Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1066, 1067, 1068 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 08.12.2018 15:19:38 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Võtab hästi kokku, miks ise mängimise pooleli jätsin:
1) absurdne MM
2) OP premium tankid

Esimene neist minu arvates palju olulisem miinus, see 3-5-7 süsteem on täielikult läbi kukkunud.


Jap, suht sama tunne, 3-5-7 häirib kohutavalt (olla enamus ajast bottom tieri). Full tieri 10 randomid, imo täiesti jube, ja veel 3 artyga, täiesti mängitamatu. See on üks põhjus miks ma tieri 10'st suht eemale hoidnud viimasel ajal, lihtalt ei paku mingit naudingut..
OP premiumid jne. mind isiklikult väga ei häiri...Nii, et jah WG'l mõtlemisruumi on, minu mõtted ja ideed oleks muidu:

- tuua tagasi vana MM, muidugi selle fixiga, et tankiliikide kompositsioon on balanseeritud
- kui pole piisavalt mängijaid mingites tierides (näiteks tier 1- tier 7), siis tuleks ikkagi bot'id mängu tuua, et asenda see mass mis kunagi oli nendes tierides, ma olen nõus mängima enne 30% bot'ide vastu igas lahingus, kui kannatama sita MM'i all, ning lisaks ega tänapeäva bot'id pole palju halvemad kui päris wot'i mängijad, mõtlen just algajaid, pangu machine learning käima ja küll botid arenevad
- fixigu arta lõpuks ära, seda sitta pole selles koguses mängu vaja, see ei muuda gameplayed teiste jaosk paremaks, ma teeks nii, et MM balanseerib nii, et 15% on 2 artyt per battle, 40% lahingutest on 1 arty per battle ja 45% ajast pole ühtegi artyt lahingus, lisaks removiks artylt stunni ära, või siis vähendaks arty dmg u. 10-20% veel ja võtaks stunn aega poole väiksemaks..
- balanseeriks kuldmoona ära, kuldmoona võiks olla väiksem alfa võrreldes tavamoonaga, lisaks keevitaks heavyde balanseeriiseks pisut nende armorit siit seal väiksemaks..
- premm tankid las olla nagu nad on, mingid rõõmud as jääda wg'le jne

usun, et gameplay muutuks kõigile, no peale arty mängijate palju mõnusamaks....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 08.12.2018 15:51:21 vasta tsitaadiga

Mida aeg edasi, seda rohkem olen avastanud ennast Tank Destroyerite roolist (STRV 103B, Skorpion G). Miks?

1) Ei ole probleemi penetrationiga. Üldjuhul läheb destroyerite tavamoon igalt poolt läbi, kulda ei kasuta üldse
2) MM jätab külmaks. Ei ole vahet mis tierid vastu tulevad, istun põõsas ja varitsen vastast
3) Artillery ei ole probleem. Spotitud olen harva ning arta mürske just väga tihti pähe ei kukuta

Varasemalt olin põhiliselt Heavyde fänn. Põhilised probleemid:

1) MM. Heavy tank peaks olema eesrindel kes oma tulejõuga surub vastasest läbi. Ei ole eriti tore kui pead oma ISi kökatsiga Type 4st läbi suruma (kindlasti leiaks veel äärmuslikumaid näiteid). Ehk siis pidev Low Tier tank olemine.
2) Kuldmoon. Type 5´ga sõites on väga harva tunne, et sõidad liikuva kindlusega. Enamus laske tulevad läbi, sest nii kui nähakse põllul Type 5´t hakatakse nr. 2 klõbistama. Ja kõik teavad kui katki see kuldmoon on.
3) Artillery. V***u! Täielik agoonia. Kui kolm artat peaksid korraga sinule keskenduma siis pane heaga mäng kinni sest muidu vihastad ennast seaks.

Olles need kuus punkti kirja pannud mõtlen, milleks ma peaksin ennast piinama. Parem istun põõsas edasi. Loomulikult saan aru inimestest kes tahaksid mulle vastu vaielda, et ainult põõsas istumine ei ole fun ja on ajaraiskamine. Maitse asi. Aga nii kaua kui asjad ei muutu mina põõsast välja ei tule. Mäng ei ole suremas, vaid on katki. Kohati kuradima katki.

Thomakiga olen ka nõus, AGA, kui peaks kasvõi 1 bot tekkima random lahingusse siis minust rohkem mängijat ei ole.

_________________
Haters call me bitch, call me faggot, call me whitey. But I am something that you'll never be. - MM
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2018 15:55:57 vasta tsitaadiga

Ise viimasel ajal just artyt mänginud. Väikesed tähelepanekud - stunni aeg võiks olla minut ja damage vähemalt 2x rohkem. Vahel võiks saada mõne sama tieri heavy oneshottida ka. icon_smile.gif
Aga samas tore ju, et algaja arty suudab lilladele pro-dele emotsioone luua igas päevas. icon_cool.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 854
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 08.12.2018 16:15:33 vasta tsitaadiga

Oma mäta otsast ütleks, et viga tuli mängu koos modeide ja wn8-ga. Hakkas hirmus petmine ja siis selle wn8 taga ajamine, et olla kellegi arvates parem värvi järgi. Ok wn8 võik ju olla isegi aga mitte lahingus nähtav kuna see võtab pea pooltel emotsiooni maha. Lillad süüdistava punaseid ja ei viitsi pingutada, et lihtsam järgmist lahingut proovida ja punased ei hakka üritamagai sest lilla on ju nii hea. Keelatagu modid ära ja uskuge asi läheb paremaks. Artyde peale ei näe mõtet vihastada nagu ka kulla moona peale see ju mängu osa ja kui läheb kehvasti siis so what proovid jälle aga eks lillade mängu või noh wn8 rikub artyga ilmselt jah ära. Mulle meeldib artyga mängida just teiste närvi ajamiseks, eriti vene tankiga mängijaid. See kas lasta realset mängijat või boti ei tee vahet, botide laskimisega võiks teha singel playeri versiooni siis juba.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 08.12.2018 16:34:42 vasta tsitaadiga

Masochist kirjutas:


Thomakiga olen ka nõus, AGA, kui peaks kasvõi 1 bot tekkima random lahingusse siis minust rohkem mängijat ei ole.


Bot'id juba on tegelikult mängus, aga mitte wg poolt, vaid iga mängija saab läbi enda kiendi scriptida juhtima enda tanki. Ning neid madalates tierides liigub ikka mõnuga...Põhjused, mis iganes, kas niisama testida enda tehtud bot'i või siis lasta grindida läbi mingist pasast, mida sa ise ei viitsi mängida, või siis asi äriline, et grindid kontole tanke ja kreeda ja siis müüd konto, samas pakun, et sellisel asjal väga turgu enam ei tohiks olla...

Miks minu arust WG bot'id oleks head mängus lisaks päris mängijatele, see täidaks ära probleemi MM'is, milleks on teatud tierid, kus mängitakse liiga vähe ja osad tierid kus mängitakse liiga palju, nagu nt. tieri 8 ja tieri 10 praegusel hetkel. Bot'i jaoks pole vahet mis MM'i ta saaks, tema lihtsalt script mis proovib simuleerida päris gameplayd ja metat. Nagu single player game'ides aga imo wot'is saaks läbi machine learningu anda bot'idele rohkem käike ja ettearvamatust. Kookuvõttes tekibki MM'is see efekt, et kui nt. 70% on päris inimesed ja 30% bot'id lahingus, siis saaksid kõik päris mängijad paremat naudingut mängust, olla tihedamalt top tier jne. Ma usun, et tegelikult tava mängija isegi ei saaks aru, et metas palju muutuks , kui just bot'ide osakaalu liiga suureks ei aeta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2018 17:06:21 vasta tsitaadiga

Tier 1-5 peaks meeskonna treenimine/ringi tõstmine tasuta olema sama tech-tree piires ja kreda võiks ka samaväärtselt anda kõigile. See aitaks veidigi leevendada uute mängijate sisseelamist.
Selle võiks siduda nt. mängija oskustega tankis, a'la tier * 10 korda pead suutma võita ja olema tiimis top 5/10 xp poolest.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.12.2018 20:59:21 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
Masochist kirjutas:
Mauno Lurbe kirjutas:
See väike elc tundub olevat üks lahedamaid tanke mängus. Eriti see kamo ja õige kaart. Prokhorovka ja 1900 base exp.


Lahe on ta ainult siis kui sa sõidad sellega ise või kui ta on sinuga samas meeskonnas. Oskaja vastase käes on ta tüütu nagu sääsk pimedas magamistoas. icon_razz.gif
Aga hea töö sellegi poolest!


See on väga hea võrdlus. Selles suhtes on eriti vastik masin, et pihta on sellele ka keeruline saada, täpselt nagu pimedas sääsele....


Võtsin ka EVEN 90 täna ära. Carry power on asjal selgelt üle keskmise kergetanki. Soolomängud.




Link

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004




sõnum 09.12.2018 21:11:26 vasta tsitaadiga

väga cool vana oled!
_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.12.2018 03:12:52 vasta tsitaadiga

Avastasin omale vist ideaalse tanki: VK 30.02D. Uskumatu kui hästi see mulle sobib, selles on kiirus, täitsa ok hea alfaga kahur, vaatekaugus on max piiril jne. Praegu on 20 lahinguga mis teinud olen WN8 3500 kandis. Seda tanki ei taha küll vist maha müüa kui India panzeri kätte saan icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.12.2018 13:23:57 vasta tsitaadiga

Valvejoodik, Indien jälle üks viletsamaid tier 8 medikaid, pane vaim valmis.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2018 16:20:32 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Valvejoodik, Indien jälle üks viletsamaid tier 8 medikaid, pane vaim valmis.

Täitsa nõus sinuga, selle eest pärast Leopard PT A on täitsa ulmeline masin. Minu lemmik hetkel.
Seis Detsembris


Ja Novembri oma, 2-e masinaga Top 100s
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.12.2018 18:08:24 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Valvejoodik, Indien jälle üks viletsamaid tier 8 medikaid, pane vaim valmis.

Seda olen kuulnud jah kahjuks...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.12.2018 12:36:16 vasta tsitaadiga

Bunny, väga kõva ranking thumbs_up.gif Leopard PTA on üks mu kõigi aegade lemmikuid samuti, meeldis juba enne neid buffe mis ta siin lõpus sai.

Samas vaatan, et väga hästi teda ikka serveris üldiselt ei mängita võrreldes varasemaga, võibolla ta on veits teiste tankide poolt ära power creepitud (rohkem paksu soomust liigub)? Avg dämmid on üsna madalad isegi detsembrikuu parimatel mängijatel. Lihtsalt võrdluseks, mul on 1444 Leopard PTA mängu avg dam 2708, sellega ma oleks Detsembrikuu edetabelis dämmi järgi 11. kohal, justkui viitaks, et ei saa nii kergelt temaga enam dämmi teha.

Oled seda nüüd mänginud, oskad kommenteerida seda olukorda?

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2018 16:43:12 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Bunny, väga kõva ranking thumbs_up.gif Leopard PTA on üks mu kõigi aegade lemmikuid samuti, meeldis juba enne neid buffe mis ta siin lõpus sai.

Samas vaatan, et väga hästi teda ikka serveris üldiselt ei mängita võrreldes varasemaga, võibolla ta on veits teiste tankide poolt ära power creepitud (rohkem paksu soomust liigub)? Avg dämmid on üsna madalad isegi detsembrikuu parimatel mängijatel. Lihtsalt võrdluseks, mul on 1444 Leopard PTA mängu avg dam 2708, sellega ma oleks Detsembrikuu edetabelis dämmi järgi 11. kohal, justkui viitaks, et ei saa nii kergelt temaga enam dämmi teha.

Oled seda nüüd mänginud, oskad kommenteerida seda olukorda?


Mina nägu ei saanud aru, et oleks midagi muutunud dämmi suhtes ja sul on õigus soomuse kohta, kõik tahavad poolakaid saada, 268-4, 430U, 705A ja teisi soomustatud tanke.
Temaga ei mängita tema soomuse pärast, mida lihtsalt pole, tank ei anna andeks ühtegi eksitust ja ei ole igaühe jaoks mõeldud. Aga selle eest tal on täpne kahur, kiirus ja maskeering, see ka tõmbab temaga mängima. Muidugi Leo pole ollalaaa tank rushi jaoks, sellega mängides sa õpid kõigepealt ettevaatlikusele ja hindama igat oma XP punkti, sa lihtsalt hakkad mõtlema kõik oma tegevused ette, kuhu minna ja kuhu pole mõtted ronida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.12.2018 16:55:36 vasta tsitaadiga

Veidi ELC EVEN 90 gameplay'd.


Link

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2018 16:55:55 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Bunny, väga kõva ranking thumbs_up.gif Leopard PTA on üks mu kõigi aegade lemmikuid samuti, meeldis juba enne neid buffe mis ta siin lõpus sai.

Samas vaatan, et väga hästi teda ikka serveris üldiselt ei mängita võrreldes varasemaga, võibolla ta on veits teiste tankide poolt ära power creepitud (rohkem paksu soomust liigub)? Avg dämmid on üsna madalad isegi detsembrikuu parimatel mängijatel. Lihtsalt võrdluseks, mul on 1444 Leopard PTA mängu avg dam 2708, sellega ma oleks Detsembrikuu edetabelis dämmi järgi 11. kohal, justkui viitaks, et ei saa nii kergelt temaga enam dämmi teha.

Oled seda nüüd mänginud, oskad kommenteerida seda olukorda?


No Sinuga võrreldes on see ranking ikka üsna olematu tal. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 854
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.12.2018 17:31:09 vasta tsitaadiga

yerba, ma pole nii ammu PTAd mänginud, et võimatu on prognoosida, kas ma oleks võimeline isegi oma kõigi aegade keskmist enam saavutama. Uued tankid ja kaartide muudatused mõjutavad päris palju seda, kui efektiivne üks või teine tank on. Seega ma pigem arvan, et olla ükskõik millise tankiga EU serveri Top 100 sees (rääkimata 28. positsioonist) on väga respekteeritav tulemus.

Nüüd kus krüptovaluutad on tuumatalve tingimustes, ehk võtad mängu kätte ja proovid isegi ära?

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2018 17:50:44 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
yerba, ma pole nii ammu PTAd mänginud, et võimatu on prognoosida, kas ma oleks võimeline isegi oma kõigi aegade keskmist enam saavutama. Uued tankid ja kaartide muudatused mõjutavad päris palju seda, kui efektiivne üks või teine tank on. Seega ma pigem arvan, et olla ükskõik millise tankiga EU serveri Top 100 sees (rääkimata 28. positsioonist) on väga respekteeritav tulemus.

Nüüd kus krüptovaluutad on tuumatalve tingimustes, ehk võtad mängu kätte ja proovid isegi ära?


Juba proovisin, selle uue ELC EVEN 90 lenksus. Aga kurask, see on nii väike masin, et ma ei näe seda isegi juhtida. icon_cool.gif
Kommentaarid: 1145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 854
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gollum
HV kasutaja
gollum

liitunud: 07.04.2003




sõnum 12.12.2018 21:07:34 vasta tsitaadiga

kuidas te seda PTA-d mängite, ehk viskate mõned näpunäited vms. indien-pain saab varsti läbi...
_________________
Maailm on kõik millega on tegu.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.12.2018 23:42:58 vasta tsitaadiga

Lihtsam on näidata vist:


Link



Link

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 13.12.2018 09:04:44 vasta tsitaadiga

Ilmseilt neid kingitusi tuleb osta kohe esimesel päeval, siis tundub et viskab räigelt. Eelmine aasta tõmbasin kohe t59 11 kingitusega, sel aastal kohe is3a thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2018 09:55:28 vasta tsitaadiga

Sain ka IS-3A kätte. thumbs_up.gif

https://i.imgur.com/JDuYKaK.jpg
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.12.2018 12:13:22 vasta tsitaadiga

Mul kulus ikka 72 kasti enne kui IS-3A tuli. Et kes kindlasti tahab saada võib rahakoti valmis panna. Muidugi kui prem päevad (~100) ja kuld (~21K) maha arvutada, siis maksin ~30 EUR selliste masinate eest kokku: IS3-A, Obj 252U, KV-220-2, M4 improved, Turan III Prototypus, 105 leFH18B2.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 13.12.2018 12:52:59 vasta tsitaadiga

Need jõulupakid on selgelt kõige soodsam võimalus osta kulda ja prem. päevi ja tanke. Nii räigelt saab rohkem kaupa sama raha eest mis muul ajal isegi räigete allhindlustega.

No ilmselt mõnel on räige ebaõnn ka kindlasti aga nii laias laastus on selgelt rohkem träni sama raha eest
+ lisaks saab selle meeleolu mis toob räige boosti nii sissetulekule kui kogemusele.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2018 13:41:15 vasta tsitaadiga

11 kasti seest sain 3750 kulda, 6 prem päeva, veidi krediiti ja IS-7 "erilise" camo vms. 0 premmi, isegi mitte tier 5 omasid ei kukkunud.
Ju ma kuulun nende mõne räige ebaõnnega hulka kes pole ühelgi aastal mingit normaalselt tanki kastidest saanud. icon_lol.gif

... boostereid on mul niigi juba mingi 1000tk, nende hulgas 200h jagu +50% kreda omasid.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1066, 1067, 1068 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.