Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Sülearvuti aku õige kasutamine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.05.2015 10:58:51 vasta tsitaadiga

Mõistlik on kasutada arvutit ja unustada igasugused "õiged" protsendid millest netitargad räägivad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005




sõnum 15.02.2020 00:35:12 vasta tsitaadiga

Kasutan niikuinii, kuid kui on hästi põhjendatud soovitusi antud näite kohta laetuse protsentide jms teemal, siis meeleldi kuulaks. icon_wink.gif
Olen arvutit kasutanud alles mõned päevad, tundub et peale seda kui valisin "Primarily AC use", on hakanud midagi vaikselt ise toimetama. Algul oli koguaeg 100% peal, siis ükspäeva vaatasin, et hoidis 98%, eile 94%, täna 91%. Tundub, et alandab laetust mingi piirini, aga ei tea kas siis hakkab tõstma uuesti kuni 100-ni või jääbki madalamat hoidma, eks näeb. icon_smile.gif

Lisa: nüüd on arvuti varsti saamas (ja seega ka aku) 5 aastat vanaks, kasutan igapäevaselt (ikka mitmed tunnid päevas, arvutil töötunde võib olla 10 000 kandis), laadija on 99% kasutamise ajast küljes ja laadimine on seatud niimoodi, et laeb ainult vahemikus 50-60% ehk siis hoiab akut koguaeg u. pooltäis. Aku on "6-cell". Ostes oli võimalik valida ka suuremat, aga ei pidanud vajalikuks. Praegu kui 60% pealt laadija küljest ära võtsin, näitas aku vastupidavuseks 3 h 30 min ja see tundub realistlik olema, sest 100% täis akuga olen reaalselt 5 tundi kindlasti läbi saanud (vahel harva kui on olnud vaja maksimaalset kasutusaega aku pealt, siis olen laadinud 100%-ni). Ise olen rahul. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Sülearvuti aku õige kasutamine mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.