Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung S8500 viga, ei ühildu arvutiga ära märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
cr2nx
HV vaatleja

liitunud: 14.06.2010




sõnum 12.08.2010 21:06:45 Samsung S8500 viga, ei ühildu arvutiga ära vasta tsitaadiga

On siis probleem. Telefoniks on Samsung S8500 ja nagu pealkirjas öeldud, ei ühildu arvutiga ära. Windows 7 peal ja ütleb, et USB device installing vms failed. Siis lööb seal all lipus mingi kirja, et Aadress a problem with Samsung USB modem.

Olen proovinud ükskõike mida, aga koguaeg ütleb, et driver install ebaõnnestub, kui telefon arvutiga ära ühendada. Proovisin ka mingit programmi Kies, aga ei võta ikka õieti taha ära.

Oskab keegi aidata? Kas viga võib olla USB juhtmes?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2010 22:14:54 vasta tsitaadiga

Erinevaid usb urge oled ikka proovinud? Või mõne muu arvuti taga?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@rten
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2007




sõnum 13.08.2010 00:12:10 vasta tsitaadiga

Connectivity settingute alt tuleks valida, et USB - ask on connection ja siis saab arvutiga ühendades valida, millist režiimi kasutada tahetakse. Ei usu väga, et mingi viga seal on.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 13.08.2010 08:31:11 vasta tsitaadiga

Aga kas USB-draiver ikka installiti enne telefoni kylgeyhendamist. Kui k6igepealt telefon, siis tekkiski draiveri vale install.

V6i teine v6imalus, et Win7 tahab saada "k2sitsi draiveri etteso"o"tmist", mitte automaatset installi.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cr2nx
HV vaatleja

liitunud: 14.06.2010




sõnum 14.08.2010 20:34:51 vasta tsitaadiga

eip mitte ykski teie esitatud nouannetest ei sobinud, tuli v2lja, et programm ei ole veel tehtud x64 bitisele masinale, v siis lihtsalt windows 7 x64 . teistel peaks toimima. aga ait2h ikkagi icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@rten
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2007




sõnum 15.08.2010 22:57:47 vasta tsitaadiga

Mul töötab küll x64 Windows 7 peal väga hästi, huvitav, et Sul ei tööta. Läbi Kiesi saab driver update ära teha, äkki see aitab icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cr2nx
HV vaatleja

liitunud: 14.06.2010




sõnum 16.08.2010 19:18:40 vasta tsitaadiga

M@rten kirjutas:
Mul töötab küll x64 Windows 7 peal väga hästi, huvitav, et Sul ei tööta. Läbi Kiesi saab driver update ära teha, äkki see aitab icon_smile.gif


proovitud, ei t66tanud miski
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alvar396
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2010




sõnum 20.09.2010 15:05:45 vasta tsitaadiga

tervist.
Oman siis Samsung S8500 telefoni ja tekkis selline küsimus. Kui ma läbi Kies-i proovin firmwaret uuendada ütleb ta (kies) et pole serveri poolt mingisugust reageeringut ja et ma peaks proovima uuesti jne(no reponse from server, sheck your internet connections and try again). Mida see tähendab? Kas seda et äkki ei ole midagi uuendada või on minu seadmetes mingi probleem? arvutis on 64 bit windows 7 ja kies tunneb edukalt ära telefoni (samsung apps töötab kiesiga). Ja kies peaks olema kah viimane versioon.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtamm
HV kasutaja
jtamm

liitunud: 24.07.2007




sõnum 24.11.2010 22:17:03 vasta tsitaadiga

alvar396 kirjutas:
tervist.
Oman siis Samsung S8500 telefoni ja tekkis selline küsimus. Kui ma läbi Kies-i proovin firmwaret uuendada ütleb ta (kies) et pole serveri poolt mingisugust reageeringut ja et ma peaks proovima uuesti jne(no reponse from server, sheck your internet connections and try again). Mida see tähendab? Kas seda et äkki ei ole midagi uuendada või on minu seadmetes mingi probleem? arvutis on 64 bit windows 7 ja kies tunneb edukalt ära telefoni (samsung apps töötab kiesiga). Ja kies peaks olema kah viimane versioon.

Mul ka see Kies vahelduva eduga töötab, ise olen "flashinud" oma telefoni käsitsi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung S8500 viga, ei ühildu arvutiga ära
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.