Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 205, 206, 207 ... 210, 211, 212  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 17.05.2023 21:31:29 vasta tsitaadiga

Levi ei saa enne paremaks minna, kui SD eksisteerib, seega paraku tuleb järsk üleminek.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 17.05.2023 22:12:31 vasta tsitaadiga

Inimestel on tihti erinevaid soove. Paraku ei saa nende soovidega alati vastu tulla.

Ma pole eriline "Rohepööraja" aga see 3G tugijaam tarbis igas mastis ikka meeletu koguse elektrit, erinevalt 4G/5G tugijaamast.
Põhimõtteliselt oli tormide ajal vaja kuni 10kW genekat, et ühte masti püsti hoida. See elektri tarbimine langeb nüüd oluliselt, isegi kui samad sagedused kiirematele tehnoloogiatele suunatakse.

See selleks, ma võin siin igasuguseid põhjendusi tuua aga enamik foorumlastest on kiire interneti poolt, seega need üksikud kasutajad on need kellega arutada pole mõtet.
Kui ikka ei jaksa 10+ aasta jooksul kasutatud 2/3G pulgast loobuda, netist 4G pulka otsida mõnede eurode eest, siis ei ole midagi vastu panna.

Kõik see on klientide huvides ja veel enam, kliendi enda huvides ja vajadustes. Ei ole vaja lauatelefoniga dialuppi teha, kui on palju paremad võimalused loodud ja mitte kallimalt.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 17.05.2023 22:30:14 vasta tsitaadiga

indrpo, kas sa ei lugenud, mis ma kirjutasin? Ikka heietad nagu papagoi, et see või teine ei jõua uut seadet osta thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2023 22:31:34 vasta tsitaadiga

On üksainus seade, 3g kaardiga läpakas. Lülitad sisse on nett olemas, olgu voolu või ei, mitte ühtegi lisakarpi ega julka kuskil, kasutaja ei pea üldse pead murdma mis või kuidas, lihtsalt töötab. Kuidas ma nüüd talle põhjendan et nüüd tuleb see ja see sest sulle on nii parem?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 17.05.2023 22:42:27 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
indrpo, kas sa ei lugenud, mis ma kirjutasin? Ikka heietad nagu papagoi, et see või teine ei jõua uut seadet osta thumbs_down.gif


Lugesin.

tsitaat:
Miks ma kasutasin siiani 3G-d? Sest selle kiirus rahuldas täielikult vajadused. Pole ühtki striimitavat teenust ega paketti. Veebilehtedel olevad telesaated ja Youtube mängib 3G-kiirusega ka väga hästi. Ja lahendus on mul ka olemas - modemisse läheb Tele2 SIM. Seejuures kuumaks väheneb ja piiratud kuumahu asemel saab piiramatu, ei pea enam mõtlema, kas kuu kõpuni jätkub või peab lisamahtu ostma.


Ja nii ongi, kuni Elisa ja Tele2 jõuavad 3G lõpetamiseni, see aeg pole samuti kaugel.
Mul on ka 3G modemiga sülereid ja tahvled olnud, nende aeg sai ümber, täna kõik 4G modemitega.

Aga ma ei saa lõpuks ikkagi aru, mille üle arutatakse. Kas 3G peaks igavesti selleks säilima selle aeglase kiirusega, või säilima mingi 10 aastat veel, selleks, et mõnel on veel vana modem?

DVB-T ei ole hea võrdlus, me räägime riiklikust vabalevist. Sellega on juba arutelusid korduvalt olnud aga millegipärast jahtunud, kas maksta kallist edastust veel aasta vms. või maksta parem see raha nende vabalevi kasutajate DVB bokside vahetuseks.

Ja mis Telia 3G sulgemise käigus toimus, oli samuti vahetuse pakkumine soodushindadega, tuttavad said vist mingi 17 või 19€ eest netipulga asemele neid taskuruutereid, saadeti SMS ja klient käis esinduses ära, korras.
Kui aga soov on raudne, siis tõsimeeli, Elisa ja Tele2 täna veel seda 3G võimalust pakuvad.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 17.05.2023 23:17:30 vasta tsitaadiga

No näed, ise tegid sõna paksuks - mind rahuldas 3G kiirus. Kui oleksid ka edasi mõttega lugenud - ütlesin, et vana tehnoloogia peab uuele ruumi tegema, aga seni, kuni vana töötab, võib seda häbi tundmata kasutada. Mulle jääb küll mõnest postitusest mulje, et kuni tänaseni hoidis Telia 3G-d vaid minu jaoks suure heateona püsti ja peaksin selle eest lõputult tänulik olema. E-prügi jäi ka tootmata (loe: teenusepakkuja jäi uue seadme pealt nuumamata).

Millest see siin üldse alguse sai? Panin vaid speedtestid ja tegin niiöelda live-blogi, millal ja kuidas väljalülitamine toimus. Pole ma kuskil nõudnud, et hoidke kauem töös ja ei tohi välja lülitada. Aga ikka minnakse leili.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 17.05.2023 23:22:54 vasta tsitaadiga

Ei mingit leili, 3G sulgemisest on aaaaastaid räägitud, see ei olnud päevapealt. Pole ka täna, läks läänemaa kinni, siis pärnu ja raplamaa, edasi juhtumas harjumaa. eelneva aasta jooksul on kõiki 3G seadmetega kliente SMS ja meili teel teavitatud.
Mingi müüt küll levis, et kohe ja varsti ei tööta kõik vanad Nokia nuputelefonid jms. Rahvas ikka saab supi keeta.
Nii nagu ka sina Scott tegelikult ei ole sul probleem lahendada, et sa saaksid parema pingi, kiirema neti ja vähem bufferdamist. See ei ole probleem, aga sellest olukorrast saab kuvada kui suurt probleemi ja siis siin mingit teemat kütta.
See on ajaraiskamine sest sellest teemast ei muutu mitte midagi. Selle lahendus on nagu sa mainisid, rändamine. Valid täna ühe operaatori, homme teise ja ülehomme kolmanda. Kas see mõistlik ja vajalik on, on kliendi valik, mitte operaatori.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 17.05.2023 23:43:29 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
E-prügi jäi ka tootmata (loe: teenusepakkuja jäi uue seadme pealt nuumamata).

Jah, aga keegi kulutas 10kW ööpäevaringselt selleks et sa saaks neid kolme grammi räni alles ja töös hoida - kas see väärtuste diil oli ikka tasakaalus...? Ma ka ei saa aru miks sa pead viimase hingetõmbeni seda 3G netti taga vedama, pealegi kui Margus ju mõõtis sinu ukse taga teloga 4G kiiruseks 100+ Mbit/s suht prime-time ajal ning sa tead suurepäraselt et isegi kui Tele2 täna sind edasi teenindab, lõpeb see üsna kärmelt igal juhul. Milleks agooniat pikendada? Niiöelda sportlikkus mõttes võib olla küll et on põnev jälgida kas ikka ja kuidas see 3G töötab, aga teadlikult, ratsionaalselt mõeldes sa saad ju aru et see on agoonia. Kiirem kiirus ei tapa sind ju ära, aga võib avardada sinu võimalusi moel mida sa hetkel ei oska oluliseks pidada.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 18.05.2023 01:14:38 vasta tsitaadiga

No tore, samasugused juba nagu Riigikogus. Seega, lugege mu huultelt - kus ma ütlesin, et ma olen sulgemise vastu, et ma ei tea sulgemistähtaegu, et minu pärast köetakse ilma 10 kW (pluss katkestuse ajal geneka diislikütus), et tugijaamu hoiti töös vaid minu nõudmise peale vana modemit kasutada? Aitäh, et austatud kaaskõnelejad tunnevad muret minu kasutuskogemuse pärast, kuigi olen öelnud, et see rahuldab igati.

Siin https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11286273#11286273 on mu postitus, millest see jaur (jälle sõna meie valitsejate kõnepruugist) lahti läks. Veelkord, kus on seal süüdistused ja nõudmised, mida ma väidetavalt esitasin? Siin https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11286669#11286669 on esimene kogus õli koos irvega.

Mul on kahju, et tänapäeva nutiküllases maailmas on inimestel kadunud funktsionaalne lugemisoskus ehk võime loetust aru saada ja oma idee fixe edasi käiata ning enda genereeritud süüdistusi vaevata teiste kaela veeretada, kuigi põhjust selleks pole grammigi antud.

...

Ot - ma pingutasin kõvasti, milline Margus mul ukse taga on käinud kiirust mõõtmas icon_rolleyes.gif Kui see Margus oli seesama tegelane, kes aias autoga kännu otsa tagurdas ja lillepeenrasse kinni jäi, siis igatahes mingeid mõõtetulemusi ta valvekaamerasse ei viibelnud.


viimati muutis Scott 18.05.2023 01:25:11, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 18.05.2023 01:33:14 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Maldur

Minu pärast ärgu siis tootku niipalju uusi telefone, kui energia kulutamine sellele nii kallis on. Ei pea ka andmesidetehnoloogiaid pidevalt uuendama kui vana töötab. Mobiilsele kiirele andmesidele on ju tegelikult olemas alternatiiv, mis niipea ei aegu ja selle nimi on optika. OK, optikat ei ole mõistlik vedada igasse suvilasse aga vähegi asustatud aladele on see põhimõtteliselt pikaajaliselt tasuv investeering kuna optika rahuldab enamus klientide vajadused ja tagab seetõttu ka pikaajalise kliendisuhte.
Digiprügi ei tule mitte sellest et inimesed vanu asju kasutavad vaid sellest, et suurkorporatsioonide huvides on see, et inimesed järjepidevalt ostaksid ja tootjad kasumit teeniksid. Ja see kehtib kõige kohta mida töötlev tööstus toodab, iga päev 24/7. Kaasaarvatud mobiilsideaparatuuri tootmissektor. OT aga hea näide: Tänu maailmamajanduses toimunud muutustele ajendatuna tarneahelate katkemisest kuni energiahindade tõusuni, on uute autode tootmine muutunud kulukaks mistõttu uute autode turg ähvardab soikuda. Samal ajal vaatavad inimesed rohkem kasutatud autode poole kuna kasutatud auto on odavam. Mõeldes selle peale kui palju energiat raisatakse ühe auto tootmise peale võiks samamoodi öelda, et "kuulge, me kulutasime gigawattides energiat, et autot valmis toota- kuidas sa nüüd ei osta?!?" Ja kui nüüd küsida kes rohkem energiat raiskab- kas vana auto omanik või uue auto ostja, kelle pärast neid gigawatte kulutatakse? Ma saan aru, et keskkonnateema jne, aga tegelikkuses ei ole ka elektriautode tootmine nii roheline midagi. Täna lugesin uudist, et rehvide tootjad peavad midagi uut välja mõtlema, kuna elektriautod on aku tõttu raskemad, mistõttu rehvid kuluvad kiiremini, paisates õhku rohkem mikroplasti. Seega on mõju palju suurem, kui akude tootmiseks vajaliku ressurssi defitsiit ja keerulise tootmisprotsessi ökoloogiline jalajälg.


viimati muutis BA79 18.05.2023 15:58:38, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 18.05.2023 03:05:13 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Ot - ma pingutasin kõvasti, milline Margus mul ukse taga on käinud kiirust mõõtmas icon_rolleyes.gif Kui see Margus oli seesama tegelane, kes aias autoga kännu otsa tagurdas ja lillepeenrasse kinni jäi, siis igatahes mingeid mõõtetulemusi ta valvekaamerasse ei viibelnud.


End lolliks teha pole küll mõtet, Margus on see tüüp kes sinu Renood hooldab kui tahad ja minu arust ta käis veloga sel konkreetsel korral. Velo osas võin küll eksida, aga see ei muuda pointi. Kui ta käiski autoga, siis Kodiaq on 4veoline ja sinu lillepeenar teda ei takistaks icon_wink.gif Ma rohkem selles asjas sõna ei võta, sul on shitt päev vist olnud.


BA79 kirjutas:
icon_biggrin.gif Maldur Digiprügi ei tule mitte sellest et inimesed vanu asju kasutavad vaid sellest, et suurkorporatsioonide huvides on see, et inimesed järjepidevalt ostaksid ja tootjad kasumit teeniksid.


Sellega on midagi lappes, sest minu teada mõistetakse "digiprügi" all digitaalset informatsiooni, selle üleküllastust, mitte füüsilisi tooteid. Mitte et edasine mõttekäik nüüd vale oleks, aga see pole siiski digiprügi.
Majanduslikult, Scott küll pahandab, aga reaalsus on siiski sedapidi, et 3G modemeid kasutavad ikka väga väike hulk inimesi, kuna enamik ei ole antiiktehnikasportlased ning nad pole rahul 3G kiirustega, seetõttu 3G teenusesse pandud kulud ja need mõned kasutajad ning nendelt laekuv teenustasu ei saa olla täna enam mõistlikus balansis. Kui see balanss taastada teenuse hinna tõstmise kaudu, siis oleks need kasutajad koheselt oma 3G unustanud kus see ja teine. Võime ka niipidi vaadata - mis on 3G biti edastamise hind? Võrrelduna 4G/5G bitiga, kus kulu edastamise energiale on kordades kahanenud...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 18.05.2023 07:44:18 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
End lolliks teha pole küll mõtet, Margus on see tüüp kes sinu Renood hooldab kui tahad ja minu arust ta käis veloga sel konkreetsel korral. Velo osas võin küll eksida, aga see ei muuda pointi. Kui ta käiski autoga, siis Kodiaq on 4veoline ja sinu lillepeenar teda ei takistaks icon_wink.gif Ma rohkem selles asjas sõna ei võta, sul on shitt päev vist olnud....


Polnud plaanis rohkem ot toota, aga nüüd ma tean, millist Margust sa mõtled. Võid ta käest küsida, kas ta on käinud ja olen kindel, et Margus teeb icon_eek.gif

Aga mida see eelnev jura tõestab? Et foorumikasutajad on minetanud lugemisoskuse? Vist. Võib-olla, ei näe sisse. Siiani vana asja-teenuse kasutaja peale muiata ja järgmise teema juurde suunduda, selmet hakata süüdistama mastielektri raiskamises ja veel mitmes patus, mida algses postituses pole isegi mõeldud? Sellega tegelevad siin praegu miskipärast teemas vaid need, kellele netiühenduste tekitamine leiva lauale toob!

Maldur kirjutas:
Ma ka ei saa aru miks sa pead viimase hingetõmbeni seda 3G netti taga vedama... Niiöelda sportlikkus mõttes võib olla küll et on põnev jälgida kas ikka ja kuidas see 3G töötab, aga teadlikult...


Aga mis see sinu ja Indrpo prset torgib, mida ma kasutan? Täiesti seaduslikult muide ja täpselt nii kaua, kui teenusepakkuja teenust pakub. Mina pole käinud Telia ees piketeerimas ega nende esinduses kätega lauale trummeldanud, et hoidke veel 3G-d edasi. Tele2 ja Elisa juures ka mitte, kuigi nemad hoiavad kauem võrke püsti. Teadsin, mis kuupäeval Telia 3G maha võtab ja juhuslikult sain seda protsessi jälgida. Heas usus tegin ka informatiivse postituse, millele tegelikult vastuseid ei oodanud. Aga nüüd olen veel rohekurjategija ka, et mõtlen teise operaatori ametlikku ja seaduslikku teenust veel paar aastat edasi kasutada. Tõesti arvate, et kui oma 3G modemi ja Nokia 3G nutitelefoni kasutusest kõrvaldan, siis läheb kohemaid kogu riigi 3G kõigil opekatel kinni?

Ahjaa. Kui sa arvad, et ma istun praegu Tele2 otsas või vaevlen Telia 2G ühenduse küljes, siis eksid korralikult icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.05.2023 07:46:53 vasta tsitaadiga

Scott, Tänud selgitamast, õppisime lugema. Anna siis ka tulevikus tagasisidet Elisa või Tele2 3G kohta, tegelikult hea info.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 18.05.2023 08:08:20 vasta tsitaadiga

Lugema õppisite, järgmisena ehk saab loetust arusaamine ka selgeks thumbs_up.gif

Tele2 kohta võin kohe tagasisidestada, et probleeme ei ole või tegelikult on sama vähe kui oli Telia 3G-ga. Aga kui põhjalikumalt soovid, siis seda juba Tele2 teemas. Elisa kliendiks ei ole plaanis hakata.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 18.05.2023 10:51:47 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Võid ta käest küsida, kas ta on käinud ja olen kindel, et Margus teeb icon_eek.gif

Mis ma sest küsin, kui ta ise telefonis mulle seda ütles, et käis ja vaatas...

Scott kirjutas:
Ahjaa. Kui sa arvad, et ma istun praegu Tele2 otsas või vaevlen Telia 2G ühenduse küljes, siis eksid korralikult icon_wink.gif

Millest sa üldse võtad et see mind on huvitanud mille otsas sa istud? 3G on shitt iga opeka puhul (võrreldes uuemate asjadega) ja shita otsas sa istudki, kui sedasi prsetorkimisest juhhuutama oled hakanud. Mina võtsingi sinu testimisi kui sporti, kuid see kõik muu mis sa asja ümber genereerid, on va digiprügi (viisakalt väljendudes). Kui see küsimus mind kuidagi torgiks, oleks ma eile sulle juba kuskil mujal asja mehelikumalt seletanud, nagu seda on sulle korduvalt juba teised öelnud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2023 02:21:39 vasta tsitaadiga

Tehti pakkumine Telia EU Pluss 400GB, sellest 28 rändluses mobiilset netti paariks aastaks 4.5€ kuus. Üle 20a staaži tuli lõpuks kasuks. Enne ei näinud vajadust EU Eri muuta. Muidu oli vist kampaania hind tuttavatel 6.5€ aga no see käib kah
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2023 09:29:47 vasta tsitaadiga

Snaztastic, kusjuures see hind oleneb sellest, mis summa sul ennem oli, staazist ei olene halligi icon_lol.gif
Ma panin kolmele numbrile selle peale. Kuna endal oli ennem 120gb, siis minu 400tb tuli 2€ kallim kui teise numbri 15gb--->400gb

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2023 09:52:53 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:


aga see 3G tugijaam tarbis igas mastis ikka meeletu koguse elektrit, erinevalt 4G/5G tugijaamast.
See elektri tarbimine langeb nüüd oluliselt, isegi kui samad sagedused kiirematele tehnoloogiatele suunatakse.
Kui ikka ei jaksa 10+ aasta jooksul kasutatud 2/3G pulgast loobuda, netist 4G pulka otsida mõnede eurode eest, siis ei ole midagi vastu panna.
Kõik see on klientide huvides ja veel enam, Ei ole vaja lauatelefoniga dialuppi teha, kui on palju paremad võimalused loodud ja mitte kallimalt.


selle 3g kadumine on tõesti ainult ülimalt hea uudis. et elektrit nüüd vähem kulub ja tehnikas mingi areng toimb ei kajastu aga teenuse hindades, need jäävad ikka sama kalliks. misse lätlane nüüd selle giga eest maksis? 19.90 oli vist. ei usu mina iiial tääl, et see suure laia ilma pääl 5g sulle 500 alla toob, ei too. hädasid on veel teisigi, seadmed on kallid õhk vs kaabel. jne. jah, diil uppi ei oleks vaja teha, AGA telia endiselt ju sellist toodet pakub. diil.ee ja seal diil upp täitsa olemas 128/64 ise ka imestan. peakski võtma, aga ka selle hind on kallis - seega paremaid võimalusi turutõrkepiirkonnas paraku loodud pole

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 30.06.2023 11:24:33 vasta tsitaadiga

Snaztastic kirjutas:
Tehti pakkumine Telia EU Pluss 400GB, sellest 28 rändluses mobiilset netti paariks aastaks 4.5€ kuus. Üle 20a staaži tuli lõpuks kasuks. Enne ei näinud vajadust EU Eri muuta. Muidu oli vist kampaania hind tuttavatel 6.5€ aga no see käib kah

Pff ja ma siin arvan et olen ilgelt boss kui Diili 12GB eest kauplesin 7€ kuus välja icon_eek.gif icon_rolleyes.gif icon_cry.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2023 11:48:25 vasta tsitaadiga

Snaztastic kirjutas:
Tehti pakkumine Telia EU Pluss 400GB, sellest 28 rändluses mobiilset netti paariks aastaks 4.5€ kuus. Üle 20a staaži tuli lõpuks kasuks. Enne ei näinud vajadust EU Eri muuta. Muidu oli vist kampaania hind tuttavatel 6.5€ aga no see käib kah

Kiikasin telia iseteenindusse - et muudan kah internetimahtu. Seal ka sama pakkumine. 2a ja 400GB ja 4.50€ kuus. Seni maksin 30GB eest 4,95€ kuus.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
johnbrown
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2014




sõnum 30.06.2023 12:19:28 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Snaztastic kirjutas:
Tehti pakkumine Telia EU Pluss 400GB, sellest 28 rändluses mobiilset netti paariks aastaks 4.5€ kuus. Üle 20a staaži tuli lõpuks kasuks. Enne ei näinud vajadust EU Eri muuta. Muidu oli vist kampaania hind tuttavatel 6.5€ aga no see käib kah

Kiikasin telia iseteenindusse - et muudan kah internetimahtu. Seal ka sama pakkumine. 2a ja 400GB ja 4.50€ kuus. Seni maksin 30GB eest 4,95€ kuus.


kas see on lõplik hind? midagi muud ei ole lisaks kuumaksu sees? mul on mingi telia eu pluss 5€ ja siis internetimaht x€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2023 12:38:50 vasta tsitaadiga

johnbrown kirjutas:
Osiris kirjutas:
Snaztastic kirjutas:
Tehti pakkumine Telia EU Pluss 400GB, sellest 28 rändluses mobiilset netti paariks aastaks 4.5€ kuus. Üle 20a staaži tuli lõpuks kasuks. Enne ei näinud vajadust EU Eri muuta. Muidu oli vist kampaania hind tuttavatel 6.5€ aga no see käib kah

Kiikasin telia iseteenindusse - et muudan kah internetimahtu. Seal ka sama pakkumine. 2a ja 400GB ja 4.50€ kuus. Seni maksin 30GB eest 4,95€ kuus.


kas see on lõplik hind? midagi muud ei ole lisaks kuumaksu sees? mul on mingi telia eu pluss 5€ ja siis internetimaht x€

See ainult internetimaht. Kõnede osa on eraldi 5€
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 30.06.2023 13:24:21 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
johnbrown kirjutas:
Osiris kirjutas:
Snaztastic kirjutas:
Tehti pakkumine Telia EU Pluss 400GB, sellest 28 rändluses mobiilset netti paariks aastaks 4.5€ kuus. Üle 20a staaži tuli lõpuks kasuks. Enne ei näinud vajadust EU Eri muuta. Muidu oli vist kampaania hind tuttavatel 6.5€ aga no see käib kah

Kiikasin telia iseteenindusse - et muudan kah internetimahtu. Seal ka sama pakkumine. 2a ja 400GB ja 4.50€ kuus. Seni maksin 30GB eest 4,95€ kuus.


kas see on lõplik hind? midagi muud ei ole lisaks kuumaksu sees? mul on mingi telia eu pluss 5€ ja siis internetimaht x€

See ainult internetimaht. Kõnede osa on eraldi 5€


Aga 5G tuge EU Pluss pakettidel vist ei ole?

_________________
- censored -
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2023 14:13:43 vasta tsitaadiga

Mulle telefonis öeldi, et on aga nüüd järgi kontrollides ei ole tõesti
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2023 15:12:44 vasta tsitaadiga

Mul 2 numbril 5g olemas, 1 numbril mitte
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 205, 206, 207 ... 210, 211, 212  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.