Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 210, 211, 212  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2015 07:31:33 vasta tsitaadiga

Saan sellest isegi aru, et viidi kokku. Kui arvutis ja tel. asi toimib siis ühes seadmes ikka ei toimi enam. Enam hiina kaamerad ei saa uue süsteemiga hakkama. Neid on ikka hulgi ja mitte ükski enam ei toimi. Muidu polekski midagi aga kahju, et otse NETI-Relayhost.estpak.ee peale pöörduda ei lase ligi. Ega kaks lahendust on. Kasutada vana antispam2.emt.ee edasi või saata hulgaliselt SIM kaarte metsa ja võtta elisa.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2015 08:06:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

grpsmail.emt.ee on nüüdsest mail.neti.ee serveriga ühine

aga üleeile oli probleeme ikkagi?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2015 10:06:08 vasta tsitaadiga

Huvitav millal elioni tehniline meilile vastab? Oota ja oota. Vanasti oli emt eraldi, vastati kiiresti aga nüüd peab ülimalt hea kuu seis olema, et keegi natukenegi viitsiks kaasa mõelda.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 09.10.2015 16:27:42 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

grpsmail.emt.ee on nüüdsest mail.neti.ee serveriga ühine

aga üleeile oli probleeme ikkagi?


Kui probleemiks saab nüüd nimetada kirjete muudatust. Hetkel on tulemüüris vajalikud suunamised tehtud EMT interneti kasutajatele ja kõik toimib.
Autentimata peaksid ligi saama kõik kasutajad, kui nad tulevad EMT internet apni kasutades , näiteks internet.emt.ee kaudu näiteks alamvahemikust : 217.71.44.0/22 ja ei ürita ise autoriseerida.

Globaalselt erandeid teha ei saa. Kui on täpsemalt uurida tarvis, siis vaja on IP aadressi, orienteeruvat saatmisaega ja saatja emaili. Pean silmas välist ip aadressi, mis sel hetkel seadmele jagatud, mitte sisemist natitud ip-d.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2015 19:16:54 vasta tsitaadiga

Tänaseks on selgunud, et üle eesti on jahimeestel kes kasutasin EMT sim kaarte lakanud töötamast Rajakaamerad. Kõik erinevad hiina/ameerika firmad. Et aitäh EMT, emailidele ei vastata. Oma tutvusringkonnas on sirka 15 kaamerat. Aga tuttavate tuttavatel veel rohkem. Olen palunud kõigil EMT helistada aga sealt peale soovituse "tee seadmele restart" teada ei saa. Praegu on väga aktiivne jahihooaeg ja võib öelda, et tegemist on tipp ajaga. Just praegu oleks kaameraid kõige rohkem vaja.
Kes siis veel ei tea siis kolmapäeva päeval muutis EMT SMTP serveris seadeid ja nüüd on probleemid gprsmail.emt.ee ühendamisega. Ma ei tea isegi kuhu ma peaksin pöörduma, et asi liikuma hakkaks või vähegi kaasa mõtleks. Homme on plaan kaks kaamerat elisasse üle viia.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 09.10.2015 19:58:49 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Tänaseks on selgunud, et üle eesti on jahimeestel kes kasutasin EMT sim kaarte lakanud töötamast Rajakaamerad. Kõik erinevad hiina/ameerika firmad. Et aitäh EMT, emailidele ei vastata. Oma tutvusringkonnas on sirka 15 kaamerat. Aga tuttavate tuttavatel veel rohkem. Olen palunud kõigil EMT helistada aga sealt peale soovituse "tee seadmele restart" teada ei saa. Praegu on väga aktiivne jahihooaeg ja võib öelda, et tegemist on tipp ajaga. Just praegu oleks kaameraid kõige rohkem vaja.
Kes siis veel ei tea siis kolmapäeva päeval muutis EMT SMTP serveris seadeid ja nüüd on probleemid gprsmail.emt.ee ühendamisega. Ma ei tea isegi kuhu ma peaksin pöörduma, et asi liikuma hakkaks või vähegi kaasa mõtleks. Homme on plaan kaks kaamerat elisasse üle viia.


Kaks hetke tagasi kirjutasin, mis informatsiooni tarvis!

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2015 21:12:49 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:

Kaks hetke tagasi kirjutasin, mis informatsiooni tarvis!

Ma ei saanud sellele pihta, tunni aja pärast jõuan koju ja siis kohe panen kaamera tööle!

EDIT: Ei tööta jah. IP on mul võimatu anda, sest rajakaamera töötab nii. Teeb pildi, lülitab GSM mooduli sisse (nagu lülitaks mobiili sisse) siis saadab pildi ära ja lülitab välja. Kuskilt IP küll vaadata ei saa. Email kust ja kuhu saadetakse on kaamera35@gmail.com ja hetkel kell 21:10 üritab järjepidevalt saata. Sees EMT super kõnekaart .
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 09.10.2015 21:21:37 vasta tsitaadiga

Enne kui kinuma hakkan, ütlen, et pole veel jõudnud sagedustega mängida aga täna sain jälle BF4'st kicki liiga kõrge pingi tõttu. kuigi testi järgi näitab niii 30 kanti pingi. Kirjutasin siis EMT chati oma mure ja tehnik helistas ja proovisime erinevaid variante. lõpuks tehti ühele saatjale vist ka resu. Ja siis olid tulemused sellised:

Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2015 21:41:14 vasta tsitaadiga

Kus see emt Chat asub? Kirjutaks ka sinna ja kurdaks SMTP muret.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 09.10.2015 21:42:39 vasta tsitaadiga

EMT lehel all paremas nurgas on see aknake. Ilmselt live chat on ainult tööpäeviti.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 10.10.2015 14:03:03 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Kus see emt Chat asub? Kirjutaks ka sinna ja kurdaks SMTP muret.


Autoriseerimine lülita välja, hetkel tuleb kaamera35@gmail.com smtp moodulist sellist läbu, mida ma võrgus näha ei soovi.

Alternatiiv on kaamerasse seadistada smtp.gmail.com https://support.google.com/a/answer/176600?hl=en

Leidsin isegi ühe näidispildi.


_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2015 14:16:06 vasta tsitaadiga

igatahes võin kinnitada, et outlook töötab normaalselt peale 1 päevast "pausi" emt otsas
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2015 14:27:04 vasta tsitaadiga

Ma täpselt ei saa aru mida sa läbuks pead aga tõsi, täna enne lõunat proovisin igasugu erinevaid SMTP aadresse ja mis iganes porte. Midagi ma pean ju tegema, et asjale pihta saada. Panin nüüd kaamera automaatselt iga 5min. tagant saatma ja õigete parameetritega. Kas nüüd ka tuleb läbu? APN on internet.emt.ee ja SMTP gprsmail.emt.ee. SMTP all on veel port 25 valitud. Kasutaja nimi (sisestasin emaili ja parooliks emaili parool) Kui jätan kasutajanime ja parooli panemata siis kaamera annab errori ja käsib need lahtrid ära täita. Antud kaameral puudub SSL võimalus.
Kaameraks on: http://www.acorncamera.com/acorn-guard/ag-680-series/AG-680M-HD-MMS-GRPS.html Neid istub sirka 15tk puuküljes üle eesti.

Mõnel jahimehel on kasutuses ka sinu poolt toodud foto, kaameraks HC300M/HC350M. Hetkel ka need istuvad metsas puu küljes ja ei tee midagi.
On veel mõned Ameerika kaamerad mis ka ei tööta.

Fakt on see, et sellist jama pole enne olnud, kõik töötas ja nüüd ei tööta päevapealt mitte midagi.

Hommikul helistati EMT`st ka ja uuriti. Öeldi, et esmaspäev tegelevad sellega edasi. Eks siis näeb, hirm on küll peal, et jääbki katki see lugu.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 10.10.2015 14:33:33 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Ma täpselt ei saa aru mida sa läbuks pead aga tõsi, täna enne lõunat proovisin igasugu erinevaid SMTP aadresse ja mis iganes porte. Midagi ma pean ju tegema, et asjale pihta saada. Panin nüüd kaamera automaatselt iga 5min. tagant saatma ja õigete parameetritega. Kas nüüd ka tuleb läbu? APN on internet.emt.ee ja SMTP gprsmail.emt.ee. SMTP all on veel port 25 valitud. Kasutaja nimi (sisestasin emaili ja parooliks emaili parool) Kui jätan kasutajanime ja parooli panemata siis kaamera annab errori ja käsib need lahtrid ära täita. Antud kaameral puudub SSL võimalus.
Kaameraks on: http://www.acorncamera.com/acorn-guard/ag-680-series/AG-680M-HD-MMS-GRPS.html Neid istub sirka 15tk puuküljes üle eesti.

Mõnel jahimehel on kasutuses ka sinu poolt toodud foto, kaameraks HC300M/HC350M. Hetkel ka need istuvad metsas puu küljes ja ei tee midagi.
On veel mõned Ameerika kaamerad mis ka ei tööta.

Fakt on see, et sellist jama pole enne olnud, kõik töötas ja nüüd ei tööta päevapealt mitte midagi.

Hommikul helistati EMT`st ka ja uuriti. Öeldi, et esmaspäev tegelevad sellega edasi. Eks siis näeb, hirm on küll peal, et jääbki katki see lugu.


Siin see iva peitubki.

APN internet.emt.ee on õige ja gprsmail.emt.ee port 25 . Kasutajanime ja parooli ei ole vaja! Sellepärast saadaksegi veateade gprsmail.emt.ee poolt ja asi ei tööta.

Pead oma kaamera sundima kasutama ilma kasutajanime/paroolita või võtad alternatiivse smtp.

EMT meiliserver lubas igatepidi kasutada, sealhulgas saatis kohutaval kombel spämmi edasi.

Siin ei ole esmaspäeval midagi uurida.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2015 14:46:07 vasta tsitaadiga

Mis see alternatiivne smtp on? Kas siis ei saa seda veateadet eirata EMT poolt? Võiks ju olla kasvõi mingi guest guest variant kasutada.

Praegu on siis küll lugu üsna nutune. Sai kõigile kiidetud, et EMT internet on kõige parem selleks kaamera asjaks. Nüüd pole nendega midagi teha, vähemalt antud kaamera puhul.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 10.10.2015 14:49:41 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Mis see alternatiivne smtp on? Kas siis ei saa seda veateadet eirata EMT poolt? Võiks ju olla kasvõi mingi guest guest variant kasutada.

Praegu on siis küll lugu üsna nutune. Sai kõigile kiidetud, et EMT internet on kõige parem selleks kaamera asjaks. Nüüd pole nendega midagi teha, vähemalt antud kaamera puhul.


Ei saa veateadet eirata , kuna puudub võimalus eristada legaalselt autentida üritavat meiliklienti ja kaamerat võrgus. Seega ei saa globaalset erandit teha.


https://www.digitalocean.com/community/tutorials/how-to-install-and-configure-postfix-as-a-send-only-smtp-server-on-ubuntu-14-04

Kui ise ei oska, siis võin kuskil käima lasta. Teenuse toimivust garanteerida ei saa.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.


viimati muutis Pailaps 10.10.2015 14:57:56, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2015 14:50:32 vasta tsitaadiga

Pois11, äkki keegi targem peaks pilgu neile peale viskama.......mitte et sa lammas oleks icon_smile.gif (mina arvatavasti olen) icon_lol.gif
Kuidagi ikka need tööle saab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2015 14:58:37 vasta tsitaadiga

Üks lahendus on kasutada antispam2.emt.ee, kauaks selline asi tööle jääb?
Teine lahendus on minna elisasse või tele2 üle. Tele2 pole katsetanud aga elisa praegu töötab. Praegu ongi loll olukord, et ma esindan suurt hulka inimesi ja nad ootavad mis edasi teha. Kas oodata EMT poolt tulevat lahendust või võtta Elisa.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2015 15:03:19 vasta tsitaadiga

pqne siis antispam2.emt.ee, töötab kaua töötab. Kui enam ei tööta, siis ehk hakkas(b) vana lahendus tööle icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2015 15:07:12 vasta tsitaadiga

Ei ma selle peale minna ei saa.. siis poole aasta pärast muutub jälle tel. punaseks. Ennem hakkan vaikselt elisasse minema.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 10.10.2015 15:16:16 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Ei ma selle peale minna ei saa.. siis poole aasta pärast muutub jälle tel. punaseks. Ennem hakkan vaikselt elisasse minema.


Võta Elisa. Antispam2.emt.ee läheb mingil hetkel kinni.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2015 15:28:23 vasta tsitaadiga

Pailaps, ehk viitsid seletada, kuidas see nüüd spämmi vastu aitab, et suvalist kasutajat/parooli ei aktsepteeri, aga tühja kasutaja ja parooliga laseb läbi?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 10.10.2015 15:37:19 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
... Sai kõigile kiidetud, et EMT internet on kõige parem selleks kaamera asjaks. ...
mille järgi valitud?
mis pakett?
palju kulud jahimeestel?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2015 15:43:05 vasta tsitaadiga

kfl, 10 sim kaardiga on sul vist kõige mõistlikum võtta mobiilse elu pakett. Neti jaoks saad sellele nii palju sim kaarte kui tahad ja paketi kuutasu sellest ei muutu
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 10.10.2015 15:50:07 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Pailaps, ehk viitsid seletada, kuidas see nüüd spämmi vastu aitab, et suvalist kasutajat/parooli ei aktsepteeri, aga tühja kasutaja ja parooliga laseb läbi?


Suvaline meiliklient ei tekita niivõrd palju ühendusi, kui mingi valve/jahikaamera põllu peal. Pane paar tuhat sellist ja saad ddos rünnaku kokku.

Vaatame, kas esmaspäeval suudab keegi veenda, et antud tegevus on kuidagi majanduslikult kasulik.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 210, 211, 212  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.