Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 306, 307, 308 ... 334, 335, 336  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 02.06.2021 18:19:49 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Kui Tom DeLonge, Luiz Elisondo ja George Knapp sellega seotud on, siis haiseb juba kaugele.
Neid inimesi ei tohiks lasta ühegi UFO filmi ega sarja lähedale.


Sorry, a hard pass.


Selles seriaalis toimuva pärast hakkaski siin kaks aastat tagasi jää liikuma muidu.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 02.06.2021 18:20:45 vasta tsitaadiga

bugbrake, oeh... juba korduvalt siit läbi käind. see on f18
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2021 18:36:57 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:

Kui Tom DeLonge, Luiz Elisondo ja George Knapp sellega seotud on, siis haiseb juba kaugele.
Neid inimesi ei tohiks lasta ühegi UFO filmi ega sarja lähedale.


Sorry, a hard pass.


Selles seriaalis toimuva pärast hakkaski siin kaks aastat tagasi jää liikuma muidu.

Kollases tabloidi-meedias võibolla tõesti. Need neelavad kõik ilma suurema kriitikata alla. Jah, kahjuks ka mõni parem väljaanne on õnge läinud.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 02.06.2021 18:51:00 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
bugbrake, oeh... juba korduvalt siit läbi käind. see on f18

Võta aega ja kuula ära see minu viidatud saade. Sa isegi ei vaevu kuulama aga juba ohid ja naeruvääristad.
Samas kui ei usu siis usu, jäägu sulle see õigus nii arvata.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 02.06.2021 19:24:43 vasta tsitaadiga

3 tundi tõesti ei viitsi uhhuusid kuulata.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 02.06.2021 21:44:01 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
3 tundi tõesti ei viitsi uhhuusid kuulata.

Väga õige suhtumine thumbs_up.gif icon_lol.gif
Lex Fridman intervjueerib ainult uhuusid seal rofl.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 02.06.2021 23:36:31 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Kollases tabloidi-meedias võibolla tõesti. Need neelavad kõik ilma suurema kriitikata alla. Jah, kahjuks ka mõni parem väljaanne on õnge läinud.


No mis jutt see on? Selles saates kajastatud projekt viiski nende videote avaldamisega siin aasta-kaks tagasi ja reaalselt lükkas selle palli veerema. Kui ei tea, ära mölise.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2021 02:34:14 vasta tsitaadiga

Mis neis videotes nii erilist on, et peaks elevile ajama? Milline konkreetne video, vaatame üle.
Mitmed siit teemast juba läbi käinud ja ka loogiline seletus vastusena postitatud.


---
Alates 1:20

Link

https://twitter.com/i/status/1395924723721285638

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 03.06.2021 04:59:43 vasta tsitaadiga

Uhhuud usuvadki igasugust saasta. See on nende religioon. Kahju, et kõik ei suuda oma peaga mõelda ja loogilisi järeldusi teha. icon_sad.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.06.2021 05:55:42 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
3 tundi tõesti ei viitsi uhhuusid kuulata.

Väga õige suhtumine thumbs_up.gif icon_lol.gif
Lex Fridman intervjueerib ainult uhuusid seal rofl.gif
mulle täiesti piisas sellest sissejuhatavast "ma olen teadlane, ma mõtlen kastist välja, teised teadlased on close minded" tüüpiline uhhuu.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 03.06.2021 07:31:05 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
... nagu selle estoniaga oli, üks vana nüüd 30 aastat hiljem seletab, et jaajaa tema ikka väga täpselt mäletab seda hetke ja tuligi mingi valge juga laeva poole nagu oleks allveelaev olnud vms ja põrutas põmmdi estoniale sisse, ise olevat see aeg kakerdand kuskil tekil ja oma silmaga näinud... 30 aastat tagasi... väga selgelt mäletab. paras kamp uhhuusid kõik need vandenõu tüübid ja "ma päriselt ka nägin ufot" vennad.


See on küll teise lõime teema, aga siinkohal ei saa seda tsitaati parandamata jätta. Need "väga selgelt 30 aastat hiljem mäletatud" kirjeldused on 1994. aastast pärit pääsenute ülekuulamisprotokollis must-valgelt kirjas, mille nn vana nüüd uuesti telesarjas ära rääkis. Kuu vanused üleelatud olude kirjeldused versus 30 aasta vanused mälestused on ikka erinevas kaalukategoorias. Toona pandi sellised tunnistused kalevi alla põhjustel, mis Estonia teemas korduvalt nämmutatud.

Erinevus (või ka sarnasus) Estonia ja ufode vahel on see, et ühe kohta on siiski olemas käegakatsutavad materjalid, mille uurimine on jäänud otsustajate tahte taha ja mis ehk lõpuks tasapisi, kuid kindlalt edasi hakkab liikuma. Ufode kohta olevad materjalid on jäänud vaid visuaalsele ja pealtnägijate kirjelduste tasemele. Samas, kindel ei või olla, mida Area 51 salajased punkrid endas peita võivad, kuid sel juhul on jällegi olemas inimesed, kes tõe avaldamist ei taha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 03.06.2021 09:00:48 vasta tsitaadiga

Üks peamisi asju mis sellele David Fravor loole usutavust annab on selle mehe tööstaaz.
Asi juhtus 2004. aastal. Tuult tiibadesse sai lugu pärast seda kui see tüüp käis Joe Rogani podcastis: https://www.youtube.com/watch?v=Eco2s3-0zsQ

Seal ta ka räägib kuidas tal kolleegid sellele loole tol ajal tähelepanu ei pööranud. Tegid veidi nalja ta üle ja elu läks edasi.

Jäetakse rääkimata, et tüüp tegelikult ei olnud selle lennukiga ja selle tehnikaga tuttav. Kuna teema on populaarne, siis nüüd on raske googeldada neid märksõnasid... liiga palju artikleid on kirjutatud. Aga oli üks aastaid-aastaid tagasi kirjutatud kriitiline analüüs selle tüübi raporteerimiste kohta.

Siin räägib Joe Rogan sellest TicTac teemast Neil deGrasse-iga. https://youtu.be/1u0VDFppCI4?t=368
"The sensors showed this thing to go from 80'000 feet to sea level" --- suur erinevus. "Tell us about the sensors" ... aga nendest sensoritest ei räägi sulle täpsemalt nagunii keegi, sest see on sõjatehnika.
Mis tähendab, et mingeid tooreid andmeid sulle keegi ei anna ja kogu lugu on vesi UFO hullude veskile.

Kui see IR kaamera gimball liigub ühte äärmusesse, siis ta ka ei suuda lindu enam trackida ja objekt näiliselt kiirendab ennast kaadrist välja üüratu kiirendusega. Sina vaaatad monitori... ütled teistele, et nägid oma silmaga ja kuulaja saab aru, et sa nägid vahetult oma silmaga.
Sa ei saa näha oma silmaga mingit lennukit 24 km kõrgusel.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.06.2021 09:34:22 vasta tsitaadiga

Scott, mu jutu point oli selles, et inimesed ajavad s!tta suust välja, mitte, et mingi ufo estoniale augu sisse rammis, et mingi swenssonite kvant tehnoloogial põhinev nanosõja elektroonika piistu panna.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2021 23:02:10 vasta tsitaadiga

https://www.elu24.ee/7260870/igor-volke-naitab-eesti-ufokaarti-ja-todeb-tallinnast-saab-euroopa-uks-populaarsemaid-linnu

Volke on ikka päris uhuu, ma vanasti ei olnud selles kindel.

Aga see tolleks, ma ei tea, miks ma seda pilti ei saa siia lingina panna, aga artikli juures on "Eesti ufokaart". Tuleb välja, et minu maakodu asub absoluutselt ufo ja muu paranormaalse vabas tsoonis. Kuskil lähedalgi pole keegi mitte midagi näinud. Hea rahulik elu.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 04.06.2021 09:02:11 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
https://www.elu24.ee/7260870/igor-volke-naitab-eesti-ufokaarti-ja-todeb-tallinnast-saab-euroopa-uks-populaarsemaid-linnu

Volke on ikka päris uhuu, ma vanasti ei olnud selles kindel.

Aga see tolleks, ma ei tea, miks ma seda pilti ei saa siia lingina panna, aga artikli juures on "Eesti ufokaart". Tuleb välja, et minu maakodu asub absoluutselt ufo ja muu paranormaalse vabas tsoonis. Kuskil lähedalgi pole keegi mitte midagi näinud. Hea rahulik elu.

Minu sünnikodu lähedal dokumenteeritud juhtumid on olnud üks põhjustatud vene raketi teisest astmest ja teine deliiriumist. icon_smile.gif Ei midagi müstilist. Ma kunagi pidasin ka Volket mingiks tegijaks, mõned aastad tagasi käis ta hommikul raadios esinemas, ise ilmselgelt joobes. Ei arva enam tast midagi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2021 09:07:25 vasta tsitaadiga

[url][/url]
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 04.06.2021 09:47:25 vasta tsitaadiga

Õhtulehes oli ka paar päeva tagasi artikkel Volkest, paberil pealkiri "Ufo-jaatajate hulgas on teadlasi, sõjaväelasi ja isegi Barack Obama". No ei ole enam tõsiseltvõetav.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007




sõnum 04.06.2021 11:31:47 vasta tsitaadiga

link :: U.S. Finds No Evidence of Alien Technology in Flying Objects, but Can’t Rule It Out, Either

American intelligence officials have found no evidence that aerial phenomena witnessed by Navy pilots in recent years are alien spacecraft, but they still cannot explain the unusual movements that have mystified scientists and the military, according to senior administration officials briefed on the findings of a highly anticipated government report.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2021 11:44:07 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
netcat kirjutas:
https://www.elu24.ee/7260870/igor-volke-naitab-eesti-ufokaarti-ja-todeb-tallinnast-saab-euroopa-uks-populaarsemaid-linnu

Volke on ikka päris uhuu, ma vanasti ei olnud selles kindel.

Aga see tolleks, ma ei tea, miks ma seda pilti ei saa siia lingina panna, aga artikli juures on "Eesti ufokaart". Tuleb välja, et minu maakodu asub absoluutselt ufo ja muu paranormaalse vabas tsoonis. Kuskil lähedalgi pole keegi mitte midagi näinud. Hea rahulik elu.

Minu sünnikodu lähedal dokumenteeritud juhtumid on olnud üks põhjustatud vene raketi teisest astmest ja teine deliiriumist. icon_smile.gif Ei midagi müstilist. Ma kunagi pidasin ka Volket mingiks tegijaks, mõned aastad tagasi käis ta hommikul raadios esinemas, ise ilmselgelt joobes. Ei arva enam tast midagi.


phpBB [media]
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2021 11:49:54 vasta tsitaadiga

Miks piloodid igasuguseid imelikke asju näevad teinekord. Veidi maalähedasem põhjus.

http://www.pilotfriend.com/aeromed/medical/hypoxia.htm
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2021 14:12:17 vasta tsitaadiga

Kõlab tõenäoliselt, jah.
Muidugi videosse on raske selliseid nähtusi võtta, mis hapnikupuudusest tulenevad.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2021 14:29:49 vasta tsitaadiga

Lennukist ja suurel kiirusel filmitud asjad paistavad teinekord, eriti kehva kvaliteediga video korral, üsna seletamatud.

Kuna õhusõidukid opereerivad vabalt kolmes mõõtmes siis mõni objekt mis paistab paigal seisvat ja siis järsku ning võimatu kiirendusega kuskile vaateväljast kaob võib olla lihtsalt miski, mis liikus lõikuval kursil ja millest mööda lennati lähedalt.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 04.06.2021 19:17:48 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Lennukist ja suurel kiirusel filmitud asjad paistavad teinekord, eriti kehva kvaliteediga video korral, üsna seletamatud.

Kuna õhusõidukid opereerivad vabalt kolmes mõõtmes siis mõni objekt mis paistab paigal seisvat ja siis järsku ning võimatu kiirendusega kuskile vaateväljast kaob võib olla lihtsalt miski, mis liikus lõikuval kursil ja millest mööda lennati lähedalt.

Sina usud seda, et kõike nähtusi annab loogiliselt seletada ning kõik on lihtne ja loogiline (möönan et väga paljusid asju saabki nii seletada). Mina jällegi arvan, et piloodid (ja ka paljud teised) kes on ise oma silmadega millegi seletamatu tunnistajateks olnud ei ole ka just rumalad.
Mina ei välista ega naeruväärista ideed, et meid jälgitakse kõrgemalt arenenud eluvormide poolt. Miks see idee nii naeruväärne ja võimatu peaks olema eusa_think.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 04.06.2021 19:39:31 vasta tsitaadiga

Eks neid nähtusi ole, mida raske seletada on või ei leiagi seletust. Oli vist 80-ndatel või natuke hiljem, isegi lehes kirjutati, kuidas Kehtna mehed tulekahju taga ajasid. Üks asjaosaline oli mu sugulane, aga pärast sellest rääkida ei tahtnud. Teaduslik seletus oli vist selline, et päikese plasma kogumik atmosfääri tunginud ja siis korraldas näitemängu. Kahju selline asi ei pidavat tegema.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2021 17:13:30 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Vandenõu- ja konspiratsiooniteooriad, müsteeriumid, esoteerika mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 306, 307, 308 ... 334, 335, 336  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.