Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 993, 994, 995 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.10.2017 13:58:02 vasta tsitaadiga

kalm kirjutas:
Miks peaks sind üldse kellegi teise stats kottima ja/või kuidas see saavutatud on. Vaata konkreetse venna (kellest enne jutt käis) ranked statistikat ja siis mõtle uuesti, natuke laialdasemalt... Mina mängin ka pea 80% oma mängudest platoonis, mitte sellepärast, et paremat winrate saavutada vaid seltskonna pärast.
Ja pigem on platoonis mängimine muude stattide kaotamine, kui võit va. winrate siis, vist ? Hetke matchmaker samas ei soosi mingit winrate "paddimist" eriti platoonis mängides, kui aus olla...


Mida ma näen, laiemalt vaadates? Ta efektiivsus rankedis oli 45,11% lõppenud hooajal, mul oli 45%. See on ainus parameeter ka sisuliselt, mis carry powerit näitab - punktide arv on puhas grind ja seotud rohkem sellega, palju lahinguid spämmida jõudis/tahtis keegi.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004




sõnum 09.10.2017 14:53:49 vasta tsitaadiga

Ehk siis ikkagi otsid kuskilt mingeid väikseid detaile et tõestada, et sa oled ikkagi parem ? Kas su elu on tõesti nii igav, et wot'i statistika on ainuke asi miks sind kuidagi edasi liigutab?
Ma ilmselt ei eksi, kui räägin siin mõtleva enamike eest, et see on ammu juba ära tüüdanud ning mul on tunne et see hakkab sul natuke käest ära minema. Ma pole küll inimene, kes oleks pädev sulle diagnoosi panema aga ma ilmselt ei eksi, et stattide obsesiivsus hakkab vaikselt sul juba ebanormaalseid mõõtmeid võtma?

_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 09.10.2017 17:51:43 vasta tsitaadiga

Sisuliselt see on sama kui keegi paneb siia WN8 5000+ overalli ja siis tuleb välja, et 99% mängudest on ELC AMXiga tehtud.

Hm, et siis nagu võrrelda kedagi wn8 või mille iganes alusel on mõttetu, sest äkki mõni meist mängib ka artyga. Samas mõni taob aint td või mediumitega mis on siiani parim viis pede lillaks saada. Kes see huvitav tuli selle peale, et see kel kõrge wn on lilla (võib igaüks omad järeldused teha)

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 09.10.2017 18:34:37 vasta tsitaadiga

Mingi random 9k
http://wotreplays.eu/site/3873152#erlenberg-escapeartist-object_140
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.10.2017 19:51:14 vasta tsitaadiga

brokenarm kirjutas:
Mingi random 9k
http://wotreplays.eu/site/3873152#erlenberg-escapeartist-object_140


T10 kohta päris kobe base XP.

kalm kirjutas:
Ehk siis ikkagi otsid kuskilt mingeid väikseid detaile et tõestada, et sa oled ikkagi parem ? Kas su elu on tõesti nii igav, et wot'i statistika on ainuke asi miks sind kuidagi edasi liigutab?
Ma ilmselt ei eksi, kui räägin siin mõtleva enamike eest, et see on ammu juba ära tüüdanud ning mul on tunne et see hakkab sul natuke käest ära minema. Ma pole küll inimene, kes oleks pädev sulle diagnoosi panema aga ma ilmselt ei eksi, et stattide obsesiivsus hakkab vaikselt sul juba ebanormaalseid mõõtmeid võtma?


Keegi teeb mingi väite, ma fact checkin seda. Nii lihtne ongi. Kui sa väidad et "vaata mis see vend rankedis kõik ära teinud on" ja ma vaatan, et ainus silmatorkav asi on lahingute arv, mis ta teha jõudis, siis sorry, aga ma callin su BSi. Mine õpi statsi lugema. Lahingute arv ei ole mängija kvaliteedi näitaja.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004




sõnum 09.10.2017 21:14:07 vasta tsitaadiga

get off from your high horse
_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 09.10.2017 21:38:22 vasta tsitaadiga

No mis kasu nüüd sellest sopaga loopimisest tuleb? Tehke mõned beer_yum.gif ja mängige artit.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2017 21:41:20 vasta tsitaadiga

erick-u algne selgitus kuidas sellist kõrget WR saavutada oli IMHO igati tasakaalukas ja asjakohane.
See, et siin mõni seepeale ennast puudutatuna tundis on juba tema probleem.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 09.10.2017 23:56:05 vasta tsitaadiga

noh, samas peab ju kuidagi foorumis elu ka sees hoidma icon_smile.gif

igaühel on õigus oma arvamusele ja kalm vähemalt suudab väljendada oma suhtumise tagamaid. selge on see, et enamike siinviibijate eesmärk ei ole kellelegi närvidele käia, aga kui niiviisi mingil põhjusel välja kukub - mis seal ikka
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 10.10.2017 02:59:28 vasta tsitaadiga

Minu arvates on see Fame of Hall lahe asi. Kui esimest korda pilgu peale viskasin, olin oma väikese Jägeriga 11. kohal. Võtsin siis jalad tagumiku alt välja ja olin paari päeva pärast esimene. Kuidagi motiveeriv on see tabel. Mis sest, et tegemist on II tieri tankiga ja konkurents on hõre, aga ütleme nii, et selline esikoht motiveerib oma taset hoidma. Esialgu küll ainult II tieris aga asi seegi. Eks järgmiseks võtan ette mõne III tieri tanki, mille esimeseks upitan. Tahtejõudu ja püsivust on ainult vaja ja minu arvates on selline tabel hea motivaator arenemiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 10.10.2017 15:42:29 vasta tsitaadiga

Veidikene HD kaartidest sandboxis:

Link
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2017 16:02:04 vasta tsitaadiga

Cliff ja Steppes on ikka päris tõsiselt ringi tehtud, pmst tuleb igat kivi ja nurka hakata uuesti õppima.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 10.10.2017 16:05:36 vasta tsitaadiga

Küsimus on, kas osade graafika sätete low panemiseks annab ka mingi eelise ja kui siis kui palju. (nagu osalt praegu on)
Muidu ilus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 10.10.2017 17:35:09 vasta tsitaadiga

Mõnda aega ikka on saadud seda mängida (tõsi viiamsel ajal enam) ning minu mõtted on sellised.
Koguaeg keegi kaebleb nö tomatite/jobude/noob'ide üle jne. Noh tavaline sõim ja hädaldamine aga statsipeded ise sellepeale ei tule et kui neid madala statsitega "jobusid/tomateid" ei ole siis kuidas nad ise esile saavad kerkida. WoT on eelkõige rahamasin ja mitte kunagi ei hakka WG mingeid piiranguid peale panema, et kes saab ja kes mitte ei saa mängida. See kaeblemine tomatite üle ja näpuga näitemist, sõimamist saab kokku võtta ainult üheselt - FACEPALM! Mitte et ma vihastaks selle peale, pigem ajab see naerma kui tõsiselt kurjaks ikka osad saavad.
Seega pöörake vähem tähelepanu statsidele ja andke aga tuld kõigele mis liigub.
Tervitused erick'ule, team'kate kutsete eest!

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 11.10.2017 00:18:01 vasta tsitaadiga

brokenarm kirjutas:
Veidikene HD kaartidest sandboxis:
Spoiler Spoiler Spoiler


Pean ütlema, et pidi ikka minimap'i jälgima, et aru saada kus sa täpselt asud, lihtsalt nii palju need mapid muutunud visuaalselt. Saan aru, et põõsad ja kivid peaksid kõik samades positsiooides olema: Aga see tunnetus visuaalselt jne tundub hoopis midagi muud. Nagu õpiks vist enamus kaarte uuesti mängima...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 13.10.2017 16:04:43 vasta tsitaadiga

madalad tieris on ikka hea kaader koos icon_biggrin.gif
Arusaadav, suur osa seal teevad esimese samme ja on vaja ikka rallitada ja kahurit testida jne. Yle poolte teevad kas 0 või siis 1 lasu dämmi.
Aga noh, nalja saab ikkagi selle leffiga, kuigi oleks võind võita muidugi rsk icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 13.10.2017 18:30:06 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
madalad tieris on ikka hea kaader koos icon_biggrin.gif
Arusaadav, suur osa seal teevad esimese samme ja on vaja ikka rallitada ja kahurit testida jne. Yle poolte teevad kas 0 või siis 1 lasu dämmi.
Aga noh, nalja saab ikkagi selle leffiga, kuigi oleks võind võita muidugi rsk icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Aitäh , et minulegi vihjasid icon_razz.gif

Vaatasin üks õhtu kuidas killi Ericku eest näpsasid icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2017 21:29:57 vasta tsitaadiga

see leFH on ikka supercancer arty, kui satud tema sihtmärgiks olema siis võidki juba mängust lahkuda.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 16.10.2017 13:28:36 vasta tsitaadiga

Einojah, mismoodi on võimalik mitte ropendada foorumis kui see krdi WG paneb igale poole mingeid absull pointless tanke, mida pole lihtsalt võimalik mängida, et saada lõpuks mingi normaalne asi. icon_evil.gif icon_evil.gif thumbs_down.gif okse.gif

See on ikka nii räigelt haige värk. icon_mad.gif Mõtlesin, et teeks omale ka selle E50 et saaks sellega rammida jne. Aga selgus, et enne kui saada see asjandus, pead 6-8 tier olema teiste jaoks selline lypsilehm, keda lastes teha omale pmst free damaget. icon_evil.gif thumbs_down.gif No mismoodi sa nendel mappidel nende tongipyssidega mängid? icon_eek.gif thumbs_down.gif Mingi 125 dämmi per lask on ju täiuelik krdi naljanumber. Kamo pole, soomust kah, kahur on naljanumber, mobiilsus = 0. Yhesõnaga täielik krdi joke. icon_evil.gif thumbs_down.gif

Oleks siis, et kysimus oleks mingis mõnes free expis. Aga tegemist on krdi poole miljoniga nii laias laastus icon_evil.gif

Täielik krdi anekdoot ma ytlen icon_evil.gif icon_evil.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 16.10.2017 13:45:58 vasta tsitaadiga

ja mida aeg edasi seda hullemaks nad ka ilmselt jäävad. Õnneks sai kunagi enamvähem kõiki ridu kuskile tier 8-ni tehtud ja õnneks peab mainima sest praegu on need vanad asjad ikka jube tüütud mängida. Ega need uued tanki liinid muidugi ka midagi head ei ole. Kui just rikkusega end sealt üle ei osta, ise pean üldjuhul alates tier 3 neid uusi ridu sõtkuma mis kohati on eriti nüri aga mis teha, õnneks ei ole mingeid wn mode ega asju mida taga ajada ja vahtida kui pede keegi on.
Õnneks suutsin warshipis mingid missioonid ära teha ja sain niiviisi 7 päeva premm kontot, saab natuke krediiti teha tankis mida siis rahulikult hiljem jälle maha nühkida. Imelikul kombel ei jää warshipis nii kergesti miinusesse nagu tankis ja seda isegi tier 9 mängides, 10 tier on see miinusesse jäämine isegi võimalik, seal muidugi veel seda premm ammo asja ei ole.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 16.10.2017 14:01:55 vasta tsitaadiga

wn pedendus pole teema, teemaks on see, et sulle antakse oluliselt kehvem tank ja saadetakse naeratades sind languväljale koos toetavate lausetaga, et kõik on ok ja balanced.
Tegelt ju pole ja see on nii räigelt masendav kui mingi täielik idioot teeb sulle 1-1 absull lebolt ära kuna see tank, mis sul kasutada on, on kakskend korda kehvem kui selle vaking idioodi oma. Siis see krdi tolvan saadab sulle seitse PS -i ingame ja mainib 100 korda kuidas ta ikka minusugusest failed reroll goldammonoobist 45 korda parem mängija on. Vakk, no täielik krdi joke3 icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

Yks mingi wn150 vend soovitas mul veel tetrist mängida, kuna ma olevat nii kehv mängija ja lasen oma t6 saksa mediga tema defenderit kullaga aga saan ikkag pähe kuna ta on lihtsalt oluliselt osavam kui ma icon_eek.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 16.10.2017 18:06:09 vasta tsitaadiga

eks ta on jah nii. Ise eile jebisin oma niiöelda superpershinguga selle ojekt 260U või midagi sellist vast ja no ei, nagu sülitaks vastu seina. Eks mul see super asi oma 192 penega ei teegi tier 8 enam eriti midagi, rääkimata tier 9 ja 10 mis 90% lahingutest vastu satuvad. Aga noh teen oma mannetu sülitamise ära ja loodan, et järgmine lahin on pehmemad jne kuni sülg otsa saab ja vaatan youtubest miskit naljakat, et magama saaks naeratusega minna.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 16.10.2017 18:30:01 vasta tsitaadiga

super pershingu puhul on elementaarne, et kulda piisavalt kaasas. Kullapene ju täitsa okei
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 16.10.2017 20:33:10 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
ja mida aeg edasi seda hullemaks nad ka ilmselt jäävad. Õnneks sai kunagi enamvähem kõiki ridu kuskile tier 8-ni tehtud ja õnneks peab mainima sest praegu on need vanad asjad ikka jube tüütud mängida. Ega need uued tanki liinid muidugi ka midagi head ei ole. Kui just rikkusega end sealt üle ei osta, ise pean üldjuhul alates tier 3 neid uusi ridu sõtkuma mis kohati on eriti nüri aga mis teha, õnneks ei ole mingeid wn mode ega asju mida taga ajada ja vahtida kui pede keegi on.
Õnneks suutsin warshipis mingid missioonid ära teha ja sain niiviisi 7 päeva premm kontot, saab natuke krediiti teha tankis mida siis rahulikult hiljem jälle maha nühkida. Imelikul kombel ei jää warshipis nii kergesti miinusesse nagu tankis ja seda isegi tier 9 mängides, 10 tier on see miinusesse jäämine isegi võimalik, seal muidugi veel seda premm ammo asja ei ole.


WoWSi prem aeg ei kandu ju WoTi üle?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.10.2017 00:34:29 vasta tsitaadiga

Tegin täna üle pika aja EMEXiga tiimilahinguid, allpool oli üks vahva keiss, kus lõime endast kõvasti tugevama tiimi korralikult kasti:


Link

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 993, 994, 995 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.