Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 154, 155, 156 ... 159, 160, 161  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2018 22:40:49 vasta tsitaadiga

Läksin ostsin Xiaomi Mi A1. Piisavalt odav et kahju ei hakka ning naise oma on enamvähem...
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 10.01.2018 10:27:10 vasta tsitaadiga

deathdog kirjutas:
Mille see MS ära ostsis? Here kuulub nüüd saksa autotootjatele kes ostsid selle minu mälu järgi Nokialt. WP10 jaoks pole Here mapsi tehtutki. Käis suurelt uudistes vähemalt nii läbi. MS oma kaardirakendus oli ka WP8 jaoks olemas kasutas täpselt sama kaarti mis oli laetud Here mapsi jaoks telefoni aga varem ei navigeerinud. Here mapsi kaarte võib see WP10 rakedus kasutada ja uuendusi saada garmin või tomtom ei tee ju ka ise kaarte vaid kasutavad kaarditegijate omi.
Here oli nokia kaardirakendus ja koos nokia mobladevärgiga sai ms ka Here endale, hiljem tuli see saksa autotootjate protest ja tehing minu mäletamist mööda. WP10 jaoks on see kaardirakendus nime poolest lihtsalt Kaardid aga nagu juba kirjutasin, seadetes on Copyright topelt. Võta nüüd kuidas tahad seda asja. Minu vajadusteks jaoks on igatahes selle rakenduse omadused paigas ja rohkem pead vaevata ei soovi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2018 11:24:35 vasta tsitaadiga

Nokia ajal tegi Here Lumiatele nii rakendust kui sinna kaarte. Nüüd teeb rakendust Microsoft aga kaardid sellesse saadakse jätkuvalt Here'lt.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 10.01.2018 15:10:23 vasta tsitaadiga

Here ei ole MS kuulunud. Nokia müüs selle 2015/16 ise sakslastele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 10.01.2018 15:14:46 vasta tsitaadiga

wiki

Owners    
Navteq (1985–2007)
Nokia (2007–15)
Audi (2015–present)
BMW (2015–present)
Mercedes-Benz (2015–present)
Intel (2017–present)[1]
Pioneer Corporation (2017–present)[2]
Continental (2018-present)
Bosch (2018-present)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 11.01.2018 18:33:47 vasta tsitaadiga

sõbral on veel miski 1,5a vana Lumia 930 taskus. Ei kurda icon_lol.gif peaasi, et ilmateade on, post jookseb sisse ja waze veel toimib niipalju kui teda seal järgi on. Storest tuleb uuendusi ja alles paar päeva tagasi tuli ka op süst värskendus 1-393- 2017 lõpuga. Kuna rääkida saab, meile saata -lugeda saab ja kaamera on ka hea, siis lubas kasutada kuni ükspäev enam üldse see ei tööta icon_lol.gif vot fänn....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002




sõnum 11.01.2018 21:28:41 vasta tsitaadiga

mark-lll kirjutas:
sõbral on veel miski 1,5a vana Lumia 930 taskus. Ei kurda icon_lol.gif peaasi, et ilmateade on, post jookseb sisse ja waze veel toimib niipalju kui teda seal järgi on. Storest tuleb uuendusi ja alles paar päeva tagasi tuli ka op süst värskendus 1-393- 2017 lõpuga. Kuna rääkida saab, meile saata -lugeda saab ja kaamera on ka hea, siis lubas kasutada kuni ükspäev enam üldse see ei tööta icon_lol.gif vot fänn....


Kus ta nii uue 930 sai ?
Mul 950 XL juba üle kahe aasta vana.
Kui meilide lugerist rääkida siis pole, ei Iphonel ega Droidil midagi vastu panna Windowsi OUTLOOKILE. Neil küll on MS OUTLOOK äpp olemas aga see on jama.
Või leiad mu Droidile midagi paremat, ootan huviga icon_smile.gif.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 11.01.2018 22:24:59 vasta tsitaadiga

Minu teada ei ole eraldi "Windows Outlooki", kui Outlook, siis ikka MS Outlook. Sa mõtled vast Windows Mail appi, mis on Windowsiga telefonides. Nojah, kunagi oli ka Outlook Express... MS Outlook on vägagi bro äpp,ei ole tal häda midagi. Kasutasin ka aastaid 930-t, aga minu arust om MS häda see, et telefonide OS-id on neil alati poolikuks jäänud ja liiga ajutiseks ka. Kolmel korral olen üritanud Windows telefonidega sõbruneda (5.0-6.5; 7; 8-10). Viimane W10 jõudis küll kõige kaugemale, aga näed, jälle suri ära icon_smile.gif R.I.P. Vahest tuleb 10 aasta pärast jälle... aga siis enam ei ürita.
_________________
- censored -
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 12.01.2018 08:48:40 vasta tsitaadiga

Repo kirjutas:
mark-lll kirjutas:
sõbral on veel miski 1,5a vana Lumia 930 taskus. Ei kurda icon_lol.gif peaasi, et ilmateade on, post jookseb sisse ja waze veel toimib niipalju kui teda seal järgi on. Storest tuleb uuendusi ja alles paar päeva tagasi tuli ka op süst värskendus 1-393- 2017 lõpuga. Kuna rääkida saab, meile saata -lugeda saab ja kaamera on ka hea, siis lubas kasutada kuni ükspäev enam üldse see ei tööta icon_lol.gif vot fänn....


Kus ta nii uue 930 sai ?
Mul 950 XL juba üle kahe aasta vana.
Kui meilide lugerist rääkida siis pole, ei Iphonel ega Droidil midagi vastu panna Windowsi OUTLOOKILE. Neil küll on MS OUTLOOK äpp olemas aga see on jama.
Või leiad mu Droidile midagi paremat, ootan huviga icon_smile.gif.


Inbox.

Outlook on saast, ekskangiga on parim hoopis OWA.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 12.01.2018 14:35:28 vasta tsitaadiga

lattu seisma jäänud isend...leti alt saadud tutvustega pärast ametliku müügi lõppu...nii oli jutt
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002




sõnum 12.01.2018 20:20:26 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Inbox.

Outlook on saast, ekskangiga on parim hoopis OWA.


Milline INBOX ? Seal palju neid sellise nimega.
Mõtled Inbox by Gmail ?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 12.01.2018 21:00:38 vasta tsitaadiga

Seesama.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Puhv2
HV kasutaja
Puhv2

liitunud: 27.10.2011




sõnum 12.01.2018 23:27:57 vasta tsitaadiga

mõned loevad vanust vist soetamise hetkest, mitte müükituleku ajast. sain 950 xl omanikuks alles 2017 suvel ehk kaks aastat peale väljalaset. kusjuures jube probleem oli - kui mina ostusooviga ärkasin, siis osades e-poodides oli just-just läinud ja mujal läksid viimased müügis olevad telod eest ära. ei julge pakkuda millise neist, aga ühe mobiilioperaatori klienditeenindaja ütles, et MS-i palvel/nõudmisel lähevad pillid müügist maha. kas 100% tõsi - ei tea. ise olen seni väga rahul - siin-seal kapriisid, aga navi on 5++. just navi oli omal ajal xpress(music?) 5800 ja x6 soetamise põhjuseks. konarlik oli, aga teised olid veel hapumas seisus. ja eesti keel oli navis häälena olemas! proovisin mingitel mõistusvõõrastel hetkedel ka droide (htc a9191, sung s4), kuid oli jube jama. õli valas tulle see, et navi mõttes tulid müüki koheselt ka juba väga-väga head 1020 ja 930
_________________
mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 13.01.2018 09:31:08 vasta tsitaadiga

Ma ostsin Lumia 940 Dual Sim'i kõrvale androidi, sest Lumial - peale korduvaid kukkumisi - lendab tagakaas juba peale vaadates küljest.
Praegu androidi kasutades leian, et on ainult 1 asi, mis selle üles kaalub - Google Maps. Kõik muu on sitem. Mul on mõlemale platvormile navigeerimiseks ka Sygic ostetud, aga GM on oma talude teadmisega parem.
Räägin siis telefonist nii, nagu ta karbist võttes on.
Windowsiga pole kunagi olnud sellist asja nagu androidiga, et tuleb kõne sisse, näed, aga vastu võtta ei saa sest mingi eelmine tegevus on pooleli ja ei saa ei seda lõpetada ega miskit. Ainus, mis töötab, on power nupp kõne hülgamiseks.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 13.01.2018 10:43:18 vasta tsitaadiga

Njah....ajad on lihtsalt edasi läinud ja nõuded inimestel tehnikale suuremad. Kunagi olid 5110-ed ...ja oldi ka õnnelikud icon_smile.gif ei tulnud sinna meile sisse, polnud puutekat, ei fotokat jne. Said rääkida, sms-e saata ja ussi mängida...kogu lõbu icon_razz.gif
Aga nüüd... pirtsutatakse äppide pärast, mis töötab või ei tööta...toe pärast asjadele jne icon_razz.gif Vbla oleks siis targem üldse 2G nuputelefoniga ringi käia, pildi jaoks on eraldi kaamera kaelas ja meilid jooksevad nagunii ju koduarvutis, mida vaadata hiljem saad või tööarvutis... icon_rolleyes.gif ja närvid ka korras
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2018 17:32:30 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Windowsiga pole kunagi olnud sellist asja nagu androidiga, et tuleb kõne sisse, näed, aga vastu võtta ei saa sest mingi eelmine tegevus on pooleli ja ei saa ei seda lõpetada ega miskit. Ainus, mis töötab, on power nupp kõne hülgamiseks.

Hmm.. kas Androidis tõesti power nupp hülgab sissetuleva kõne? Mul Lumia 925'l ikka aeg-ajalt tuleb ette samasugust häda, et tuleb kõne aga vastu võtta ei saa - touch lihtsalt ei funka. Siis panen powerist korra ekraani kinni ja uuesti lahti, ning touch hakkab tööle.. Win puhul siis power on vaigistus.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 13.01.2018 20:50:43 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Ma ostsin Lumia 940 Dual Sim'i kõrvale androidi, sest Lumial - peale korduvaid kukkumisi - lendab tagakaas juba peale vaadates küljest.
Praegu androidi kasutades leian, et on ainult 1 asi, mis selle üles kaalub - Google Maps. Kõik muu on sitem. Mul on mõlemale platvormile navigeerimiseks ka Sygic ostetud, aga GM on oma talude teadmisega parem.
Räägin siis telefonist nii, nagu ta karbist võttes on.
Windowsiga pole kunagi olnud sellist asja nagu androidiga, et tuleb kõne sisse, näed, aga vastu võtta ei saa sest mingi eelmine tegevus on pooleli ja ei saa ei seda lõpetada ega miskit. Ainus, mis töötab, on power nupp kõne hülgamiseks.


Kui midagi sellist ei ilmu, siis peksa oma fööni tootjat:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 13.01.2018 21:01:42 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:


Kui midagi sellist ei ilmu, siis peksa oma fööni tootjat:

Spoiler Spoiler Spoiler

Tavaliselt ilmub, teatud olukordades (millele ühist nimetajat anda ei oska, viimati vist otsisin telef. raamatust nime) on piiks
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 13.01.2018 21:46:16 vasta tsitaadiga

Google maps on mind vähemalt korra valesti juhatanud (ega ma seda eriti kasuta kaks korda poole aasta jooksul) pluss on et saad panna vähemalt 10 aadressi
HEre maps on siiamaani paremini hakkama saanud
Maps.me on mõnus nt mulle vajalike majanr (here ka, google mitte)

Aga androidi puhul eelistada google toodet teised kipuvad olema kellegi nägemus milline võik se välja näha. SAmsungi puhul võiks olla nagu iOS. Aga on lihtsalt tüütu käkk. Täna ju peaks Nokia ka soodsamaid pakkuma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 14.01.2018 08:34:12 vasta tsitaadiga

deathdog kirjutas:
Google maps on mind vähemalt korra valesti juhatanud (ega ma seda eriti kasuta kaks korda poole aasta jooksul) pluss on et saad panna vähemalt 10 aadressi
HEre maps on siiamaani paremini hakkama saanud

Ma ei saa aru, miks Here pidevalt arvab, et ma põllul sõidan.
Peaks uuesti installima eusa_think.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 15.01.2018 07:58:11 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
deathdog kirjutas:
Google maps on mind vähemalt korra valesti juhatanud (ega ma seda eriti kasuta kaks korda poole aasta jooksul) pluss on et saad panna vähemalt 10 aadressi
HEre maps on siiamaani paremini hakkama saanud

Ma ei saa aru, miks Here pidevalt arvab, et ma põllul sõidan.
Peaks uuesti installima eusa_think.gif
+igasugused häälestused üle vaatama, et seade ikka taevast signaali ka püüab ja ainult mastide järgi ligikaudseid arvutusi ei tee. Ja lisaks oleks hea teine täpselt samasugune telefon kõrvale võrdlema saada, sul võib ka tehase praak olla.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 15.01.2018 09:41:44 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
p2ep kirjutas:
deathdog kirjutas:
Google maps on mind vähemalt korra valesti juhatanud (ega ma seda eriti kasuta kaks korda poole aasta jooksul) pluss on et saad panna vähemalt 10 aadressi
HEre maps on siiamaani paremini hakkama saanud

Ma ei saa aru, miks Here pidevalt arvab, et ma põllul sõidan.
Peaks uuesti installima eusa_think.gif
+igasugused häälestused üle vaatama, et seade ikka taevast signaali ka püüab ja ainult mastide järgi ligikaudseid arvutusi ei tee. Ja lisaks oleks hea teine täpselt samasugune telefon kõrvale võrdlema saada, sul võib ka tehase praak olla.

Ja samas telefonis Sygic toimetab korralikult.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 15.01.2018 10:26:24 vasta tsitaadiga

kui nad samaaegselt töötavad, siis üks võib teise tööd segada
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 15.01.2018 18:36:18 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
kui nad samaaegselt töötavad, siis üks võib teise tööd segada

Ei tööta samaaegselt
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 03.02.2018 23:46:34 vasta tsitaadiga

Lumia 930.
Messenger... kõik viled peal siis kui wifi taga, ehk siis kui keegi mulle kribab, teeb häält ja näitab ja kõike. Kui wifit ei ole sees ja on andmeside mobiilne 4G, siis ei ühtki piuksu icon_rolleyes.gif , näed et keegi on kirjutanud vaid siis , kui ise lahti teed Messengeri ja sealt on näha majaikooni peal number.
Et nagu ma ei saa loogikast aru icon_smile.gif kõik sätted on ju ühesugused ..

Kas vahe võib olla selles, et seal ei ole tavaline Messenger peal, vaid on see Messenger Beta ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 154, 155, 156 ... 159, 160, 161  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.