Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Jällegi UPS-i teemal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 19.12.2011 10:22:29 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Ah, kes viitsib seda tühjakslaadimist teha. Peab paar kuud vähem vastu, kuid see-eest on saanud täisväärtuslikult kasutada. icon_smile.gif
Eks ta nii kipub olema jah. Kallimatel masinatel on see automaatseks tehtud küll ja ehk peavadki akud kauem vastu, aga nende masinate hinnavahe eest saab ju mitu jooksu akusid osta tegelikult icon_wink.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2011 13:29:51 vasta tsitaadiga

Tervist! Oman sellist upsi

Soov on ühendada teda arvutiga ja kasutada PowerChute Personal Edition.
Väljund ups-il on selline

Kas ma saan kuidagi usb pesasse antud mudeli ühendada? Ja kui saan siis mis kaabli abil?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2011 13:31:54 vasta tsitaadiga

Timoha, Sul on vaja kahte kaablit! Kõigepealt upsi enda serial kaablit ning siis usb2serial üleminekut. Need kaks liidad kokku, installid ülemineku draiverid (tekitab com pordi) ja siis juhatad PCPE sinna pordi kallale.

thumbs_up.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2011 13:38:17 vasta tsitaadiga

Andrus Luht, osssaa!!! icon_eek.gif Ok, tänud info eest. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keps
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2007




sõnum 25.12.2011 13:41:02 vasta tsitaadiga

Andrus Luht kirjutas:
tomorrow, loll jutt. Tänapäevased UPSid oskavad ise akudele teha pidevalt hooldust selleks, et eluiga pikendada. See tühjaks ja täis on vanade 'mäluga' NiCd ja NiMh akude ajastu relikt. Olgu siinkohal öeldud, et UPSide all pidasin ma silmas kvaliteetseid UPSe asjalikelt tootjatelt nagu APC, Eaton, Poweware, Microdowell jne. Enamus sellest odavast saastast, mida meil inimestele kodudesse ja tihtipeale ka äridesse müüakse sobib tegelikuses vaid betooni täis valada ning paadi-ankruks kasutada.


Jah väga õige: Kallitel UPS seadmetel, mida ei ole aga mõtet koju osta, ei ole jah vaja seda tühjakslaadimist teha, aga see käib ainult taoliste UPS seadmete kohta.
Aga teiste ja samuti heade ning kaasaegsete kodutarbijaile või pisematesse kontoritesse mõeldud UPS'ide puhul oleks siiski soovitatav aeg-ajalt seda tühjakslaadimist teha. Pealegi on see soovitus toodud ära ka UPS seadme enda dokumentatsioonis - seega tootjad ise soovitavad seda!
Ma ise ostsin suht hiljuti igati hea ja kaasaegse ups'i ning ka tema juhises soovitati seda tühjakslaadimist teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2011 15:12:51 vasta tsitaadiga

keps, aasta jooksul toimub neid plaanilisi ja mitteplaanilisi elektrikatkestusi mitu korda. Need peaksid ka siis minema tühjakslaadimise alla?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2011 16:31:36 vasta tsitaadiga

keps, kui saladus pole siis millise tootja mudel vastas su kirjeldusele "Ma ise ostsin suht hiljuti igati hea ja kaasaegse ups'i ning ka tema juhises soovitati seda tühjakslaadimist teha."

icon_question.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keps
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2007




sõnum 25.12.2011 18:13:46 vasta tsitaadiga

Andrus Luht kirjutas:
keps, kui saladus pole siis millise tootja mudel vastas su kirjeldusele "Ma ise ostsin suht hiljuti igati hea ja kaasaegse ups'i ning ka tema juhises soovitati seda tühjakslaadimist teha."

icon_question.gif


Ei, see ei ole mingi saladus: PCM UPS BNT-800AP USB, Quality Protection for Small Servers, and Workstations and PCs, 800VA/Line Interactive/USB - see sobib kodukasutajale vägagi hästi. Kui oli elektrikatkestus, siis kulub umbes 22 minutit, enne kui ta "vakka" jääb. Tema andmed lubavad muidugi rohkem seda aega, aga mul on ka võimas monitor taga...
Selle ingl. keelses juhises on must-valgel öeldud, et on soovitav iga 3 kuu tagant ups tühjaks laadida. Olen selliseid soovitusi ka muude upside puhul näinud (mitte kõikide).

LiivaneLord (huvitav nimi!): Elektrikatkestus läheb alles siis selle tühjakslaadimise alla kui Sinu ups jookseb täiesti tühjaks - jääb vait (ei piiksu), kõik indikaatorid kustuvad. Sel juhul peab see el. katkestus kestma ikka vähemalt paarkümmend minutit (olenevalt Sinu upsist) ja kompuuter jm temaga ühendatud seadmed pead töötama. Kui oli lühike el.katkestus, siis ei lähe see selle tühjakslaadimise alla.

See kõik on minu arvates ja ega ma mingi tehnikaspets ole...

Jõule!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2011 19:29:44 vasta tsitaadiga

keps, et siis selline tegelane :: http://pcmups.com.tw/product/BNT800.html ? Tubli madalama hinna- ja kvaliteedi-klassi ups SOHO ja mitteärikriitilisse asendisse... Kvaliteetsete upside määratlust võid lugeda pool-tosinat postitust ülevaltpoolt.
_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keps
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2007




sõnum 25.12.2011 21:56:05 vasta tsitaadiga

Andrus Luht kirjutas:
keps, et siis selline tegelane :: http://pcmups.com.tw/product/BNT800.html ? Tubli madalama hinna- ja kvaliteedi-klassi ups SOHO ja mitteärikriitilisse asendisse... Kvaliteetsete upside määratlust võid lugeda pool-tosinat postitust ülevaltpoolt.


See ups, mille lingi Sa siin esitad, ei ole päris minu ups, isegi sealtoodud mudeli pilt on täiesti erinev; ju mul on siis see mudel, mida seal ei ole ära toodud - ei viitsi Internetist ka seda otsima hakata - ei näe põhjust, et ma peaksin siin midagi tõestama hakkama. Mind isiklikult enda muretsetud ups rahuldab täielikult ja kodukasutajale on ta vägagi hea: nii hinna, kvaliteedi kui ka muus suhtes, näiteks kaasaantud tarkvara osas, UPS port jms.

Tegelikult oli jutt UPS'ide tühjakslaadimisest mitte aga nende kvaliteedist, hinnast ja muust sellisest, mis on hoopis teine teema...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 26.12.2011 00:22:31 vasta tsitaadiga

keps, Inimene peabki Ise oma asjadega rahul olema ja mitte teiste heakskiitu otsima thumbs_up.gif
Endal on mul üks 3-st upsist selline: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/UPS-id+ja+lisaseadmed/84638/
ja vahe tavaliste upsidega on olemas, vahel ikka piiksub mingi aeg, samas kui teised upsid on vakka. Ju siis teeb mingit pinge silumist, line interactive ftw thumbs_up.gif
Alla paari tuhande krooni miskit ajalikku uut upsi koju ei saa (eeldusel et on nõudlik inimene).
Arvutid ja neti seadmed on mul 24\7 töös, ja kuigi teise arvuti ups ei paista olema line interactive ja reageerib aint elektri katkestustele, pole töös mingeid erroreid mul olnud. Võibolla see toiteplokis kinni, ei tea.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keps
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2007




sõnum 26.12.2011 17:52:33 vasta tsitaadiga

sant kirjutas:
keps, Inimene peabki Ise oma asjadega rahul olema ja mitte teiste heakskiitu otsima thumbs_up.gif
Endal on mul üks 3-st upsist selline: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/UPS-id+ja+lisaseadmed/84638/
ja vahe tavaliste upsidega on olemas, vahel ikka piiksub mingi aeg, samas kui teised upsid on vakka. Ju siis teeb mingit pinge silumist, line interactive ftw thumbs_up.gif
Alla paari tuhande krooni miskit ajalikku uut upsi koju ei saa (eeldusel et on nõudlik inimene).
Arvutid ja neti seadmed on mul 24\7 töös, ja kuigi teise arvuti ups ei paista olema line interactive ja reageerib aint elektri katkestustele, pole töös mingeid erroreid mul olnud. Võibolla see toiteplokis kinni, ei tea.


Sinu lingis toodud ups on kahtlemata minu omast etem, kuigi ma ei otsinud tema üksikasjalikumaid andmeid. Ma ise läksin kunagi alt sellega, et ostsin enda praegusest ups'ist märksa võimsama/parema/kallima upsi, aga selle kuramuse ventilaator hakkas närvidele käima ja ma pidn ta uuest peast odavamalt ära andma. Seejärel sai hing täis ja ostsingi natuke kehvema ning odavama variandi - ei viitsinud eriti otsida ka - ehk oleks ka etema saanud... Mul on enda upsi taga ainult lauakompuuter ja monitor nii et ma ei vaja eriti "vägevat" ups'i. Pealegi askeldan rohkem kas süle- või siis tahvelarvutiga - laua omaga teen ainult tõsisemat tööd...

Ma ei saa aru, et miks sul kolm upsi on? Kas niipalju asju vaja taha lükata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2011 19:14:11 vasta tsitaadiga

keps kirjutas:
Ma ei saa aru, et miks sul kolm upsi on? Kas niipalju asju vaja taha lükata?

Tehniliselt on tihtipeale odavam osta nt 3 väiksema võimsusega kui üks suure võimsusega. Kummaline aga nii ta on.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 26.12.2011 19:18:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma ei saa aru, et miks sul kolm upsi on? Kas niipalju asju vaja taha lükata?

Mul on 2 arvutit eri tubades, kumbki vajab upsi. Ürgaegse upsi jätsin netiseadmetele.
Suurtele upsidele midagi lisaks taha ei pane, kui on pikem katkestus siis alla 5-e mindiga on mõlemad arvutid maas icon_cry.gif Oleks pidand ikka 1+ kwt upsi ostma tegelt.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2011 19:40:35 vasta tsitaadiga

keps kirjutas:
Elektrikatkestus läheb alles siis selle tühjakslaadimise alla kui Sinu ups jookseb täiesti tühjaks - jääb vait (ei piiksu), kõik indikaatorid kustuvad. Sel juhul peab see el. katkestus kestma ikka vähemalt paarkümmend minutit (olenevalt Sinu upsist) ja kompuuter jm temaga ühendatud seadmed pead töötama. Kui oli lühike el.katkestus, siis ei lähe see selle tühjakslaadimise alla.

See kõik on minu arvates ja ega ma mingi tehnikaspets ole...
Kui see ainult sinu arvamus, siis miks sa seda tõe pähe kuulutad?
Pb akudele nimelt ei meeldi täiesti tühjaks laskmine.
Kommentaarid: 524 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 418
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keps
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2007




sõnum 26.12.2011 22:33:30 vasta tsitaadiga

virks kirjutas:
keps kirjutas:
Elektrikatkestus läheb alles siis selle tühjakslaadimise alla kui Sinu ups jookseb täiesti tühjaks - jääb vait (ei piiksu), kõik indikaatorid kustuvad. Sel juhul peab see el. katkestus kestma ikka vähemalt paarkümmend minutit (olenevalt Sinu upsist) ja kompuuter jm temaga ühendatud seadmed pead töötama. Kui oli lühike el.katkestus, siis ei lähe see selle tühjakslaadimise alla.

See kõik on minu arvates ja ega ma mingi tehnikaspets ole...
Kui see ainult sinu arvamus, siis miks sa seda tõe pähe kuulutad?
Pb akudele nimelt ei meeldi täiesti tühjaks laskmine.


Tule mõistusele! Seepärast ma lisasingi oma selle "See kõik on minu arvates ja ega ma mingi tehnikaspets ole..." tsitaadi, et mitte oma arvamust tõe pähe kuulutada ja kellegeli peale suruda. Mis puutub akude tühjakslaadimisse, siis ma järgin ikka antud seadme TOOTJA enda soovitusi ja teiste nõuannetesse suhtun natuke ettevaatlikumalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2012 01:01:58 vasta tsitaadiga

Nüüd siis ka printer,kõlarid,ruuter,digiboks ja laualamp ( icon_lol.gif ) kõik UPS-i taga. Säh teile elektriga kütvad naabrid. Enam te minu postitustelaviini HV foorumisse ei häiri icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2012 01:26:54 vasta tsitaadiga

tomorrow, mehetegu! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 08.01.2012 02:36:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

printer UPS-i taga

tomorrow, ega ometi laser printer?

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2012 09:35:48 vasta tsitaadiga

sant kirjutas:
tsitaat:

printer UPS-i taga

tomorrow, ega ometi laser printer?

Ei. Tindiprinter. Mu trükimaht kuus pole nii suur, et laser mingit märgatavat säästu annaks.
Kui praegune Canon MP110 säästukas kunagi töölepingu üles ütleb, siis alles tuleb laser-skänner combo asemele.

Aga miks küsid?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 08.01.2012 18:33:56 vasta tsitaadiga

Laser imeks paugust su upsi tühjaks.
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2012 19:09:45 vasta tsitaadiga

Dijital, ainult printimisel (osad vanemad soojendavad ahju ka käivitamisel). Kes aga käsib sul sel ajal printida kui elektrit pole ja UPSi taga elu käib? Osadel upsidel on lausa eraldi printeri toite ots olemas. Kaitse ülepinge ja muu jama vastu vooluvõrgust aga aku tuge ei pakuta.

icon_idea.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2012 20:44:41 vasta tsitaadiga

Kui printer vajab palju voolu, siis pole mõtet jah aku taha ühendada. Kui läheb vool poole pealt ära, saab ju uuesti printida. icon_smile.gif

Kuna kasutan ka printerit väga harva, siis pole aku taha ühendanud. Mul laserprinter ja kui ütlete, et tarbib palju, siis ei pane ka tulevikus.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 09.01.2012 00:05:35 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
sant kirjutas:
tsitaat:

printer UPS-i taga

tomorrow, ega ometi laser printer?

Ei. Tindiprinter. Mu trükimaht kuus pole nii suur, et laser mingit märgatavat säästu annaks.
Kui praegune Canon MP110 säästukas kunagi töölepingu üles ütleb, siis alles tuleb laser-skänner combo asemele.

Aga miks küsid?

Mul endal väike laser printer, ja juhuslikult oli voolumõõtja vahel kui kasutasin ja piigid olid vihased, nii 900 wt icon_razz1.gif see killib iga tavalise upsi ära, koos arvutiga oli peak 1400 wt. Ega ma teda upsile taha pandki, tal olid punased hoiatus sildid juhendis et mitte ühendada upsiga.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2012 09:38:00 vasta tsitaadiga

sant kirjutas:
tomorrow kirjutas:
sant kirjutas:
tsitaat:

printer UPS-i taga

tomorrow, ega ometi laser printer?

Ei. Tindiprinter. Mu trükimaht kuus pole nii suur, et laser mingit märgatavat säästu annaks.
Kui praegune Canon MP110 säästukas kunagi töölepingu üles ütleb, siis alles tuleb laser-skänner combo asemele.

Aga miks küsid?

Mul endal väike laser printer, ja juhuslikult oli voolumõõtja vahel kui kasutasin ja piigid olid vihased, nii 900 wt icon_razz1.gif see killib iga tavalise upsi ära, koos arvutiga oli peak 1400 wt. Ega ma teda upsile taha pandki, tal olid punased hoiatus sildid juhendis et mitte ühendada upsiga.

Esiteks mul Line Interactive niikuinii, seega kui printer püsivalt taga oleks (enamasti vahetab kohati mobla laadijaga), siis poleks vahet kas võtab voolu vooluvõrgust või UPS-st. Kui tõesti nii palju voolu võtab, siis vahe tulekski välja ainult siis, kui keset printimist vool ära läheks. Iseenesest ma pole veel jõudnud voolutarbivuse mõõtjat osta, et näha palju miski voolu võtab. Küll aga suurenes elektriarve 20kWh võrra alates UPS kasutuselevõtust icon_lol.gif . Hetkel 311kWh kuus mis on suht vähe veel.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Jällegi UPS-i teemal mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.