Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1057, 1058, 1059 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 07.09.2018 12:49:04 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:


Mina loobusin näiteks siis, kui artyd nõrgemaks tehti


Ma mingi vahe just tõestasin, et arty pole nerfi saanud, pigem buffi, tänu stunn mehaanikale. Teha sessioon jooksul t92 või conqi'ga 2.1-2.4k dmg pole väga suur probleem. Jah, monster rmänge tuleb vähem võrreldes pre-stun ajaga, aga tuleb vähem ka neid mänge kus teed ainult 500-1000 hp dämmi.

Aga saan aru nendest mängijatest kellele meeldib see loto efekt, et paned ruletis 2, 10, 16 peale kogu raha ja vaatad kas saad pihta. Nüüdse artyga lihtsalt dmg per shot väiksemaks läind , samas dpg samaks jäänud, sest saad tihedamalt pihta ja laed kiiremini, lisaks teed nüüd stunni..see vähemalt minu arvamus...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 07.09.2018 13:35:38 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Aga saan aru nendest mängijatest kellele meeldib see loto efekt, et paned ruletis 2, 10, 16 peale kogu raha ja vaatad kas saad pihta. Nüüdse artyga lihtsalt dmg per shot väiksemaks läind , samas dpg samaks jäänud, sest saad tihedamalt pihta ja laed kiiremini, lisaks teed nüüd stunni..see vähemalt minu arvamus...


Neil artameestel tasub nüüd neid FV-sid mängida kui oneshot kõvaks ajab. Need teevad mängus ikka suhteliselt koledaid laske.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 07.09.2018 16:01:30 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
yerba kirjutas:


Mina loobusin näiteks siis, kui artyd nõrgemaks tehti


Ma mingi vahe just tõestasin, et arty pole nerfi saanud, pigem buffi, tänu stunn mehaanikale. Teha sessioon jooksul t92 või conqi'ga 2.1-2.4k dmg pole väga suur probleem. Jah, monster rmänge tuleb vähem võrreldes pre-stun ajaga, aga tuleb vähem ka neid mänge kus teed ainult 500-1000 hp dämmi.

Aga saan aru nendest mängijatest kellele meeldib see loto efekt, et paned ruletis 2, 10, 16 peale kogu raha ja vaatad kas saad pihta. Nüüdse artyga lihtsalt dmg per shot väiksemaks läind , samas dpg samaks jäänud, sest saad tihedamalt pihta ja laed kiiremini, lisaks teed nüüd stunni..see vähemalt minu arvamus...


Sellel nädalal olen mänginud ainult(va üks e25 lahing 1600 dammi) M53/M55 artyga, kuna üritasin arty misiooni ära teha. Ma ei ütleks ka, et arty kehvem on, pigem palju parem kuna dammile saab lisada stun dammi. Ainuke asi mis kannatab on WR.
Tulemused spoileris:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dollarstar
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2015




sõnum 07.09.2018 19:34:22 vasta tsitaadiga

Minu arust annab just SPG mängule funki juurde kui passid saad karistada kui ei oska/tea saad samuti karistada lisaks kui teed oma tiimi hea SPG-ga koostööd (suhtlete) siis saab suure töö ära teha ja võita.Enamikel ikka lendan peale tapan kõik ära mentaliteet ning pärast nutt ja hala järgi icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2018 19:50:12 vasta tsitaadiga

dollarstar kirjutas:
Minu arust annab just SPG mängule funki juurde kui passid saad karistada kui ei oska/tea saad samuti karistada lisaks kui teed oma tiimi hea SPG-ga koostööd (suhtlete) siis saab suure töö ära teha ja võita.Enamikel ikka lendan peale tapan kõik ära mentaliteet ning pärast nutt ja hala järgi icon_biggrin.gif


Need mitteoskajad siin võtavadki kõige rohkem sõna artade vastu.
Kommentaarid: 1145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 854
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 08.09.2018 00:23:42 vasta tsitaadiga

dollarstar kirjutas:
Minu arust annab just SPG mängule funki juurde kui passid saad karistada kui ei oska/tea saad samuti karistada lisaks kui teed oma tiimi hea SPG-ga koostööd (suhtlete) siis saab suure töö ära teha ja võita.Enamikel ikka lendan peale tapan kõik ära mentaliteet ning pärast nutt ja hala järgi icon_biggrin.gif


Mingis mõttes nõus, aga arty'd samas võivad olla ka mängu tapvad. Näiteks 3 arty mängud lahtistel kaartidel. Mis huvi on näiteks heavga funki juurde anda?
Arty tegelikult tervislik lahingule kui neid on max 1-2, eks 2 isegi palju, aga osades map'ides on OK, kus arty impact väiksem. Ütleme, et iga lahing 1 arty, kui vaja siis kaevab mingi hull down tanki välja. Praegu karistab arty iga 30 sec'i tagant u., pole vaja lahingusse neid 3 tk. nats liiast imo. Tekitaks arty jaoks mingi template, et 15% mängudest 0 artyt, 30% 2 artyt ja 55% mängudest 1 arty, seda siis keskmiselt. Arty järjekordi saab vähendada selllega, et on cool down period, kus teatud aja ei saa mängida artyt või siis pead vahele mingit muud klassi mängima..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 08.09.2018 09:20:12 vasta tsitaadiga

mul ilmselt ulme mõte aga hetkel arty justkui tuleviku tankid või midagi. Rohkem nagu satelliidid või nii, et saad pealt vaates mööda kaarti ringi vahtida. Kunagi oli mäng battlefield 1942, seal olid ka wespe ja m7 priest. Nendega sõitsid ringi nagu iga teise tankiga aga lasta said siis kaarega mitte otse. Sa nägid sama moodi nagu tankiga aga sihiku asemel tekkis pinnale selline ülevalt alla nooleke koos ringiga mille sisse mürsk kukub, pihta saades oli dmg kõvasti suurem kui muu tankiga lastes. WG võiks ehk sama teha artyga, et enam ei vahi satelliit pildina mööda kaarti vaid otse vaates ja pead sättima kuhu mürsk kukub. Armor tuleks ilmselt ümber teha siis artyl ja camo paremaks aga oleks reaalsem ja huvitavam.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006




sõnum 08.09.2018 09:40:15 vasta tsitaadiga

Arty on parim relax thumbs_up.gif muud ei kommenteeri,läheeb jamax jooma.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 08.09.2018 12:09:03 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
Arty on parim relax thumbs_up.gif muud ei kommenteeri,läheeb jamax jooma.gif


Siis pead seda ilmselt päris hästi valdama. IMHO on sellega ikka võimlemist palju rohkem kui tavatankiga. Vali positsioone, passi skaute ja muudkui säti trajektoore kuhu lasta. Lisaks enamus nii uimased, et flangi kukkumisel pole kuhugi enam minna. Lisaks saad veel sõimata kah.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.09.2018 21:32:57 vasta tsitaadiga

Mul oli siin vahepeal projekt, 3-markida AMX 13 90. Võibolla kedagi huvitab. Pildi ja videomaterjal allpool.

Spoiler Spoiler Spoiler


Viimase 66 mängu keskmine:



Sessioon, mis lükkas 91,98% pealt 95% peale viie mänguga:



Spoiler Spoiler Spoiler


Ja terve selle seeria kõige kõrgema WN8ga mäng kommenteeritult:


Link

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 12.09.2018 19:23:54 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel mäng peale update crashib kogu aeg?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.09.2018 19:29:06 vasta tsitaadiga

tnis33, mul. Räägitakse, et modpackide teema. Peale uusima Aslaini sikutamist paranes mul igatahes olukord kõvasti, kuigi vahel harva crashib ikka, õnneks siis kui pikalt idlenud olen.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 12.09.2018 19:34:34 vasta tsitaadiga

Ma mängin vanillaga. Jumala lambi hetkedel minimizib WOT akna ja crashib. Teinekord ühe roundi peale 3x
Uninsallsin vana ja lasin väske peale tagasi, mitte miski ei aita.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.09.2018 19:37:33 vasta tsitaadiga

XVM pani pikalt "segast". Viimased versioonid tunduvad stabiilsed nüüd jälle olema.
Üldiselt kui pidev mängija oled siis nädal-kaks peale uuendust tasub iga päev modide versioone kontrollida, et kas on uuendusi.

Vanillas vaata garaazi seaded üle, minimalistlik vms seal oli tekitas ka crashe. Osadel.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 12.09.2018 20:25:09 vasta tsitaadiga

mul kah viskas pidevalt mängust välja. Tegin WG kaebuse ja soovitati lisaks juba proovitule ka cache failid ära kustuda appdata kausta alt mis woti kaustas. Paraku ei tea kas see aitas või aitas uus nvidia driver mis samal päeval välja lasti ja ma installisin.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 13.09.2018 08:59:27 vasta tsitaadiga

Mul on kõik uued driverid, reinstallisin mängu ja cache failid kustutasin ka ära, ikka viskab välja. Peaks ka WG'le ticketi saatma.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 13.09.2018 14:25:07 vasta tsitaadiga

Arvasin seni, et bottide tunnuseks on 44%WR, aga nüüd avastasin prantsuse BC 155-55 artat grindides, et ka võimalikult hästi mängida üritades pole probleemi 35%WR saavutada üle mitmesaja mängu.


Ükskõik mida ka ei teeks, mängud lõpevad 15-4, 3-15 (ei tea jah, kumbapidi sagedamini) kolme-nelja minutiga või nii, minuga samasse tiimi sattununa näivad ka uunikumide platoonid hulluvat ja ennast silmapilkselt surnuks yolovat, rääkimata siis traditsioonilisematest meeskondadest.
Irvitage või tundke kaasa... icon_biggrin.gif

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.09.2018 14:29:27 vasta tsitaadiga

Suht halb. Ma ei oska muud öelda, kui et ära mängi artat, universum karistab muidu icon_biggrin.gif

Muidu kui tõsisemalt rääkida, siis viimasel ajal on palju 3-arty mänge ja need ongi eriti volatiilsed, üks pool saab mingi väikese eelise siis enam seda teerulli seisma ei saa.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 14.09.2018 12:16:33 vasta tsitaadiga

priitr, saada mõned replayd kuidas sa mängid artyt, pigem läbilõige, mitte parimad mängud. Ma ei pea ennast mingiks artafaggotiks, samas saan päris OK'lt hakkama. Võib-olla suudan mingitki nõu anda...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 14.09.2018 14:33:17 vasta tsitaadiga

Artasid on jah viimasel ajal kuidagi väga palju. Ei tea kas põhjuseks on see, et teine personal kampaania laseb kõiki arta-ga teha (spot misse ehk mitte icon_cool.gif )? WG oleks pidanud selles osas ikka mingit pidurit tõmbama, et inimesed ikka TANKE mängiks...
_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 15.09.2018 10:25:21 vasta tsitaadiga

Huvitav kas woti teeks selline asi huvitavamaks kui kasutada wow lähenemist. Et siis lightide laske raadiust vähendada, nagu destroyerid wowis aga spotivad samuti. Medidel kah laske ulatust maha, et peaks rohkem vaeva nägema mitte istuvad arty taga farmivad dmg. Wowis asi toimib, et kui on hea nägemine ja kiire siis laske ulatus on väike ja kui oled suur ja aeglane siis laske ulatus suurem. See paneks erinevate tankidega rohkem liikuma minu arust. Nüüd selle AX asjaga enamus top mede istuvad ja farmivad dmg kuskilt tagant, medid on ikka liiga head wotis.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 15.09.2018 10:56:07 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
Huvitav kas woti teeks selline asi huvitavamaks kui kasutada wow lähenemist. Et siis lightide laske raadiust vähendada, nagu destroyerid wowis aga spotivad samuti. Medidel kah laske ulatust maha, et peaks rohkem vaeva nägema mitte istuvad arty taga farmivad dmg. Wowis asi toimib, et kui on hea nägemine ja kiire siis laske ulatus on väike ja kui oled suur ja aeglane siis laske ulatus suurem. See paneks erinevate tankidega rohkem liikuma minu arust. Nüüd selle AX asjaga enamus top mede istuvad ja farmivad dmg kuskilt tagant, medid on ikka liiga head wotis.



Nagu need lightid oleks erilised snaiprid praegu? Penetration drop on neil ka vägev. Sinu soovitud tulemused on põhimõtteliselt juba mängus sees lightide kohapealt. Medid liiguvad praegugi palju ringi, artat valvavad sageli ka heavyd ja TD-d. Tundub, et vaatad asja liiga oma mätta otsast. Mängu kaartides ja tankide balansis üldiselt on jama - mitte medides endas. Ja mäng ijates muidugi ka....

EDIT: lisaks veel, et miks sa arvad, et siis heavy seal taga passima ei hakka kui nende laskekaugus rahule jätta? Ma olen WoWsiga suht kursis, ja seal ongi ysna päevakorral mure, et battleshipid kaardi ääres snaibivad mitte ei kasuta oma HP pooli

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.09.2018 11:31:45 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
Huvitav kas woti teeks selline asi huvitavamaks kui kasutada wow lähenemist. Et siis lightide laske raadiust vähendada, nagu destroyerid wowis aga spotivad samuti. Medidel kah laske ulatust maha, et peaks rohkem vaeva nägema mitte istuvad arty taga farmivad dmg. Wowis asi toimib, et kui on hea nägemine ja kiire siis laske ulatus on väike ja kui oled suur ja aeglane siis laske ulatus suurem. See paneks erinevate tankidega rohkem liikuma minu arust. Nüüd selle AX asjaga enamus top mede istuvad ja farmivad dmg kuskilt tagant, medid on ikka liiga head wotis.

See teeks asja ikka VÄGA ebareaalseks ja foorumid oleks nuttu-hala täis.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 15.09.2018 12:34:40 vasta tsitaadiga

Tundub, et minu crashide taga oli discord. Panin kinni selle ja paar korda olen saanud proovida, pole välja visanud enam.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.09.2018 13:45:08 vasta tsitaadiga

tnis33, keela Discordis mänguga suhtlemine ära, ehk lülita overlay välja. Siis saad mõlemit kasutada.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1057, 1058, 1059 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.