Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1095, 1096, 1097 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
38%
 38%  [ 23 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 59

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2019 11:10:50 vasta tsitaadiga

Ka nii võib mängu nautida...
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 31.07.2019 11:11:28 vasta tsitaadiga

See Homefront on küll naljakalt vales võtmes. Tegelikult peaks olema üksikud saksa tankid vene hordide vastu...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.08.2019 09:40:06 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe, päris hea tähelepanek icon_biggrin.gif Sinimägede (Tannenbergi liini) lahingust saaks päris vahva Homefronti episoodi, 7 Tiigrit vs ~150 vene tanki.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 02.08.2019 04:18:38 vasta tsitaadiga

Tegin täna platooni ühe poisiga, oli hästi sõbralik ja jutukas. Vaatasin, et tal on kokku 330 tanki, nendest 127(!) premiumtankid. 27 X tieri tanki, päris paljude mängudega.. Lihtsalt tundus huvitav, kui palju selline lõbu talle kõik kokku maksab..

Ütles, et viimastel aastatel enam "eriti ei kuluta", aga paaril esimesel aastal kulus tal umbes 1,5K eurot aastas, järgnevatel 1K ja viimastel aastatel 500-1000 eurot.. Premmitankid, kuld grindiks ja meeskondadele, Premium konto jms. Kokku oli arvestanud umbes 8000 eurot. Konto oli tehtud aastal 2011, ei näinud põhjust, et ta valetama oleks pidanud ja suurusjärk tundub täiesti loogiline olevat. Mina suutsin samuti poolteise aastaga mingi 500 eurot selle mängu peale magama panna, kuniks lõpuks mõistus tagumikust koju tuli.

Poisi WN8 on muuseas 1350 ja WR 48,5%, mänge on siiani 32000. Umbes 25 senti iga mängu eest icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 02.08.2019 09:44:38 vasta tsitaadiga

Meelelahutusele kulutamine tundub inimestele üsna kummaline väljaminek!? Maksad kino eest 7-8 eur'i tundub ok. Mängule raha kulutada tundub jabur? Ok, see mäng kuulutab end olevat free2play, aga iga mäng püüab end mingi ärimudeliga rahaks teha, et kulud + kasum tekitada. Ma ei saa aru, mida siin imestada? Jah 127 premm tanki tundub veidi overkill, seda mängu kannatab nautida ka väheste premm tankidega, mis toidavad..

Üks huvitav stats minu kontol, mul on 27 premm tanki, lugesin need millel on parem raha koef. Ja 8 tanki nendest olen ostnud päris raha eest, ülejäänud mudru lihtsalt tekkinud mängides või vahetades premm tanke..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 02.08.2019 11:27:49 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Meelelahutusele kulutamine tundub inimestele üsna kummaline väljaminek!? Maksad kino eest 7-8 eur'i tundub ok. Mängule raha kulutada tundub jabur? Ok, see mäng kuulutab end olevat free2play, aga iga mäng püüab end mingi ärimudeliga rahaks teha, et kulud + kasum tekitada. Ma ei saa aru, mida siin imestada? Jah 127 premm tanki tundub veidi overkill, seda mängu kannatab nautida ka väheste premm tankidega, mis toidavad..


Arvan sama, kõik oleneb kuidas vaadata ning millega võrrelda.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.08.2019 12:02:29 vasta tsitaadiga

Ei no tal on endal E25ga, mis ka premium tank, üle 10 000 mängu. Ma pole kindel, kui palju ta maksis selle eest, aga ütleme, et nt 40 EUR. 0,004 EUR per game siis. Võibolla seepärast mängibki ainult seda, et saaks sellest 40 EURist maksimumi välja pigistada? Teatud veidras mõttes isegi loogiline.

Ma ise pole viitsinud enam ammu kokku arvutada, mis summad mul on läinud WoT'i alla, aga arvan ka, et ca 3000 EUR tuleb ära üle selle 8 aasta või nii. Ütleme nii, et on märksa kallimaid hobisid.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 03.08.2019 00:19:49 vasta tsitaadiga

Jah, Erick. Pole viimased üheksa kuud maksnud ja ei maksa ka rohkem. See pole hobi, see on sõltuvus. Ja tõesti, ongi veidras mõttes loogiline, et mängin ainult paari tanki. Ühel hetkel saad lihtsalt aru, et see pole hobi, vaid sõltuvus.
Mitu tundi oled sa siia kulutanud - oma aega, pere, sõprade kõrvalt? Mille nimel? Ja maksad peale? Pikslid, need on ainult pikslid. Homme pannakse see putka siin kinni ja kõik su pikslid, kogu sinu rahaga, WN8 ja WR on kadunud. Kõik su töö, vaev, pere, unetunnid. Kolme kuu pärast on kõik unustatud. Aga kui palju tunde siia on kulunud! Ja sul on ainult üks elu.

Hobi on reisimine, mägedes käimine, ratsutamine, tsikliga sõitmine - sinna mu raha läheb. Ja need on reaalsed mälestused, neid ei saa keegi mult võtta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.08.2019 00:48:39 vasta tsitaadiga

FastPotty, võtab nüüd rahulikult. icon_smile.gif Mõne jaoks on reisimine, mägedes käimine ja muu selline üsna õudne asi, mille peale vabatahtlikult ei mõtle. 10 aasta jooksul olen väisanud 40+ riiki ning ausalt öeldes tänases päevas kui hakkab kodus reisijutt tulema, siis ma vabatahtlikult lähen natukene eemale sellest jutust.
Ja mõne jaoks on tankimäng või mingi muu mäng reaalsed mälestused, mida keegi ei saa võtta. Mul on näiteks stonia ja mume muda sellised mälestused. icon_smile.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 853
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.08.2019 14:30:12 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Jah, Erick. Pole viimased üheksa kuud maksnud ja ei maksa ka rohkem. See pole hobi, see on sõltuvus. Ja tõesti, ongi veidras mõttes loogiline, et mängin ainult paari tanki. Ühel hetkel saad lihtsalt aru, et see pole hobi, vaid sõltuvus.
Mitu tundi oled sa siia kulutanud - oma aega, pere, sõprade kõrvalt? Mille nimel? Ja maksad peale? Pikslid, need on ainult pikslid. Homme pannakse see putka siin kinni ja kõik su pikslid, kogu sinu rahaga, WN8 ja WR on kadunud. Kõik su töö, vaev, pere, unetunnid. Kolme kuu pärast on kõik unustatud. Aga kui palju tunde siia on kulunud! Ja sul on ainult üks elu.

Hobi on reisimine, mägedes käimine, ratsutamine, tsikliga sõitmine - sinna mu raha läheb. Ja need on reaalsed mälestused, neid ei saa keegi mult võtta.


Ütleme et WoT mingi hetk panebki uksed kinni - mis siis? Mul on suurusjärgus 1000h videot oma mängudest viimase 5a jooksul ja mitutuhat screenshotti alates aastast 2011. Seal on palju pärleid, mis pole kunagi youtube'i jõudnud. Kuuleb eestlaste hääli, kes enam ammu WoTi ei mängi, ja mõned kes praegu mängivad tipus, olid toona täitsa nuubid (eks ma ise ka). Saan vanast peast sorteerida nagu mingit margikogu icon_biggrin.gif Palju on peale jäänud vestlusi teistega suvalistel mänguvälistel teemadel, mida lihtsalt põnev 10a hiljem kuulata, et kuidas toona tavaline tankist mõtles mängust või maailmast.

Ka pere ja sõpradega on lood päris hästi, jõuab kõike teha, mis vaja. Isegi sel ajal, kui mängisin ca 30-35 tundi nädalas, käisin sõpradega 2-3x iga nädal väljas. Töölt tulin 18, 19ks oli söödud, siis lasid 19-23 tanki, pärast läksid kõrtse pidi hullama kaheks-kolmeks tunniks. Nüüd pereinimesena lood jälle sellised, et mängin ajaliselt kõvasti vähem, aga keskendun rohkem kvaliteedile. Üle 2h naljalt ei veni sessioonid, ja eranditult mängin siis kui laps magab. Muul ajal tavaline pere- ja seltsielu.

Sellest hoolimata:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edgar
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2019 17:28:32 vasta tsitaadiga

Progetto M35 mod. 46 3 MoE

http://wotreplays.eu/site/4983108

_________________
-_-
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.08.2019 18:41:59 vasta tsitaadiga

Edgar, Progetto mod 46 3rd MoE nõudmised on üsna kõrged, niiet gj thumbs_up.gif

Ma ise panen (heiteritele icon_razz1.gif ) vaatamiseks vahepeal ühe sellise soojenduse TVP 50/51ga:


Link


http://wotreplays.eu/site/4986537#malinovka-senpaierick-tvp_t_50_51

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.08.2019 18:45:16 vasta tsitaadiga

T 27 plaanid ka ligi võtta? Tundub suht hea aparaat niipalju kui lahingutes nähtud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.08.2019 19:50:50 vasta tsitaadiga

Valvejoodik, ei plaani, igast asendist jääb alla Progetto mod 46-le ja seega pole tal väga pointi, kui just tšehhe treenida ei soovi kangesti.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 12.08.2019 10:52:56 vasta tsitaadiga

Sattusin üle pika aja screenshottide kausta ja leidsin sealt nii mõndagi huvitavat mida on saanud aegade jooksul jäädvustada. Otsustasin pilte ka teiega jagada.


Ilmselt on meil kõigil selliseid lahinguid olnud:
Spoiler Spoiler Spoiler


Peaaegu sama nagu eelmine:
Spoiler Spoiler Spoiler


Pane tähele meie surnud tankide asetust, nagu joonlauaga tõmmatud icon_razz.gif T26E4 lasti ka seal samas ära kui ma õigesti mäletan.
Spoiler Spoiler Spoiler


Ei mäletagi, et keegi oleks mu peale nii tige olnud kui see tegelane:
Spoiler Spoiler Spoiler


Omamoodi asetus icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Omamoodi asetus 2:
Spoiler Spoiler Spoiler


Omamoodi asetus 3 (selle võitsime muide) icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Haters call me bitch, call me faggot, call me whitey. But I am something that you'll never be. - MM
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2019 12:47:49 vasta tsitaadiga

Masochist kirjutas:
Pane tähele meie surnud tankide asetust, nagu joonlauaga tõmmatud icon_razz.gif T26E4 lasti ka seal samas ära kui ma õigesti mäletan.
Spoiler Spoiler Spoiler
Suurepärane fireline ütleks mõni FC selle peale icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 12.08.2019 13:42:20 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Masochist kirjutas:
Pane tähele meie surnud tankide asetust, nagu joonlauaga tõmmatud icon_razz.gif T26E4 lasti ka seal samas ära kui ma õigesti mäletan.
Spoiler Spoiler Spoiler
Suurepärane fireline ütleks mõni FC selle peale icon_lol.gif

Randomis on see tavaliselt suurepärane deathrow. Ükshaaval sõidetakse mõne suurema toru ette ja siis järgmine ootab jälle kenasti reloadi ära.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 13.08.2019 18:03:01 vasta tsitaadiga

vaatan siin pannaks järjest häid mänge üles panen ka mõned enda eredamad mängud mis striimides on tulnud icon_smile.gif

vaikselt teen gunmarke ja striimini vahelduva eduga;D


https://www.twitch.tv/skill4est/videos?filter=highlights&sort=time
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.08.2019 22:55:00 vasta tsitaadiga

Juhtus üks huvitav lõpp lahingule:

Spoiler Spoiler Spoiler

icon_lol.gif

PS: Lahingu võitsime, sain 2,6k dämmi tehtud ja 5k WN8 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8fly8
HV vaatleja
8fly8

liitunud: 05.07.2016




sõnum 22.08.2019 20:27:30 vasta tsitaadiga

Sellist asja juba iga päev lahingu alguses ei näe ...

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 22.08.2019 22:18:00 vasta tsitaadiga

Kuidas siis nii, et uunikumide rajale, rannale, mitte kedagi ei läinudki? icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 23.08.2019 20:18:08 vasta tsitaadiga

Pool`i medal tuli jälle, koos Kolobanoviga. Absoluutselt mingit lootust ei tundunud olevat, jäime kohe alguses 4-0 maha, edasi sama tempoga asi edasi, lõpuks olime kahekesi 12 vastu. Kaheksa vastase pealt jäin üksi mängu. Pole just väga lootusrikas olukord..Cap oli ka kogu aeg peal, vahepeal juba mingi 80 punkti, paras sebimine icon_smile.gif
Aga see E25 on ikka sitaks hea camo ja wiewrangega tank, midagi ei ole öelda. Ja eks mingi kogemus ka juba.. Viimased neli tanki tuli põõsastest üles otsida ja kuidagi ka ise ellu jääda, no see oli vähe keerulisem protseduur. Aga tehtud ta sai.
Jätangi täna ühe mängu peale, vaatan, mis WN8 sellise mängu tulemuseks ka näitab. Mul MOD-i pole, aga Wot-Life pealt saab homme ehk näha. Kas tuli 10 000 ära?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 24.08.2019 00:06:27 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Pool`i medal tuli jälle, koos Kolobanoviga.


Paned ehk replay ka üles, oleks kena vaadata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2019 00:09:16 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Pool`i medal tuli jälle, koos Kolobanoviga.


Paned ehk replay ka üles, oleks kena vaadata.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 24.08.2019 13:52:26 vasta tsitaadiga

WN8 13610 icon_smile.gif Ma ei tea, kas see on hea või halb, aga TD kohta ilmselt ikkagi hea. Ma ei salvesta mänge, kuna alguses ma ei osanudki seda teha ja võtsin selle seadetest maha. Kellele mul neid tomati mänge ikka näidata oli. Mida seal vaadata ongi.. Mäng nagu mäng ikka, paarisajast mängust mõni lihtsalt juhtub hea õnnega pooleks hästi välja tulema.
Kui sain omale E25 ja selle üles ehitasin, siis keerasin kõik sätted maha, kaasa arvatud salvestamise, jätsin ainult vaatekauguse ja reljeefi maksimumi peale. Isiklikult mulle tundub, et lasud on täpsemad ja kiiremad, kui graafikasätted on minimaalse peal. Mul on küll korralik arvuti, aga tundub, et mänguserveri jaoks igasugused lisaefektid ja loodus, roomikujäljed jms mõjub koormavalt ehk tagasiside on aeglasem. Millisekundite küsimus, aga see on tuntav. Lisaks mulle meeldib, kui pilt on "puhas", ehk seal ei ole üleliigset "müra".

P.S. Mis puudutab Ericku torget, et ma mängin ainult kahte-kolme tanki, siis jah, nii see on. Esiteks sellepärast, et ma ei maksa enam raha, juba aasta algusest mitte sentigi, ja grindimine oleks aeglane. Isegi meeskond oleks ainult 75%, alguses. Uuel tankil pole skille, tal on kehv wiewrange, kehv camo.. Mis kasu on sellisest tankist meeskonnale? Mis suur auasi on omada 300 mõttetut tanki?
Selle E25-ga oli muuseas selline lugu. Päris alguses, kui ma veel päris algaja olin, nägin ühes mängus enda kõrval E25 tanki. Mingil kombel äratas see mulle tohutult muljet - ilus, kiire, täpne, tiheda tulega. Kuidas ma seda tahtsin endale. Aga see polnud müügis. Ma olin kurb.
Ja siis, ühel päeval, oli ta müügis. Muidugi ostsin ma ta kohe ära ja armusin temasse esimesest mängust. See on täpselt minu jaoks loodud, minu iseloomuga sobituv. Tal ei ole soomust, pole vägevat kahurit, aga ta kuidagi sobib mulle. Minu mängustiiliga.

Mulle meeldib strateegiline mäng, strateegiline luure.
Võtan riski, kihutan kohe alguses kuhugi platsi keskele, istun põõsas ja ei liigutagi ennast, sest vastased sebivad mul kõikjal ümber. E25 kannatab põõsas istudes kõik tankid välja, kui nad ei ole mulle lähemal kui 50 meetrit.
Hea on näha, kuidas spotdamage muudkui tiksub ja tiksub ja tiksub. Seejärel vaatan kaardilt, et nüüd on sobiv hetk - vastaseid veel kuus tükki järel, kõik kuskil tagalas põõsastes istumas, peamiselt TD-d ja artyd. Meie omad kõik valmis, kahurid laaditud, ootavad vastast nähtavale. Sõidangi siis lihtsalt vastase tagalast läbi. Kammin täiskiirusel, sinka-vonka sõites, kogu punase joone läbi, saan paar lasku sisse, aga spotdämm jälle tiksub, vastased on avastatud, segaduses, nad ei lase enam, sest üritavad oma positsioone muuta ja varjuda. Viimase tanki, mis lõpus ette jääb, rammin lihtsalt täiskiiruselt kutupiiluks ja hakkan siis tagasi sõitma, uuesti spottima. Kiire lõpp neile.
See kõik on osa strateegiast. Ja kui siis võit tuleb, tunnen, et minust oli kasu. See on hea tunne. Lõpuks saan ise teha 400 dämmi, aga spotdämmi tuleb 4000 ja XP on kaks korda kõrgem kui parimal dämmitegijal. Loomulikult ei ole kõik mängud sellised, aga kui sellised mängud õnnestuvad, siis see tekitab hea emotsiooni. Pool-i medal on ainult boonuseks - ma tõesti tunnen, et pole enam tomat, et see polnud juhuslik vedamine.

Ja selles kõiges ongi minu jaoks selle mängu võlu. Ainuke tank, mis mulle seda pakub, ongi E25. Nii on ja nii jääbki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1095, 1096, 1097 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.