|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ott5
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2001
|
19.06.2002 13:15:00
USA hinnavaatlus |
|
|
Mis aadressid on usa HinnaVaatlustel.
Tänks
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
19.06.2002 13:25:00
|
|
|
link :: Pricewatch
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ash
HV kasutaja

liitunud: 02.02.2002
|
19.06.2002 13:31:00
|
|
|
sealt saab stuffi odavamalt kui eestis?
net maas ei saa vaadata
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
19.06.2002 13:33:00
|
|
|
link :: Netikuller
Ja kui plaanid sealt miskit hankida, siis abiks võiks olla selline firma nagu Netikuller.
_________________
Olen ma ikka õigesti aru saanud?
[ Seda sõnumit muutis: Raiku on 19.06.2002 13:33 ]
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ott5
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2001
|
19.06.2002 13:34:00
|
|
|
see pricewatch hetkel ei tööta.
kas mingit muud ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
19.06.2002 13:36:00
|
|
|
| Tegelikult töötab rahumeeli. Ühendus vaid jamab.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
19.06.2002 13:37:00
|
|
|
Töötab nigu kompu
Aga äkki istud ET ühenduse küljes? Loen andmeside foorumist, et välisühendusega on jama.
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ott5
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2001
|
19.06.2002 15:12:00
|
|
|
Krt, ma ei tea mis ühendus siin on(Tartu teeninduskool).
Jama, siis pean koju minema.
Tänks abi eest.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DuSun
HV kasutaja
liitunud: 05.04.2002
|
19.06.2002 15:51:00
|
|
|
| kuule Raiku kas sa oled seda netikullerit ise kasutanud kah?++
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
19.06.2002 15:52:00
|
|
|
Ei ole aga keegi ei ole seda ka siin kirunud
Teoorias on asi hää.
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DuSun
HV kasutaja
liitunud: 05.04.2002
|
19.06.2002 15:54:00
|
|
|
Hinnapakkumine :
Teie poolt valitud kauba, mille hind on 899 dollarit, kogus 1 tk ning tellimuse kogukaal 3 kg, transpordikulude maksumus oleks meie jooksva hinnakirja järgi
45.51 dollarit
(seda juhul kui tegemist on "Elektroonika" kaubagruppi kuuluva tootega).
Lisad:
1. Kindlustus sinu kaubale : +5%
2. Kaup koju kätte +75kr
---------------------------------------------
kokkuvõttes läheb ikka asi kallimaks kui eestist osta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
19.06.2002 16:11:00
|
|
|
| On olemas kogemus USA-st Cabelas-st jahivarustuse tellimisega.Üle 1000 kr maksvale kaubale tuli 18% käibemaks otsa.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DuSun
HV kasutaja
liitunud: 05.04.2002
|
19.06.2002 16:15:00
|
|
|
| samuti on olemas selline kogemus et ameerika poolelt tulevale pakkile lihtsalt panti hind mis jäi alla selle summa kus hakkab 18% peale. Ning kedagi ei kotind kah et asi maksis 5k. Kuid nüüd ehk on teised ajad ei oska öelda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tonyx
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2001
|
19.06.2002 16:21:00
|
|
|
| on kogemus, et pricewatchi hindadest oluliselt odavamaltki saab asju k2tte ebayst ning sellise kauba pealt k2ibeka n6udmiseks puudub eesti riigil igasugune seaduslik alus.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m1
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
19.06.2002 16:26:00
|
|
|
| tsitaat: |
19.06.2002 16:15 DuSun kirjutas:
samuti on olemas selline kogemus et ameerika poolelt tulevale pakkile lihtsalt panti hind mis jäi alla selle summa kus hakkab 18% peale. Ning kedagi ei kotind kah et asi maksis 5k. Kuid nüüd ehk on teised ajad ei oska öelda.
|
Siis on kindlustus ka vastav summa, kahju kui 5tonnist saad tagasi 900eek Aga keegi r22kis, et gift on ilma k2ibeta :?:
[ Seda sõnumit muutis: CMaster on 19.06.2002 16:26 ]
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
19.06.2002 18:41:00
|
|
|
| eesti riik võtab iga vist üle 1k asja pealt käivet, kust jutt, et puudub seaduslik alus?
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonyx
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2001
|
19.06.2002 21:25:00
|
|
|
Käibemaksuseadus:
§ 18. Maksuvaba käive
(2) Samuti ei maksustata käibemaksuga järgmiste kaupade ja teenuste käivet:
4) edasimüüdav kaup, mille soetamisel ei olnud maksukohustuslasel vastavalt käesolevale seadusele õigust sisendkäibemaksu ei osaliselt ega täielikult maha arvata;
kommentaart: ebay'st ostetud asjade eest on käibemaks juba tasutud - nende asjade ostjate poolt siis, kui nad ise need asjad kunagi ostsid. seega pole eesti riigil mingit seaduslikku alust nõuda ebayst ostetud asjade pealt käibemaksu tasumist. nagu ka mitte osta.ee'st ostetud, või turult ostetud, või s6bralt ostetud, v6i vanaemalt ostetud asjade pealt. kõikide nende asjade eest on käibemaks juba tasutud. see, kas nende kaupade eest on käibemaks tasutud eestis või mõnes muus riigis, kas nõukogude korra ajal või saksa ajal, kas kaup saadetakse sulle pariisist või nuustakult, ei oma andtud juhul mingit õiguslikku tähendust.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
19.06.2002 21:31:00
|
|
|
Noh, aga selljuhul kui ostad USAst ja maksad seal k2ibemaksu, miks siis siin tahetakse ka 18%?
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonyx
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2001
|
19.06.2002 21:34:00
|
|
|
| jään vastuse võlgu:) tean ainult niipalju, et minu ebay-ostud on eesti riigi ahnete kyynte eest kaitstud:)
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrgen
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
19.06.2002 21:35:00
|
|
|
| tsitaat: |
19.06.2002 21:31 CMaster kirjutas:
Noh, aga selljuhul kui ostad USAst ja maksad seal k2ibemaksu, miks siis siin tahetakse ka 18%?
|
USA-s ei ole vist üldist käibemaksu. Ainult kohalikud mingid. Neid peavad maksma ainult selle osariigi residendid, kus pood asub/registreeritud on. Vähemalt sihuke mulje on netipoodidest jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonyx
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2001
|
19.06.2002 21:39:00
|
|
|
whoops, täpsemal vaatlusel, olen võibolla ehk veidi vale sätte välja toonud. seda saaks vist ainult väänamise korral kohaldada. ot-ot, olen täitsa kindel, et ka ebay-stiilis kaupa kaitseb miski säte käibemakustamise eest. pean veel veidi uurima.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
19.06.2002 21:45:00
|
|
|
| saan täiesti aru, mida sa mõtled ja kui see asi nii toimib siis on hästi:)
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrgen
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
19.06.2002 21:46:00
|
|
|
| tsitaat: |
19.06.2002 21:39 tonyx kirjutas:
whoops, täpsemal vaatlusel, olen võibolla ehk veidi vale sätte välja toonud. seda saaks vist ainult väänamise korral kohaldada. ot-ot, olen täitsa kindel, et ka ebay-stiilis kaupa kaitseb miski säte käibemakustamise eest. pean veel veidi uurima.
|
See vist kõige paremini ei sobi jah. Sa impordid ju kauba Eestisse ja impordi pealt tuleb käibemaksu maksta. See on Su oma asi, kuidas välismaalt käibemaksu tagasi saad, kuidagi on see ka võimalik (uue kauba puhul vähemalt). Aga tõenäoliselt saad Sa eBay ostude kohta väita, et need pole mingid ostud, vaid kingitus või lihtsalt pakk sõbralt/tuttavalt. Väärtust ei ole neile peale kirjutatud ja tõenäoliselt ei hakka toll siis ka juurdlema, et ega sel asjal juhuslikult maksustatavat väärtust pole.
Aga ütle parem, kuidas Sa eBay ostude eest tasud ja kuidas transpordi korraldad, kalliks see läheb?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
19.06.2002 21:55:00
|
|
|
võixid jah rääkida täpsemalt sellest transa värgist.
[ Seda sõnumit muutis: Wiltz on 19.06.2002 21:55 ]
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
19.06.2002 22:07:00
|
|
|
| Kui sa näiteks trääni ostad firmale siis saad ju käibeka tagasi eeldusel, et see firma on käibemaksukohuslane.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
|
19.06.2002 22:20:00
|
|
|
esiteks on mõtet otsida ainult nendest oksjonitest, mis eestisse ka nõus saatma on. suurema osa maailma jaoks oleme me siiski afganistaan, seega tavaline kategooriates sobramine annab 95% ulatuses oksjonid, mis eestisse ei shippi. selleks hea valida advanced search - http://pages.ebay.com/search/items/search_adv.html - valida "available to country selected: Estonia" (n2itab ainult shipping "international" ja "europe" oksjoneid), otsitav asi ja enter.
maksmine. krediitkaardi omamine on abiks. yhispanga'st saab virtuaalse krediitkaardi 10 krooni eest kaheks n2dalaks, mingeid sissetulekuid pole vaja t6estada v6i omada ning kehtib k6ikides netipoodides nagu tavaline VISA v6i Mastercard. peaasi, et arvel natuke raha on. samas ei ava see veel sugugi k6iki uksi, takistuseks saab taaskord meie kallis kodumaa "estonia". seega krediitkaardi kasutamine l2bi paypal'i j22b 2ra, enda arve tuleb seal siduda oma koduriigi pangakontoga ja eestit nimekirjas pole. ka ebay enda maksesysteem Billpoint j22b 2ra, taaskord ei leia maksmisel nimekirjast estoniat. lahenduseks on kolmas maksev6imalus - Western Unioni rahakaartidel baseeruv BidPay, aadressil bidpay.com. neile maksad onlines oma krediitkaardiga eseme hinna pluss müüja n6utava tarnekulu pluss nende endi v6etava v2ikese vahendustasu, nemad omakorda saadavad myyjale rahakaardi, mille too saab k2tte paari-kolme p2evaga.
uusim n2ide - möödunud neljap2eval (13.06) v6itsin oksjoni, t2na (19.06) sain juba postkastist k2tte. kaup tuli usa'st, makseviisiks toosama bidpay.
kui ei peaks krediitkaarti olema v6imalik kasutada (kuigi ma ei n2e takistust yhispanga u-kaardi saamisel, selle v6ib vist isegi seitsmeaastane endale hankida), v6ib saata tsheki v6i rahakaardi postiga. aga reaalse rahak2ttesaamiseni j6uab müüja sellisel moel heal juhul alles kuu-pooleteise p2rast, seega pole see variant eriti m6istlik.
tarnekulud on myyjatel alati oksjonil 2ra m2rgitud ("continental US $2.50, rest of the world $3.50" vms), see ei tohiks ka kunagi yllatusena tulla. ise pean oksjonil hinda pakkudes alati l6plikku hinda silmas, seega on kohalikud pakkujad selles m6ttes alati eelisseisus.
ja mis k2ivet puudutab, siis enamus myyjaid ei tule selle pealegi, et peaks mingit saadetise hinda paki peale m2rkima hakkama, seega on see vaidlus niikuinii enamjaolt teoreetiline ainult. 6nneks:)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tonyx
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2001
|
19.06.2002 22:31:00
|
|
|
eelmine l2ks anonyymsena. see viimatine asi, oli nimelt SONY digikaamerale USB kaablit vaja, esindusest öeldi: "tellime, kaks nädalat läheb aega, hinnaks 1100". kaablijupp? tonn-ykssada?? tavaline USB kaabel, lihtsalt Sony-spetsiifilise otsikuga, 1100???? no vähe ei visanud harja punaseks. läksin siis vaatasin, ebays olid t2pselt samad kaablid seitsme taalaga myygil. shipping kolm taala, bidpay vahendustasu kaks taala, asi viie p2evaga k2es.
tagantj2rele ytleks selle peale nii, et lakkuge panni eesti kirvekiskujad.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
19.06.2002 22:33:00
|
|
|
| tsitaat: |
19.06.2002 22:31 tonyx kirjutas:
eelmine l2ks anonyymsena. see viimatine asi, oli nimelt SONY digikaamerale USB kaablit vaja, esindusest öeldi: "tellime, kaks nädalat läheb aega, hinnaks 1100". kaablijupp? tonn-ykssada?? tavaline USB kaabel, lihtsalt Sony-spetsiifilise otsikuga, 1100???? no vähe ei visanud harja punaseks. läksin siis vaatasin, ebays olid t2pselt samad kaablid seitsme taalaga myygil. shipping kolm taala, bidpay vahendustasu kaks taala, asi viie p2evaga k2es.
tagantj2rele ytleks selle peale nii, et lakkuge panni eesti kirvekiskujad.
|
Mitte panni vaid peput , õige sõna muudeti ära.
[ Seda sõnumit muutis: predator on 19.06.2002 22:34 ]
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrgen
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
19.06.2002 23:21:00
|
|
|
| Aitäh kena ülevaate eest, tonyx!
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DuSun
HV kasutaja
liitunud: 05.04.2002
|
20.06.2002 09:26:00
|
|
|
kui ta nüüd töötab kah nii nagu te siin räägite siis on küll igati abiks koht. Igatahes hetkel tegutsen registreerimisega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tonyx
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2001
|
20.06.2002 10:24:00
|
|
|
| netikuller v6i bidpay v6i ebay v6i mida sa silmas pead:)?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DuSun
HV kasutaja
liitunud: 05.04.2002
|
20.06.2002 10:44:00
|
|
|
ma esialgu teen siin karnevaali ebay-is eks näis mis saab, kui kuu aja pärast mingit tsekki ei tule siis on päris ehts asi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
05.08.2002 08:39:00
|
|
|
link :: paypal pilt siin
Oot oleks mõned kommentaarid veel kasuks.
Kas tõesti eesti ei saa kasutada PayPal´i?
nimekirjas on see täitsa olemas!!
On kellelgi kogemusi?
ja siuke asi ka et registreerisin http://bidpay.com/ end ära aga seda e maili ta enam ei tunnista .. ei logi sisse ja kõik. Kuigi ise saatis mulle registreerimise teate sellele mailile. Mis teha?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonyx
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2001
|
12.08.2002 07:24:00
|
|
|
| tsitaat: |
Kas tõesti eesti ei saa kasutada PayPal´i?
nimekirjas on see täitsa olemas!!
|
vaata sealtsamast, "citizen of Estonia" on PayPalile pohlad, samast v6id valida ka "citizen of trinidad and tobago" vms. l6pliku punkti paneb "country" valik, seal eestit ei ole ja m6nda muud riiki valides pakutakse sulle tolle riigi kohalikke panku, ning kui sul yhes nendest accounti pole, siis ongi kogu moos.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
palle
HV veteran
liitunud: 10.05.2002
|
12.08.2002 07:39:00
|
|
|
Eesti käib ameerikas tavaliselt regiooni Venemaa alla, selline ajalooline paratamatus kuna Eesti on nende jaoks kas väike küla või pole nad veel senini kuulnud midagi 10 aastat tagasi toimunud ajaloolistest sündmustest.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonyx
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2001
|
12.08.2002 10:36:00
|
|
|
| tsitaat: |
12.08.2002 07:39 palle kirjutas:
Eesti käib ameerikas tavaliselt regiooni Venemaa alla, selline ajalooline paratamatus kuna Eesti on nende jaoks kas väike küla või pole nad veel senini kuulnud midagi 10 aastat tagasi toimunud ajaloolistest sündmustest.
|
minu kogemuses tajutakse eestit netipoodide seisukohalt kui midagi rumeenia/albaania taolist, et ainult vargad-p2tid-krediitkaardipetised, lisaks veel balcan=baltics ehk ühed serblased kõik st nuket neile (meile) kõigile. kurb:(
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deusexum
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2002
|
28.06.2003 19:34:27
Kas selles Bidpays tuleb tarnekulud lisada hinna sisse |
|
|
Ta ju ise annab 3 valikut:
First Class Mail (Included in the BidPay.com fee.) $0.00
Priority Mail (For U.S. delivery only) $6.00
Express Mail (For U.S. delivery only, cannot deliver to P.O. Box addresses. Next business day delivery for orders approved by 2:00 p.m. EST Monday - Friday.) $15.00
See vend kes pakub ütleb aga:
International S/H outside of Canada and the US is $9.00.
Ei paista nagu ühtegi valikusse sobima. Kas siis lisan tarnehinna asja hinnale ja valin selle esimese ehk tasuta variandi?
Samuti sooviks teada kas siis kui keegi pakub üle, kas siis lisan sinna Bidpaysse lihtsalt uue pakkumise ja vana ei jää enam kehtima?
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
29.06.2003 06:07:52
Re: Kas selles Bidpays tuleb tarnekulud lisada hinna sisse |
|
|
| deusexum kirjutas: |
Samuti sooviks teada kas siis kui keegi pakub üle, kas siis lisan sinna Bidpaysse lihtsalt uue pakkumise ja vana ei jää enam kehtima?
Tänud |
sa pole vist asjale üldse pihta saanud
kogu pakkumiste värk ikka ebays käib
kui võitsid oksjoni siis:
1 lepid müüjaga kokku kes, kus ja miks nii palju
2 maksad bidpayle krediitkaardiga summa, mille sisse läheb:
/eseme enda maksumus
/eseme transpordi maksumus eestisse
/bidpay tasu (+soovi korral kindluse/kiiruse mõttes lisaks priority/express kirja tasu, tavakiri võib kuhugi toppama jääda või üldse ära kaduda)
bidpayga hakkad asju ajama siis kui oksjon on võidetud, mitte enne ja veel mitu korda (raha liiga palju?)
3 bidpay saadab kirjaga müüjale western unioni money orderi, millega saab too oma kodukohas raha kätte
4 müüja paneb kauba teele (võib-olla )
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
29.06.2003 06:31:53
|
|
|
| selle price watchi järgi võttes ameeriklastel veab mälu pc 133 256rammi 345kr
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|