Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/X360] Dark Souls märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 09.12.2012 00:52:10 vasta tsitaadiga

http://www.computerandvideogames.com/382757/dark-souls-2-more-approachable-series-creator-steps-aside/


" "We sympathise if that sort of statement concerns you, but at the same time, we can surely agree that we would all like to see Dark Souls attain as great a presence as The Elder Scrolls. How it gets there is a worthy matter for debate, but it's certainly a noble task.""

Mnjah loota võib, et tuleb vääriline järg ja see on lihtsalt kellegi mööda tõlge. Souls mängud on peajagu üle sellest mida elder crap suudab üldse luua. Lihtsustatud, sisutühi, elutu maailm koos ühesuguste fetch questidega (mängi kaua tahad iga quest on ikka läbinähtav ja ühesugune, ei mingit sisu ega väljakutset ega omapära). Seda ei ole ju eriti keeruline järgi teha icon_lol.gif

dark souls live'is : http://www.twitch.tv/cassieiyxa

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 09.12.2012 14:13:44 vasta tsitaadiga

Btw seda Elder Scrollsi võrdlust tõi ainult Edge ajakiri, mitte mängu tegijad ise.
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2012 14:39:40 vasta tsitaadiga

See on jah EDGE'i komme kellelegi sõnu suhu panna ja kunagi hiljem pärast pasatormi tõlkevea pärast vabandada.

Üks uutest directoritest on Monster Hunteri ajalooga. Miyazaki on supervisor. Kui midagi muutub, siis ilmselt veel raskemaks. Võib-olla upgrade ja muud süsteemid on paremini ära seletatud.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Online

sõnum 24.01.2013 10:34:56 vasta tsitaadiga

Dark Souls - Artorias of the Abyss DLC momendil allahindlusega €7.95
https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-fi/games/addons/dark-souls-artorias-of-the-abyss/cid=EP0700-BLES01396_00-DLC20120823EU000

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 30.01.2013 23:05:47 vasta tsitaadiga

kellelgi Drake Sword ja/või Channeler's Trident oleks üle? icon_biggrin.gif Neid kahte relva vaja platinumi jaoks, võin igast muud kraami vastu anda.. mul peaks suht enamus stuffi olema. (v/a slabid vms.)
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 30.01.2013 23:24:31 vasta tsitaadiga

Kellel seda Drake Swordi ei ole? icon_smile.gif
Enamus snaipisid selle omale. Või sa võtsid juba Hellkite maha?
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 31.01.2013 09:55:35 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
kellelgi Drake Sword ja/või Channeler's Trident oleks üle? icon_biggrin.gif Neid kahte relva vaja platinumi jaoks, võin igast muud kraami vastu anda.. mul peaks suht enamus stuffi olema. (v/a slabid vms.)

Channeler's Trident pole mingi probleem ju teha. Arhiivis natuke tapad channelere ja olemas. Drake Swordi saab Hellkite Dragoni ( draakon undead burgi sillal) saba lastes. Sa peaksid juba kolmanda ringi peal olema ( minumeelest oli 3 Sifi Souli vaja, et platinumit teha )
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 31.01.2013 22:44:36 vasta tsitaadiga

ma jah kolmandal ringil ehk hellkiteil on suht palju elusid, lol. Ma ei saa väga korralikku vibu (ala dragonslayer bow) equippida ka ehk see võtaks mingi 100 aastat, et teda snipeda icon_biggrin.gif.
Channeler's Tridentit ma üritasin isegi farmida 30 humanity ja serpent ringiga aga nope.. Mul vist väga halb luck. Tbh mul motivatsioon selle chariga mängida suht kadunud aga võiks nagu platinumi ära teha, kui ainult 2 relva sellest puudu. Ma võin peale trophy saamist tagasi ka anda relva.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 31.01.2013 23:00:02 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
ma jah kolmandal ringil ehk hellkiteil on suht palju elusid, lol. Ma ei saa väga korralikku vibu (ala dragonslayer bow) equippida ka ehk see võtaks mingi 100 aastat, et teda snipeda icon_biggrin.gif.

Lase silla alt saba.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 02.02.2013 14:26:18 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
NekoRobin kirjutas:
ma jah kolmandal ringil ehk hellkiteil on suht palju elusid, lol. Ma ei saa väga korralikku vibu (ala dragonslayer bow) equippida ka ehk see võtaks mingi 100 aastat, et teda snipeda icon_biggrin.gif.

Lase silla alt saba.

Ma olen NG++'s ja mu dam vibudega on minimaalne icon_biggrin.gif..

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 02.02.2013 14:32:29 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
sukelduja kirjutas:
NekoRobin kirjutas:
ma jah kolmandal ringil ehk hellkiteil on suht palju elusid, lol. Ma ei saa väga korralikku vibu (ala dragonslayer bow) equippida ka ehk see võtaks mingi 100 aastat, et teda snipeda icon_biggrin.gif.

Lase silla alt saba.

Ma olen NG++'s ja mu dam vibudega on minimaalne icon_biggrin.gif..

http://www.youtube.com/watch?v=lS0x5OpEt8M
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 02.02.2013 14:53:22 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
NekoRobin kirjutas:
sukelduja kirjutas:
NekoRobin kirjutas:
ma jah kolmandal ringil ehk hellkiteil on suht palju elusid, lol. Ma ei saa väga korralikku vibu (ala dragonslayer bow) equippida ka ehk see võtaks mingi 100 aastat, et teda snipeda icon_biggrin.gif.

Lase silla alt saba.

Ma olen NG++'s ja mu dam vibudega on minimaalne icon_biggrin.gif..

http://www.youtube.com/watch?v=lS0x5OpEt8M

... Kas sa üldse loed mida ma kirjutan? icon_biggrin.gif NG++'s tal on tunduvalt rohkem elusid.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 02.02.2013 15:04:13 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
sukelduja kirjutas:
NekoRobin kirjutas:
sukelduja kirjutas:
NekoRobin kirjutas:
ma jah kolmandal ringil ehk hellkiteil on suht palju elusid, lol. Ma ei saa väga korralikku vibu (ala dragonslayer bow) equippida ka ehk see võtaks mingi 100 aastat, et teda snipeda icon_biggrin.gif.

Lase silla alt saba.

Ma olen NG++'s ja mu dam vibudega on minimaalne icon_biggrin.gif..

http://www.youtube.com/watch?v=lS0x5OpEt8M

... Kas sa üldse loed mida ma kirjutan? icon_biggrin.gif NG++'s tal on tunduvalt rohkem elusid.

Sina loed liiga palju. Elud ei oma saba raiumisel suurt rolli. Just praegu tegin kontrolli mõttes NG++ drake swordi ära. Tavaliste nooltega Black Bow of Pharise +14. Mingi 10 korda pihta ja olemas. Täpselt nagu videos. Ma võiks puuduvad asjad anda, aga lootus kindla inimesega kokku saada mängus on päris raske. Mul on level 178. Me võime ju proovida, saada ps koha ja nimega.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 02.02.2013 15:13:24 vasta tsitaadiga

No mul pole black bow of pharise jaoks isegi piisavalt dexterity't icon_biggrin.gif Wikist lugesin, et tegelt ei loe see, kas sa tulistad taba v. mitte, vaid lihtsalt peab piisavalt dam tegema.. Ja nüüd siis tapsin ta magicuga ära ja ei saanudki drake swordi icon_biggrin.gif
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2013 16:52:47 vasta tsitaadiga

NekoRobin, sa räägid küll siin mingist kokkusaamisest aga siiani pole sa oma levelist juttugi teinud.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 02.02.2013 17:14:09 vasta tsitaadiga

SL120 ja Ps3, unustasin mainida, sry.
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 08.02.2013 11:08:07 vasta tsitaadiga

Black Dragon Kalameet on NG++ peal ikka kõva nuputamine, eriti saba.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dancodinho
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2009




sõnum 27.02.2013 00:33:01 vasta tsitaadiga

kui te veel mängite siis võiksite mind lisada võiks vahest koos mängida nimeks mul siis PS3 Bogydogy
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 27.02.2013 16:03:37 vasta tsitaadiga

Ei ole ikka hea idee hakata PTD laiendust mängima NG+++ keskel.. . Manus ja Kalameet on pehmelt öeldes brutaalsed icon_eek.gif . Artoriase sain ka läbi suure häda maha löödud, võttis umbes 15 proovi, samas Manust olen juba kuskil 50+ korda proovinud, probleemne koht ei ole lähivõitlus vaid hoopis tema tume maagia - iga jumala kord 1shotib mind kui umbes 30% HP peale jõuab. Närvid ei pea vastu icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 27.02.2013 17:13:33 vasta tsitaadiga

see tont oli suht karm esimest korda kohates. samas kui kaks asjaliku coop tegelast kaasa võtta siis ei ole üldse raske. Aga väga pikale võib see võitlus kohati venida. Ise mängisin vahepeal abis olles nõnda, et üks arukas tüüp pms healis meid ja me materdasime.

Pms nagu iga souls mängu bossiga kes tundub raske - tuleb kõvasti kannatust varuda ja arvestada pikka võitlusega. Oodata ta rünnak ära, ellu jääda ning siis vastu torgata ja nõnda korrata.... kas või 20 min järjest icon_mad.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 27.02.2013 17:24:18 vasta tsitaadiga

Manuse puhul on see, et ta castib erinevalt, kahel castil on miski 1-2 sekundit ooteaega (näed ise, et tekib valgus ja kohe loitsub), ent üks kindel cast on peaaegu kohene (see ei saja taevast vaid lendab otse vastu nagu laine). Mul on üsna korralikud resistid ja ~1600hp, aga see jama 1-shotib mind. Oleks ta puhas lähivõitlus, oleks asi kotis. Mul on kasutuses piisavalt staminat + Artorias Greatshield, nii et saan otse sisse võtta isegi ta 6-löögi kombo, sellest toibuda ja löök sisse anda ise ühtki hp-d kaotamata. Õõh, närvi ajab icon_lol.gif .

Kalameet on teine teema, pole viitsinud lihtsalt süveneda. Manuse tahaks maha saada icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dancodinho
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2009




sõnum 25.03.2013 03:47:20 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
NekoRobin, sa räägid küll siin mingist kokkusaamisest aga siiani pole sa oma levelist juttugi teinud.


aga kui oled huvitatud veel või proovida koos mängimist minu level on 116 pse on bogydogy
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Online

sõnum 11.01.2018 18:23:47 vasta tsitaadiga

http://www.allgamesbeta.com/2016/02/dark-souls-coming-to-xbox-one-backwards.html

EDIT:
https://gematsu.com/2018/01/dark-souls-remastered-announced-ps4-xbox-one-switch-pc

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/X360] Dark Souls mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.