Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 178, 179, 180 ... 209, 210, 211  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
maaa
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2004




sõnum 25.09.2017 19:37:34 vasta tsitaadiga

Kuna Telia mast on minu elukohas ülekoormatud ja arendust Telia ei kavatse teha, siis sai Elisa teenust proovitud. Sama raha eest on kiirem ühendus 30/5 ja vähemalt esialgu toimib max kiirusega. Seega tasub kõigil kellel probleeme Telia langenud kiirustega proovida teisi operaatoreid ja Telia kukele saata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 25.09.2017 19:37:52 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mul siin muud ei olegi, kui 1800
varem oli 5
dBs väljendatult on 97
Antenn on suvest saadik sama masti peale fikseeritud.
Nüüd on lehed ka juba hakanud langema, enamasti talveti on levi parem, kui suvel.


vaevalt sul eelmine CELLID number alles on. ehk on mõne teise masti külge pookinud ennast.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 25.09.2017 19:43:41 vasta tsitaadiga

krt, mingi uus jura on hakanud suundantennist vaatamata sisse peksma. Enne oli PCI 16, nüüd on mingi 247 ja RSRP vaid -113 icon_mad.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 643 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 501
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2017 20:04:29 vasta tsitaadiga

PCI 247 on see mast 200196, ning PCI 247 on kas 1800 või 2600 sektor (konkreetse suuna ja erinevate sagedused kasutavad tihti sama PCI) link
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 25.09.2017 20:08:15 vasta tsitaadiga

zuumi teemas käib mingi jutt ülilevist ja hakkab tekkima tunne, et ka 4G on sellest pisut puudutatud. Reaalset kogemust muidugi pole, lihtsalt foorumis langesid teemad kokku ja kuna TV sagedused suuresti andmesidest ei erine siis võib ju olla?
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 25.09.2017 21:26:01 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Mis "elu" see on kui sa ei taha midagi?
mELU baas algabki ju sellest, et vähemalt üks kõneside ning üks jagatud internet. Siis võid timmida kas kõnesid rohkem, mitmele numbrile ning palju seda jagatud netti on ja palju iga number sellest endale krabada saab.
Kui netti mõni number ei vaja, keeradki tema osa selles mahus 0 peale.

või... alustad sellest mida sul vaja on.
kui sul on vaja ainult kõneside numbreid, siis võtagi vastav teenus.

See oleks umbes sama, et ma tahaks näiteks 26 numbriga mELU gruppi, miks ei saa? Sellepärast, et see teenus on selliselt üles ehitatud, et kasutaja ei saaks xx€ eest 26 sim kaarti kasutusse jne. Kõik on läbi mõeldud erinevate skeemitamiste vastu.


Vaata, ma liigutan niigi datat umbes terabaidi jagu kuus - on mul jee vaja veel mingit netti nagu kitseila tilgutada läbi mobla. Ma tahan lihtsalt kõnesidet, netti on niigi liiga palju silme ees. Kui lähen Telia iseteenindusse, ei pakuta mulle muud kui mElu. Kuhu ma peaks pöörduma et saada ainult kõneteenust oma senisel numbril? Iseteeninduses on ju ainult Mobiilne Elu ja Mobiilne Internet Arvutis...
Kui helistatakse ja pakutakse mingeid soodukaid, on tulemus lihtsalt vastupidine, sest selle võimaliku sooduka eest pean maksma hoopis ise peale. Mis skeemitamine see nüüd on kui keegi tahab lihtsalt telefoni sihipäraselt kõnedeks kasutada? Ma olen nn lojaalne klient umbes 20 aasta olnud, kuid selline suhtumine paneb küll mõtlema et olen vales seltskonnas.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 25.09.2017 21:28:24 vasta tsitaadiga

Maldur, oled Teliast küsinud?
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 25.09.2017 22:16:46 vasta tsitaadiga

Kas ma pean füüsiliselt küsima kui on iseteenindus? Kellele see siis on kui mitte kundele? Mulle ei meeldi nurgataguseid pidi lömitamas käimine selleks et saada mingi elementaarne teenus mis peaks olema samadel alustel kõigile ligipääsetav. Krt, ma ei ole sotsialist et libedike kombeid kasutan!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 26.09.2017 06:03:00 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
PCI 247 on see mast 200196, ning PCI 247 on kas 1800 või 2600 sektor (konkreetse suuna ja erinevate sagedused kasutavad tihti sama PCI) link

Cell 26 on miski uus sektor, mis siin vanasti ei olnud ja selle järgi ma peaks olema otse keset leviala. icon_rolleyes.gif
Pendeldab 16 ja 247 vahel nüüd.
51441429 ja 51250202 Cell IDd. icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 643 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 501
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2017 08:05:46 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
[veix] kirjutas:
PCI 247 on see mast 200196, ning PCI 247 on kas 1800 või 2600 sektor (konkreetse suuna ja erinevate sagedused kasutavad tihti sama PCI) link

Cell 26 on miski uus sektor, mis siin vanasti ei olnud ja selle järgi ma peaks olema otse keset leviala. icon_rolleyes.gif
Pendeldab 16 ja 247 vahel nüüd.
51441429 ja 51250202 Cell IDd. icon_neutral.gif

51250202 https://www.cellmapper.net/enbid?net=LTE&cellid=51250202 eNB ID 200196
51441429 https://www.cellmapper.net/enbid?net=LTE&cellid=51441429 eNB ID 200943
Seda viimast Cellmapperi kaardil ei ole, seega ei oska sulle öelda kus mast asub. Keegi hea Tartu inimene võiks seal Cellmapperiga veidi kaardistades ringi sõita, saaks pildi paremaks icon_smile.gif

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2017 08:44:37 vasta tsitaadiga

Maldur, paned numbri liikuma, siis võetakse ise ühendust.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 26.09.2017 08:50:33 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
[veix] kirjutas:
PCI 247 on see mast 200196, ning PCI 247 on kas 1800 või 2600 sektor (konkreetse suuna ja erinevate sagedused kasutavad tihti sama PCI) link

Cell 26 on miski uus sektor, mis siin vanasti ei olnud ja selle järgi ma peaks olema otse keset leviala. icon_rolleyes.gif
Pendeldab 16 ja 247 vahel nüüd.
51441429 ja 51250202 Cell IDd. icon_neutral.gif


51441429 on 1800Mhz kagu suunas ihaste konsumi lähedal, ilmselt mingi väike tugijaam?
51250202 on 2600Mhz ka kagu suund, ihaste ratsaspordi keskuse lähedal emajõe ääres, võibolla suurem mast?

Ilmselt tiheasustuse teema kus on neid suuremaid ja väiksemaid tugijaamasid igas suunas ja pritsivad sisse. Ainus mida kliend lukustada saab on sagedus kui automaatne tugijaama lülitus ei aita, teine asi on muidugi väliantenni täpsem suunamine.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 26.09.2017 10:01:17 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
Maldur, paned numbri liikuma, siis võetakse ise ühendust.


Noh, sel juhul lähevad liikuma mitte üks vaid ligi kuus numbrit. Viimati kui ise ühendust võeti, oli teemaks Nova või Delta paketi vahetamine, aga mis ja mis aastal see oli ma enam ei mäleta... Klienti peab ju hoidma icon_wink.gif .
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2017 10:25:14 vasta tsitaadiga

kui telia mind jõuga kallimasse paketti väänas, siis küsisin kõigi kolme operaatori käest pakkumist. telia näitas hinnakirja. kui number nende juurest liikuma läks, siis muutus esialgse pakkumisega võrreldes hind poole väiksemaks ja interneti maht 4x suuremaks.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2017 10:39:25 vasta tsitaadiga

Kas kuskilt näeb mElu roamingu lepingulisi partnereid Skandinaavias? Õigemini kolme Eesti sideoperaatori omi tahaks näha.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2017 10:53:05 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Kas kuskilt näeb mElu roamingu lepingulisi partnereid Skandinaavias? Õigemini kolme Eesti sideoperaatori omi tahaks näha.

Üleval reas on siis operaatorid, ning vasakul tulbas maad. 4G andmeside roamingu tabel siis
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1thMTzSbDb_XXLe469WjY3k6YyQRktjHRcNOrJP9g8Jc/edit?usp=sharing

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2017 12:23:19 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
indrekp kirjutas:
Mis "elu" see on kui sa ei taha midagi?
mELU baas algabki ju sellest, et vähemalt üks kõneside ning üks jagatud internet. Siis võid timmida kas kõnesid rohkem, mitmele numbrile ning palju seda jagatud netti on ja palju iga number sellest endale krabada saab.
Kui netti mõni number ei vaja, keeradki tema osa selles mahus 0 peale.

või... alustad sellest mida sul vaja on.
kui sul on vaja ainult kõneside numbreid, siis võtagi vastav teenus.

See oleks umbes sama, et ma tahaks näiteks 26 numbriga mELU gruppi, miks ei saa? Sellepärast, et see teenus on selliselt üles ehitatud, et kasutaja ei saaks xx€ eest 26 sim kaarti kasutusse jne. Kõik on läbi mõeldud erinevate skeemitamiste vastu.


Vaata, ma liigutan niigi datat umbes terabaidi jagu kuus - on mul jee vaja veel mingit netti nagu kitseila tilgutada läbi mobla. Ma tahan lihtsalt kõnesidet, netti on niigi liiga palju silme ees. Kui lähen Telia iseteenindusse, ei pakuta mulle muud kui mElu. Kuhu ma peaks pöörduma et saada ainult kõneteenust oma senisel numbril? Iseteeninduses on ju ainult Mobiilne Elu ja Mobiilne Internet Arvutis...
Kui helistatakse ja pakutakse mingeid soodukaid, on tulemus lihtsalt vastupidine, sest selle võimaliku sooduka eest pean maksma hoopis ise peale. Mis skeemitamine see nüüd on kui keegi tahab lihtsalt telefoni sihipäraselt kõnedeks kasutada? Ma olen nn lojaalne klient umbes 20 aasta olnud, kuid selline suhtumine paneb küll mõtlema et olen vales seltskonnas.


mElu ilma netita ei oma ju väga pointi. Minu arvates mõte ongi selles, et saad netti sim kaartide vahel jagada. Kui netti ei taha, aga tahad Telia võrku, siis võta diil. Teoorias võid muidugi mitu mElu paketti ka võtta, kui ainult üks number on paketis, siis saad ilma netita ka ja hinnas ju vahet ei ole kuna kõneminutid ja sõnumid on igale sim kaardile eraldi.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 26.09.2017 12:42:27 vasta tsitaadiga

Diil... Kle, mul on number mida ma ei ole vahetanud eelmisest sajandist ja ei näe põhjust ka edaspidi seda teha. Minujaoks on see teatud väärtus, kui mu number ei vahetu koos kalendriga. Näib et see on enamikule midagi võõrast. Oleks ma värskelt just lasteaeda sattunud, siis oleks vast poogen jah icon_wink.gif .
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2017 12:55:25 vasta tsitaadiga

numbriliikuvus on selle jaoks välja mõeldud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2017 13:00:05 vasta tsitaadiga

See ei ole isegi numbriliikuvus. Diil on Telia teine kaubamärk. Diilist EMT-sse sai omal ajal küll vabalt liigutada ja muudatus aktiveerus loetud minutitega, ei näe põhjust miks ei peaks vastupidi saama.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 26.09.2017 13:13:07 vasta tsitaadiga

Kas diil mitte kõnekaardipõhine polnud? Loomulikul lepinguliseks tehakse rõõmuga, kas aga vastupidi, ma kahtleks. Igatahes, ma ei tea diilist selle üksikasju kuna ma olen alati olnud lepinguline.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2017 13:15:22 vasta tsitaadiga

Diilil on nii kõnekaart kui lepingulised paketid. Eelkõige pidasin silmas siiski lepingulist, kõnekaart on täiskasvanud terve mõistusega inimese jaoks ebamugav nähtus kuna esiteks võib sealt raha just siis otsa saada kui on vaja kohe mõni kõne teha ja teiseks oled numbrist ilma kui telefon ära kaob või ära varastatakse.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.09.2017 15:48:49 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Diilil on nii kõnekaart kui lepingulised paketid. Eelkõige pidasin silmas siiski lepingulist, kõnekaart on täiskasvanud terve mõistusega inimese jaoks ebamugav nähtus kuna esiteks võib sealt raha just siis otsa saada kui on vaja kohe mõni kõne teha ja teiseks oled numbrist ilma kui telefon ära kaob või ära varastatakse.

No ei ole ju Diil ainus Telia äri. icon_cool.gif
Telia ärid on veel ka nii Simpel kui ka Super. Nii, et alati võiks ikka väheke täpsem olla. beer_yum.gif

Ja ei kao ära ei see telefon ega number - juhul kui ise hoolikas oled. Ning kui oskad rahadega ringi käia ja rahasid lugeda, siis ei saa ka see Kõnekaart kohe mitte tühjaks. icon_cool.gif
Olen Simpeli kasutaja üle 15 aasta ja mitte kordagi pole olnud mingit vajadust midagi veel lepinguliseks ümber vormistada.
Ja siis paaniliselt oodada millal Inkasso-firma, kõne võla pärast, ukse maha lööb ja siis pokri veab - et nüüd muudkui maksa...
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 26.09.2017 18:33:17 vasta tsitaadiga

Lapsed ongi Super kõnekaartidega, saavad kenasti hakkama. Ja mis teha, nemad saavad 8 juudi eest 5GB netti, mElukad aga ainult 2GB.
Inkasso on mind kottinud siis kui kunagisel Radiolinjal oli kolmeks kuuks testimiseks number tasuta, kui see läbi sai, tagastasin kaardi ja kogu lugu, kuid kolmveernad aastat hiljem selgus et nad olid avanud ka tasulise kõnepostkasti, mille olemasolust ma ei teadnud ning kuhu ilma kaardita ka ligi ei saanud, seda tuli küll inkasso teatama. Noh, oli veheke seletamist.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2017 19:49:56 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
napoleon kirjutas:
Diilil on nii kõnekaart kui lepingulised paketid. Eelkõige pidasin silmas siiski lepingulist, kõnekaart on täiskasvanud terve mõistusega inimese jaoks ebamugav nähtus kuna esiteks võib sealt raha just siis otsa saada kui on vaja kohe mõni kõne teha ja teiseks oled numbrist ilma kui telefon ära kaob või ära varastatakse.

No ei ole ju Diil ainus Telia äri. icon_cool.gif
Telia ärid on veel ka nii Simpel kui ka Super. Nii, et alati võiks ikka väheke täpsem olla. beer_yum.gif

Ja ei kao ära ei see telefon ega number - juhul kui ise hoolikas oled. Ning kui oskad rahadega ringi käia ja rahasid lugeda, siis ei saa ka see Kõnekaart kohe mitte tühjaks. icon_cool.gif
Olen Simpeli kasutaja üle 15 aasta ja mitte kordagi pole olnud mingit vajadust midagi veel lepinguliseks ümber vormistada.
Ja siis paaniliselt oodada millal Inkasso-firma, kõne võla pärast, ukse maha lööb ja siis pokri veab - et nüüd muudkui maksa...


Jutt oli lepingulistest. Kui pole just eesmärk anonüümseks jääda ja pole rahaasjade ajamisel täiesti süüdimatu, siis on lepinguline parem valik.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 178, 179, 180 ... 209, 210, 211  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.