Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1056, 1057, 1058 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
38%
 38%  [ 23 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 59

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 31.08.2018 16:51:34 vasta tsitaadiga

ei tea mis t10 paberist jutt on aga ise artyga olles valin ohtlikkuma targeti järgi, tähendab mis asjad meie tiimist vastas on. Vahest on is3 ohtlikum kui t10 pehmeke. Kõik sõltub situatsioonist, ja mis tankidega on tegu, aeglast jurakat on ikka lihtsam lasta kui kiiret. Ise saan tihti low tierina artyt, viimati tundus, et asi oli ka selles, et ülejäänud tankid istusid peidus baasi taga ja ootasid. Kas see pärast kiunu teha, et näe aint mind lastakse, eks tuleb asju vähe analüüsida ka enne avalduse tegemist. Kui me saaks neid sadu lahinguid kõrvalt vaadta siis ilmselt on ise paljuski süüdi, mitte mis värvi ta on.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 31.08.2018 17:04:18 vasta tsitaadiga

eric pane see mod omale peale, mis n2itab mitu lasku oled artydelt sisse saanud peale, saad oma statistikat teha v2ike junn ylaosas. https://wgmods.net/1036/
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007




sõnum 31.08.2018 17:43:40 vasta tsitaadiga

See mod ei mõju moraalile väga hästi icon_biggrin.gif

KaarelK kirjutas:
eric pane see mod omale peale, mis n2itab mitu lasku oled artydelt sisse saanud peale, saad oma statistikat teha v2ike junn ylaosas. https://wgmods.net/1036/

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 31.08.2018 18:10:49 vasta tsitaadiga

lihstalt ma oma ylemise otsa 6400xvm iga saan sisse umbes 10%, huvitav stats lihtsalt mida ise teha ja lihtsalt. ja ma m2ngin enamasti heavy.
_________________
life is a bitch with 12inch strapon


viimati muutis KaarelK 01.09.2018 01:06:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kranz
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2006




sõnum 31.08.2018 22:47:54 vasta tsitaadiga

Tervitus kõigile kaasvõitlejaile!

Ikka ja jälle loen "tomatitest". Halvustava tooniga "tomatitest". Saan aru kõigist neist kellel see aeg juba möödas ning kogemustepagas on võimaldanud edasi liikuda heledamatele toonidele.
Aga ikkagi... palun meenutage enda "nuubi" aegu. Kogemusi ei ole, kaarte ei tunne, tehnika on kogu aeg uus.
Olen ise täpselt samas seisus. Hädasti oleks vaja kasvõi sõidutreeningut, et mitte oma masinat külili keerata miskisuguse kaljunuki või kivi peal. Rääkimata sellest, et võiks LT masinaga mõne HT circlingusse võtta - ei valda piisavalt masina juhtimist. Sest ei ole võimalust harjutada. Treeningruumidesse proovimise tagajärg oli see, et sisse saades lihtsalt rammiti laiaks. 3-4-5 tieri kõrgemate masinatega. Fun? Minu jaoks oli nõme. Ei viitsinud isegi hakata eest ära sõitma.

Lühikokkuvõte selle nutulaulu osas oleks lihtne - kellel võimalust, pakkuge välja ajad millal huvilised saaksid treeningruumis teiega ühineda kasvõi selleks, et kaartidega lähemat tutvust teha. Kindlasti aitaks see kaasa, et tomatitest kord lillad saaks. Muig.


Parimat!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 01.09.2018 01:11:24 vasta tsitaadiga

kranz kirjutas:
Tervitus kõigile kaasvõitlejaile!

Ikka ja jälle loen "tomatitest". Halvustava tooniga "tomatitest". Saan aru kõigist neist kellel see aeg juba möödas ning kogemustepagas on võimaldanud edasi liikuda heledamatele toonidele.
Aga ikkagi... palun meenutage enda "nuubi" aegu. Kogemusi ei ole, kaarte ei tunne, tehnika on kogu aeg uus.
Olen ise täpselt samas seisus. Hädasti oleks vaja kasvõi sõidutreeningut, et mitte oma masinat külili keerata miskisuguse kaljunuki või kivi peal. Rääkimata sellest, et võiks LT masinaga mõne HT circlingusse võtta - ei valda piisavalt masina juhtimist. Sest ei ole võimalust harjutada. Treeningruumidesse proovimise tagajärg oli see, et sisse saades lihtsalt rammiti laiaks. 3-4-5 tieri kõrgemate masinatega. Fun? Minu jaoks oli nõme. Ei viitsinud isegi hakata eest ära sõitma.

Lühikokkuvõte selle nutulaulu osas oleks lihtne - kellel võimalust, pakkuge välja ajad millal huvilised saaksid treeningruumis teiega ühineda kasvõi selleks, et kaartidega lähemat tutvust teha. Kindlasti aitaks see kaasa, et tomatitest kord lillad saaks. Muig.


Parimat!


Einoh, mis mõttes tomatid halvad on?! Vastastiimis on nad ju täiesti mõnusad sellid.

Nali naljaks, aga kui sa ei peaks siit endale mentorit leidma, siis võta nt https://wotguru.com/ leht ja avasta maailma.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 01.09.2018 02:37:05 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
fellanor kirjutas:
FastPotty kirjutas:

Ilmselgelt on asi selles, et uunikumid on rohkem eesliinil ja saavad enne "nähtavaks". Ja jäävadki nähtavaks kogu mängu vältel, sest nad on kogu aeg lähikontaktis või vähemasti kogu aeg tegevuses. Tomat istub kuskil põõsas või maja/kivi taga ja ootab, et asi kuidagi positiivselt "laheneks" - ta on artydele "nähtav" ehk ainult 10% mänguajast. Uunikumid on "nähtavad" ilmselt 70-90% mänguajast.
Eksperimendi mõte oligi, et üks tüüp sõidab samade masinatega ja samas stiilis. See taandab positsioonivaliku tegurite hulgast välja.


FastPotty võibolla ei valda inglise keelt päris sellel tasemel, mis vaja. Tüüp kirjutas:

tsitaat:
I could sit spotted in a paper tank continuously firing in a tier 10 and the tier 8 next to me would be bombarded repeatedly. now what I just mentioned could be seen as confirmation bias itself, but the numbers don't lie in this situation.


Eesti keeles siis: Sain rahulikult istuda täitsa spotituna Tier 10 pabertankis ja järjest tuld anda, samas minu kõrval olnud Tier 8 võttis kogu aeg artalt sisse. Muidu oleksin seda pidanud enda eelduste poolt kallutatud tähelepanekuks, aga numbrid ei valeta

antud juhul.


Ma tõesti ei viitsi seda isegi lugeda. See on mingi kibestunud uunikumi jutt. Ma sõidan põhiliselt E25 tanki. Keskmiselt 60 km/h, madal, kiire, hea camoga. Kui on sobiv kaart, istun põõsas tagaliinil ja tõesti passin. Keegi mind ei lase, elu on chill.. väike vein, juust. Rahulik. Lõpus siis paistab, kas saan kümnest torust korraga või saavad hoopis nemad minult. Arta mind ei puutu.
Siis on teine mäng kus ma leian, et oleks lahe minna ette spottima. Teengi 10 spotti ja saan siis ise avastatud. Kus ma siis saan alles tuld.. Sealjuures artadelt. Täiega. See ajab mul muidugi kopsu üle maksa ja ma lähen ning killin kõik need artad ära. Mingi klikker tuleb mu E25 värvi rikkuma..Vähemalt spotin nad välja. Üldiselt ikka killin ära ja lähen campi. See ongi mu töö - artade killimine.
Ja on ilmselge, et artad lasevad neid, kes on välja spotitud, ka ainult neid tanke, mis liiguvad 60 km/h ja sinka-vonka ja on täiesti rohelised. Sest ma olen ainuke nähtav tank. Samal ajal mingi uunikum istub kuskil kivi taga ja naudib vaikelu.
Ma just sain oma E25-le paar triipu jälle juurde ja ilmselt just aktiivse eesliini spottimise pärast. Olen nimelt avastanud, et see väike putukas teeb oma hea camoga ja kuue skilliga väga head spot dämmi. Ja ma olen hämmingus, kui paljud artad mind lasevad, kui mind avastatakse.. Ikka kõik lasevad. Kõik. Ja nad ei meeldi mulle selle tõttu üldse. Siis ma lähen natuke endast välja ja lähen killin need tüütud artad maha. Pascucci jälle tuleb. Iga kolmas mäng..Arty on ju lihtne saak, päris naljakas on neid vaadata, kui neil kõrval seisad ja nad ennastunustavalt kuhugi kaugusesse lasevad..
Aga lasevad nad kõike, mida näevad ja mis on käeulatuses. Olgu nad siis punased, rohelised või lillad.
Ja mis mu inglise keelde puutub, siis ma reisin aastas umbes kaks kuud. Kogu maailmas, sealhulgas USA-s. Saan hakkama. Aga tänan muret tundmast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.09.2018 13:14:02 vasta tsitaadiga

Sain Wargamingult ühe kirja. Lasin pilguga üle ja tahtmatult toob muige näole.
tsitaat:
wargaming.net <games_eu@prm.wargaming.net>
Aug 31 (1 day ago)
to me

GOLD ALERT

You have gold. Don't leave it lying around.

DON'T FORGET YOUR GOLD

Put your Gold to use!


Commander, you are moments away from hitting the next level.

It's time to get your crew back together and bring your own brand of havoc to the battlefield again!

You left some Gold in your account!

Gold balance 1000



Gold is the way to go!

Did you know you can get something special?

Here's a few suggestions:


Convert XP to Free XP

Convert your Gold into Credits

Premium Account

Get a Premium Account to increase XP and credits earned


Why not give your Garage an upgrade? What are you waiting for?

Log in now and progress faster!

Justkui oleks mingi sõnum soeses kullaga.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.09.2018 14:29:35 vasta tsitaadiga


Link

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 01.09.2018 23:02:16 vasta tsitaadiga

Ilmselt mingil hetkel teen ka selle arta testi (ca 150 lahingut). Enne sõidan poisi kontol T8 medika lahti ja siis sama tankiga mõlema kontoga. Püüan ta wn8 alla 1000 hoida - enda oma ca 2x kõrgem.

edit: ma olen muidugi üle keskmise agressiivne mängija ja sisetunne ütleb, et mõlema kontoga on stun/mäng suhe vähemalt 0,5 (või pigem 1 kanti)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 03.09.2018 11:46:25 vasta tsitaadiga

Obj.279 op? Eest väga läbi ei lase kuskilt?
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.09.2018 16:40:40 vasta tsitaadiga

hkurujo88r, ülaplaati võid farmida prem moonaga (320mm + peaks lõikama küll), tavamoonaga saad komandöri kuplit lasta. Küljed ja taga on muidugi kergesti pennitavad.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 05.09.2018 23:19:47 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Obj.279 op? Eest väga läbi ei lase kuskilt?


https://tanks.gg/tank/obj-279-e/model

Armor model ütleb rohkem kui tuhat sõna. Selles mõttes, et see tank pole kaugeltki OP, võiks öelda, et pettumus reward tankina, nagu ka 260, et enamasti saad täis tier 10 MM vastu, meta ju selline, et keegi ei hakka seda tanki tava moonaga kraapima. Kuld sisse ja penn garanteeritud, kui pole hull down. Kui hull downis, siis aja jah kuplile pihta saada vaja lihtsalt. Samas kui oled top tier 3-5-7's, siis tieri 8'satel ja ka osadel tieri 9'satel isegi kullaga läbi raske saada, tava moonast rääkimata..


Tegin täna excaliburi arty missioonid ära, peab ütlema, et arty dämmi ei tee confirmed icon_razz.gif


Lisaks, igast tsirkust nägi ikka mängus - safe defence perimiter detected here icon_razz.gif ->
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lagzr
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2013




sõnum 06.09.2018 10:21:25 vasta tsitaadiga

Lisaks, igast tsirkust nägi ikka mängus - safe defence perimiter detected here icon_razz.gif ->
[/quote]

Epic stuff icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.09.2018 10:26:58 vasta tsitaadiga

Kujutan ette kui tore oleks vastaste T92 HMC lasta olnud sinna 3 Skorpion G keskele üks lask. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 07.09.2018 02:22:43 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:

Link


mul 8.9k rekord selle tankiga, harjuta rohkem

dakil - 9.7k - goldnoob ka, pole mõtet arvestada tema tulemust
orzyl - 8.9k
QB - 7.6k
skill - 8.8k - goldnoob

aga mängijaid wotis enam pole. meie aja järgi kell 1 öösel oli mõlema serveri peale mängijaid 35k. britid, prantslased, hispaanlased, neil kell ju alles 11 öösel. sakslastel, poolakatel kell alles 12 öösel. mängijaid enam pole.
kell 2 öösel oli mõlema serveri peale 21k mängijaid
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.09.2018 09:09:10 vasta tsitaadiga

karumaru/vipu/p6kk - see pole isegi mu parim tulemus, ei BC25t-ga ega ka kõige kõrgema dämmiga per mäng. Lihtsalt oli kõige kiirem damage farm selle tankiga. Muidu vist peaks olema meelitatud, et paned mind ühte ritta Daki, orzy, skilli ja QB'ga icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2018 09:27:40 vasta tsitaadiga

Tankimängu hiilgeajad olid paar aastat tagasi. Praegune on selle hale vari ning allakäigutrepi viimased astmed. Viimane tõmbab lahkudes netijuhtme switchist...
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 853
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 07.09.2018 09:52:14 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Tankimängu hiilgeajad olid paar aastat tagasi. Praegune on selle hale vari ning allakäigutrepi viimased astmed. Viimane tõmbab lahkudes netijuhtme switchist...


Wot'is populatsioon päris hästi säilinud tegelikult. See, et iga mäng kunagi ära sureb, see vist paratamatu tõsiasi. Sest igast asjast väsitakse ära, see mis kunagi uus ja huvitav tundus pole seda enam mõne aja pärast. Samas eks kogenud mängijate jaoks teatud asjad ära tweakida, tuua mängu rohkem skill based roll jne (väiksem rng, vähem kämpimis võimalust, vähem artyt). tooks kindlasti mängu vanu mängijaid tagasi. Sest wot teatud mõttes üsna unikaalne selllel maastikul.

Aga mõned graafikud ka:

RU servu stats:


EU stats:


allikas: http://wot-news.com/stat/server/eu/norm/en
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.09.2018 10:28:18 vasta tsitaadiga

Need "mäng sureb" teemad tõmmatakse käima just suveperioodidel, kus tegelikult kõik mängud maailmas kannatavad mängijate vähesuse all. Olen neid jutte kuulnud juba alates 2014, aga ei saa öelda, et mängijaid oleks silmnähtavalt vähemaks jäänud. WoT'i kuldreegel on, et kõige aktiivsem aeg mängus on november-detsember-jaanuar. Selleks ajaks ronib see mängijaid nädalas näidik jälle kusagile 1,2-1,4M kanti EU serveris. Tavaliselt sellel perioodil on ka EU1&EU2 jooksev täituvus õhtuti seal 175-200K kombineeritult.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 07.09.2018 12:29:16 vasta tsitaadiga

Kindlasti tuleb millalgi päev kui see mäng on oma aja ära elanud. Esialgu aga paistab mängijaid jaguvat. Tegelikult meeldiks mulle kui olekski vaid üks global server, siis poleks vahet mis kellaajal mängida. Praegu on varahommikul konstantselt 3-5 tuhat mängijat mõlemas EU serveris.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2018 12:31:27 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Mina loobusin näiteks siis, kui artyd nõrgemaks tehti. Pole nagu huvi enam, kui t10 artyga ei saa t8 tanke oneshottida...
Õpi laskma siis uuesti. Ma suudan ka tier 9 artaga (M53/...) vabalt Skorpion G one-shottida. Kergetanke saab samuti maha. Harva küll aga juhtub aegajalt.

Aga see et mingi tX arta tegi varem nt. one-shot IS-7-le polnud üldse naljakas.

WG võiks oma MM ringi seadistada nii, et artad saavad 50% ajast linnakaarte. Ja nendest veel 50% oleksid Himmelstorf ja/või Ensk.
Katsugu siis elus püsida ja lasta. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2018 12:33:46 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
yerba kirjutas:
Mina loobusin näiteks siis, kui artyd nõrgemaks tehti. Pole nagu huvi enam, kui t10 artyga ei saa t8 tanke oneshottida...
Õpi laskma siis uuesti. Ma suudan ka tier 9 artaga (M53/...) vabalt Skorpion G one-shottida. Kergetanke saab samuti maha. Harva küll aga juhtub aegajalt.

Aga see et mingi tX arta tegi varem nt. one-shot IS-7-le polnud üldse naljakas.

WG võiks oma MM ringi seadistada nii, et artad saavad 50% ajast linnakaarte. Ja nendest veel 50% oleksid Himmelstorf ja/või Ensk.
Katsugu siis elus püsida ja lasta. icon_lol.gif


Ma arvan et ma olen oma 10k arty mänguga laskma õppinud küll.

Pealegi scorp g ei ole tank vaid on TD. Vaata järele kui mind ei usu.
Kommentaarid: 1143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 853
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2018 12:37:01 vasta tsitaadiga

No selge, SPG pole ka tank ja järelikult selle eemaldamine mängust saab ainult õige asi olla. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2018 12:39:49 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
No selge, SPG pole ka tank ja järelikult selle eemaldamine mängust saab ainult õige asi olla. icon_lol.gif


Ega see enam segaks tõesti. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 853
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1056, 1057, 1058 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.