Loomulikult mitte, nad saavad seal Pärnus kõigega ise suurepäraselt hakkama.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Meditsiinivaatlus (vaimne ja füüsiline tervis) mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 603, 604, 605  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.