Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 04.02.2021 16:45:27 vasta tsitaadiga

Mingi aktiivsem kogukond täna ka veel Paris (EU) serveris tegutseb? icon_rolleyes.gif
_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 04.02.2021 17:39:56 vasta tsitaadiga

carbz, Phys reductionit saad craftida helmi vms kohta, 15% craftid take phys as x element, need on super head kui armourit saada pole! Kahe craftiga juba kuskil 30% reductionit
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2021 17:59:41 vasta tsitaadiga

klOun kirjutas:
Mingi aktiivsem kogukond täna ka veel Paris (EU) serveris tegutseb? icon_rolleyes.gif

Eraldi maailmad eksisteerivad sc/hc/ssf liigadena. See serveritest ei olene.

Panin ~3 nädalat ullu selles liigas. SSF currency poolest veits jama, Ritualis võib saada küll igasugu ägedat nodi, aga currencyt mappimise jaoks eriti ei tule. Harva saan mingi Alchemy/Chisel stacki vms. Heistis see eest teenib valuutat edukalt. Craftimine on viimase peal. Kokkuvõttes hea liiga. Mõtlesin, et see liiga teen ühe tegelase lvl 100 ära, hetkel lvl 99 tollega ja no üldse ei viitsi icon_neutral.gif Time to reroll icon_cool.gif

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2021 21:25:55 vasta tsitaadiga

AlvinL kirjutas:
klOun kirjutas:
Mingi aktiivsem kogukond täna ka veel Paris (EU) serveris tegutseb? icon_rolleyes.gif

Eraldi maailmad eksisteerivad sc/hc/ssf liigadena. See serveritest ei olene.

Jep. Mustleib gild on aktiivne ikka, esimeses postis mainitud juuniorid ka (mina ja thargun, lisaks Nipi, kelle chari nimi mul meelde ei tule).
Kõige olulisem nimi ehk gildi juht Metsjeesus on esimesest postist tegelikult puudu, sel hetkel jättis ta liiga vahele, praegu nimega Traditsiooniline.

Mõned uued liitujad on Ritual liigaga tulnud ja sellega seoses vabastasime mõned kohad pikemalt mitteaktiivsete liikmete arvelt. Kui keegi
aktiivne liituda soovib, võib oma mängunime siia poetada või mängus privada (mõistlikum, sest kutse saatmiseks peab kutsutav ka online olema).
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 08.02.2021 22:49:54 vasta tsitaadiga

Leidsin rohkem idioodikindla buildi vist - General's Cry

Ma gearingus suht alguses ja support skill gemid on ise leveldatud 19/0, aga mingi 20-25 mil sirus dps on juba vähemalt torus.

PoB:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2021 10:30:03 vasta tsitaadiga

carbz kirjutas:


PoB:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kuidagi vähe life icon_sad.gif Palju punkte paned Warcry peale magama. Pole Generals crysse süveneda jõudnud, aga sa võtad lihtsalt Less multiplierit sellest ja siis hakkad kompenseerima "Your attacks are Exerted" - lõpuks saad mingi +more multiplieri vist kätte. Hetkel ei tuvasta, kust sa Fortify saad icon_biggrin.gif

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 09.02.2021 17:07:46 vasta tsitaadiga

General's Cry summonib iga kord kui sa karjud sinust 5 klooni, kes kasutavad korra blade flurryt ja haihtuvad. Et kloone tekiks on vaja laipu (CWC desecrate) ja "Power"-it (Redblade Banner annab warcrydele infinite "power")

Warcry noded on tähtsad et cooldowni alla saada, general's cry'l on muidu 4s cooldown, aga kõikide nodedega tuleb sul ports vennikesi iga 1.4 sekundi tagant. Excerted attacke ma ei teegi vist üldse, need on ainult erinevad slammid vist?

Fortify support on saabastes icon_smile.gif (Cyclone tegeleb CWC laipade loomisega, infusion ja fortify)

Elud on madalad sest mu gear on ka suht alguses hetkel icon_biggrin.gif Aga ega väga palju elusid vaja pole kui 30m+ dps on.

140+ quant T16 kaarte puhastab üsna valutult, väga hea mapper kiiruse poolelt iseenesest pole, aga kui sa uksepiidal oneshotti ei saa siis ei tapa sind midagi (Abaxothi challenge-i sain eile nii et ei märganud et ta spawniski)

Panin 3 ex Cinderswallow flaski alla ja rollisin endale small chaos resist clusteri et kuskil +30% chaos res-i peale saada. Väga nauditav build.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2021 20:17:50 vasta tsitaadiga

carbz kirjutas:

Fortify support on saabastes icon_smile.gif

Jah, pime olen, elder saapad. Huvitav build, ma algul ei jaganud matsu lahti, kuidas sa sellise dps numbri välja arvutasid icon_biggrin.gif Polegi Berserkit mänginud üldse, peaks proovima. Gear tundub tõesti suhteliselt juust ja dps on norm. Muidugi Life tuleb pigistada kuskilt, vähemalt 180+ icon_biggrin.gif

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 11.02.2021 10:25:13 vasta tsitaadiga

GCryon käre asi jah, osa paugutab sellega endale fortify (vigilant+vigil strike), aga kuumem teema muidugi bosskilling ehk siin mainitud jutt.

HDTanel, mu helmil on 6% ilvli tõttu ja lagi on 7-8% roll mitte 15%, vähemalt helmis. Pean silmas siis ise craftitult, warlord roll on kuni 10%. Hea asi muidu küll, stackides on täitsa soliidne - mul on 10 endu charge, basalt, 1750-3700 regen ja 21% phys as fire. Vähemalt üks element, mille võin vabalt ära unustada. icon_biggrin.gif

Guildiga on nii, et stashid ja kohad olen ise ostnud, kuid on ka mõni annetus läbi aja esinenud. Kuna Ritual on popp ja viimasel ajal rohkem menu mängul olnud, siis huvilisi on enam tekkinud ja ruum pitsitanud. Kel on üle ja ei näe paljuks panustada, siis 85p on puudu, et saaks lisaslotte osta guildi.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 11.02.2021 17:00:18 vasta tsitaadiga

carbz kirjutas:
Leidsin rohkem idioodikindla buildi vist - General's Cry

Ma gearingus suht alguses ja support skill gemid on ise leveldatud 19/0, aga mingi 20-25 mil sirus dps on juba vähemalt torus.

PoB:
Spoiler Spoiler Spoiler


Teed seda vist jah? https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2998167/page/1
Ma ise olen alati mõelnud, et võiks midagi lahedat Generals Cry-ga teha ning Blade Flurry on üks lemmik skille icon_biggrin.gif
Mõtlen, et äkki on võimalik teha mingi fire dam versioon sellest sarnase dammiga? Saaks cleari palju paremaks Herald of Ashiga

Kes tahab LOLLIKINDLAT all content EZmode buildi, mis ei söö raha siis tehke Steelmage Earthquake Bleed Block Glad.
Tegin trades ja craftisin (ostsin unided ja unided oli 5EX relv) umbkaudu 300pDPS axe bleed modiga.
Täiesti surematu kuid osade endgame bossidega ala Sirus ja mõned Guardianid võib mingi 3-5 mintsa neid taguda icon_lol.gif AGA sa pm mitte kunagi ei sure, sada viga võid teha, ikka pm surematu kuskil 6K eludega ja 68% Spell Attack block chance, flaskiga max.
Kõige kallimad asjad olidki relv ja kilp, The Surrender kilp oli 2-3ex, nüüd vist kopikad juba.
Sellegipoolest on clearspeed väga korralik tänu bleed popile ja mida suuremad packid seda räigemat dammi teeb single targetile, kes nende sees istub plahvatus hetkel icon_razz.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 26.02.2021 21:48:28 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
carbz kirjutas:
Leidsin rohkem idioodikindla buildi vist - General's Cry

Ma gearingus suht alguses ja support skill gemid on ise leveldatud 19/0, aga mingi 20-25 mil sirus dps on juba vähemalt torus.

PoB:
Spoiler Spoiler Spoiler


Teed seda vist jah? https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2998167/page/1
Ma ise olen alati mõelnud, et võiks midagi lahedat Generals Cry-ga teha ning Blade Flurry on üks lemmik skille icon_biggrin.gif
Mõtlen, et äkki on võimalik teha mingi fire dam versioon sellest sarnase dammiga? Saaks cleari palju paremaks Herald of Ashiga


Põhimõtteliselt see build jeps, ma panin general's cry poe.ninja-sse sisse ja võtsin mõne näite keskmise. Cleariks võid explody chesti külge slappida, aga mul on teine char kes kaarte puhtaks nühib niikuinii. 15 ex jagu valuutat on kogunenud jälle, hakkan vaikselt jupi kaupa upgradema.

Parema cleari jaoks võid ka lihtsalt mingi Saviori-ga buildi võtta, paar päeva tagasi kui vaatasin oli ainult 50c... Ma vist ostsin kunagi 25 ex-i eest Metamorphis endale icon_lol.gif

E: Võtsin julguse kokku ja ostsin cortexi + tegin The Fearedi ära, kuskil 40% quanti peal. Ilmselt oleks võinud rohkem riskida, aga cortex oli praegu 3 ex, uber atziri set veel mingi umbes ex, plus kõikide bosside tegemise aeg veel otsa - olen õnnelik et kaelast ära sain ja atlase punktid kätte. 0 Bottled faithi, 0 watcher's eye'd icon_lol.gif Kuna sample size on 2 siis pole eriti pahane.

Buildiga vääääga rahul, berserker on poe.ninjas julgelt tagantpoolt teisel kohal populaarsuselt, nii et äkki elab järgmise nerfi hooaja üle, aga nerfi vääriks kindlalt. Rohkem raha sisse vist ei pane, suutsin juurde keevitada 76% chaos res, stun immunity ja 5.4k elu. Midagi facetankima ei lähe aga peeru peale ei sure. Kõik bossid surevad paari sekundiga.

lõplik PoB:
Spoiler Spoiler Spoiler


E2:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 27.02.2021 09:54:34 vasta tsitaadiga

24p oli hideout? Krt peaks ka vist pressima, "mitte midagi" tehes on 15 olemas, eks sealt edasi hakkab juba finetuun ja peale maksmine icon_biggrin.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 27.02.2021 13:15:30 vasta tsitaadiga

24p on char effect ja see ei ole väga raske teha.
carbz,
melee ju icon_biggrin.gif mis kuradi moodi sa Valdos Restis neid harbringer packe teed? Ma proovisin dex stacking infernal blowga, oli chain explosionid jne, no võimatu, seal puntides alati mingid proximi shieldid+ need totemid, võttis üüratu aja, et neid sealt välja meelitada.
Rollisin omale hoopis archmage ball of lightningu, bossud sulavad sekunditega, mappidel enamus aega isegi ei näe, kui asjad ära koolevad
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 27.02.2021 13:36:25 vasta tsitaadiga

Kuskil 25p sain kätte täitsa mõtlemata, kui Maveni asjad lõpuni rügad (Ja suudad kõik Invited ära tappa), saab päris mitu punkti. Lõpuks jäid tegemata ainult End Game Grinds, siis see 4 bossiga ritualide jauramine (Iseenesest pole keeruline vaid pigem tüütu), kill Maven Conditionally (Kutsed olid üle 1.5 exa per nägu ja ma ei uskunud et mul Maven Orbe kukub), ja olin ~420 bossi tapnud Maveni Witnessiga 1500-st vms.

Et lihtsalt kaarte nühkida panin kokku Fire BV, Elementalistil icon_lol.gif , millega tegelikult jäin suht rahule, kuigi täielik glass cannon. 100% conversion ja +230% AoE = Kui Valdos Restis karja äärt puudutan, siis terve meri tonte plahvatab (Explo chest). Kui liiga suur pack size on, siis mäng paneb lihtsalt kinni end. Kokku peab 3x mängule resa tegema et Harbingeridest lahti saada, aga vähemalt jäid ellu sest see disconnect töötab nagu logout macro.

Kõige raskem RNG challenge oli Kill a Delve Boss, peale 250neni kaevamist läks kuskil 400-500k sulphite et lõpuks üks leida. 9 Ritual Base oli juba ammu leitud (Tegin rituale samal ajal kui sulphite/betrayalit grindisin)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 10.03.2021 02:33:08 vasta tsitaadiga

Kedagi huvitama peab siis sain oma RTX3090 kätte ja tegin väikese testi.
Versus 3080 oli FPS kuskil 20 võrra või rohkem parem!
Inteli 7900X prose peal

ACT IX waypoint lihtsalt, grafa põhjas ja 4K
Kuskil 120-130FPS


_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 10.03.2021 09:50:51 vasta tsitaadiga

Niisama seistes on kõigil meil FPS miljoon, palju su FPS on valdos restis, delirium 100,beyond, miskit ektra staffi veel?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2021 09:57:06 vasta tsitaadiga

Mul 1080ti sureb delis icon_biggrin.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 10.03.2021 13:58:17 vasta tsitaadiga

thargun, dynamic reso ajab nats pudruks asja küll, aga samas min 60 peal saab mul asi suht okeilt hakkama. 1080 küll, aga mul on kõik overclockitavad asjad ära peenestatud (Ram c14, prose klokk ja video undervolt/oc).

Ilmselt siinsetel on kõigil Vulkan, aga kui keegi endiselt directx peal, siis ka see tõi arengut...

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 10.03.2021 14:27:03 vasta tsitaadiga

Mul 1660 kooleb ära, kui see harbringerite punt välja ilmub, pidin omale selle pärast buildi tegema, kes oleks neid off screenilt võimeline killima, töötab hästi, archmage+ball lighting, üüber boss killer ja clear speed samuti, killisin Sirius 9 viimases faasis mingi kolme sekundiga, tüüp ei jõudnud isegi ära teleportida
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 14.03.2021 19:29:11 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Niisama seistes on kõigil meil FPS miljoon, palju su FPS on valdos restis, delirium 100,beyond, miskit ektra staffi veel?


Või Harby atlas stsoonis?! Delirius mappe pole sada aastat jooksnud aga harby mappides oma 3090 ja 7900X peal kukub FPS ainult 25-30 peale icon_smile.gif aga vähemalt on sujuv icon_lol.gif 2200€ well spent icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 15.03.2021 22:50:01 vasta tsitaadiga

No kellel seda stabiilset fpsi ja 2 tonnist kaarti vaja on, 2-3 fps on küll küll

Link
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 16.03.2021 05:05:41 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif korralik jah.
Btw hakkasin ise vaikselt taas mängima, et 36 Challenget ära teha enne liiga lõppu ja teen Golemancerit siin..
Vaatasin, et sõbral olid kindad kus Abyssal socket oli fractured.. vaatasin, et ohh mul täitsa üks selline craft salvestatud..
Üks hit ja.. icon_lol.gif ez.. aeg craftima hakata.
Haigelt norm build oma budgeti kohta, 3.7K ES tundub scary aga suuht surematu kuna Golemeid, Zombisi nii palju on.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 17.03.2021 14:30:09 vasta tsitaadiga

Mu LL golemanceril oli 5k ES ja ikka oli way too squish ausalt öeldes icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 19.03.2021 04:43:17 vasta tsitaadiga

carbz kirjutas:
Mu LL golemanceril oli 5k ES ja ikka oli way too squish ausalt öeldes icon_biggrin.gif

Tegin just A8 ära oma enamvähem budget geariga, keskmiselt mingi 5EX kallimad asjad. Üle 5EX vist polegi midagi.
Anyway esimene A8 selle vanaga läks nii

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2021 17:46:40 vasta tsitaadiga

Tegin Standardi seiklustest ühe lühikese klipi. Enam-vähem sama dpsi peaks liigas ka saavutama, paar Deep Cuts'i jääb ehk puudu.

https://www.youtube.com/watch?v=BsJksM6PBOs
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.