Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Microlab kõlarid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
neosensive
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2010




sõnum 10.08.2010 18:14:39 Microlab kõlarid vasta tsitaadiga

kellelgi on kogemusi selle firmaga? Kui on, siis kas oli kasulik investeering või mitte ja millist mudelit soovitaksite...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kid.
HV kasutaja
kid.

liitunud: 27.08.2005




sõnum 29.08.2010 10:52:04 vasta tsitaadiga

oman mudelit solo 6c ja üsnagi rahul. sobivad need pigem inimesele, kes soovib enamvähem tasakaalustatud heli, mitte võimast bassi. eelmised kõlarid oli logitechi z-2300'd ja minu silmis on microlab nendest üle. logitechi madalsagedus oli sogane ja müdisev, kuigi võimas. keskmised ja kõrged tuhmivõitu (mida ikka oodata nii tillukestelt plastsatelliitidelt). microlab ei ole mingi fostex, aga minu silmis selle raha eest (1300 sai kunagi nende eest makstud) ikka üpris arvestatav kandidaat
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurxxl
HV vaatleja

liitunud: 29.06.2008




sõnum 29.08.2010 19:25:41 vasta tsitaadiga

Ise olen siis microlab SOLO7C kõlarite omanik. Ja olen ka kõlaritega väga rahul. Heli on korralik, aga kuna ma olen kõige tavalisem muusika kuulaja, siis täpsemalt heli iseloomustama ei oska hakata. Peaks ära mainima ka selle, et tegemist on, vähemalt minu jaoks, päris suurte kõlaritega (kasti suurus oli vist midagi sarnast nagu 60x30x20cm). Ise ma bassi puudumise üle ei nurise, ehk seda on minu jaoks piisavalt, aga ilmselt inimese jaoks, kes madalaid helisi kuulata tahavad võivad tõesti madalad helid nõrgaks jääda. Ja mudeli valiku kohta ütleks nii palju, et mida kallimad kõlarid seda paremad (kehtib kõige puhul). Ma ei tea küll mis muud mudelid maksavad, aga solo 7c on kindlasti igati mõistlik valik ja hind on ka täitsa hea, ehk ise maksin nende eest vist mingi 1700 midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanza18
HV kasutaja
kanza18

liitunud: 05.12.2009




sõnum 30.08.2010 22:44:16 kõlarid vasta tsitaadiga

Endal olemas logitech x-530, z-5500, microlab solo7 kõlarid.
Logitech x530, soovitan kui tahad odavalt 5.1 ja surround süsteemi.
z-5500/z-2300, soovitan kui ajad kõlaritelt head bassi taga.
solo7, kui oled rahulikum muusika kuulaja, bassi on täitsa parajalt aga naabreid nendega ei kiusa.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neosensive
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2010




sõnum 01.09.2010 15:54:07 vasta tsitaadiga

Pilt palju selgem nüüd... Tänan vastamast!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 10.03.2011 19:26:07 vasta tsitaadiga

kid. kirjutas:
oman mudelit solo 6c ja üsnagi rahul. sobivad need pigem inimesele, kes soovib enamvähem tasakaalustatud heli, mitte võimast bassi. eelmised kõlarid oli logitechi z-2300'd ja minu silmis on microlab nendest üle. logitechi madalsagedus oli sogane ja müdisev, kuigi võimas. keskmised ja kõrged tuhmivõitu (mida ikka oodata nii tillukestelt plastsatelliitidelt). microlab ei ole mingi fostex, aga minu silmis selle raha eest (1300 sai kunagi nende eest makstud) ikka üpris arvestatav kandidaat

Jah hinnang on korrektne, põhimõtteliselt niimoodi see ongi. See mudel 6 (6C) on ilmselt parim kõlarimudel kõigist mistahes brändidest, mis selles hinnaklassis meil osta võimalik. Paistavad silma just täpse ja tasakaalus heli poolest, mis on kõlapildilt suhteliselt lähedane stuudio-lineaarmonitoride helile. Ka tänu keskmisest tunduvalt väiksemale THD koefitsiendile mängivad nad piltlikult kirjeldades justnagu igat nooti eraldi puhtamalt välja joonistades. Kuigi sageduskarakteristikus on basside tsoonis loperdamist ja kukkumist ikkagi olemas, ei tule see ebaühtlus neil kõlaritel niiväga esile. Mudel 7 (7C) heli on suhteliselt sarnane (loomulik, kuna kasutatakse samu elemente), kuid ei tundu olevat nii tasakaalus, samas võimaldab suuremat võimsust. Mõlema mudeli puuduseks on eksemplaride parameetrite suur hajuvus (Hiina lohakas töö?). Seesolev võimendi on aga päris korralik.

Kuid veel omakorda peajagu korrektsema heli saab sama firma samasuure välimusega PURE seeria kõlaritega, millel kasutatakse veel paremaid spetsiaalselt disainitud valjuhääldielemente, kõrgemat järku eraldusfiltreid, diskreetelementidel võimendeid, eraldatud toiteplokke, topeltvarjestusi ja nii nende kõlarite sageduskäik ongi suudetud veelgi sirgemaks ajada, moonutused veel madalamaks ja vältides ka madalama otsa suuremaid omaresonantse - kokkuvõtteks ongi saavutatud puhta heliga stuudiomonitoridele esitatud nõuded, kuid muidugi ka kolm korda kõrgema hinnaga (mis samas omas klassis ikkagi jälle taas konkurentsitult parima hinna/kvaliteedi tulemus).

SOLO seeria juurde tagasi tulles, mudelid 5 (5C) ja 4 (4C) jäävad mudelitele 6 ja 7 juba märgatavalt alla, kuna kasutatakse lihtsama konstruktsiooniga ja mittesertifitseeritud parameetritega valjuhääldeid. Tegemist ka väiksemate (nii mahult kui bassivaljuhääldi diameetrilt) variantidega, millelt ei saagi nii paljut nõuda. Vanematest kuid senini toodetavatest populaarsetest mudelitest on kõige paremini tasakaalus 1 (1C), mille heli on mudeliga 6 võrreldes rohkem nagu "tavainimese" kõlamaitse järgi, värvikam ja mahlasem (mis aga ei tähenda tegelikult niihead autentsust ja selgust). Mudel 2 (2C) veel omakorda sellest bassiderohkem, muidu aga sarnase tämbriga mis mudel 1. Mudel 3 kõlab praktiliselt sarnaselt nagu 2, lihtsalt on võimsust rohkem. Mudelit 15 ei oska kommenteerida.
Mudelid 1,2,3 kasutavad mikrokiibil võimsusvõimedit (üldiselt kehvemad omadused), seevastu 6 ja 7 (ilmselt ka 4 ja 5 ?) on realiseeritud diskreetsetel transistoridel (parem helikvaliteet).

Sama tootja pakub veel ka PRO seeriat, millest soovitaks siiski hoiduda, kuna vaatamata petlikult ambitsioonikale seerianimetusele nende heli on võrreldes Solo seeriaga tunduvalt määrdunum (nii madalate kui ka veel eriti keskmiste ja kõrgete osas). Kuigi mudel Pro 3 omab asjalikku suurt 8-tollist bassivaljuhääldit, ei kaalu minu arvates kõrge omamoonutuste tase ja ebaõnnestunud kasti omaresonantsid seda eelist üles. Samuti on ka Pro seeriaga kaasasolevad võimendid (NB! eraldiseisev inetuvõitu kast, mitte kõlari sisse ehitatud nagu Solo ja Pure seeriatel) kehvapoolse helikvaliteediga odav lihtne skeemilahendus.

Samas aga Logitech'i ja muude selliste tuntud brändide analoogse klassi kõlarite suhtes on need mistahes eespoolloetletud Microlabi mudelid kõik selgelt üle. Muidugi on ideeliselt raske panna samasse võrdlusesse kõrvuti X.1 ja 2.0 kõlareid, samas peab arvestama ja sellega leppima, et mistahes X.1 süsteemid toodetakse alati klass kehvema helikvaliteediga, võrreldes sarnast mõõtu-hinda 2.0 aktiivkõlaritega.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kid.
HV kasutaja
kid.

liitunud: 27.08.2005




sõnum 12.03.2011 11:51:54 vasta tsitaadiga

suur tänu asjaliku ülevaate eest. olen nüüd ka mina targem. kaalusin 6C'lt üleminekut PRO 3'le, aga nüüd paneb loetu ümber mõtlema
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 11.10.2007




sõnum 12.03.2011 12:09:56 vasta tsitaadiga

kid. kirjutas:
logitechi madalsagedus oli sogane ja müdisev, kuigi võimas. keskmised ja kõrged tuhmivõitu (mida ikka oodata nii tillukestelt plastsatelliitidelt).


Olen kasutanud igasugu odavama otsa 2.1 ja 2.0 kõlareid ja z2300 bass on üks parimaid, mida kuulnud olen (Altec Lansing MX5021 kõrval). Mõnus ja "mahlane", mitte terav tagumine nagu mõne süsteemi puhul olen märganud. Loomulikult ei tohi seda bassi põhja keerata.
Satelliitide asjus olen nõus. Üldine helipilt on Microlabil kindlasti parem, kuigi vähemalt PRO1 ja Solo3 ei mängi filmides ja trummi ja bassi kuulates nii madalale kui tahaks.
Kommentaarid: 864 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 652
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 12.03.2011 15:59:03 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
z2300 bass on üks parimaid, mida kuulnud olen (Altec Lansing MX5021 kõrval). Mõnus ja "mahlane", mitte terav tagumine nagu mõne süsteemi puhul olen märganud.

Nagu vanasõna ütleb - maitse üle ei vaielda. Seetõttu ma ei püüagi maitset vaidlustada (see on tõepoolest individuaalne ja sa ei pea sugugi oma arvamust muutma hakkama). Ma vaid lihtsalt puhttehniliselt selgitan veidi faktilist tausta, kuidas need kaks varianti kujunevad:
- See "mõnus ja mahlane" bass tähendabki seda, et saa kuuled tegelikult rohkem hoopis ülemisi harmoonikuid ja lisandunud parasiit-kombinatsioonsagedusi ja resonantse. Sellise bassiheli domineerivam spektraalmaht langeb hoopiski 100-200 Hz vahemikku, nii üllatav kui see ka pole! See, et ta näib nagu oleks madal, on inimkõrvas kujunduv psühhoakustiline pettepilt.
- Kõlar, mis mängib madalat heli väiksemate parasiitefektidega, selle kõla ongi justnimelt "teravalt taguv" ja üldiselt subjektiivselt hinnates tundub ka nõrgemana, jõuetumana, kuivemana, kuna inimkõrva tundlikkus madalamas osas on lihtsalt juba nõrk, selleks et põhisagedust piisavalt jõuliselt tajuda.

Kirjeldatud efektil baseerub ka tänapäeva CD toodangu stuudios "ärakäkerdamise" ehk masterdamise üks trikke - kuna odava köögikapitehnika ja muude sangade valjukad ei olegi suutelised õigeid madalaid läbi laskma, siis tõmmatakse need salvestusest sageli üldse maha ja samas tõstetakse ning kompresseeritakse oluliselt just kusagil umbes 100-200Hz vahemikku üles.

tsitaat:
vähemalt PRO1 ja Solo3 ei mängi filmides ja trummi ja bassi kuulates nii madalale kui tahaks.

Pro1 koha pealt võib isegi nõustuda, tal on ju tunduvalt pisem bassivaljukas sees kui Solo3' puhul! Samas Solo3 puhul võib olla just seesama eespoolkirjeldatud petteefekt, et ta ei tekita niipalju parasiitsodi kõrgemasse spektriossa ja lihtsalt seetõttu näib heli kõrva jaoks jõuetumana. Ehk siis paljuski ikka see harjumuste ja kuulamismaitse küsimus.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2011 21:20:38 vasta tsitaadiga

link :: Microlab FC-530U

Aga oskab keegi midagi arvata kõlaritest Microlab FC-530U. Vaja kõlareid lapse magamistuppa. Mida kõlaritest Microlab FC-530U arvata?

Tean, et kindalsti samas hinnas 2.0-d paremad. Aga nende juures hea see, et raadio ja mp3 tugi sisse ehitatud. Saab magamistoas ilma lisavidinatete muusikat kuulata + nad teleka taha ühendada. Magamistos arvutit pole.

Teine võimalus on need kiidetud 6C võtta aga siis peab veel midagi sinan taha muusika kuulamiseks aretama...
Või oskab keegi sarnase hinna juures paema lahenduse välja pakkuda?

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect


viimati muutis udumees 29.03.2011 09:39:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kid.
HV kasutaja
kid.

liitunud: 27.08.2005




sõnum 29.03.2011 09:14:58 vasta tsitaadiga

Need FC530U'd tunduvad ka hääd olevat. Ajakirja Digi jaanuarinumbri 2.1 kõlarite testivõitjad. Rohkem lugeda juba siit http://www.digi.ee/arhiiv/ajakiri-digi-01-2011.pdf
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 29.03.2011 11:37:04 vasta tsitaadiga

http://www.waybeta.com/news/34480/retro-amp-technology-integration-microlab-fc530u-evaluating-the-depth-of-evaluation-_-microlab-speaker/1/

Pikem lahkamine - juttu ei maksa muidugi puhta kullana võtte, kuna autor jahub midagi hi-end teemadel.

Üllatav oli näha teleskoopantenni, tavalise traadijupi asemel.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2011 12:03:27 vasta tsitaadiga

Tahaks kõrvuti kuualta neid ja Solo 6C-sid. Kui vahe suur võtaks SOLOd. Aga ega vist Tallinnas pole ühtegi koha kus reaalselt Microlab kõlareid kuulsta saab?
_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kid.
HV kasutaja
kid.

liitunud: 27.08.2005




sõnum 29.03.2011 12:28:37 vasta tsitaadiga

võin totaalselt mööda panna, aga nagu nägin kristiine euronicsis seda FC530U'd kunagi. ATF'is ja Arvutikeskuses on Solo 6'te vahel kohapeal küll, aga iseasi kas ka kuulamiseks karbist välja viitsitakse võtta.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 31.03.2011 20:14:10 vasta tsitaadiga

kid. kirjutas:
võin totaalselt mööda panna, aga nagu nägin kristiine euronicsis seda FC530U'd kunagi. ATF'is ja Arvutikeskuses on Solo 6'te vahel kohapeal küll, aga iseasi kas ka kuulamiseks karbist välja viitsitakse võtta.

Viimased Solo6 kastid viisin minema, Solo7 oli kohal mitu paari veel (veereni ak-s)
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2011 10:19:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ma tellisin need Microlab FC-530U-d ära. Äkki kõlbavad raadio kuulamiseks ja lapsele mõne mp3 lastalaulu laskmiseks. CD eluiga lapse toas on u 5 minutit pikk....

Peaks täna kätte saama. Kui viitsimist on eks ma siis pajata kuda tunduvad oma väga subjektiivse kõrva järgi millele veel pealegi elevant peale astunud.


Kõlarid nüüd käes ja panin nad prooviks teleri taha. Mõned mõtted asja kohta.

Välimus täitsa ok!
* Bass päris aknaklaase ei värista (st päris kino tunnet ei anna). Samas aga tunudb bass selline mõnus - ei ole liiga terav ega liiga pehme.
* Muusika kuulamisel keskmised sagedused tulevad palju paremini sile kui minu vanadel Hercules kõllidel. Samas natuke vast kõrgemaid vähem aga seda siis minimaalselt. Võib olla aga see mulle lihtsalt tundub kuna Hercules kõllid keskmisi suht ei mängi.
* Inimeste kõnest nendega parem aru saada kui teleka kõlaritega. St kui lapsed magavad saab vaiksemini kuulata ja ikka saab tekstist aru mida räägitakse.
* Raadio ja mp3 mängimine töötab ilusti. Samas tunnen puudust sellest et seade ei saa suvaliselt järgmist lugu valida mälukaardilt. Mängib järjest.

* Miinuseks see, et pult suht tundetud. Käima mineku nuppu peab tundega vajutama, et asi käima/kinni läheks. Ei tea kas minu isendi viga. Ei viitsiks väga garantiiga tegeleda. Samuti Logitech Harmony ei tunne seadet vaikimisi ja tall tuleb see seade käsitsi selgeks õpetada. Mina esimese korraga jooksin asjaga nati ummikusse. Peab uuesti proovima.

Kahjuks teiste Microlab kõllidega ei oska võrrelda - pole neid kuulnud.
Igal juhul mina olen ostuga rahul. Oma (odavat) raha tunduvad väärt olema.

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonks
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2005




sõnum 30.04.2011 16:52:40 vasta tsitaadiga

Kuna siin tunduvad teadjad mehed olevat, siis küsiks nõu.

Kui võrrelda Solo 6 ja H-12W, siis kumb teeb paremat heli? Igasugune info selle wirelessi kvaliteedi kohta kulub ka ära. Saan aru, et see ei ole kindlasti sama hea kui juhtmega, aga see oleks hea lisavõimalus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.04.2011 20:20:09 vasta tsitaadiga

mul on fc550 ja ostsin just puldi pärast ja odava hinna pärast
isend ise annab head heli välja ja isegi paremat kui mul varem oli
aga kui kõrvaklapid sisse panna siis ei lülita kõlareid välja mis teeb asja mõtte väga mõttetuks
ehk siis heli tuleb nii kõlaritest kui ka klappidest
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kid.
HV kasutaja
kid.

liitunud: 27.08.2005




sõnum 02.05.2011 20:40:19 vasta tsitaadiga

pole küll ise seda h-12w kuulanud ega näinud aga ma olen maru skeptiline igasuguse wireless heli suhtes. eriti veel nii odava
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mälukaart
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2007




sõnum 04.06.2011 11:55:00 vasta tsitaadiga

Paneks siia video solo-2 tedest kes veel mõtleb osta selliseid, et mul midbassi elemendil juhtmed jämedamate vastu vahetatud ja kast on õhulist vatiini täis pandud, bassi on sellise asetusega piisavalt, et Pioneer SW110 pole sisse lülitatud kuna ei lubata kuulata nii. icon_biggrin.gif Ja samas mul nurgas seisab logitech z2300 komplekt mida minu kõrv lihtsalt ei kannata kuulata, ehtsad läbu kõlarid (kes tahab võib odavalt ära osta). Lihtsalt mõtteaineks, kes plaanib Microlabi osta. Külalised ka küsivad, et mis kõlarid need on, head heli teevad küll selle raha eest icon_smile.gif http://www.youtube.com/watch?v=vmIWLAlDqkg
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Normanonno
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2011




sõnum 27.06.2011 18:13:41 Microlab x-15 vasta tsitaadiga

Tervist, sooviksin küsida microlab x-15 kõlarite kohta, et kas on korralikud kõlarid või ei tasu osta ? Wattide järgi vaadates on bass suhteliselt võimas aga päris selle järgi siiski otsustada ei saa. Palunkeegi siis andke teada kas on olnud selline komplekt, ning ehk oskate nõu anda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk1985
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2008




sõnum 30.06.2011 09:44:06 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
[quote="kid."
Mudelid 1,2,3 kasutavad mikrokiibil võimsusvõimedit (üldiselt kehvemad omadused), seevastu 6 ja 7 (ilmselt ka 4 ja 5 ?) on realiseeritud diskreetsetel transistoridel (parem helikvaliteet).

Selle võimendi osas peaksküll selgitusi jagama. sest karm reegel vist päris nii ei ole.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 30.06.2011 12:56:48 vasta tsitaadiga

mk1985 kirjutas:
WAV kirjutas:
[quote="kid."
Mudelid 1,2,3 kasutavad mikrokiibil võimsusvõimedit (üldiselt kehvemad omadused), seevastu 6 ja 7 (ilmselt ka 4 ja 5 ?) on realiseeritud diskreetsetel transistoridel (parem helikvaliteet).

Selle võimendi osas peaksküll selgitusi jagama. sest karm reegel vist päris nii ei ole.

Ideeliselt saaks teha küll häid kiipvõimendeid, kuid reaalselt ei tasu nende väikeseeriatootmine ära, seepärast üldlevinud võimendikiibid on ikkagi tehtud keskmise massitarbija vajaduste jaoks (autoraadiod, sangad, odavamad muusikakeskused). Microlab'i neis odavates võimendites (muuhulgas näiteks Pro seeria kõlarite omaette kastis olevad võimendid!) kasutataksegi tegelikult autode keskklassi helitehnika jaoks mõeldud kiipe.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk1985
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2008




sõnum 30.06.2011 21:25:39 vasta tsitaadiga

Noh jah üldiselt on kivivõimud oma olemuselt liialt lihtsad et seal nad vist enam vähem samad kõik ja antud hinnaklassis ehk see paremus pigem selline teoreetline ongi. Aga noh kui nad on head kõlaris selle raha eest siis see jutt asi nagunii neid halvemaks ei tee, seega vahet pole. Ja juurde maksad tootele nagunii isegi kui see on teoreetilselt parem.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004




sõnum 27.07.2011 21:43:13 vasta tsitaadiga

Küsimus selline, et kas solo-1 mk3 eest 30 euri on normaalne hind? Kasutatud peast siis.
_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Microlab kõlarid mine lehele 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.