Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 209, 210, 211  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 03.08.2010 19:57:34 vasta tsitaadiga

vana_urr, minu märkus käis antud konkreetse jutu kohta, mis sisuliselt iseendale vastu rääkis. Sinu toodud numbrid ja väited on aga juba hoopis teine tubakas, mis ka minu piipu alati on sobinud icon_smile.gif ! Ehk kui keegi hakkab juba midagi numbritega tõestama, siis ei tasuks neid ikka päris laest ka võtta, sest 1 ja 10% ei ole kohe mitte kuidagi päris üks ja see sama asi kui see jutt just mõne poliitiku suust ei tule!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 03.08.2010 20:18:12 vasta tsitaadiga

friik1: Märkasin eespool. et tegid minu suunas "nägusid" icon_biggrin.gif , siis võid ise lugeda EMT-i kodulehel olevaid tingimusi. icon_wink.gif
Ja tingimustes on selge sõnaga kirjas, et EMT võib vajaduse korral kiirust piirata.

http://www.emt.ee/web/www/teenused/internet/hinnakiri/kasutamistingimused
-------------------------------------------------------------
Ja Sul on siis vedanud, et Sul kiiruseid pole piiratud - minu üks mobiil-interneti kolimise põhjus 2007-dal aastal EMT-ist Elisasse olid just nii kõikvõimalike piirangute ja ka katkestuste ka reaalne esinemine. icon_wink.gif Igatahes oli üsna tüütu, kui tahad midagi teha, kasvõi maile lugeda või saata ja siis muudkui avastad. et jälle mingid jamad...
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2010 20:25:45 vasta tsitaadiga

tahanteada, see on väga tore, et sul esines kõikvõimalikke seletamatuid probleeme, mida sa ei vaevu kirjeldama.
See kiirusepiirang on EMTil koguaeg olnud, kui lased paketi mahu täis. Saab ka selle 50-60kbit asjaga kõik tehtud, kui vaja.
Hetkel igatahes pole mingeid piiranguid ei kiiruse ega mahu osas märganud ning tänane logi näitab neid jubedaid katkestusi...

Selle käigus liikus masin kogemata kotis sees olles Balti Jaama kandist Viimsisse, kus asub ka praegu. 12h jutti ühendust pole just paha.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 03.08.2010 20:28:56 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
friik1: Märkasin eespool. et tegid minu suunas "nägusid" icon_biggrin.gif , siis võid ise lugeda EMT-i kodulehel olevaid tingimusi. icon_wink.gif
Ja tingimustes on selge sõnaga kirjas, et EMT võib vajaduse korral kiirust piirata.

http://www.emt.ee/web/www/teenused/internet/hinnakiri/kasutamistingimused
-------------------------------------------------------------
Ja Sul on siis vedanud, et Sul kiiruseid pole piiratud - minu üks mobiil-interneti kolimise põhjus 2007-dal aastal EMT-ist Elisasse olid just nii kõikvõimalike piirangute ja ka katkestuste ka reaalne esinemine. icon_wink.gif Igatahes oli üsna tüütu, kui tahad midagi teha, kasvõi maile lugeda või saata ja siis muudkui avastad. et jälle mingid jamad...


Täna piirangute puudumine taas muude selle site foorumite alusel on viinud igatahes Elisa kiiruseid alla päris paljudes kohtades.
Ja seda kõigile, nii suurtele kui väikestele kasutajatele... kannatavad kõik.

Ega asjatult Soome Elisa ei hakka piirama traffikutüüpe ja Eesti Elisa ütleb et P2P on keelatud. See viimane teebki põhimahu, selle
mittekasutajad
ilmselt ei kannata üheski võrgus ka 5GB piirangu puhul (kui see oleks).


See mahu piirangujutt ka siis kui ta oli, reaalselt puudutas ilmselt "mõnda %" kasutajates maailma reaalse statsi alusel.

Aga hirmutamiseks hea küll... Kannatavad üksikkasutaja vaates reaalselt vaid need, kelle moblaopekas
heameelege teisele operaatorile kingiks...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 04.08.2010 10:06:55 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... see pole kindlasti mitte alati nii olnud, see pole mu esimene kord paketti vahetada aga esimene kord küll, kui nõutakse eelmise paketi tasu kogu kuu eest icon_mad.gif faking röövkapitalism, teenitakse lepingu kõlvatute nõksudega, mitte teenuse osutamisega thumbs_down.gif


Welcome to banaania! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2010 10:12:27 vasta tsitaadiga

AKE kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
Nüüd küsiti veel eelmise paketi eest täis kuutasu, kuigi sai sellest loobutud kuu alguses thumbs_down.gif mis krdi kamm neil seal küll käib icon_evil.gif
see kamm on ammuilma teada, et kui lõpetad lepingu/paketi/teenuse kasvõi 1.kuupäeval, lajatatakse arve ikka täiskuu eest. Miinimumarve esitatakse täiskuu eest ka teiste operaatorite juures, see on tingimustes kohe kirjas ja sellega peab alati arvestama. Kui tahad oma numbriga ära liikuda, tuleks lõpetamisavalduse esitamine sättida nii 20. kuupäevale.


EMT infosse 123 helistades on infotelefoni neiud enamasti andnud soovituse lõpetada kuu lõpus, et kui niikuinii maksma peab siis vähemalt päris tühja ei maksa.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2010 15:19:01 vasta tsitaadiga

... ma ei tea, kas mul on siis siiamaani vedanud aga kogu selle eelneva 13 aasta jooksul, mil EMT klient olen olnud, pole nii palju negatiivseid emotsioone kogunenud, kui käesoleval aastal kokku. Praktiliselt üle kuu on arvel mingid read, mida sealt ei ootaks ja iga teine selline rida on olnud nende "näpukas" ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 04.08.2010 18:24:59 vasta tsitaadiga

Pikkkõrv kirjutas:
vana_urr, minu märkus käis antud konkreetse jutu kohta, mis sisuliselt iseendale vastu rääkis. Sinu toodud numbrid ja väited on aga juba hoopis teine tubakas, mis ka minu piipu alati on sobinud icon_smile.gif ! Ehk kui keegi hakkab juba midagi numbritega tõestama, siis ei tasuks neid ikka päris laest ka võtta, sest 1 ja 10% ei ole kohe mitte kuidagi päris üks ja see sama asi kui see jutt just mõne poliitiku suust ei tule!


Minu numbrid ei ole laest (kui sain su väitest õieti aru). Andmeid on natuke raske kätte saada üldiselt, aga neid tilgub.
ja 1 ja 10 olid eri kohtades teadlikult sees.

10% kohta leiad viiteid siit... http://www.tietokone.fi/uutiset/elisa_haluaa_tiedostonjakajat_kuriin_3g_verkossaan
See ka huvitav: http://www.rysavy.com/Articles/2010_02_Rysavy_Mobile_Broadband_Capacity_Constraints.pdf

Ja siin on 3% kasutajaid teevad 40% mahust info...
http://gigaom.com/2010/02/09/youtube-will-kill-flat-rate-mobile-broadband-pricing-forever/

Ilmselt sõltub riigist, aga et 1 % suurkasutajaid teeb 20% mahust ei oleks üldse imestamisväärt...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 04.08.2010 19:16:24 vasta tsitaadiga

vana_urr, olen sinuga antud küsimuses põhimõtteliselt alati ühel nõul olnud, et väike osa kasutajaid tekitab lõviosa liiklusest, kuid tegin lihtsalt märkuse jouluka suunal tema suvalise numbrikasutuse kohta, sest numbrid armastavad teatavasti täpsust, teine asi on niisama rääkida. Ilmselt said sa minust valesti aru, kuid loodan, et nüüd lõpuks mõistame teineteist ja võime selle küsimuse lõpetatuks lugeda icon_smile.gif !
Lisaks aga niipalju, kui juba jutuks tuli, et tegelikult valitseb analoogne olukord internetikasutuses kõigi teenusepakkujate puhul aga näiteks fiksvõrkudes pole see miskipärast kunagi probleemiks kujunenud, et väike osa kasutajaid piltlikult öeldes kõik investeeringud ära sööb, nii et päris must valge see asi siiski pole ja mõtlemisainet muidugi jagub. Samuti ollakse ka mobiilifirmades antud küsimuses erinevatel seisukohtadel, kuidas kogu küsimusse suhtuda. Isiklikult leian, et kasutus peaks olema kõikjal ja kõigile mahupõhine ehk maksad niipalju kui tarbid analoogselt elektrile, veele jne. ainult, et megabaidi hind peaks olema arvutatud nii, et normaalse kasutuse korral ei erineks makstav summa oluliselt praegustest kuutasudest. Siis kaoks antud probleem iseenesest, sest kes tahab rohkem ressurssi kasutada ka maksab rohkem või vastupidi ja kui liinid jäävad kitsaks siis järelikult toovad nad ka niipalju sisse et laiendamine end ära tasuks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 04.08.2010 19:24:33 vasta tsitaadiga

Pikkkõrv kirjutas:
vana_urr, olen sinuga antud küsimuses põhimõtteliselt alati ühel nõul olnud, et väike osa kasutajaid tekitab lõviosa liiklusest, kuid tegin lihtsalt märkuse jouluka suunal tema suvalise numbrikasutuse kohta, sest numbrid armastavad teatavasti täpsust, teine asi on niisama rääkida. Ilmselt said sa minust valesti aru, kuid loodan, et nüüd lõpuks mõistame teineteist ja võime selle küsimuse lõpetatuks lugeda icon_smile.gif !
Lisaks aga niipalju, kui juba jutuks tuli, et tegelikult valitseb analoogne olukord internetikasutuses kõigi teenusepakkujate puhul aga näiteks fiksvõrkudes pole see miskipärast kunagi probleemiks kujunenud, et väike osa kasutajaid piltlikult öeldes kõik investeeringud ära sööb, nii et päris must valge see asi siiski pole ja mõtlemisainet muidugi jagub. Samuti ollakse ka mobiilifirmades antud küsimuses erinevatel seisukohtadel, kuidas kogu küsimusse suhtuda. Isiklikult leian, et kasutus peaks olema kõikjal ja kõigile mahupõhine ehk maksad niipalju kui tarbid analoogselt elektrile, veele jne. ainult, et megabaidi hind peaks olema arvutatud nii, et normaalse kasutuse korral ei erineks makstav summa oluliselt praegustest kuutasudest. Siis kaoks antud probleem iseenesest, sest kes tahab rohkem ressurssi kasutada ka maksab rohkem või vastupidi ja kui liinid jäävad kitsaks siis järelikult toovad nad ka niipalju sisse et laiendamine end ära tasuks.


Mobiili puhul (laiemalt raadioühenduste puhul) on see et iga jumala kasutaja ei saa oma "loodusressurssi" (sagedust vms). Ja seda pole ka kuskilt juurde võtta (traati saab juurde kaevata)... Traadi puhul igal kasutajal oma ühendus. põhiprobleem on "õhus" ehk spektrumis, mitte keskseadmetes. See ka põhjus, miks Kõu on üsna hädas oma kitsa ribaga...
Muidugi ka traadi puhul on asi niikaua "odav ja olemas" kui kunagi kaevatud vask piisab. Aga kui vaja lisaks panna fiiber (kaevata) on ka traadifirmad "mõtlikumad"...

Kuigi jah, mõnes mõttes on piiramatu jah "vene aeg" kus igaüks jättis kraani tilkuma ja sinna see majandus kukkus icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 04.08.2010 19:46:40 vasta tsitaadiga

Eks muidugi see palju eraldatud sagedusribast läbi annab pumbata seab asjale omad füüsilised piirid, kuid praeguse piirangutega piiramatuse maksavad kinni just eelkõige need kes ise tegelikult ressurssi väga ei koormagi ja tänuks peavad veel piirangute all kannatama kui vahel tõesti midagi suuremat liigutada vaja oleks. Seega oleks siiski õigem kui piirangute asemel vähemalt osaliselt reaalselt tarbitud maht kuumakses kajastuks kõrvuti näiteks mingi võrguhoolduseks vajalike püsikuludega.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2010 08:36:42 vasta tsitaadiga

... väga hea artikkel ilmestamaks kohalike teenusepakkujate mentaliteeti:
http://www.e24.ee/?id=295921
... miks ma selle just EMT teemasse panin on just sellepärast, et siiamaani pole ma EMT puhul sellist trikitamist omal nahal tunda saanud, kuid nüüd ei ole asi enam küll üldse ilus thumbs_down.gif

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 05.08.2010 08:51:41 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... väga hea artikkel ilmestamaks kohalike teenusepakkujate mentaliteeti:
http://www.e24.ee/?id=295921
... miks ma selle just EMT teemasse panin on just sellepärast, et siiamaani pole ma EMT puhul sellist trikitamist omal nahal tunda saanud, kuid nüüd ei ole asi enam küll üldse ilus thumbs_down.gif


Ja teisalt: See iseloomustab ka seda (ilmselt küll mitte sinu puhul) kui vähe kliendid süvenevad sellesse, mida nad omal vabal
tahtel teevad...
See ei seondu vaid mobiilsidega ja ilmselt kedagi ei sunnita vägisi kuskile alla kirjutama, klient ise teeb.

Ehk asjal on kaks poolt alati, ei muud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 05.08.2010 11:17:27 vasta tsitaadiga

Kõige suuremad probleemid tekivad teeninduses ikka möödarääkimisega ning sellest, et inimesed erinevatest asjadest erinevalt aru saavad. Nii nagu ka DigiBeni puhul oli teenusel miinimumarve, millele tegelikult lepingule allakirjutades tähelepanu ei pöörata, ju vist, kuna see nii levinud maksutamise viis tänapäeval on. Samuti on suur probleem eeldamine, nagu öeldakse ka ingise keeles "Presuming is mother of all fuckups!" - ehk siis, eeldatakse teatud asjad olema nii, sest minule see sobib ja kui see on teistmoodi, siis on imestus suur - üleküsima aga ei hakka keegi, kuna äkki ei paista just kõige teravama pliiatsina.

Ära võta nüüd DigiBeni, et ma kuidagi sinu intelligentsust üritan maha teha ning sind lolluses süüdistada - lihtsalt väike tähelepanek omast kogemusest, millest seda tüüpi kommentarid ja kliendimured tekkinud on.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2010 11:42:11 vasta tsitaadiga

Emt-s muingi selline poliitika ,et natuke aega oled klient olnud, siis krutitakse kiirust maha võimis, igastahes kaks tuttavat juba kes ütlevad ,et viimasel ajal on nii uimane ,et isegi internetipanka ei jõua. On see suvest tingitud või EMT-st ei tea. Üks saast on igastahes 7km linnast ja neti.ee lehe saab 5 minutiga lahti. thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 10.08.2010 11:45:53 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Emt-s muingi selline poliitika ,et natuke aega oled klient olnud, siis krutitakse kiirust maha võimis, igastahes kaks tuttavat juba kes ütlevad ,et viimasel ajal on nii uimane ,et isegi internetipanka ei jõua. On see suvest tingitud või EMT-st ei tea. Üks saast on igastahes 7km linnast ja neti.ee lehe saab 5 minutiga lahti. thumbs_down.gif thumbs_down.gif


Oh ära aja jura... icon_smile.gif
Mis võrgus ta on, GSM või 3G ja mis seadmega?

neti.ee ei avane ühegi opekaga 5 minutit icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2010 12:28:09 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
K3ndu kirjutas:
Emt-s muingi selline poliitika ,et natuke aega oled klient olnud, siis krutitakse kiirust maha võimis, igastahes kaks tuttavat juba kes ütlevad ,et viimasel ajal on nii uimane ,et isegi internetipanka ei jõua. On see suvest tingitud või EMT-st ei tea. Üks saast on igastahes 7km linnast ja neti.ee lehe saab 5 minutiga lahti. thumbs_down.gif thumbs_down.gif


Oh ära aja jura... icon_smile.gif
Mis võrgus ta on, GSM või 3G ja mis seadmega?

neti.ee ei avane ühegi opekaga 5 minutit icon_smile.gif


Noo usu või ära usu ,aga avas 5 minutit seda, 2G levialas 256 kbit/s. thumbs_up.gif
Ma ei oska öelda mis pulk ,aga mingi jama pulk see ei tohiks olla kuna hiljuti ta liitus alles sellega. Üks nendest valgetest pulkadest on.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003




sõnum 10.08.2010 12:51:01 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Emt-s muingi selline poliitika ,et natuke aega oled klient olnud, siis krutitakse kiirust maha võimis, igastahes kaks tuttavat juba kes ütlevad ,et viimasel ajal on nii uimane ,et isegi internetipanka ei jõua. On see suvest tingitud või EMT-st ei tea. Üks saast on igastahes 7km linnast ja neti.ee lehe saab 5 minutiga lahti. thumbs_down.gif thumbs_down.gif


5 minutit on täiesti reaalne. Enesel ka mitmeid kordi sama seis olnud.
Paistab, et ilus suvi on erakordselt palju inimesi koos telefonidega linnast välja maale ajanud.
Ja EMT ei suuda neid enam ära teenindada. HSPA võrgus ei ole probleeme olnud, aga kui satud kohta kus on ainult edge, siis on läbi. Netti saad enam- vähem normaalselt kasutada öösel ja varahommikul.
Telefoniga helistades olen ma eelneva 10 aasta jooksul näinud võrgu ülekoormuse teksti vähem kordi, kui viimase paari kuuga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2010 13:36:43 vasta tsitaadiga

Normull, mul avanes isegi youtube Tele2 EDGE otsas kiiremini. Mis mingi 0.01 kbps allalaadimine et 5 min neti.ee?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003




sõnum 10.08.2010 21:35:55 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Normull, mul avanes isegi youtube Tele2 EDGE otsas kiiremini. Mis mingi 0.01 kbps allalaadimine et 5 min neti.ee?


Tele2 võrdlus on kohatu. Sellega proovitud ja asi veel hullem. See tähendab, et internet puudub peaaegu üldse ja kõned on üle 50% kõnepostis.

Tegelikult ei ole mõtet teisendada ühtlase kiiruse peale.
Pigem probleem selles, et kui kõik kõnekanalid hõivatud, siis andmed lihtsalt ei liigu.
Ja kui hakkavad prime time ajal liikuma, siis näeb pingi > 2000
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2010 21:37:34 vasta tsitaadiga

wiinanina kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Normull, mul avanes isegi youtube Tele2 EDGE otsas kiiremini. Mis mingi 0.01 kbps allalaadimine et 5 min neti.ee?


Tele2 võrdlus on kohatu. Sellega proovitud ja asi veel hullem. See tähendab, et internet puudub peaaegu üldse ja kõned on üle 50% kõnepostis.

Tegelikult ei ole mõtet teisendada ühtlase kiiruse peale.
Pigem probleem selles, et kui kõik kõnekanalid hõivatud, siis andmed lihtsalt ei liigu.
Ja kui hakkavad prime time ajal liikuma, siis näeb pingi > 2000
Eks see ole piirkonniti jah, ühel ei liigu ühes kohas midagi ja teisel teises kohas.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2010 05:24:01 vasta tsitaadiga

Varahommikune vastukaja kiirusprobleemidele:
Spoiler Spoiler Spoiler

GPRS'iga 20kB/s pole probleem, ei EMT ega Tele2 võrgus.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2010 17:44:34 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... väga hea artikkel ilmestamaks kohalike teenusepakkujate mentaliteeti:
http://www.e24.ee/?id=295921
... miks ma selle just EMT teemasse panin on just sellepärast, et siiamaani pole ma EMT puhul sellist trikitamist omal nahal tunda saanud, kuid nüüd ei ole asi enam küll üldse ilus thumbs_down.gif

Ja mul oleks küsimus: miks sa veel nende klient oled, kui nad sulle nii kenasti urruauku raiuvad? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2010 11:16:51 vasta tsitaadiga

Pornomax, sulle kah küsimus, milline kohalik operaator oleks siis parem ? Olgugi, et trikitavad, vähemalt on kõik need probleemid leidnud mõistliku aja jooksul adekvaatse vastuse/lahenduse olenemata, kas tulemus mulle isiklikult meeldib või mitte. Vähemalt pole pretensioonid kadunud kuhugi musta auku ja on näha, et kliendiga tegeletakse, ning oma süüd ka ilma puiklemiseta tunnistatakse. Eks olen siis edaspidi targem ja võtan teadmiseks, et EMT pole selles osas mingi erand ja lubab endale kah trikke, mis ei ole kliendi suhtes mitte alati just kõige õiglasemad ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2010 10:07:28 vasta tsitaadiga

Ega neil ühelgi suurt vahet pole. Mõne teise klienditeenindus ja lepingutingimused on samas kindlasti etemad kui EMT omad.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 209, 210, 211  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.