Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 06.08.2010 09:25:24 Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) vasta tsitaadiga

Elisa esindaja helistas mulle EMT telefonile ja pakkus 2 nädalaks MINTi proovida, lubati netipulk kohale saata ja kui ei meeldi siis võite kohe tagasi anda ilma mingite probleemideta. Pärast tuli välja, et pulka pean ise minema mööda linna taga otsima. Maal tuli välja, et ühenduse saamiseks pean linna sõitma, isegi 2g ei võtnud ühendust üles. Viisin siis tagasi, esimene asi hakkas klienditeenindaja kiljuma, et oi-oi teil on ju kaheksas päev, (reedel lõuna ajal sain, reede lõuna ajal viisin ka tagasi) mina ütlesin, et mulle pakuti telefoni teel 14 päeva prooviaega, klienditeenindaja vastas, et pakuti mis pakuti aga 7 päeva on lubatud ja kõik, muidu osta modem välja ja maksa 1000 krooni lepingumuutmise tasu! Siis tuli välja, et nemad seda tagasi ei võta kui manuali ei ole. Ma ei saanudki seda soomekeelset manual nende käest! Läksin ja trükkisin siis kontoris manuali välja viisin sinna ja sain sellest õnnetusest lahti! Igaks juhuks küsisin veel üle, et kas meie suhe on ikka lõppenud, teenindaja ütles, et jah on küll. Täna hommikul sain tonnise arve, väidetavalt mingi käsitlustasu kohta!
Moraal on selles, et iga kord kui sulle midagi telefoni teel pakutakse, siis sõima pakkujal nägu täis ja viska toru hargile. Elisaga ei tee enam elu sees tegemist!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007




sõnum 06.08.2010 22:30:13 vasta tsitaadiga

ot:

Endal hari punane selle Extra 350 paketi peale,lubati piiramatut kõneaega ja SMSe,nüüd siis 600 minutit ja 100smsi.
Kolisin neile üle ja sain natuke üle ühe kuu klient olla,kui see prohmakas tuli,et piirangud.
Mailitsi aru pärides jäin vastuseta-tasemel tagasiside!

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2010 16:49:01 vasta tsitaadiga

Ei tea, pole endal küll Elisaga probleeme olnud. Loomulikult nõme, et selliseid probleeme esineb ja teete õigesti, et sellest foorumikaaslastele teada annate thumbs_up.gif
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2010 16:54:56 vasta tsitaadiga

Mõistlik oleks ikka firmaga ennem ühendust võtta ja nende ametlik vastus samuti postitada. Tühja kisamine seda arvet ära ei kaota.
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 07.08.2010 16:57:28 vasta tsitaadiga

sügisest kasutusel Elisa täisidepakett, sai võetud just selle mobiilse interneti pärast. Kui mõnda aega sai enamvähem normaalset kiirust nauditud 1.5-2.5 Mbit/s, siis nüüd suviti maadlen 0.3-0.7 Mbit/s ühendusega.
Lisaks tuleb tihti katkestusi ette, ja mu ruuter mille taga see mobiilseinterneti pulk on ei suuda mingil põhjusel ise ühendust püsti tõmmata, ja siis ongi, et nädalas ca 1-5 korda tuleb käsitsi ruuterit resettida.
Mul täitsa kõrini igasugusest sodist millega heauskselt liitud ja mõne aja pärast pead tõdema, et täielik saast.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
afex
HV kasutaja
afex

liitunud: 28.01.2004




sõnum 08.08.2010 10:39:41 vasta tsitaadiga

sukelduja - helista ja lase arve tühistada, sain minagi proovimise eest arve. Neil seal süsteem vist kalab mingit moodi. Umbes samamoodi nagu nende pakutav mobiiliühendus...
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 09.08.2010 13:07:23 Re: Elisa vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Konkurentsitult halvim mobiilifirma on ELISA!!!
no ja miks sa seda siin, arvutifirmade alafoorumis kisad? icon_rolleyes.gif
Muidu on Elisa mobiilse neti teema lai ja infot täis ja kogemusi seinast seina, nii häid kui halbu.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=373509&start=1275
Sa muidu tegid ikka enne omale selgeks ka, kas su maakohas 3,5G levib? icon_rolleyes.gif Ja 7 tasuta proovipäeva oli järelikult lepingutingimustes sees, teinekord loe ikka läbi enne, kui kuskile alla kirjutad. Paljud inimesed kipuvad pimestuma sõnast tasuta. Ma küll mobiilifirmat siin muus väga ei süüdistaks, kui et sinule lubadusi jaganud telefonimüüja oleks pidanud oma tööd vähe paremini tegema. Muus osas on küll kõik puhas oma lollus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 09.08.2010 16:01:50 vasta tsitaadiga

Küsimus pole levis, vaid võimaliku kliendi ilmaasjata jooksutamises ja tema tuju rikkumises. Ei ole mõtet teha turunduskampaaniat, mis on rajatud pettusele. Oleks saanud asjad korralikult ja korrektselt ära lahendada aga ikka valis Elisa nöökimise tee. Ma plaanin ka lehte sellest suurepärasest kogemusest kirjatüki teha. Loomulikult ei kavatsegi ma nendele seda arvet maksta ja loomulikult andsin ma sellest ka neile teada, mida nad lubasid aksepteerida. Kirjutasin sellepärast, et teised ei läheks Elisa alatu ja nõmeda kampaania ohvriks.
P.S Ma kavatsen Elisat natuke aega igal poole ja igal moel bashida. Kui sulle see ei meeldi, siis kaeba moderaatorile. Elisa ise reklaamib, et nende side toimib igal pool, mis on täiega vale.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 20.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2010 16:58:05 vasta tsitaadiga

AKE kirjutas:
Ja 7 tasuta proovipäeva oli järelikult lepingutingimustes sees, teinekord loe ikka läbi enne, kui kuskile alla kirjutad. Paljud inimesed kipuvad pimestuma sõnast tasuta. Ma küll mobiilifirmat siin muus väga ei süüdistaks, kui et sinule lubadusi jaganud telefonimüüja oleks pidanud oma tööd vähe paremini tegema. Muus osas on küll kõik puhas oma lollus.

Täpselt. Tüüp on ise süüdi, et talle emti helistati elisast ja selline pakkumine tehti (14 päeva tasuta) icon_lol.gif



(pean seda lihtsalt mainima) elisa inimesed ütleks nii;
...... kirjutas:
järgmine oinas oma netipulgaga icon_cool.gif


viimati muutis masterx 09.08.2010 17:26:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sykrot
HV kasutaja
sykrot

liitunud: 14.08.2007




sõnum 09.08.2010 16:59:46 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Küsimus pole levis, vaid võimaliku kliendi ilmaasjata jooksutamises ja tema tuju rikkumises. Ei ole mõtet teha turunduskampaaniat, mis on rajatud pettusele. Oleks saanud asjad korralikult ja korrektselt ära lahendada aga ikka valis Elisa nöökimise tee. Ma plaanin ka lehte sellest suurepärasest kogemusest kirjatüki teha. Loomulikult ei kavatsegi ma nendele seda arvet maksta ja loomulikult andsin ma sellest ka neile teada, mida nad lubasid aksepteerida. Kirjutasin sellepärast, et teised ei läheks Elisa alatu ja nõmeda kampaania ohvriks.
P.S Ma kavatsen Elisat natuke aega igal poole ja igal moel bashida. Kui sulle see ei meeldi, siis kaeba moderaatorile. Elisa ise reklaamib, et nende side toimib igal pool, mis on täiega vale.
Täiesti tõsi icon_cry.gif .. Mul pole ka eriti levi. Kuid kooli alguses lähen tagasi linna ja siis seal peaks vähemalt midagigi olema.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 10.08.2010 10:44:05 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Ma plaanin ka lehte sellest suurepärasest kogemusest kirjatüki teha.
Mina soovitaks ikka pigem Võsareporterile kirjutada ... beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2010 10:56:33 vasta tsitaadiga

mul jälle arve saamisega probleemid.. mida pole seda pole.
varsti helistavad jälle nagunii ja ruigavad, et arve maksmata.
samas levi on ka viimasel ajal olematu.. peab teenusepakkujat vahetama
sest elisa ei saa oma tööga küll hakkama.
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
--hussar--
HV kasutaja
--hussar--

liitunud: 22.01.2007




sõnum 11.08.2010 00:11:20 vasta tsitaadiga

Sai ka just Elisa pealt Tele2'le mindud. 2kuud järjest saadeti mingi suvaline ca aasta vana arve copy-paste, kus näitas ühel perepaketis oleval numbril mingit 400eeki arvet, kuigi see kaart seisab mitmeid kuid mul juba sahtlipõhjas..Sai helistatud ja küsitud, mis jama on ja vastati, et teevad tasaarvelduse jne mingi süsteemiviga neil..okei,leppisin sellega ja järgmine kuu tuli sama arve jälle. icon_lol.gif Üldse koguaeg mingi jama selle Elisaga olnud
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 04.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2010 00:26:15 vasta tsitaadiga

helistati mulle 2 nädalat tagasi ning pakuti seda elisa 5.0mbits vms neti pulka(mint vist)

ja käidi pinda et võtke ikka võtke ikka

ütlesin, et on kiired ajad ning helistage tagasi, siis ei helistatud nagu kokku lepitud oli .......

pärast mingi 2 päeva hiljem hakkas trall uuesti pihta(lootsin juba, et jummel tänatud - jäeti rahule - aga oooo eiii)

ütlesin, et ei ole tõesti aega kuna tööl vaja käi jne - okei jäeti rahule........

Eile (10.08.2010.a. kell 14:24) helistasid jälle ning juba teise numbri pealt 387 lõpuga ning pakuti jälle seda - "meil jäi tookord jutt pooleli vms" hakati kohe ajama

ütlesin viisakalt et ei ole vaja kuna ei ole aega jne.........siis vist solvuti vms ning visati toru hargile icon_lol.gif

AHJAAA: pull sai kõigepealt (kõige esimesem kord üldse kui hakati AHISTAMA telefonitsi) alguse sellega, et küsiti kas te olete see ja see inimene, (võõrast nime mainiti), siis ütlesin, et ei ole ning öeldi, et te olete ju Elisa klient - ütlesin, et jah olen

küsisin, et kus kohast te mu numbri saite vms - seepeale hakati kohe pähe määrima seda neti pulka icon_evil.gif

PS! Lähen varsti Elisa Pere 300 vms paketilt üle EMT-le tagasi (levi oli parem kah!!!!) - Hetkel nii, et kui keegi nt peaks mulle helistama ja mian istun arvuti taga, siis levi on paha(suisa olematu 2 pulka 5-st)

selleks, et levi oleks, pean ma minema kööki ning tegema akna lahti ja suunama telefoni antenni otsa lahtise akna poole - siis on levi enam-vähem

testisin seda ka teiste telefonidega( Nokia ja SonyEricsson)sama jama
Kommentaarid: 386 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 311
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.08.2010 01:44:21 vasta tsitaadiga

Muide, kui helistatakse ja Elisa tooteid pakutakse, siis selles on tegelikult omanik - kahjuks küll - ise syydi, kuna ta pole m22ranud oma lepingus sellist asja nagu "Elisa toodete reklaamide mittesaamine". Mina panin ise selle juba 3 aastat tagasi, lepingu s6lmimisel kinni ja mitte keegi ei paku ei telefoni ega E-maili teel mingeid Elisa tooteid.

Lihtsalt Elisal on selline "huvitav" leping, kus paljud asjad peab inimene lepingus ise paika panema.
Nii, et otsige lepingud yles ja kontrollige yle, et mida olete lubanud ja mida mitte. Ja kui ise ollakse lubanud, siis pole ka midagi protesteerida...

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009




sõnum 13.08.2010 09:25:22 vasta tsitaadiga

Väike küsimus arvete kohta. Nimelt olen Elisa klent alles kuu aega olnud ja sain esimese arve. Aga selle asemel et midagi neile maksma peaks on arvel kirjas miskit soodustused ja mul on hoopis 8 eeku ettemaksu icon_lol.gif Kas see on normaalne või peaks asja täpsustama? Muidu äki keevitavad järgmine kuu topelt icon_confused.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 13.08.2010 14:51:42 vasta tsitaadiga

No kui sa tahad asjades kindel olla, siis küsi üle. Aga mis paketiga sa liitusid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009




sõnum 13.08.2010 15:42:42 vasta tsitaadiga

AKE, Telefoni teel pakuti. Miski Telemarketing 75 ja sinna juurde tellisin iseteenindusest selle mint light-i 99 eeku kuus. Arvestasingi, et miski paar sotti ikka tuleb arve aga näet kuidas hoopis. Igaks juhuks helistan vast üle kah.

EDIT: Ja ongi nii. Infoliinist öeldi, et kõik on õige ja imestati kuidas selliste soodustustega leping tehud on üldse:D
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sqad
HV kasutaja
Sqad

liitunud: 09.03.2004




sõnum 15.08.2010 21:16:20 vasta tsitaadiga

Sõbra firmal elisas kõik numbrid...arved sellised 15,000 igakuiselt.Korduvalt jama,et ei saadeta arvet ja siis lajatatakse mingi kolme kuu arve korraga icon_biggrin.gif
Samas käisin ise elisaga liitumas (ei ole loll,vaid oli vaja numbreid,et tele2.te üle minna) ja siis küsisin nagu nö ilusat numbrit,millepeale öeldi,et käib järjest.Ometigi sain nr-id lõpuga 221 ja 223,kuhu vahepeale 222 jäi icon_razz.gif? Õnneks ise olen rahul,et sain neile piisavalt segadust tekitada sellega, liitusin ja pärast liitumist jalutasin tele2-e boxi ja tulin üle.Eks nad uurisid,et miks jne.sai viisakalt pikalt saadetud a´la mis see teie asi on jne.Nii nagu küla koerale ,nii koer külale.
Samas nõme on see,et kui oled aastaid tagasi liitunud vms ja võtnud mingi paketi, siis võiks nad ju ise oma kliente hoida ja helistada, kui tuleb mõni soodsam ja parem variant.Aga kus sa sellega.Tele 2 teeb seda ja mulle meeldib.
Oman ka emt lepingulist numbrit ja ei ole sellel ka miskit viga.
Kunagi oli emt ülim siis radiolinja(elisa) ja saast oli tele2/Q-gsm. Tundub ,et tele2 on meeletult teinud tööd nii levi kui kliendisuhete hoidmise suhtes thumbs_up.gif

_________________
Kvaliteetne transport-ja ehitusteenus info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee Igapäev Tallinna siseselt,helista julgelt +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.08.2010 21:39:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tundub ,et tele2 on meeletult teinud tööd nii levi kui kliendisuhete hoidmise suhtes

Tundub et Tele2 ja EMT-i teemades on täpselt sama jutt, irooniline kas pole icon_razz.gif

ot:
masterx, Tundub, et me ei saa lihtsalt sellest üle, solvusid paar kuud tagasi või paned niisma eide moodi siin foorumis ringi thumbs_up.gif
Elu on ikka karm sinuga olnud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 20.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2010 22:25:24 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:


ot:
masterx, Tundub, et me ei saa lihtsalt sellest üle, solvusid paar kuud tagasi või paned niisma eide moodi siin foorumis ringi
Elu on ikka karm sinuga olnud.
Solvunud ma küll kuidagi ei ole icon_smile.gif Ju ma olen imelik, et mulle tundub kummaline, kui elisa töötaja avalikult klienti oinaks nimetab. Muud midagi. Pealegi see netipulga ütlus sobis täpselt siia teemasse icon_cool.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 16.08.2010 02:08:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ju ma olen imelik, et mulle tundub kummaline, kui elisa töötaja avalikult klienti oinaks nimetab

Mulle tundub kah sinu toimetamine imelikuna aga ma ei plärise igas ette juhtuvas(teatud tüüpi) teemas seda thumbs_up.gif
Tundub, et oled imelik jah, aga nautigem seda mida looduse poolt antud on icon_idea.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 20.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2010 05:30:29 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:


aga nautigem seda mida looduse poolt antud on icon_idea.gif
Ikka kuidas siis muidu, tuleb rahul olla sellega mis on mitte proovida keegi teine olla icon_smile.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2010 13:39:02 vasta tsitaadiga

Õhtulehes oli üks artikkel Elisa järjekordsest ämbrist ning loo autoril oli väga hea idee: luua Elisa Ohvrite Klubi. Ma usun, et liikmeid saaks sinna päris palju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 16.08.2010 14:58:45 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Õhtulehes oli üks artikkel Elisa järjekordsest ämbrist ning loo autoril oli väga hea idee: luua Elisa Ohvrite Klubi. Ma usun, et liikmeid saaks sinna päris palju icon_biggrin.gif
See muide polnud artikkel, vaid raadiülema vihmavarjuhoidja preili Siret Kotka valmiskampaania osana avaldatud arvamuskild. Ainult andunud keskerakondlasel on taipu kuu aega tagasi kollases lektüüris ilmunud nupukest helge pilguga meenutada... beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) mine lehele 1, 2, 3 ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.