Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 179, 180, 181 ... 209, 210, 211  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 02.10.2017 20:07:38 vasta tsitaadiga

Nii semud, kindlasti siin arutletud, aga kordamine on kordamine. Vaatan, et telia moblanetil on see värk, et kui on spotify, siis selle kasutamine ei kurna andmesidelimiiti. Kas see funktsioon on kehtiv vaid siis kui neilt võtta mingi röögatu hinna eest spotify premium (Spotify Premiumi kuutasu 6,99 € lisatakse igakuisele arvele – nii ei pea teenuse saamiseks kasutama krediitkaarti. Mobiilse Eluga on hind poole soodsam, 3,49 € kuus.​) no olgem ausad, isegi sellest 50% soodustusest maksan ma praegu pea 2x vähem. Või toimib see igasugu spotify premiumiga?


Ilmselt vastasin ise oma küsimusele juba ära?

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 02.10.2017 20:11:30 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Nii semud, kindlasti siin arutletud, aga kordamine on kordamine. Vaatan, et telia moblanetil on see värk, et kui on spotify, siis selle kasutamine ei kurna andmesidelimiiti. Kas see funktsioon on kehtiv vaid siis kui neilt võtta mingi röögatu hinna eest spotify premium (Spotify Premiumi kuutasu 6,99 € lisatakse igakuisele arvele – nii ei pea teenuse saamiseks kasutama krediitkaarti. Mobiilse Eluga on hind poole soodsam, 3,49 € kuus.​) no olgem ausad, isegi sellest 50% soodustusest maksan ma praegu pea 2x vähem. Või toimib see igasugu spotify premiumiga?

Ilmselt vastasin ise oma küsimusele juba ära?


toimib igasuguse spotify'ga, olgu siis free või ostetud otse spotify lehelt.
mahtu ei loeta kui on uusim mELU pakett alates 8GB paketist.

mELUle hakatakse järjest lisama erinevaid striiminguteenuseid mida arvestatakse tavalisest mahupiirangust välja, loetelu ja tingimused ilmuvad Telia kodulehele.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 18.10.2017 12:16:45 vasta tsitaadiga

Asukoht Laagri, Hortese piirkond.
Alates eelmise ndl alguses hakkasin nägema, et telefon pidavalt edges. eelmine kolmapäev suhtlus klienditeendindusega ja sealt teatati, et jah mingid jamad - teeme pühapäevaks korda. no ok kannatame ära.
Täna siis võtsin uuesti ühendust, et mida värki? Esimese laksuga teenindaja ütles, et systeemis ei ole, et leviga oleks probleemi ja üleüldse ei ole kirjas, et olete varem ühendust võtnud icon_lol.gif
Natuke hiljem helistati tehnilise poole pealt tagasi ja teatati, et Tamro otsast võeti saatja maha ja sisuliselt mul peabki sitt levi nüüd olema. Hetkel polevat teada millal kuskile need ülesse jälle laotakse. Natuke plass värk. Hakka või mõne teise operaatoriga kõrvale võtma mingi teine leping/kaart...

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
STAAR
HV vaatleja
STAAR

liitunud: 09.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2017 09:05:02 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:

Natuke hiljem helistati tehnilise poole pealt tagasi ja teatati, et Tamro otsast võeti saatja maha ja sisuliselt mul peabki sitt levi nüüd olema. Hetkel polevat teada millal kuskile need ülesse jälle laotakse. Natuke plass värk. Hakka või mõne teise operaatoriga kõrvale võtma mingi teine leping/kaart...

Sellise suhtumise peale ma koliks kõik numbrid minema.

Eile sai poole jalgpalli vaatamise ajal netimaht täis. Tellisin siis juurde 5GB. Näitas ilusti, et tellimus täidetud ja läheb kuni 5min. Ootasin 5, ootasin 10. Ootasin kokku 45min ja sõnumiteel juurde tellida ka ei saanud kui siis järsku oli 4x5,99EUR arvel juures selleks ajaks kui mäng läbi sai. Moodne värk aga rohkem panges kui mu viaplay striim.


viimati muutis STAAR 20.10.2017 09:46:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2017 09:26:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

sõnumiteel juurde tellida ka ei saanud kui siis järsku oli 4x5,99EUR

et siis proovisid juurde tellida?
Pole ammu mahtu juurde tellinud, aga vanasti oli alla minuti pakett uuesti aktiivne

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
STAAR
HV vaatleja
STAAR

liitunud: 09.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2017 09:42:37 vasta tsitaadiga

Proovisin aga sain vastuseks ainult erroreid nii sõnumiteel kui veebis. Vahepeal veebis lasi ära kinnitada ja ilmselt sealt see 4x tuligi aga viisaka viivitusega. Ja siis küsitakse sellist hinda. Maksa 10eur viaplay eest, et sporti vaadata, siis maksa mingi kirves pakett kinni ja ikka midagi ei tööta.

Emt.ee/lisamaht nagu toimis kuidagi sujuvamalt või siis ma satun lihtsalt väga sital ajal oma mahuga umbe.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2017 09:45:26 vasta tsitaadiga

No aga võta siis mahukam mobiilse interneti pakett.
Kossu EM ajal suutsin suht kiirest 48GB paketis numbrid limiidini viia. Õnneks kuu lõpus jäi ca 1GB ülegi icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 20.10.2017 13:17:41 vasta tsitaadiga

mul on probleem VPN'iga ja mõtlesin, et küsiks siit, kuidas teistel on. Mingi paar-kolm aastat tagasi tegin omale PPTP VPN'i ja panin selle nii iPad'is, kui iPhone's tööle. Mingil uuenduse järel keelas Apple PPTP kasutamise ära ja siis läksin L2TP peale üle ja kõik töötas edasi. Ühel ajal võibolla aasta tagasi märkasin, et telefonis VPN üle 4G enam ei tööta. Tabletis töötas edasi. Läks veel pool aastat mööda ja nüüd ei tööta ta enam ka tabletis. Üle wifi, töötab igast poosist, igast võrgust (ka Telia F4G'ga), aga Telia mobiilse ühenduse kaudu lihtsalt saa ühendust. Kas see peabki nii olema ja kas on kellelgi veel sarnast probleemi? Pole välistatud, et Apple keeras midagi pekki ja nüüd on VPN üle 4G kuidagi keelatud? Kuigi ühel on iOS 10 ja teisel 11. Mingi äri pakett on ilmselt, ei tea täpselt...

VPN server logib et

13:13:44 l2tp,info first L2TP UDP packet received from xx.xxx.xxx.xx

ja rohkem midagi. Vägisi jääb mulje, et GRE vms. on kuskil kinni keeratud...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 20.10.2017 17:22:56 vasta tsitaadiga

GRE protokoll ei ole kuidagi kinni keeratud. NAT taga võib igasuguseid anomaaliaid näha olla. Üks lahendusvariant on oma Äripaketile staatiline ip juurde lisada Telia poolt nagu F4G peal olemas. Tõenäoliselt maksab midagi.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 20.10.2017 18:37:33 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
GRE protokoll ei ole kuidagi kinni keeratud. NAT taga võib igasuguseid anomaaliaid näha olla. Üks lahendusvariant on oma Äripaketile staatiline ip juurde lisada Telia poolt nagu F4G peal olemas. Tõenäoliselt maksab midagi.


Minu telefon ei ole (vähemalt mitte minu tehtud) NATi taga ja ei tööta. Minu F4G peal pole mingit staatilist IPd ja seal ollakse NAT’i taga ja töötab. Samas üks teine kaaskannataja tellist omale staatilis IP ja ikka ei saa VPN’i üles. Kusjuures see on hoopis teine VPN’i server ja pulgaga arvuti. Isegi, kui Telia NAT'i teeb, võiks sealt selline elementaarne asi nagu VPN ikka läbi minna? Mul jääb ikka järjest enam mulje, et midagi on kuskil meelega kinni keeratud ...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2017 22:25:22 vasta tsitaadiga

Pärnus sunseti kõrval. Oneplus-5 toetab 256-QAM download modulatsiooni ja kiirem kui Sony XZ samas kohas.
Oneplus 5 https://imgur.com/a/Kq88B
Sony XZ https://imgur.com/a/mDVdC

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 05.11.2017 01:56:11 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
Pailaps kirjutas:
GRE protokoll ei ole kuidagi kinni keeratud. NAT taga võib igasuguseid anomaaliaid näha olla. Üks lahendusvariant on oma Äripaketile staatiline ip juurde lisada Telia poolt nagu F4G peal olemas. Tõenäoliselt maksab midagi.


Minu telefon ei ole (vähemalt mitte minu tehtud) NATi taga ja ei tööta. Minu F4G peal pole mingit staatilist IPd ja seal ollakse NAT’i taga ja töötab. Samas üks teine kaaskannataja tellist omale staatilis IP ja ikka ei saa VPN’i üles. Kusjuures see on hoopis teine VPN’i server ja pulgaga arvuti. Isegi, kui Telia NAT'i teeb, võiks sealt selline elementaarne asi nagu VPN ikka läbi minna? Mul jääb ikka järjest enam mulje, et midagi on kuskil meelega kinni keeratud ...


Uuem Koduinternet I omab välist dünaamilist ip-d. See , et staatilise ip aadressiga ei saa VPNi püsti on arvatavasti seotud klientseadme konfiguratsiooniga.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2017 14:56:39 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
Asukoht Laagri, Hortese piirkond.
Alates eelmise ndl alguses hakkasin nägema, et telefon pidavalt edges. eelmine kolmapäev suhtlus klienditeendindusega ja sealt teatati, et jah mingid jamad - teeme pühapäevaks korda. no ok kannatame ära.
Täna siis võtsin uuesti ühendust, et mida värki? Esimese laksuga teenindaja ütles, et systeemis ei ole, et leviga oleks probleemi ja üleüldse ei ole kirjas, et olete varem ühendust võtnud icon_lol.gif
Natuke hiljem helistati tehnilise poole pealt tagasi ja teatati, et Tamro otsast võeti saatja maha ja sisuliselt mul peabki sitt levi nüüd olema. Hetkel polevat teada millal kuskile need ülesse jälle laotakse. Natuke plass värk. Hakka või mõne teise operaatoriga kõrvale võtma mingi teine leping/kaart...

Sinna kanti on nüüd ilmunud eNB 201018(1800Mhz saatja nagu Tamtro otsas oli). Täpne asukoht teadmata. Äkki Fazeri otsas?

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 08.11.2017 22:47:26 vasta tsitaadiga

24.okt seisuga oli info, et saatja liigub Seljaku 4 katusele. Nüüd juba töötab thumbs_up.gif
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.11.2017 22:53:00 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
24.okt seisuga oli info, et saatja liigub Seljaku 4 katusele. Nüüd juba töötab thumbs_up.gif


kui Telias midagi kiirelt liigub, siis on see mobiili tugijaamade ehitus ja liigutamine. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 08.11.2017 23:15:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Uuem Koduinternet I omab välist dünaamilist ip-d. See , et staatilise ip aadressiga ei saa VPNi püsti on arvatavasti seotud klientseadme konfiguratsiooniga.


koduinternetiga pole neist ühelgi midagi pistmist. Kõik on mingid äripaketid.
Millise klientseadme konfiguratsiooniga? Kõik seadmed saavad VPN’i tehtud igasuguse muu ühendusega, välja arvatud Telia mobiilse internetiga. Klientseadmeid ei ole keegi muutnud. Mingi aeg tagasi töötas kõik laitmatult.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.11.2017 23:27:53 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
tsitaat:
Uuem Koduinternet I omab välist dünaamilist ip-d. See , et staatilise ip aadressiga ei saa VPNi püsti on arvatavasti seotud klientseadme konfiguratsiooniga.


koduinternetiga pole neist ühelgi midagi pistmist. Kõik on mingid äripaketid.
Millise klientseadme konfiguratsiooniga? Kõik seadmed saavad VPN’i tehtud igasuguse muu ühendusega, välja arvatud Telia mobiilse internetiga. Klientseadmeid ei ole keegi muutnud. Mingi aeg tagasi töötas kõik laitmatult.


khm, Telia tehnikud ise kasutavad kõige tavalisemat mobiilse interneti simmi oma tahvlites ja arvutites ning cisco anyconnect vpn kahe astmelise autoriseerimisega lahendust.
vpn lahendusi on muidugi mitmeid.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 09.11.2017 10:38:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
khm, Telia tehnikud ise kasutavad kõige tavalisemat mobiilse interneti simmi oma tahvlites ja arvutites ning cisco anyconnect vpn kahe astmelise autoriseerimisega lahendust.
vpn lahendusi on muidugi mitmeid.


no aga milles siis asi?
Kui mitme erineva ettevõtte, mitu erinevat inimest, mitme erineva seadmega, mitme erineva VPN serveriga ja mitme erineva protokolli kaudu (L2TP ja PPTP), ei saa mingist suvalisest päevast alates enam ühendust? Ainuke ühine joon on Telia mobiilne äri-internet. Mina ka alguses arvasin, et mul on kuskil mingi linnuke valesti ja mu Apple seadmed äkki ei luba mingil põhjusel enam üle mobiilse 4G VPN'i teha, aga ühendust hakatakse looma, esimesed UDP paketid tulevad läbi ja siis jääb asi toppama. Ma pole küll teisi mobiilseid pakkujaid proovinud, aga mistahes püsiühenduse ja F4G tagant toimib samade seadmete ja samade serveritega.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
HV kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004




sõnum 13.12.2017 15:28:55 vasta tsitaadiga

Tere

Kas on tõsi selline väide: "Teenuse ja kvaliteedi osas näiteks kui Tallinnas on Telial 10 masti, siis Diil kasutab nendest 4 masti. " ?
Ehk siis väide selline, et kuna Diil on säästuoperaator, siis ta kasutab vähemaid Telia maste.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2017 16:00:55 vasta tsitaadiga

Sellist jama on raske kommenteerida. Ei pea kindlasti paika sellline väide.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
HV kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004




sõnum 13.12.2017 16:06:28 vasta tsitaadiga

Niimoodi ütles Elisa klienditeenindaja, kes üritas mu naist Diili võrku üleminekust loobuma panna.

"Pakkumine tuli Diili poolt, mitte Telia poolt nagu aru saan. Kas olete varem nende levi katsetanud?
Diil viib enda pakkumised hinna poolest heaks seetõttu, et nad justkui Telia säästufirma on. Teenuse ja kvaliteedi osas näiteks kui Tallinnas on Telial 10 masti, siis Diil kasutab nendest 4 masti. Seega ka kvaliteedi vähemus ja hinna suhe.
"
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2017 16:13:10 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et nendest müügitöötajate väidetest miks üks või teine halvem/parem on võib lausa raamatu kirjutada. Raamatupoest leiab siis meelelahutus osakonnast.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2017 16:14:44 vasta tsitaadiga

Someguy küsimus võibolla seisneb selles, kas Telia ja Diili infra vahel või selle confis on üldse mingeid erisusi või sisuliselt pole vahet kumba kasutad, tehnoloogiliselt on kõik sama?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindman
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2017 18:10:25 vasta tsitaadiga

someguy kirjutas:
Niimoodi ütles Elisa klienditeenindaja, kes üritas mu naist Diili võrku üleminekust loobuma panna.

"Pakkumine tuli Diili poolt, mitte Telia poolt nagu aru saan. Kas olete varem nende levi katsetanud?
Diil viib enda pakkumised hinna poolest heaks seetõttu, et nad justkui Telia säästufirma on. Teenuse ja kvaliteedi osas näiteks kui Tallinnas on Telial 10 masti, siis Diil kasutab nendest 4 masti. Seega ka kvaliteedi vähemus ja hinna suhe.
"


Lühidalt öeldes väide on vale. Ettevõte on Telia Eesti AS, Telia ja Diil on puhas brändingu küsimus. Kvaliteet on sama, lisateenustes on erinevused.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2017 18:37:41 vasta tsitaadiga

Mingile vanainimesele aeti jälle kärbseid pähe? Sellest võiks kusagile teada anda. Pakun, et lisaks Tarbijakaitsele oleks Teliagi sellisest infost huvitatud icon_biggrin.gif
https://www.tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijale/ebaausad-kauplemisvotted
ot:
Meenub, kui liigutasin oma pensionifondi saba ja sarvedega mujale, mille peale helistati kohe pangast ja mingi tädi hakkas mulle väitma, et indeksfondid on ikka nii halvad ja jubedalt miinuses juba pikemat aega. Vastasin seepeale, et olen väljaspool pensionifondi samuti indeksfondidesse raha paigutanud ja aasta algusest kõik kasumis olnud. Hetkeline vaikus ja siis tuli ebalev: "Aa, te tegelete ise ka investeerimisega?" Pärast seda läks kauplemine lahti selle üle, kas soovin äkki jätta pensionifondi sissemakstud summa kõne all olevasse panka ja viia vaid maksed üle icon_lol.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 179, 180, 181 ... 209, 210, 211  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.