Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1059, 1060, 1061 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.09.2018 11:27:25 vasta tsitaadiga


Link


3-markisin vahepeal Obj 257 ära, tuli üks selline huvitavam mäng.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueQ
HV vaatleja
BlueQ

liitunud: 13.01.2014




sõnum 01.10.2018 19:16:05 vasta tsitaadiga

Klannide kokkuvõte:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 01.10.2018 19:40:32 vasta tsitaadiga

Opaaa, O-L-T on kukkunud kolinal.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 01.10.2018 19:47:59 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
Opaaa, O-L-T on kukkunud kolinal.
Klann maha jäetud, 16 aktiivset liiget alles.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 02.10.2018 12:28:23 vasta tsitaadiga

Arvata oli, et see varem või hiljem laiali laguneb. Aga et nii kiiresti juhtus, on väike üllatus.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ritsard
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2006




sõnum 02.10.2018 15:29:58 vasta tsitaadiga

Tuli korralik mäng üle aja. Harva mängin, vahepeal pikalt pause teinud. Seetõttu tunnetus suht kesine ja palju laske tühja. Aga 66 hp-ga sai pikalt läbi aetud. Mürske jagus ka täpselt.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 02.10.2018 15:54:36 vasta tsitaadiga

Ritsard kirjutas:
Tuli korralik mäng üle aja. Harva mängin, vahepeal pikalt pause teinud. Seetõttu tunnetus suht kesine ja palju laske tühja. Aga 66 hp-ga sai pikalt läbi aetud. Mürske jagus ka täpselt.
Spoiler Spoiler Spoiler


GJ mate icon_biggrin.gif Tänu tühjadele laskudele said muidugi fadini medali icon_smile.gif Aga hea mäng thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.10.2018 20:10:57 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
chatro kirjutas:
Opaaa, O-L-T on kukkunud kolinal.
Klann maha jäetud, 16 aktiivset liiget alles.


Las ma loetlen kõrvaltvaatajana mõned põhjused kontekstiks:

* klannikomandör on inaktiivne juba mingi 2a, aga pole nõus nn võtmeid üle andma

* mõni ärksam FC otsustas, et peaks klanni taset tõstma. Samas ei tehtud seda orgaaniliselt, nõrku mängijaid tugevate vastu vahetades, vaid kickiti ~75% klannist. Edasi oleks pidanud järgnema eepilised jõupingutused recruiterite poolt, et kiiresti täita klanni vähemalt 50 pädeva meheni, aga loomulikult seda ei tehtud vaid loodeti vist, et taevast sajavad need superuunikumid sinna. Mõned viisid, kuidas kiiresti klanni täita - a) leida mingi suurem rahulolematu faktsioon mõnes teises klannis, kes oleks nõus üle tulema b) mängida ülikõrge intensiivsusega Team Battle ja SH formaate, lootuses sealt leegionäre enda klanni recruitida c) "palgata" sisse umbes 5-10 silmatorkavalt heade statsidega või muidu kuulsat accounti (võivad olla ka inaktiivsed), et nõrgemates liitumise vastu huvi tekitada. No minimaalselt peaks tegema foorumisse recruitment threadi! Ühtki neist muidugi ei tehtud.

* absoluutse feiliga näod vastamisi seistes otsustati mitte putitada üles juba eksisteeriv klann, vaid selle asemel minna laia maailma õnne otsima. Sellega sisuliselt tekitati järjekordne Eesti kummitusklann.

Aa ja muidugi seda ka, et mis kuradi nimi on O-L-T ja miks keegi peaks sellist jama endale clan tagiks tahtma? Klannilogo oli kah selline... ütleme nii, et nimi ja logo peaks toetama üksteist, mitte et keegi paneb mingi 14-aastase arusaama ägedast logost üles. Marketing imes ühesõnaga. Kui tahta normaalset klanni teha, siis nimi+logo peab olema selline, mis tekitab inimestes mingi emotsiooni.

Kunagi, kui BEST sai tehtud, oli isegi recruitment trailer valmis (ainus vist Eestis seni üldse?), 3 Eesti klanni pehmeks räägitud, et panna jõud kokku, jne. Ühesõnaga eduka klanni loomiseks tuleb korralikult eeltööd teha.


Link

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRB
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2017




sõnum 03.10.2018 00:12:42 vasta tsitaadiga

Erick, aga klann ei saagi niimoodi toimida kui juhtkonnast ainult 1 teeb midagi ehk mina Pur3_DaLegend(banaan), aga kuna Aloka eestvedamisel taheti klann rahvusvaheliseks teha, muidugi mul ei olnud selle vastu midagi, kuid see kes seda asja ajama hakkab peaks seda lõpuni ka viima, aga juhtus tegelikult see, et kuna Alokas pidi seda korraldama kickis kõik välja kadus ise ära ja siis kust need inimesed peaks sinna klanni tulema teised peaks siis tema nii öelda pooleli tööd jätkama. Ja noh niiöelda mina ei soovinud seda sitta enda kaela ja ma meelitasin seltskonna endaga WEBAN klanni tulema, kus saaks seda rahvusvahelise asja edasi ehitada aga klannis mida inimesed teavad. Põhiliselt BB4 või O_L_Ti probleem oligi see et juhtkond ei töötanud enam mina olin ainuke, kes seda klanni üritas koos hoida kuna teised juhid ei olnud enam nii aktiivsed. Ja noh juhtidel tekkiski probleem sellega, et nad ei tahtnud nii tihti kohal käia kuna mängijad ei ole piisavalt aktiivsed või siis keeratakse liiga palju sitta lahingutes. Ühesõnaga mis ma öelda tahan on see, et ma ei süüdista otseselt Alokat, jah ta jättis asja pooleli, lihtsalt toon välja selle, et üldine probleem on klanni juhtkonnas kui 1 teeb midagi ja teised lihtsalt litsuvad oma perset klannis laiaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.10.2018 22:10:11 vasta tsitaadiga

MRB, täiesti arusaadav. Eks tahetigi muutust, iseenesest ma samuti pooldasin seda suunda mis võeti, aga mindi seda kuidagi ülejala tegema, polnud läbimõeldud plaani.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRB
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2017




sõnum 04.10.2018 00:15:04 vasta tsitaadiga

Asi oligi selles, et juhtkond ei tööta üheskoos, kõik teevad seal oma asju nii nagu nad ise arvavad kuidas parem on. Ega see rahvusvaheliseks muutumine oli kah niimoodi, et 2 päeva ennem kickimist öeldi et nüüd on asi nii ja kõik. Ilmselgelt ei olnud läbi mõeldud ja räägitud, tagantjärgi tarkus. Ja väga tore et sa siin kõrvalvaatajana tõid põhjuseid välja "targutad" kuidas oleks pidanud asja tegema. See, et sa kunagi olid üks nendest kes aitas BESTi kokku panna on väga hea, respect, et panite aluse eesti "eliit klannile". Ma muidugi ei ütle et su jutt oli vale, seal on tõsi taga, kuid küsimus on selles kuna sa siin arutlesid kuidas oleks BB4 või O_L_T-i juhtkond asja teisiti tegama pidanud, ei ole nagu otseselt sinu asi, vabandust kui ma nii ütlen, kuid mida sa ise hetkel teed? istud IDEAL klannis ja farmid WN8-t? ja siis tuled õpetama kuidas asjad peaks käima?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2018 00:43:44 vasta tsitaadiga

MRB, hinga nüüd 5x sügavalt sisse, vaheta 3x oma mängijanime, seejärel 2x klanni ja elu ongi jälle ilus. Nii nagu sa tavaliselt teed. icon_lol.gif
Sa oled olnud 44-s klannis, nendest 22-s 10p või vähem. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRB
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2017




sõnum 04.10.2018 00:56:53 vasta tsitaadiga

Ja siis? Nagu ma ütlesin asjad ei töötanud enam BB4s, aktiivsus oli sitt, pidin ainukesena enamjaolt juhtima, sellepärast ma ka rage quitisin sealt nii palju, kuid mis sa teed soov oli ikkagi lõpuks tagasi minna kui sai maha rahunetud. Nii et, mis teha kui mulle meeldis olla "eliit" eesti klannis kus asjad lihtsalt enam ei töötanud, nii et ära tule siin minu üle kohut mõistma. Ja kui sellest ei piisa siis küsi BB4 klanni mängijatelt mida kõike ma olen proovinud selle klanni jaoks teha kuna kedagi teist ei koti see klann. BB4 oleks juba ammu ära surnud kui poleks mind olnud võibolla pingutan oma sõnadega üle, kuid kahjuks see asi nii on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2018 01:07:59 vasta tsitaadiga

Samas tuleb ka aru anda, et mida suurem WN8, seda suurem ka üldjuhul ego.
10 uunikumi koos ja kohe tihti kisma lahti kuidas tema ikka oleks mõnda situatsiooni mänginud ja üleüldse on teised n00bid. icon_lol.gif
Eesti superklanni jaoks peaks neid uunikume meil sadades olema et mingit normaalset ja aktiivset mansat kokku saada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRB
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2017




sõnum 04.10.2018 01:34:41 vasta tsitaadiga

Tegelt saaks täiesti hea eesti klanni kokku, aga kuna tekibki palju probleeme sellega, et ei saada oma vahel läbi. Ja meie kui eestlased oleme kõik ise enda peremees nagu näha on, väikse riigi kohta minu arvates liiga palju klanne tehtud. Ja lisaks on ka see probleem, et kui statside vahe muutub klannis liiga suureks siis tulebki tülisid, kuna jah nagu sa ütlesid uunikumid on noobidest üleolevad ja teatud põhjusel on neil jällegi õigus kui selle üle pikemalt mõelda kust muidu oled sa uunikumiks saanud, järelikult peab midagi ju õigesti tegema või mis. Ma ei ütle muidugi, et statsid annavad puhtalt õiguse noobe koguaeg nokkida ja solvata, vaid noobidel tuleks kuulda võtta mida nad valesti teevad ja õppust võtta sellest, selle asemel et hakata vastu vaidlema ja lõpuks solvuda. Kuid kõiges selles ongi probleem seal, et inimesed on erineva iseloomuga ja alati ei tule see pilt nii lilleline välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2018 09:45:01 vasta tsitaadiga

Kuulge lillad, tehke igaüks ise omale eraldi klann, olge seal vaid üksi ja juhtige seda. Endaga on maru raske tülli minna, aga teie egoboosti juures ei ole see ka võimatu. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 854
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.10.2018 15:37:50 vasta tsitaadiga

MRB kirjutas:
Ma muidugi ei ütle et su jutt oli vale, seal on tõsi taga, kuid küsimus on selles kuna sa siin arutlesid kuidas oleks BB4 või O_L_T-i juhtkond asja teisiti tegama pidanud, ei ole nagu otseselt sinu asi, vabandust kui ma nii ütlen, kuid mida sa ise hetkel teed? istud IDEAL klannis ja farmid WN8-t? ja siis tuled õpetama kuidas asjad peaks käima?


Ma puhkan sellest möllust icon_biggrin.gif Värske isana pole aega tegeleda selliste asjadega nagunii, IDEAL õnneks ei nõua üldse mingit SH või CW aktiivsust. Need lahingud jäägu teistele võidelda, ma võin kõrvalt (konstruktiivset) kriitikat anda icon_biggrin.gif

Ega su seletus oli väga arusaadav muidu, miks asjad nii läksid nagu läksid ja üldiselt ikkagi ma näen ühe teise FC kõrvu selle fiasko taga paistmas peamiselt.

bladerunner kirjutas:
Samas tuleb ka aru anda, et mida suurem WN8, seda suurem ka üldjuhul ego.
10 uunikumi koos ja kohe tihti kisma lahti kuidas tema ikka oleks mõnda situatsiooni mänginud ja üleüldse on teised n00bid. icon_lol.gif


Muidu, vaidlused mis on superuunikumi vahel on teise kaliibriga kui vaidlused, mis on roheliste/siniste ja superuunikumide vahel. Põhimõtteliselt keegi ei tunne mängu paremini kui superuunikumid, enamasti on võimalik nendega ikkagi intelligentselt asju arutada, sest baas ja üldteadmised mängust on kõigil selged ja selle pealt saab keerukamaid asju ka rääkida lahti. Roheliste ja sinistega kulub pool vaidlust sellele, et seletada kõigepealt, kuidas asjad objektiivselt mängus on, ja alles siis saab rääkida sellest, millised taktikad või lahendused töötavad ja millised mitte.

Kunagi kui BB4s sai tehtud üks CW kampaania kaasa, siis oli ikkagi näha, et superuunikumidest ja uunikumidest koosnev landing tiim töötas nagu kellavärk, vaidlusi oli väga vähe ja kõik teadsid ilma pika seletamisetagi, kuidas ennast hoida ja mida teha. Samas "rohesinine" tiim suutis olulises lahingus kaotada olukorra, kus meie 3 IS-3 seisid ühe vastaste IS-3 vastu lähivõitluses. Ütleme nii, et see on juba omaette tase ikka.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 04.10.2018 15:42:53 vasta tsitaadiga

Oma BB4 aegadest ma väga suuri vaidlusi küll ei mäleta lahingus "rohesiniste" tiimidest. Lollusi tehti küll, jah, isegi sai tehtud.

Draama tekkis tavaliselt muudel (objektiivsetel) põhjustel, kus tugevamad ei viitsinud nõrgemaid järgi vedada.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 04.10.2018 17:38:03 vasta tsitaadiga

Minu arvates pole asi selles, kes mis värvi on, vaid klanni valikuvõimalustes ja konkreetse isiku võimekuses tiimitööd teha.

Viimasel ajal BB4-s oli pidevalt probleem liikmete aktiivsusega ja siis tuli mängida nendega, kes parasjagu olemas olid ja nõus osalema. Sisuliselt ainus kriteerium oligi aktiivsus, isegi värv ei lugenud (wn8 üle 1000 ja kogu muusika). Erick on siin isegi välja toonud, kuidas tiimitööd teha mõistev keskpäraste mängijate punt mõningase taktikalise õnnestumise toel teinekord uunikumidele mütsi pähe tõmbab.

See tähendas, et kaasa võeti ka need (adekvaatsed mängijad), kes on enda arvates mõnikordi targemad kui lahingujuht ja ei häbene seda välja näidata. Samamoodi said kaasa mängijad, kes tegid oma vigu vaikselt omaette ega kaagutanud. Kummad nüüd paremad või õpivõimelisemad on, ei ole isegi vahet.

Ma saan banaanist täiesti aru, et järjepidevalt peaga vastu seina jooksmine viskab üle, kui midagi paremaks ei muutu.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.10.2018 17:56:06 vasta tsitaadiga

fellanor, nojah, selles mõttes panid kümnesse küll, et tiimitöö ja tiimiga kaasa mõtlemise võime on kõige olulisemad. Mul näiteks on lihtsam tomateid juhtida kui BB4 rohesiniseid icon_biggrin.gif Miks? Sest tomat kuulab sind nagu maapeale tulnud Jumalat. Ta ei vaidle, teeb nii täpselt seda mida sa talt küsid kui ta oskab, on ülitänulik kui talle hästi tehtud töö eest positiivse sõna ütled. Ja isegi kui tuleb kaotus, siis see tavaliselt õigustatud, sest tasemete vahe on nii suur.

BB4ga mul sellist kogemust ei olnud icon_biggrin.gif Tasemete vahe oli enamasti kas sama või BB4 kasuks, aga kaotati jube palju. Rumalusi nägin rohkem kui tomatitelt vahepeal.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRB
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2017




sõnum 04.10.2018 18:40:41 vasta tsitaadiga

Mina vaidleks sellele vastu, et tomateid on kergem juhtida jah nad kuulavad sind enamjaolt, kuid sealt edasi tekivad probleemid. Sul võivad olla nii head taktikad kui tahad, kuid tomatitega on see asi et nad ei oska elupunkte hoida, positsioonide valik on kehva ja noh üleüldse on skill liiga lahja. Ainuke asi mis tomatitega toimiks on see kui liigud kõik üheskoos ja suudad head fookust teha, sest map kontrolli ei ole nendega võimalik mängida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.10.2018 09:19:16 vasta tsitaadiga

Eks seal oma iva on, teatud hetkest alates kui tiimitöö klapib, siis muutub isiklik skill tõesti jälle oluliseks. Aga kui tiimitööd pole, siis pole ka sellest isiklikust skillist nii palju kasu, üksi seal ära ei carry reeglina.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 05.10.2018 09:24:48 vasta tsitaadiga

erick, "tiimitööd pole" on nüüd küll BB4 suhtes ilmselge liialdus icon_smile.gif Minuarust olime ca samal ajal klannis ja olen isegi su juhtimise all sõitnud. Ei mäleta, et oleks palju isetegevust toimunud, juhi taktikat järgiti. Vahepeal lihtsalt kehvasti icon_razz.gif
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.10.2018 10:50:41 vasta tsitaadiga

sakinaga, lihtsalt viitan, et oma taseme kohta oli BB4s tiimitöö viletsapoolne. Võibolla panid ka ise seda tähele, et BB4 kippus juba viimased paar aastat siin tihti alla jääma endast skilli järgi nõrgematele või samaväärsetele klannidele.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 05.10.2018 11:13:35 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
sakinaga, lihtsalt viitan, et oma taseme kohta oli BB4s tiimitöö viletsapoolne. Võibolla panid ka ise seda tähele, et BB4 kippus juba viimased paar aastat siin tihti alla jääma endast skilli järgi nõrgematele või samaväärsetele klannidele.
Sellega olen nõus, sinu eelmisest postitusest jäi mulje, et BB4-ga oli raskem võita kui tomatitega icon_smile.gif
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1059, 1060, 1061 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.