Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Sampo teeb lõpu paroolikaartidele, Swed ja SEB kaasa ei lähe märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kasutad veel panga korduvkasutusega koodikaarti?
Jah
53%
 53%  [ 118 ]
Ei
46%
 46%  [ 102 ]
hääli kokku : 220

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 18.06.2010 00:14:54 vasta tsitaadiga

ca 4 a tagasi läks naabritel 10k kontolt, kasutati tankisti. Kas probleemile lahenduse said - ei tea. Aasta hiljem läks tuttavatel miski 15k, rohkem detaile ei tea.
Muidugi arvestades, et aeg on edasi liikunud, inimesed arvuti koha pealt targemaks saanud - võiks ju eeldada, et see on mineviku muusika.
Kuid hetkeline "muutus" ei maksa lõppkasutajale Mitte Kui Midagi ning teeb kogu kupatust omajagu turvalisemaks. Hetkel parajalt aktuaalne, kuna kui ma nüüd ei eksi, siis interneti kuritegevus/kelmus on selle "masu" käigus tõusnud.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2010 00:45:02 vasta tsitaadiga

Kui raha kantakse kuhugi välismaa kontole, ei saa küllaminemisest nagu rääkida icon_rolleyes.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 18.06.2010 10:55:58 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
keylogger võtmesõnaks.
Ma ei näe üldse põhjust miks MITTE vahetada korduvkasutavaid koode ühekordsete vastu...


miks peavad selle arvelt KÕIK kannatama, kui 1 000 000 inimesest paar tk on keyloggeri ohvrid. OK pangu siis nii, et 3k on kõigile limiit, aga inimestel oleks võimalus seda ka tõsta OMAL VASTUTUSEL. Praegu pole võimalus midagi tõsta, vaid hoopis kaotatakse ära. Mina oma masinasse keyloggereid ligi ei lase, seega ma ei näe ka põhjust miks peaks ligi miljon kaaskannatajat mul seeõttu olema, et paar tk on keyloggeri abiga lasknud endal kontod tühjendada? See turvalisuse jutt on häma icon_exclaim.gif Analoog ka pangakaartidega, et peab olema kiibiga. Siin juba suuremad häkkerid mujal maailmas on demonstreerinud kuidas saab vale pinni (suvalist pinni) sisestades pangakaarti ikkagi kasutada. Tol hetkel pidid seal küll pisikesed juhtmed küljes olema (mis võivad kaardimakset tehes ju kuskil varrukast minna). Pole kaugel aeg kui ka see tehakse wirelessiks. Süüdi aga jääb muidugi klient, kuna sisestati ju PIN, seega pank ei vastuta millegi eest ja kogu asi on "üliturvaline." Mul võiks ikkagi olla mu omal vastutusel vähem "turvalisust" ja rohkem vabadust.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2010 10:57:10 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
Mul võiks ikkagi olla mu omal vastutusel vähem "turvalisust" ja rohkem vabadust.

Kehtib ka paljude teiste arvuti asjadega k.a tarkvara jms.Lihtsalt pannakse trellid ette ja arendaja ütleb, et tema teab paremini icon_neutral.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Sampo teeb lõpu paroolikaartidele, Swed ja SEB kaasa ei lähe mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.