Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
autor
iir
HV Guru
liitunud: 20.06.2006
10.06.2013 22:17:43
[PS3][PS4][XBOX360][X1] Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Metal Gear Solid 5: Kiefer Sutherland announced as the voice of Snake
Metal Gear Solid 5 Gameplay (E3 2013)
Spoiler
Metal Gear Solid 5 - Behind The Scenes
Spoiler
MGSV THE PHANTOM PAIN - MISSION : GROUND ZEROES - OPENING
Spoiler
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain E3 Trailer 2015
Spoiler
_________________sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway viimati muutis iir 16.06.2015 13:02:35, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 90 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
82
tagasi üles
sukelduja
HV Guru
liitunud: 14.06.2007
11.06.2013 15:54:09
Re: [PS3][PS4][XBOX360][X1] Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
iir kirjutas:
Metal Gear Solid 5: Kiefer Sutherland announced as the voice of Snake
See pole nüüd küll hea uudis. Ei tea mis siis nüüd järsku David Hayteril viga oli? Vaevalt, et ta rohkem raha tahtis kui Sutherland.
Kommentaarid: 25 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
25
tagasi üles
kriist
HV veteran
liitunud: 07.05.2008
Kommentaarid: 104 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
93
tagasi üles
M3rcury
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2007
16.06.2013 02:11:34
Viimase traileri kaks korralikku analüüsi, mis võib sarja fännidele huvi pakkuda
Spoiler
Lisaks on ta teinud ka analüüse vanemate trailerite kohta, nii et tasub tema videodele pilk peale visata
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
24
tagasi üles
kriist
HV veteran
liitunud: 07.05.2008
Kommentaarid: 104 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
93
tagasi üles
iir
HV Guru
liitunud: 20.06.2006
Kommentaarid: 90 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
82
tagasi üles
beastbeats
HV Guru
liitunud: 26.12.2006
13.08.2014 13:28:54
VIDEO
Link
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
0 ::
284
tagasi üles
iir
HV Guru
liitunud: 20.06.2006
13.08.2014 14:44:24
_________________sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
82
tagasi üles
beastbeats
HV Guru
liitunud: 26.12.2006
18.09.2014 15:07:31
VIDEO
Link
EDIT:
VIDEO
Link
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
0 ::
284
tagasi üles
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
18.09.2014 17:50:46
Tissid..
Viimane video meenutab kangesti mgs2-te, minu meelest sarja parim osa. Kuna mulle meeldiski rohkem siseruumides ringi luurata, pean esimest nelja osa kuni mgs2-ni eriti hingelähedaseks. Eks näis, kuidas open world end teostab.
Kommentaarid: 12 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
10
tagasi üles
beastbeats
HV Guru
liitunud: 26.12.2006
Kommentaarid: 368 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
0 ::
284
tagasi üles
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
15.06.2015 21:48:31
VIDEO
Link
Kommentaarid: 12 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
10
tagasi üles
beastbeats
HV Guru
liitunud: 26.12.2006
Kommentaarid: 368 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
0 ::
284
tagasi üles
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
06.07.2015 11:25:28
Vältida edaspidiseid küsimusi, siis CE kogused on piiratud ja tegemist on UK versiooniga.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
21
tagasi üles
EvilKatarn
diivanilill
liitunud: 25.01.2005
08.07.2015 15:27:25
VIDEO
Link
VIDEO
Link
Kommentaarid: 110 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
81
tagasi üles
beastbeats
HV Guru
liitunud: 26.12.2006
Kommentaarid: 368 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
0 ::
284
tagasi üles
Riddim
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2009
09.08.2015 01:47:59
Proovisin täna mängu gamescomil ära, väga lahe oli. Pole eriline MGSi seeria fänn olnud, aga viies osa on juba ammu kavas olnud läbi mängida ningtänane kogemus ainult kinnitas seda. Tohutult lõbus värk ikka!
_________________LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
5
tagasi üles
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
11.08.2015 17:45:14
Shade , kas PS4 collectors edition on ka valikusse tulemas?
Kommentaarid: 30 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
28
tagasi üles
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
14.08.2015 12:38:38
Araablane kirjutas:
Shade , kas PS4 collectors edition on ka valikusse tulemas?
läbi müüdud juba
EDIT: saime väikese portsu PS4 CE-d lisaks juurde, kiirematele jätkub
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
21
tagasi üles
mobster
HV kasutaja
liitunud: 15.01.2003
01.09.2015 00:15:55
Ign.com ja Gamespotist 10/10 review - Masterpiece
Tundub et pikk ooteaeg õigustas ootusi. Väga vingeid revjuusid antakse juba. Loodame et meie poed ka piisavalt tellisid. Tahaks lõunal järel käia kuskil
Kommentaarid: 37 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
36
tagasi üles
Clover
HV veteran
liitunud: 26.03.2009
01.09.2015 17:35:34
Tüüpiline teema Eesti poodide puhul: tellid mitu kuud ette, küsitakse kohe kogu summa, samas väljalaske kuupäeval mängust võid ainult unistada.
Tavaliselt juba poeletil olemas aga samast poest enda eeltellitud versiooni ei saa, öeldakse, et peab veel paar päeva ootama kuni samasse poodi ka minu eksemplar tuuakse
Seekord ainuke lohutus see, et vist pole ka kauplustes mäng veel kohal (kodulehe andmetel, ise ei julge poodi minna, saan äkki vihaseks ).
Eks siis ootab veel natukene oma CE'd, mäng seda väärt.
Nimesi ei hakka nimetama.
Kommentaarid: 112 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
103
tagasi üles
kiriE
HV kasutaja
liitunud: 20.07.2003
01.09.2015 18:26:56
Mina sain oma ps4 versiooni küll täna progamesist kätte. 2 nädalat tagasi eeltellisin.
Aga minu puhul pole tegemist ka ce-ga
Kommentaarid: 11 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
11
tagasi üles
euforia
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.02.2004
08.10.2017 12:54:25
Soojendaks sellle vana teema nüüd üles kuna mäng PS Plussis tasuta sel kuul.
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
27
tagasi üles
firemark
HV Guru
liitunud: 11.03.2007
11.10.2017 15:09:38
keegi üldse selle täiesti lõpuni viitsis mängida? Ehk kõik need missioonid,et kätte saada õige ending
Kommentaarid: 101 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
92
tagasi üles
beastbeats
HV Guru
liitunud: 26.12.2006
11.10.2017 16:48:09
firemark kirjutas:
keegi üldse selle täiesti lõpuni viitsis mängida? Ehk kõik need missioonid,et kätte saada õige ending
Milline see veel oli
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
0 ::
284
tagasi üles
firemark
HV Guru
liitunud: 11.03.2007
11.10.2017 16:54:34
beastbeats kirjutas:
firemark kirjutas:
keegi üldse selle täiesti lõpuni viitsis mängida? Ehk kõik need missioonid,et kätte saada õige ending
Milline see veel oli
https://www.youtube.com/watch?v=299m8dYG8B4
Kommentaarid: 101 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
92
tagasi üles
beastbeats
HV Guru
liitunud: 26.12.2006
11.10.2017 21:04:01
firemark kirjutas:
beastbeats kirjutas:
firemark kirjutas:
keegi üldse selle täiesti lõpuni viitsis mängida? Ehk kõik need missioonid,et kätte saada õige ending
Milline see veel oli
https://www.youtube.com/watch?v=299m8dYG8B4
Ja milline neist see "õige" on...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
0 ::
284
tagasi üles
firemark
HV Guru
liitunud: 11.03.2007
11.10.2017 21:42:23
Sõnastasin veidi valesti. Mõtlesin, et kas kõiki lõppe nähtud on rahval
Kommentaarid: 101 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
92
tagasi üles
sukelduja
HV Guru
liitunud: 14.06.2007
12.10.2017 10:00:45
firemark kirjutas:
Sõnastasin veidi valesti. Mõtlesin, et kas kõiki lõppe nähtud on rahval
Jah. Ma tegin kõik achievementid ka ära.
Kommentaarid: 25 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
25
tagasi üles
euforia
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.02.2004
12.10.2017 19:19:00
sukelduja kirjutas:
Jah. Ma tegin kõik achievementid ka ära.
Oskad umbkaudu öelda, palju tunde panid sinna?
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
27
tagasi üles
sukelduja
HV Guru
liitunud: 14.06.2007
13.10.2017 11:59:23
euforia kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Jah. Ma tegin kõik achievementid ka ära.
Oskad umbkaudu öelda, palju tunde panid sinna?
Playing time oli 380 tundi, aga palju aega tiksus niisama.
Kommentaarid: 25 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
25
tagasi üles
euforia
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.02.2004
22.10.2017 14:34:01
Kas see companion äpp ja kellelgi korralikult töötab?
MGS:TPP
Minul iPhonei ja PS4 koosluses igatahes ei tööta, ütleb "There is no data"
Error code 5503
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
27
tagasi üles
beastbeats
HV Guru
liitunud: 26.12.2006
Kommentaarid: 368 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
0 ::
284
tagasi üles