Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Naviseadmed nullivad kiirusekaamerate kasuteguri märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2010 12:20:01 vasta tsitaadiga

Jajah, ja siis tuled parastama ka veel et näe krdi tropp, sai mis tahtis. Põhjus pole oluline, sel sõidul lihtsalt poleks olnud kiirem kulgemine autole tervislik (ärge sõitke mingite rontidega jutu võite omale jätta)
Ja rekkad ja muud loomad saavad must kenasti mööda, ma võin kõigi 4 rattaga tee kõrval ka sõita.
Aga see asi sulle vist enne kohale ei jõua kui oled ise sunnitud aeglasemalt sõitma.

Ise usun et enamus ei pane omale pidevat kaamera karjumist kuigi võimalus oleks.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 15.06.2010 12:26:13 vasta tsitaadiga

no mis saladust sa siis sellest teed....või tahad öelda, et auto oli korrast ära ja sellega polnud lihtsalt võimalik kiiremini sõita, ehk siis sõitsid ringi, kui potentsiaalne mõrvar?
Ma olen küll ja küll sõitnud lubatust aeglasemalt, hiljuti tegin rapla otsa cayenniga, millel estfield oli jäiga haagisega järgi, siis oli max kiirus 50km/h....aga oh üllatust, erinevalt sinust elukaz ei tekkinud minul mingit saba järgi ja keegi 140ga ka mööda ei sõitnud, sest ma sõitsin vajadusel mööda tee perve või võtsin hoo veelgi maha, kui keegi mööda sõitis, et ei tekiks ohtliku olukorda...

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2010 12:49:11 vasta tsitaadiga

Ei see ei ole saladus, tonn koormat, kandiline auto, tugev vastutuul, 40kW ja nuditud turbo mis ilmselt lihtsalt laiali lendaks kui pidevalt 1,5 atise rõhuga sõita. Aga põhjus pole oluline sest aeglasemad autod on ja jäävad ja nendega tuleb teed jagada.
Kui neile sitta keerad ei kao nad selle pärast ära ju.
tsitaat:
max kiirus 50km/h....aga oh üllatust, erinevalt sinust elukaz ei tekkinud minul mingit saba järgi

Aga oh üllatust, 50-ga sõitvale ei tekigi saba taha sest möödasõiduks vajalik maa on olematu. Või kui sina sõidad tlna maanteel 85-ga siis sinu taha saba ei teki ja minu taha tekib?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 15.06.2010 13:45:14 vasta tsitaadiga

Minu taha ei teki ka 85ga sõites, sest erinevalt sinust lasen ma kiiremad ilma ühegi probleemita oma kompleksides mööda ja kui tõesti ei suuda tagumised mööda sõita võtan vajadusel ka korraks tee äärde
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 15.06.2010 14:43:19 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
.. kui tõesti ei suuda tagumised mööda sõita võtan vajadusel ka korraks tee äärde

see on tõesti parem variant, kuid üleeile oli situatsioon, kus kiirelt tagumikku vajunud käru ei plaaninud mitme kilomeetri järgsel suunatulega märguandmise ning kraavipiiril sõitmise järel ikkagi mööda sõita ning lollaka olukorra ärahoidmiseks (sõitsin mingi 70-80-ga ning järelsõitja taha tekkis juba paar autot) otsustasin kraavipervel peatudes rongi möödumise ära oodata. Siinjuures ei kavatse aeglaselt sõidu vajadust põhjendada icon_cool.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2010 15:02:38 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
erinevalt sinust
Tead rääkida?
tsitaat:
probleemita oma kompleksides
Tahaks ka teada mis kompleksid mul on?

kännuämmelg, mõned sõidavadki nii, ei plaanigi mööda minna, aga pikivahe hoidmine on võõras. Olen sellistel kõrval istunud ja peetakse väga normaalseks seda. Isegi bussijuhid icon_confused.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 15.06.2010 15:21:54 vasta tsitaadiga

Aga palun
elukaz kirjutas:
Sai ükspäev maanteel troppi mängitud (põhjusega), 100 alas 80-85. Jälgisin siis kuidas taga elu käib. Kui vahesid ei hoitud siis kippus kolonn kasvama kuni tekkis pikem lõik kus korraga paljudest sai mööduda. Samas kui vahesid hoiti said kõik tagant kiiremini tulijad probleemideta mööda ja mis põhiline, möödasõidukiirused ei läinud ülemäära suureks, 110-120 maks silma järgi. Kui aga pikem ilma vahedeta rida oli siis oli 140+ lendajaid.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2010 15:59:23 vasta tsitaadiga

Ma tean jah mis ma kirjutasin, mind huvitas kust sa võtad väite et ma ei lase kiiremaid mööda ja mis kompleksid mul on?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 15.06.2010 16:58:53 vasta tsitaadiga

Kui vahesid ei hoitud siis kippus kolonn kasvama
vaevalt, et kolonn on 2 autot...


kompleksid: Sai ükspäev maanteel troppi mängitud

edasi mõtle ise

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2010 17:40:10 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Kui vahesid ei hoitud siis kippus kolonn kasvama
vaevalt, et kolonn on 2 autot...

Minu taga sõitis vahelduva eduga 2-4 autot mis vahet hoidsid ja ei läinud ka siis mööda kui ma mõnes kohas tekkinud 2st rajast paremas sõitsin, ilmselt neile kiirus sobis ja möödamineku isu ei olnud. Siia-sinna nende vahele ja taha tekkis aga vahepeal tihedamaid kooslusi ja sealt ka kihutamine ka üle nende vahede kuhu oleks saanud sisse reastuda. Iga 5km tagant tee äärde tõmbamine oleks rohkem segadust tekitanud kui asi väärt. Liiklus oli piisavalt hõre et mingit püsivat takistust ei tekkinud ja kes jõudis järgi see sai ka suht kohe mööda.
tsitaat:

kompleksid: Sai ükspäev maanteel troppi mängitud
Kahju kui sa sellest ise aru ei saa, aga joke is on you:
tsitaat:
sõidaks heameelega kogu selle otsa cruisecontrolliga 95km/h kuid pidevalt on mingeid troppe kes 70ga lasevad icon_wink.gif

tsitaat:
edasi mõtle ise
Ma mõtlen et mu jutust tehakse väga pinnapealseid ja eelarvamuslikke järeldusi.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Naviseadmed nullivad kiirusekaamerate kasuteguri mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.