Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  Thomson DCM425 modem ei ühendu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
aimar9999
HV kasutaja
aimar9999

liitunud: 30.04.2006




sõnum 02.08.2010 16:15:32 Thomson DCM425 modem ei ühendu vasta tsitaadiga

On nüüd vist juba 2 kuud sees olnud STV internet läbi kaabelmodemi ja juba kuu möödudes hakkasid pisikesed jamad pihta, kadus mõneks ajaks ära internet ja nüüd eile kadus kell 7 umbes ära ja kuni täna lõunani polnud. Enamus ajast vilkus Internet ja vahepeal hakkas ka PC Link vilkuma, kuid siis kustus jälle ära ja hakkas ainult Internet vilkuma, terve selle aja jooksul tuli korraks nett 15min ja kõik.

Nüüd täna on vahelduva eduga olemas olnud. STV'le helistades soovitasid nad resa teha , mõistagi ma olin seda juba teinud. Siis soovitasid, et saadavad tehniku ja kui viga on minu poolne siis maksan 200kr ja kui nende poolne siis ei maksa midagi.

Kunagi ema juures oli sama probleem, kuid pole õrna aimugi kuidas see lahenes. Pandi elion sisse ja kui õieti mäletan, siis laheneski probleem alles siis.

Siit ongi küsimus, et mida ma tegema peaks ? On siit kellelgi veel sellist asja olnud ? Saaks seda ise kuidagi korda, modemile uus firmware vms ?

tänud igasuguse info eest.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  Thomson DCM425 modem ei ühendu
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.