Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia fiiberoptiline kaabel otse võrgukaarti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2024 19:41:58 vasta tsitaadiga

Kes millalgi valimas on, et mis GPON SFP-d soetada siis LEOX LXT-010S-H isendiga mina internetti tööle ei saanud. Ainult VLAN4 oli võimalik kätte saada. Võib-olla tulevikus mõne uuema firmwarega tehakse paremaks.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 29.04.2024 20:28:52 vasta tsitaadiga

XeStAiSy kirjutas:
https://www.aliexpress.com/item/1005006065253297.html näteks see panna kuid pulk on vaja. Seal on mega saadavus võta milliseid tahad kui otsima hakata. Ainult optika peal saad 3 väist ipd võib-olla ka neli kuid mitte rohkem. 1 optika kopsik ja siis veel 3 seadet. See toetab 1G 2.5G ja 10G pulka. Siiski ma pole näinud 10G lani üritavad alguses 2.5 siis aastakesed kui tekib 10G. Cat 8 muidugi pole probleem probleemiks on koperdavad seadmed. Mis e jõua eriti kiiresti isegi 2.5 peale rääkimata 10G lan. Vead oma 10G optikaga juba kodus ja seda ka kuhugi laua arvutissie reaalselt muudes sedmetes vaja ei lähe seda. Tegelt isegi 2.5 on tiba overkill kui just migit hullu asja püsti ei pane ,et rohkem vaja.


Mis see küsimus on? Seoses SFP optika Ruuterisse teemaga?
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonusoo
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2008




sõnum 29.04.2024 21:49:33 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Kes millalgi valimas on, et mis GPON SFP-d soetada siis LEOX LXT-010S-H isendiga mina internetti tööle ei saanud. Ainult VLAN4 oli võimalik kätte saada. Võib-olla tulevikus mõne uuema firmwarega tehakse paremaks.


Kui sul on "omcicli mib get 171" väljund tühi, siis käivita käsk "omcicli mib set 84 0x01 FwdOp 0x02" ja seadista ruuterisse VLAN 1 jaoks liides. VLAN 1 on siis Internet ja VLAN 4 IPTV.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2024 00:05:22 vasta tsitaadiga

tonusoo, nägin märtsis su postitust RTL960x kiibistiku GitHub-is, sul oli sama probleem. Tõsi küll teise tootja pulgaga. Kahjuks mul see "omcicli mib set 84 0x01 FwdOp 0x02", jälgisin, et mul see 0x01 oleks vastavuses mis mu tabelis numbriks oli. Vist oligi sama. Kahjuks mul see ei aidanud.

Aga peaks uuesti proovima, äkki miskit värskema peaga parem.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia fiiberoptiline kaabel otse võrgukaarti mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.