Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Yamaha YST-SW515 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
neosensive
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2010




sõnum 18.09.2010 19:23:44 Yamaha YST-SW515 vasta tsitaadiga

http://www.soundshop.ee/?id=183&toode=Yamaha

Tere!

Kõlarite maailm on mulle suhteliselt võõras... Kuidas on võimalik lisada antud subwooferile sateliite või noh kõlareid ja kui võimsad võivad need kõlarid olla? Kui jah siis, kuidas ühendatakse neid kõlareid subwooferiga ja kas ta toidab ka need kõlarid ise ära? Lisaks kuidas seda subwooferit ühendada arvutiga?

Ette tänades,
Kaarel
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 18.09.2010 21:05:06 vasta tsitaadiga

sellele ei saa lisada mingeid kõlareid ning sub ei toida ise midagi. sub on ise lisakõlar ning kõlarikonnektorid on sub-i küljes seepärast, et kasutada sub-i pakutavat crossover-i valikut võimendi oma asemel.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SBIndustry
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2010




sõnum 17.10.2010 21:25:12 vasta tsitaadiga

Natuke teemast kõrvale, aga on kellelgi selle woofriga kokkupuuteid olnud? Teeb oma tööd ilusti?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2010 10:29:56 vasta tsitaadiga

SBIndustry kirjutas:
Natuke teemast kõrvale, aga on kellelgi selle woofriga kokkupuuteid olnud? Teeb oma tööd ilusti?


Räägi, mille jaoks sa woofrit vajad, siis saavad spetsid öelda, kas see isend sobib. Filmivaatamine ja musakuulamine pidavat üksteisest parajalt erinema.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SBIndustry
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2010




sõnum 18.10.2010 11:33:53 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
SBIndustry kirjutas:
Natuke teemast kõrvale, aga on kellelgi selle woofriga kokkupuuteid olnud? Teeb oma tööd ilusti?


Räägi, mille jaoks sa woofrit vajad, siis saavad spetsid öelda, kas see isend sobib. Filmivaatamine ja musakuulamine pidavat üksteisest parajalt erinema.


Asetaks muusika filmivaatamisest ettepoole, seega kasutaks woofrit eelkõige muusikakuulamiseks. 5x5m tuba on ning toas on juba 4x Yamaha HS50M kõlarid olemas, aga nüüd ongi vaja sellist mitte ulmekallist woofrit. Tükkaega olen otsinud, aga sobivat ei ole leidnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 18.10.2010 13:37:49 vasta tsitaadiga

SBIndustry kirjutas:
Natuke teemast kõrvale, aga on kellelgi selle woofriga kokkupuuteid olnud? Teeb oma tööd ilusti?
Iga päev puutun kokku ja ei oska midagi halba öelda. Profiilis nähaolevas koosluses minu jaoks ideaalne. Enamasti kuulan küll nii vaikselt, et vaevu standby'st üles ärkab ja pruugin teda mõõdukates koguses - et monitoride sagedusriba sujuvalt sirge joonena allumisse otsa pikendada, aga toime on tulnud ka heinamaal PA-le tuge pakkudes icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SBIndustry
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2010




sõnum 18.10.2010 16:00:20 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
SBIndustry kirjutas:
Natuke teemast kõrvale, aga on kellelgi selle woofriga kokkupuuteid olnud? Teeb oma tööd ilusti?
Iga päev puutun kokku ja ei oska midagi halba öelda. Profiilis nähaolevas koosluses minu jaoks ideaalne. Enamasti kuulan küll nii vaikselt, et vaevu standby'st üles ärkab ja pruugin teda mõõdukates koguses - et monitoride sagedusriba sujuvalt sirge joonena allumisse otsa pikendada, aga toime on tulnud ka heinamaal PA-le tuge pakkudes icon_wink.gif


Siis peaks minu yamahadega ka suht hästi sobima. Ma nüüd päris sellist woofrit ka ei vaja mis aknad kumeraks venitaks icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2010 00:14:02 vasta tsitaadiga

Enamus Yamaha woofreid mis ma näinud/kuulanud olen, on pigem ikka kodukino efektide jaoks sobivad olnud.
Muusika kuulamiseks liialt ebatäpsed ja kumisevad.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Yamaha YST-SW515
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.