Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.08.2019 15:04:35 vasta tsitaadiga

Vb said valesti aru aga ma ei kirunud. Ma imestan, et osad kiidavad seda kui odavate pakkumiste tegijat. Tegelikult pole nii üldse ju.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2019 15:18:22 vasta tsitaadiga

Elukaaslane tõstis ennast paar aastat tagasi Telia perepaketist välja, siis Telia matchis ilma kobisemata sama pakkumise icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2019 18:33:28 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Vb said valesti aru aga ma ei kirunud. Ma imestan, et osad kiidavad seda kui odavate pakkumiste tegijat. Tegelikult pole nii üldse ju.

kui küsid, siis vägagi nii! ma ei harrasta ka muidu kauplemist, aga mobiilioperaatorite puhul "mitte juutida tähtajaliste letialustega" on sulaselge rumalus ja lihtsalt lased noil mainitud "juutidel" ennast täiesti absurdselt "juutida"!
Telia pakub mulle 2 seadme peale kokku 10GB netti jne 22,50€/kuu. Elisast sain 15GB netti ja kõned kahele paketile (teisel paketil netti pole) 7€ eest. peale eelmist kaht aastat (siis oli netimaht veel 30GB) Elisa üritas hinda tõsta (kõnepaketi oma oli juba tõusnud ehk kokku 8€/kuus), saatsin kukele, Diili kaardid käes ja siis Elisa otsustas jätkata (või pigem taanduda) 7€ peale.
ühesõnaga kui vaikselt nõustud, siis lüpstakse täiega! ISP-dega ehk sama situatsioon Elisa vs Telia, et mingeid soodukaid võimalik välja kaubelda, kuigi sealsed soodukad vist suht marginaalsed ja ehk tõesti ei tasu vaeva... (kui mõni Elisa/Telia pakkuja ema spämminud, siis tagantjärgi fun kuulda kuidas kiiresti kõne lõpetatakse kuuldes kes ISP on icon_lol.gif )
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 01.09.2019 22:05:11 vasta tsitaadiga

Mul telefonis Elisa paket,testisin oma telefoni netikiirust ja tuli :
Your Internet speed is 12 Mbps
Kas see on normaalne kiirus?kui mu paketis peaks maksimum olema?
Samas lauaarvutis on mul elisavõrgus 150 Mbps
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.09.2019 22:41:43 vasta tsitaadiga

Oleneb asukohast

Kiviviske kaugusel on mul Elisa saatjad kolme eri sagedusega ning T2 omad kahega. Ometigi on selles punktis T2 kiirused nii DL kui UL puhul 2x kiiremad.

Püsiühendusega pole väga mõtet võrrelda ..

_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2019 07:24:06 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Mul telefonis Elisa paket,testisin oma telefoni netikiirust ja tuli :
Your Internet speed is 12 Mbps
Kas see on normaalne kiirus?kui mu paketis peaks maksimum olema?
Samas lauaarvutis on mul elisavõrgus 150 Mbps


Mul telefon (tele2) näitab umbes 180 Mbps aga kodus lauaarvuti elisa ühenduse kaudu 98Mbps, et siis arenemisruumi ikka on.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 05.09.2019 23:44:37 vasta tsitaadiga

Peab nentima, et Elisa müük on Starmani-aegsest küll oluliselt agressiivsemaks muutunud..
Ei viitsi küll ISPi vahetama hakata kui müügimees etteteatamata õhtul ukse taha ilmub.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 06.09.2019 10:46:02 vasta tsitaadiga

Nii umbes kaks aastat tagasi soovisin Elisast numbri üle viia Tele2-te. Elisast muidugi helistati seepale, tehti hea pakkumine. Kõnes korduvalt toonitasin, et ei ole nõus mingi tähtajalise hinnaga. Seda muidugi lubati. Täna vaatan, et paar kuud tagasi paketil hind ära muudetud. Seakari icon_lol.gif Hinnatõus lambist 30% Teada anda nad muidugi eelnevalt ei saa. Käsi klientidele helistama tõuseb ainult siis, kui mingeid tobedaid tahvelarvuteid pähe on vaja määrida. No ja muidugi siis ka, kui nende juurest minema soovitakse kolida.
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2019 11:25:36 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees kirjutas:
Nii umbes kaks aastat tagasi soovisin Elisast numbri üle viia Tele2-te. Elisast muidugi helistati seepale, tehti hea pakkumine. Kõnes korduvalt toonitasin, et ei ole nõus mingi tähtajalise hinnaga. Seda muidugi lubati. Täna vaatan, et paar kuud tagasi paketil hind ära muudetud. Seakari icon_lol.gif Hinnatõus lambist 30% Teada anda nad muidugi eelnevalt ei saa. Käsi klientidele helistama tõuseb ainult siis, kui mingeid tobedaid tahvelarvuteid pähe on vaja määrida. No ja muidugi siis ka, kui nende juurest minema soovitakse kolida.


Nad vist mainivad seda eelneva kuu arvel. Sest noh, eks me kõik ju alati loeme enda arveid ja püsimaksed/püsikorraldused on liiga keerulised thumbs_down.gif /sarkasm


viimati muutis Lord Ami 07.09.2019 13:06:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2019 12:36:41 vasta tsitaadiga

Mulle tuli märtsis isegi "Teavitus nutipaketi uuendamisest" email. Numbriliselt nad ei julgenud sinna kirjutada, et plaanivad 2x hinda tõsta, see oli teadlikult sõnadesse ära peidetud. Sai õigel ajal tegutsema hakatud ja leidsime kompromissi.

Tähtajalisus on neil iseteeninduses näha. Teenused ja seadmed > klikid paketi peal. Seal näitab hinna all "soodustus kehtib kuni xxx". Mul seekord üritati enne soodusperioodi lõppu tõsta EU mahu lisamise ettekäändega. Ma panen soodusperioodi lõppemise ajad endale tavaliselt guugli kalendrisse, et ootamatult alles arvega ei üllatataks.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 07.09.2019 12:52:16 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
Mõttetu mees kirjutas:
Nii umbes kaks aastat tagasi soovisin Elisast numbri üle viia Tele2-te. Elisast muidugi helistati seepale, tehti hea pakkumine. Kõnes korduvalt toonitasin, et ei ole nõus mingi tähtajalise hinnaga. Seda muidugi lubati. Täna vaatan, et paar kuud tagasi paketil hind ära muudetud. Seakari icon_lol.gif Hinnatõus lambist 30% Teada anda nad muidugi eelnevalt ei saa. Käsi klientidele helistama tõuseb ainult siis, kui mingeid tobedaid tahvelarvuteid pähe on vaja määrida. No ja muidugi siis ka, kui nende juurest minema soovitakse kolida.


Nad vist mainivad vist eelneva kuu arvel. Sest noh, eks me kõik ju alati loeme enda arveid ja püsimaksed/püsikorraldused on liiga keerulised thumbs_down.gif /sarkasm


Vaatasin arved üle. Ei ole kusagil mingit mainimist. Ja isegi kui oleks, siis mul oli kokkuleppe(olgugi et suuline), et hind ei muutu. Eks peab minema ükspäev nende kontorit külastama ja küsima, mis asjast arvavad.

Lapse number Tele2-s. Sealt sai tädi pakettide muutmise korral ilusasti kuu varem helistatud ja tegi kaheks aastaks soodustuse, olgugi et hind natukene tõusis.
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.10.2019 11:42:56 vasta tsitaadiga

Mis nüüd saab? Saevad masti maha?
Riigikohus tunnistas Elisa mobiilsidemasti ehitusloa õigusvastaseks
tsitaat:
Riigikohtu halduskolleegium tunnistas õigusvastaseks ehitusloa, mille Tallinna linn andis Elisa Eesti AS-ile mobiilsidemasti rajamiseks ning tühistas mastile antud kasutusloa. Riigikohtu hinnangul ei arvestanud Tallinna linn lube andes naabrite huvidega.

Loe lähemalt: https://majandus24.postimees.ee/6799086/riigikohus-tunnistas-elisa-mobiilsidemasti-ehitusloa-oigusvastaseks

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2019 12:23:56 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees kirjutas:
Vaatasin arved üle. Ei ole kusagil mingit mainimist. Ja isegi kui oleks, siis mul oli kokkuleppe(olgugi et suuline), et hind ei muutu.

Suusõnaline leping ei maksa midagi, juhul kui salvestist pole. Kuigi siis ka... kui lepingus sellest juttu pole ja allkirjastasid tähtajalise lepingu, siis oled lepinguga ikka seotud.
Tele2's teisi numbreid on, siis küsi Tele2'lt pakkumist mitmele numbrile korraga - saad parema hinna.

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2019 12:41:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tele2's teisi numbreid on, siis küsi Tele2'lt pakkumist mitmele numbrile korraga - saad parema hinna.

Jah, kahe nr peale pakuti kokku 2€ letihinnast soodsamalt icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2019 15:41:36 vasta tsitaadiga

Mingi maagia toimub seal teenininduses.

5 okt helistasin, kuna väliruuteri korpuses on mõra. Passisin 10min kõnejärjekorras ja siis sai paar minutit juttu räägitud. Lubati spetsialistile number edasi anda. 10 okt võtsin uuesti ühendust, et kus see spetsialisti kõne siis viibib.. tuli välja, et 5okt kõnet polnud logitud. Tuli natukese aja pärast kõne, et kellega ma rääkisin ja mis kell jms (arvatavasti mingi kvaliteedispets vms). Lubati ka seekord asi spetsialistile üle anda.
Kui nüüd kuupäevaga mäsa ei pane, võtsin 17okt iseteeninduse kaudu ühendust, ikka Elisast mingit kontakti pole olnud.. Vabandati, lubati spetsialistile number edasi anda..
Ja uuesti sai 25okt iseteeninduses ühendust võetud, lubati spetsialistile edasi teatada ja öelda et on KIIIIIIREEEEEE.

Siiamaani pole toimunud lubatud kõnet, "ilmastikukindlas" B2368 ruuteri korpuses mõra sees ja nett ka ütlemata sitt icon_cry.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2019 21:54:24 vasta tsitaadiga

Tahan kiita!
Eile oli Võru linn pime.
Elekter läks loomaaeda.
Elisa 4G töötas ideaalselt.
Kas seda tehti generaatorite abil või lihtsalt mingil mastil oli voolu - ei tea.
TÄNAN thumbs_up.gif


(kahjuks oli ikka veel piirkondi maal kus kolm teenusepakkujat kadusid isegi kõnelevist)
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2019 22:15:54 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:

(kahjuks oli ikka veel piirkondi maal kus kolm teenusepakkujat kadusid isegi kõnelevist)


Kui aku on tühi, siis aku on tühi.

Akudest jätkub tavaliselt healjuhul 2-4h, geneka toidet on väga vähestes kohtades.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2019 18:49:16 vasta tsitaadiga

Toidet jätkub tavaliselt 2G või selle puudumisel 3G jaoks 180min või kuni akud vastu peavad ja 4G tõmmatakse tavaliselt 15min juba maha
Prioriteetsed kohad tavliselt on genekate pealt edasi
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2019 10:08:06 vasta tsitaadiga

Kuidas on ärikliendi poole kogemus Elisaga? Tööandja vaatab internet + VoIP + mobiilipaketid lahenduse poole. Interneti töökindlus äärmiselt oluline.
Kommentaarid: 687 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunn056
HV vaatleja
Gunn056

liitunud: 12.06.2008




sõnum 08.11.2019 11:10:23 vasta tsitaadiga

Paari numbriga väikeettevõte liitus aasta alguses Elisaga.
Nüüd seoses uue raamatupidamisprogrammi kasutuselevõtu tõttu jä Elisa arve kahe silma vahele.
Elisa sulges numbri ilma eelnevate meeldetuletusteta.
Ja number suleti veel nii, et sinna helistades öeldi et number ei ole kasutusel... icon_eek.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2019 11:32:28 vasta tsitaadiga

No kohe vast ei suleta....aga tore raamatupidaja siis icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2019 13:06:58 vasta tsitaadiga

Äripartneri jaoks oleks palju informatiivsem automaatvastus "number on võlgnevuse tõttu suletud." icon_smile.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2019 21:36:17 vasta tsitaadiga

Vahel kui arved meelest lähevad siis telia saadab meile, sõnumeid enne ja kohe ka lukku ei pane
Elisa suurem probleem oli minujaoks hoopis suvaliste arvete esitamine ja ei jaksand igakuu arvetepärast võidelda
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2019 01:23:25 vasta tsitaadiga

Kolmapäeval büroojuht suhtles Elisaga. Küsisid kõiksugu küsimusi. Büroojuht andis minu numbri neile ja palus mulle helistada nende küsimuste osas - ta tehnilist poolt ei tea ja IT otsustab. Siiani vaikus mu numbril. Tundub, et uusi ärikliente ei soovita.
Kommentaarid: 687 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 09.11.2019 11:48:30 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kolmapäeval büroojuht suhtles Elisaga. Küsisid kõiksugu küsimusi. Büroojuht andis minu numbri neile ja palus mulle helistada nende küsimuste osas - ta tehnilist poolt ei tea ja IT otsustab. Siiani vaikus mu numbril. Tundub, et uusi ärikliente ei soovita.
nad teevad nüüd esmalt konkursi inimese leidmiseks kes sinuga telefonis sõdima hakkab icon_wink.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.