Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) »  Saksamaa teeb trahvi vaba WiFi leviala eest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2010 23:16:26 Saksamaa teeb trahvi vaba WiFi leviala eest vasta tsitaadiga

link :: minut.ee


Peaaegu inimõiguseks loetud tasuta traadita interneti levialad on muutunud üle Euroopa poliitikute rünnakuobjektideks. Saksamaa võtab vastu seaduse, milles ilma piiranguteta WiFi leviala omanikku hakatakse trahvima. Sada eurot on sakslaste arvates piisavalt suur summa, et entusiaste või lihtsalt laisku tagajärgedest mõtlema panna.

Taoline otsus tuleb mõningase üllatusena, samas sarnaseid plaane on haudunud ka näiteks Inglismaa. Jääb vaid oodata, millal eurodirektiividele viidates siinsed levialad parooli alla peidetakse ja kohvikupidajad hirmunult sõõrikuid ostma tulnud sinikuubesid vaatama hakkavad.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 00:03:49 vasta tsitaadiga

No niukest lollust ikka annab välja mõelda . kui inimene tahab jagada Wi-Fi-t siis las ta ka seda teeb!
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 00:05:01 vasta tsitaadiga

Ok, mida kuradit?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
porsas
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004




sõnum 14.05.2010 00:05:58 vasta tsitaadiga

pigem asi selles, et raske on suurel vennal silm peal hoida kes parasjagu netti kasutab kui wifi igalpool kaitsmata on.
pmst rahvale kasulik seadus see küll pole.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 00:36:49 vasta tsitaadiga

POle midagi imestada, prantsusmaal on juba ajast algusest väli tingimustes wifitamine keelatud thumbs_up.gif
Rohkem mobiilset netti ja ei pea oma pead hotspotide otsimisega vaevama icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 01:29:33 vasta tsitaadiga

Suhteliselt totter ,aga eks siis vajalik. Loodan ,et see meie piirile niipea ei jõua. Tallinna kesklinnas pmts ükskõik kus läppar lahti lüüa on tasuta wifi olemas.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 01:39:10 vasta tsitaadiga

nonsense
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 02:31:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Rohkem mobiilset netti ja ei pea oma pead hotspotide otsimisega vaevama

äkki ongi mobiilioperaatorite lobitöö? icon_cool.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 02:50:13 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Suhteliselt totter ,aga eks siis vajalik. Loodan ,et see meie piirile niipea ei jõua. Tallinna kesklinnas pmts ükskõik kus läppar lahti lüüa on tasuta wifi olemas.


kui võetakse vastu seadus et tänasest päevast peale situme pea peal seistes kas siis ütleme kah et "totter aga küllap siis vajalik". Nii tottu ja loll ei tasu olla. Igal perversusel on ka omad piirid... tea millal habeme maks tagasi tuleb... oleks juba aeg kui viimase aja totrusi lugeda.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.05.2010 08:15:59 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
POle midagi imestada, prantsusmaal on juba ajast algusest väli tingimustes wifitamine keelatud thumbs_up.gif
Rohkem mobiilset netti ja ei pea oma pead hotspotide otsimisega vaevama icon_idea.gif
Aga millal see mobiilne net tõeliselt kättesaadavaks tehakse icon_question.gif Praegu oma maa piires võid ju veel kasutada aga välislevis pole vähimatki isu seda teha tänu mobiilifirmade röögatule ahnusele icon_exclaim.gif Su leivaisa vodafone on üleeuroopaline firma ja võiks vabalt kõikvõimalikud roamingud vähemalt EU piires lihtsalt ära kaotada --- aga kus sellega.............
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smartuser
HV vaatleja
smartuser

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 08:35:28 vasta tsitaadiga

jälle üks nõme seadus.... varsti hakkab meenutama nõukaaega... ei tohi peeretadagi ilma kirjaliku loata...
_________________
...et sa näeksid, et ma siin olin...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jan
HV kasutaja
jan

liitunud: 26.12.2003




sõnum 14.05.2010 09:30:45 vasta tsitaadiga

krdi jama jah niigi otsi saksas lahtist wifit tiku tulega taga ja kui nüüd need viimasedki kinni pannakse on ikka puhta lollus, et inimesed kasutaksid t-mobile hotspote 8euri tunnis icon_evil.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anton
HV veteran


liitunud: 18.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 09:30:53 vasta tsitaadiga

Ja kus siis meie entusiastid/ametnikud on? Peame ju olema Eurolüüdis kõigis ees. On aeg hakata jälle koopiamasinaid ja fax-se KAPO-s registreerima. Muidu tuleb Binladen!=500€ Kurat iga hommik ärka kukalt sügades, et mis täna on jälle ära keelatud või muidu pees. kas on pederastidele õigust juurde antud või WiFi keelatud või veel midagi samatarka.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 09:47:50 vasta tsitaadiga

Anton kirjutas:
Ja kus siis meie entusiastid/ametnikud on? Peame ju olema Eurolüüdis kõigis ees. On aeg hakata jälle koopiamasinaid ja fax-se KAPO-s registreerima. Muidu tuleb Binladen!=500€ Kurat iga hommik ärka kukalt sügades, et mis täna on jälle ära keelatud või muidu pees. kas on pederastidele õigust juurde antud või WiFi keelatud või veel midagi samatarka.


mis teema nende Faxide ja Koopiamasinatega oli?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.05.2010 10:17:54 vasta tsitaadiga

Lindremant: Fakside ja koopiamasinatega, veel varem ka kirjutusmasinatega, oli lihtsalt nii, et ostes:
1. Registreeriti, et kes ja kus, mis aadressil selle ostab.
2. Tehti n-ö "proovitrükis" ja see siis talletati.

Seda selleks, et kui "keelatud kirjandust" paljundad, siis saab üles otsida, et millise masinaga see tehti, muud ei midagi.
Selgitus: neil seadmetel on olemas n-ö "peidetud jälg", ehk siis mingi kindel spetsiifiline tunnus, mille järgi saab kasutatud seadme tuvastada.
Trükimasinal siis näitena kas erinev tähekaugus või mingi nurga all kaldes olev tähemärk vms.


viimati muutis tahanteada 14.05.2010 10:18:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anton
HV veteran


liitunud: 18.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 10:18:04 vasta tsitaadiga

No vanasti olid ka koopiamasinad ja fax-id riigi julgeolekule ohtlikud nagu täna tundub WiFi olevat. nad olid miilitsas ja sealt kaudu KGB-s arvel. Miks mitte ka Eurolüüdis sama korrata. Näe Wifi kallale on nad juab oma räpasid käsi ajamas.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.05.2010 10:29:58 vasta tsitaadiga

porsas kirjutas:
pigem asi selles, et raske on suurel vennal silm peal hoida kes parasjagu netti kasutab kui wifi igalpool kaitsmata on.
pmst rahvale kasulik seadus see küll pole.


Suurel vennal on ka raske olukorras, kus kasutatakse lepinguta (smart vms) mobiilinternetti käest kätte müüdud moblaga. boss.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 14.05.2010 10:43:32 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
tsitaat:

Rohkem mobiilset netti ja ei pea oma pead hotspotide otsimisega vaevama

äkki ongi mobiilioperaatorite lobitöö? icon_cool.gif

Ei imestaks üldse kui tuleks välja, et selle asja taga on mobiilioperaatorite lobi.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anton
HV veteran


liitunud: 18.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 10:52:48 vasta tsitaadiga

Kas mitte just saksamaal ei teinud mobiilioperaatorid ja ka telecom kokku suuri takistusi Skype levikule?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Darth-Maul
HV kasutaja
Darth-Maul

liitunud: 24.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 10:56:16 vasta tsitaadiga

SSID "Password 12345678"
WPA key "12345678"

Ei tea kas sellise lahendusega oled ka kriminaal?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 11:01:28 vasta tsitaadiga

või kui wifi on küll lukus, aga key on näiteks suurelt ja nähtavalt seinal icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 11:10:24 vasta tsitaadiga

Darth-Maul kirjutas:
SSID "Password 12345678"
WPA key "12345678"

"probleem" lahendatud icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ridariass
HV veteran
ridariass

liitunud: 16.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 11:10:51 vasta tsitaadiga

Kujutan juba ette, kuidas MuPo sõdalased lisaks odeka joomisele ja koerasita vahistamisele hakkavad paneelmajade vahel wardrivingut tegema. Ja Edgari kassa järjest täitub thumbs_up.gif
_________________
There is no patch for human stupidity...
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 11:18:44 vasta tsitaadiga

... ilmne näide lobitöö ja asjatundmatuse ära kasutamise kooslusest doh.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.05.2010 12:22:28 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Darth-Maul kirjutas:
SSID "Password 12345678"
WPA key "12345678"

"probleem" lahendatud icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Selge, kokku lepitud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccayser
Kreisi kasutaja
ccayser

liitunud: 27.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 12:23:05 vasta tsitaadiga

Njaa, aga mis siis saab, kui ma endale wifi purgi üles ajan ja seda konfima hakkan. Mingi hetke on wifi ju paroolita ja siis võiks juba ju trahvi teha. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.05.2010 12:30:41 vasta tsitaadiga

Seadust täiendatakse: WIFI purk tuleb confida spetsiaalses (MUPO sertifitseeritud) fooliumiga kaetud majas ja kokkulepitud paroolid on keelatud icon_lol.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sagem
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2009




sõnum 14.05.2010 12:38:18 vasta tsitaadiga

Kas keegi kardab, et häkkerid sooritavad vabas WIFI levialas palju kuritegusid nt. pangakontode tühjendamine ja teda kätte ei saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 14.05.2010 12:38:43 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Seadust täiendatakse: WIFI purk tuleb confida spetsiaalses (MUPO sertifitseeritud) fooliumiga kaetud majas ja kokkulepitud paroolid on keelatud icon_lol.gif

Ja veel - konfimine maksab samapalju kui näiteks digimärk, ja seda per antenn = mida rohkem on wifipurgil antenne seda kõrgem konfimise maks, näiteks KÕU sarvik 4 antenni= 40k. Pole paha mis? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 14:39:36 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
wanawoll kirjutas:
POle midagi imestada, prantsusmaal on juba ajast algusest väli tingimustes wifitamine keelatud thumbs_up.gif
Rohkem mobiilset netti ja ei pea oma pead hotspotide otsimisega vaevama icon_idea.gif
Aga millal see mobiilne net tõeliselt kättesaadavaks tehakse icon_question.gif Praegu oma maa piires võid ju veel kasutada aga välislevis pole vähimatki isu seda teha tänu mobiilifirmade röögatule ahnusele icon_exclaim.gif Su leivaisa vodafone on üleeuroopaline firma ja võiks vabalt kõikvõimalikud roamingud vähemalt EU piires lihtsalt ära kaotada --- aga kus sellega.............

Küll see aeg kah tuleb,mingi tädi Sabine vms. tegelb sellega hoogsalt et "rikaste" operaatorite pööraseid tasusid ohjata.
Seda siis EU alas.
Kindlasti aitab kaasa ka ühtne Raha EU-s sellele kaasa.
Aga kuna osad on kõvasti vastu oirole siis pole nagu kisada midagi.
Poel Eu-s ühtsust pole ka vaja igasugu ühtseid hindu EU-s.
Need kes on euro nö. pooldajad kannatavad ringiga selle jama all icon_neutral.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.05.2010 14:47:49 vasta tsitaadiga

sagem: pigem kardetakse seda, et WiFi-võrkude kaudu pannakse pommid lõhkema ja siis pole võimalik tuvastada, millise WiFi-kaudu ja kes seda tegi.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.05.2010 14:54:05 vasta tsitaadiga

Darth-Maul kirjutas:
SSID "Password 12345678"
WPA key "12345678"

Ei tea kas sellise lahendusega oled ka kriminaal?
HV möllul sai selles stiilis Wifi leviala tekitatud mobiilsest netist.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.05.2010 16:50:09 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
XYZ kirjutas:
wanawoll kirjutas:
POle midagi imestada, prantsusmaal on juba ajast algusest väli tingimustes wifitamine keelatud thumbs_up.gif
Rohkem mobiilset netti ja ei pea oma pead hotspotide otsimisega vaevama icon_idea.gif
Aga millal see mobiilne net tõeliselt kättesaadavaks tehakse icon_question.gif Praegu oma maa piires võid ju veel kasutada aga välislevis pole vähimatki isu seda teha tänu mobiilifirmade röögatule ahnusele icon_exclaim.gif Su leivaisa vodafone on üleeuroopaline firma ja võiks vabalt kõikvõimalikud roamingud vähemalt EU piires lihtsalt ära kaotada --- aga kus sellega.............

Küll see aeg kah tuleb,mingi tädi Sabine vms. tegelb sellega hoogsalt et "rikaste" operaatorite pööraseid tasusid ohjata.
Seda siis EU alas.
Kindlasti aitab kaasa ka ühtne Raha EU-s sellele kaasa.
Aga kuna osad on kõvasti vastu oirole siis pole nagu kisada midagi.
Poel Eu-s ühtsust pole ka vaja igasugu ühtseid hindu EU-s.
Need kes on euro nö. pooldajad kannatavad ringiga selle jama all icon_neutral.gif
Ma kardan, et see "armas tädike" jõuab enne ära surra kui ta missioon märkimisväärset tulemust hakkab andma.
Seni on rohkem asi piirdunud ilusate sõnadega.
OK, veidi on ühlustatud hindu aga see on kaugel sellest mida aeg nõuab.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 14.05.2010 17:07:54 vasta tsitaadiga

eks nad peavad kiiremini hakkama igal pool liigutama, kuna muidu võib liiga palju inimesi targaks saada ja ise teada mis on parem

Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.05.2010 17:26:06 vasta tsitaadiga

Et Saksamaa ja teised analoogseid plaane hauvad riigid voolavad Aafrikasse tühjaks? ( taas Aafrika tasuta-internetiseerimisplaanid ) icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 14.05.2010 19:53:11 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Et Saksamaa ja teised analoogseid plaane hauvad riigid voolavad Aafrikasse tühjaks? ( taas Aafrika tasuta-internetiseerimisplaanid ) icon_lol.gif


Spämm on neegrite üks peamisi sissetulekuid, seda ei tohi ju takistada.

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fatal1ty
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2006




sõnum 15.05.2010 10:31:01 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
SKG kirjutas:
Darth-Maul kirjutas:
SSID "Password 12345678"
WPA key "12345678"

"probleem" lahendatud icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Selge, kokku lepitud icon_biggrin.gif


jep probleem lahendatud icon_biggrin.gif, aga jah samas ega sa ei taha, et ma tulen kasutan sinu wifit, ja n4iteks saadan midagi kurja korda. aga samas jube palju on lollakaid inimesi, kes ei jaga matsu v4lja n4iteks kuidas pw alla panna oma wifit, ostavad n4iteks ruuteri, v6i on keegi juba paigaldanud ruuteri ennem, ja nüüd n6utakse trahv sisse et jagab wifit. aga kes tahab ikka midagi kurja korda saaTa seda ei takista MISKI seda pw'd kah murdmast, nii et tegelt p6him6tteliselt on viis kuidas lihtsalt inimeselt veel rohkem raha katte saada, inimes kes maksab ilget hinda oma sitase neti eest, n4iteks 20mb asemel saab 5mb ainult icon_biggrin.gif

_________________
jou mis värk on
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2010 15:12:25 vasta tsitaadiga

paned wifi koodi alla ja koodi kleebid suurelt ukse peale icon_lol.gif
Tea kuda sellise lahenduse peale vaadataks...

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-TaNeL-
HV kasutaja
-TaNeL-

liitunud: 23.04.2004




sõnum 16.05.2010 14:14:03 vasta tsitaadiga

Elagu Euroopa Ühendriikide Suur Vend!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2010 15:28:40 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Totu user kirjutas:
Suhteliselt totter ,aga eks siis vajalik. Loodan ,et see meie piirile niipea ei jõua. Tallinna kesklinnas pmts ükskõik kus läppar lahti lüüa on tasuta wifi olemas.


kui võetakse vastu seadus et tänasest päevast peale situme pea peal seistes kas siis ütleme kah et "totter aga küllap siis vajalik". Nii tottu ja loll ei tasu olla. Igal perversusel on ka omad piirid... tea millal habeme maks tagasi tuleb... oleks juba aeg kui viimase aja totrusi lugeda.


Ma sügavalt kahten ,et nad selle seaduse ainult selle jaoks tegid ,et inimestega munnida. Saksamaal on ammu juba suht ranged reeglid arvutite teemal. Vere asemel mängudes lendab pikemat aega juba mingi roheline plöga.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mangroove
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2005




sõnum 17.05.2010 21:06:37 vasta tsitaadiga

Sakslased ikkagi, veres selline värk neil.

Oeh, oeh
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 23.05.2010 20:06:21 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
arm2004 kirjutas:
tsitaat:

Rohkem mobiilset netti ja ei pea oma pead hotspotide otsimisega vaevama

äkki ongi mobiilioperaatorite lobitöö? icon_cool.gif

Ei imestaks üldse kui tuleks välja, et selle asja taga on mobiilioperaatorite lobi.
Omalt poolt pakuks pigem meediatööstureid. Neile on WiFi pinnuks silmas kuna seda mitte ainult ei tarbita aktiivselt piraatluseks vaid stabiilselt ka kaitseks piraatlusesüüdistuste vastu ("pole ma midagi tirinud, vist on keegi mu traadita võrku kuritarvitanud").

Omalt poolt ootan kuni too X ISPi (ei leia hetkel nime ega riiki üles, aga vist oli mingi brittide jooksutatav pisi-ISP) algatus rohkem kõlapinda leiaks - et kliendid saavad end paari klikiga teenusepakkujaks registreerida ja saavad nii endale sellesama kaitse mis "päris" ISPegi kaitseb (kokkuvõtlikult: senikaua kuni nad seaduserikkumisest ei tea, ning sellega koheselt tegelevad kui nende tähelepanu rikkumisele juhitakse, pole nad rikkumise eest vastutavad).

_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) »  Saksamaa teeb trahvi vaba WiFi leviala eest
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.