|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Kris75
HV vaatleja
liitunud: 01.02.2014
|
01.02.2014 10:37:26
Uos |
|
|
link :: 3d rollimäng Uos
Midagi uut ka meie oma poiste poolt:
Jaanuari alguses tuli välja tasuta eestikeelne multiplayer 3D rollimäng Uos. Mängul on multiplayer tugi, rallli, paintball ja palju muud huvitavat. Õige pea käivituvad mängus ka paintballi ja ralli võistlused. Parimad saavad ACME ja Sennheiser nänni (kõrvaklapid, roolid jms). Mängu kodulehekülg: www.ekuubis.eu ja facebooki link: https://www.facebook.com/ekuubis. Mängu gameplay lühitrailerit saab vaadata youtube: http://www.youtube.com/watch?v=AA3-IdGGwi4
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
01.02.2014 10:43:41
|
|
|
| See on browseri põhine mäng ? JA sry ma kardan ,et teie systeem pole piisavalt usaldatav ,et ID kaardiga seal jätta.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris75
HV vaatleja
liitunud: 01.02.2014
|
01.02.2014 10:50:04
|
|
|
| Ei ole brauseri põhine mäng, tõmbad alla ja mängid. Ei pea ka ID kaarti kasutama, kui ei taha. Võid teha ka tavakonto, ID kaardiga saad lihtsalt sisse logida, et oleks mugavam.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
01.02.2014 10:55:35
|
|
|
Proovib ära mingi hetk, vaeva on nähtud
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tossupomm
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2011
|
01.02.2014 11:12:40
|
|
|
Kaks mõtet:
1) Muutke veebilehe charset UTF-8 -ks, siis kuvatakse ka täpitähed korrektselt.
2) Win 7-ga käivitades kuvab errori, et faili allalaadimine ebaõnnestus. Lahendub siis, kui käivitada administraatorina.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004

|
01.02.2014 13:05:26
|
|
|
Tossupomm, mul käivitas täitsa normaalselt.
Muidu täitsa OK mäng valmis tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vihur
HV vaatleja

liitunud: 24.10.2002
|
01.02.2014 13:28:53
|
|
|
Hei,
Toimis ka Ubuntu 12.04 all Wine-ga
<S>
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
01.02.2014 14:03:25
|
|
|
| Proovin ka siis ära. Iseenesest tundub huvitav olevat.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris75
HV vaatleja
liitunud: 01.02.2014
|
02.02.2014 12:28:43
|
|
|
Vaatasime jah, et server oli restardi teinud. Nüüd kõik kompu jälle Kusjuures seda juhilubade rada võiks teha väiksemaks küll
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lauriklade
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2011
|
02.02.2014 12:41:27
|
|
|
Kas mina olen praegu ainuke kes ei saa mängu sisse logida? Ütleb, et Sisselogimine ebaõnnestus, samas kodulehel samade paroolidega saan ilusti sisse.
Edit: Nvm, tegin launcherile refreshi ja sain sisse.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
02.02.2014 12:45:16
|
|
|
| mis ma oskan öelda muud kui et eesti keelele ja õigekirjale pole seal küll erilist tähelepanu pööratud. jätab natuke amatöörliku mulje, kui eesti keeles midagi teha, aga nii vigane keel. loodan, et parandate vead ära. porsche on ka valesti kirjutatud, kui tegemist pole just mingi odava hiina koopiaga, umbes nagu "adibass"
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris75
HV vaatleja
liitunud: 01.02.2014
|
02.02.2014 13:15:30
|
|
|
Porsche ja Civik on meelega, need autod pole päris porsched seepärast väike nimemuutus. Siiski tegu on jah koopiaga Aga muud tähevead käiakse ikka üle, tänud tähelepanekute eest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
02.02.2014 14:06:01
|
|
|
Keskkond on hästi tehtud. Kiitused
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauriklade
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2011
|
02.02.2014 14:13:28
|
|
|
| Mängul hooldustööd? Umbes kaua see kesta võib?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris75
HV vaatleja
liitunud: 01.02.2014
|
02.02.2014 14:16:02
|
|
|
Läheb jah serveri hotfix üles. Selleks tulingi, et vaadata, palju teid on seal siis, keda välja tõstetakse, söögipaus. Au ja kiitused 1 kasutajale, kes suutis öösel kella 2st alates 10ni mängida. Kindlasti saab preemia
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vihur
HV vaatleja

liitunud: 24.10.2002
|
02.02.2014 14:16:05
|
|
|
Hei,
Sai vähemalt mõned kiired ajad enne tehtud Civikuga
<S>
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris75
HV vaatleja
liitunud: 01.02.2014
|
02.02.2014 14:22:24
|
|
|
Läheb lahti jälle Fix üleval, lets rock ...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
impc
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2014
|
02.02.2014 14:29:10
|
|
|
| ESTMonstah kirjutas: |
| Kas te teete nalja v? Ma faking sõitsin mingi 3000 meetrise raja maha,et lube saada faking mingi 5m jäi veel ja siis fucking Server kaotas ühenduse mul on juba hommiku jooksul mingi 7 korda seda olnud ja siis ei lase sisse ka enam logida mida perset ausalt? 5m ja siis mingi sitt viskab välja???????????????? Majviitsi enam seda pelada kui ma faking uuesti pean selle faking pika testi maha tegema. |
Täna hommikul esinenud serveri probleemide parandamiseks on esimene parandatud versioon üles pandud.
Kuna ainult 5m jäi puudu lubade saamisest, siis ARK komisjon otsustas ikkagi load väljastada, ja 2x pikema kehtivusajaga, kui tavaliselt .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
02.02.2014 14:35:14
|
|
|
| Kris75 kirjutas: |
Läheb jah serveri hotfix üles. Selleks tulingi, et vaadata, palju teid on seal siis, keda välja tõstetakse, söögipaus. Au ja kiitused 1 kasutajale, kes suutis öösel kella 2st alates 10ni mängida. Kindlasti saab preemia  |
RÄägi mängu taustast veidi. Kes mängu tegid, kui kaua tegid? Ehk mõni sõna ka sponsoritest? Iseenesest oleks huvitav kuulda sinu kui mängulooja kogemustest finantseerijate leidmisel. Näiteks kuidas projekt soetud Euroopa regionaalarengu fondiga? See võiks olla heaks infoallikaks tulevastele mänguloojatele.
Kas mängu tulemas ka näiteks pankade ja autokoolide reklaam? Mulle millegi pärast jääb mulje, et projekt oleks justkui loodud tulevase "online reklaamkeskonnana" - stiilis - eestimaine secondlife kloon, milles müüa reklaamipinda kohalikele firmadele ja koolitada tulevasi kliente välja
viimati muutis Timberg 02.02.2014 14:37:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
impc
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2014
|
02.02.2014 14:35:48
|
|
|
Üldiselt mäng on mõeldud kõigile Teile, kui leiate mõne vea või probleemi, siis teatage sellest mängu kodulehel leiduval aadressil, siis hoiame kogu info ühes kohas koos.
Kindlasti vaadatakse kõik kirjad ja soovitused jms. üle. Mida täpsem ja detailsem on vea- või probleemikirjeldus, seda lihtsam on seda parandada.
imre,
ss dev
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris75
HV vaatleja
liitunud: 01.02.2014
|
02.02.2014 15:17:05
|
|
|
Kogu eelloo lahtirääkimine läheb siin vist pikaks. Selle mängu taga on 3a tihedat tööd. Kindlasti on mõte kaasata erasektor oma teenustega, et muuta mäng veelgi lahedamaks. Läbirääkimised käivad ka riigisektori mitme valdkonna esindajatega, et kaasata veelgi rohkem riigipoolseid ülesandeid ja õpetusi mängu. Kui oled tähele pannud, siis mängus on reaalsest elust kopeeritud tegevusi nt ID kaardi taotlemine, mis käibki tavaelus samasugust loogikat jälgides. Hetkel on kirjutamisel salakaubandus ja narko teema. Siin teeme tihedat koostööd riigiga. Kindlasti ootame ka igasugu ideid, et muuta mäng veelgi lahedamaks. Ehk õnnestub neid ideid siis ka realiseerida erasektori abiga. Ma ei oleks selle reklaami näitamise vastu sugugi kuri, kes arendusse raha annavad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
02.02.2014 15:19:33
|
|
|
| Ainult windows ?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vihur
HV vaatleja

liitunud: 24.10.2002
|
02.02.2014 15:58:52
|
|
|
Hei,
Minu conf: Linux -> Ubuntu 12.04 - koos viimaste updatetega
1) Installi viimane WINE
Wine 1.7.8
Note wine version 1.5.20 and newer enables broken d3d11 support. If you are running such versions you will need to disable this support. Run winecfg and select -> Libraries -> [New override for library: ] d3d11 -> Add -> Edit... -> Disable
2) Disable d3d11 support
3) performance increases by adding the following to the end of ~/.wine/user.reg
[Software\Wine\Direct3D]
"DirectDrawRenderer"="opengl"
"OffscreenRenderingMode"="fbo"
"PixelShaderMode"="enabled"
"VertexShaderMode"="hardware"
4) Downloadi setup file:
http://digi3d.ekuubis.eu/download/setup.exe
5) Pane see käima Wine Windows Program Loaderiga
Installeerib vajalikud failid ning avab sisselogimise akna ...
6) Abiks ka link: https://wiki.eveonline.com/en/wiki/Install_EVE_on_Linux_with_Wine#Downloading_and_installing_Wine
See kehtib küll teise mängu kohta (Eve Online)
7) Minu masina konf
Release 12.04 (precise) 64-bit
Kernel Linux 3.5.0-44-generic
GNOME 3.4.2
Intel® Core™ i7-2670QM CPU @ 2.20GHz × 8
nvidia Geforce GT 630M
Toimib ka Uos - Mac OS 10.9.1 peal, kasutades Wine-t (WineBottler)-it
https://www.facebook.com/ekuubis
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ESTMonstah
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2014
|
03.02.2014 15:48:34
|
|
|
Te võiks sinna lisada poodi asju juurde ja võiks lisada autopoe mängu või eramajad mida saab osta vms.Sooviksin päeva ostmis limiiti ka juurde mu nimi on ESTMonstah.
Aitäh
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vihur
HV vaatleja

liitunud: 24.10.2002
|
04.02.2014 23:30:15
|
|
|
Hei,
Kas keegi on mõne paintballi video teinud juba ?
<S>
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris75
HV vaatleja
liitunud: 01.02.2014
|
06.02.2014 21:59:53
|
|
|
Uos mängus on kuulutatud välja rallivõistlus. Rallivõistlus kestab 7 päeva (k.a 13.02 kl 24.00). Seejärel paneme tulemused kokku ja parima aja kogusumma saanu saadame tasuta Forum Cinemasse kinofilmi vaatama! Arvesse läheb 3 parimat aega radadel: Ringrada, Vanalinna ringrada, Väike ringrada. Edetabel moodustub ainult 3 raja põhjal. Nii et kiirem kihutab tasuta kinno enda valitud filmi vaatama UP!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vihur
HV vaatleja

liitunud: 24.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris75
HV vaatleja
liitunud: 01.02.2014
|
15.02.2014 14:47:40
|
|
|
Tegime nii mängijate, kui ka endi soovidele mitmeid parandusi ja Uos sai uue nr: v1.6
- Lisatud võidusõidu süsteem (vaata tahvelarvutit)
- Politsei hoones on WC's avarii likvideeritud
- Muudetud 'Backspace' klahvi käitumist, vältimaks autodega lendamist
- Muudetud autode sisekaameraid kõikidel autodel sarnaseks
- Muudetud sedaanide sisu detailsemaks
- Muudetud 'Koju - külla' minemise dialoogi stiili
- Muudetud tahevelarvuti kõrgust, et sisu ei venitataks
- Muudetud autosõidu eksami pikkust lühemaks
- Muudetud paintballis sihtimise ajal hiire tundlikus väiksemaks
- Parandatud vabasõidu linnas valedes mõõtmetes konteinerid
- Paranatud Saturni linnas olev ajalehe kiosk
- Parandatud elutoa kell
- Parandatud pitsa ostmise dialoog
- Parandatud linnaradadel mõningad ebatasasused
- Parandatud mängus olevate tekstide sõnastust
- Parandatud paintballis õhus jooksmine
- Eemaldatud kodust arvuti ambient heli
- Suur hulk väiksemaid muudatusi ja parandusi
www.ekuubis.eu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vihur
HV vaatleja

liitunud: 24.10.2002
|
23.02.2014 17:35:47
* Uos v1.7 * |
|
|
* Uos v1.7 *
- Lisatud uus auto BM E30 -
- Lisatud võistluse tulemuste võrdlus sinu enda ajaga (näed kohe, kus oled kiirem või aeglasem) -
- Lisatud publitseerimis kuupäev ostetud ajalehtedele -
- Parandatud väiksemaid stiilidega seotud probleemid -
- Parandatud avatari käte asendit segwayl -
<S>
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
24.02.2014 11:12:29
|
|
|
hmm unity mootor paistab olevat... mis versioon on?
4.x alates peaks linuxi buildid ka nupuvajutusega käima.. muidugi pisikesi parandusi võibolla on vaja koodis ikka teha.
winega muidugi paistab toimivat ja CSMT patchsetiga on perf ka korralik aga native oleks siiski etem.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vihur
HV vaatleja

liitunud: 24.10.2002
|
18.12.2014 19:16:35
|
|
|
Hei,
Valmis uuendustepakk mängule Uos. Kõik uuendused laetakse alla automaatselt mängu käivitamisel. Uute lisadena uued autod, maastikurada, piltide hindamine ja piltide tegemine Avatari kodus jpm.
Täpsemad uuendused:
- Lisatud 4 uut autot (subaru, maastur jm)
- Lisatud uus rada
- Lisatud Avatari piltide tegemine ja nende hindamine
- Naissoost reisijad bussiterminalis
- 2 uut galeriid
- Parandatud mängu jõudlust vanemal riistvaral jm väiksemad tehnilised uuendused
- Unity 4.6.1f1
Tulge rallima
<S>
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
12.02.2015 14:43:13
|
|
|
| Eile oli uudis sellest mängust, polnud varem kuulnudki. Täna panin korra käima tööjuures, no ei oska hetkel kommenteerida, peab rohkem ringi vaatama. Kas see on koguaeg Online multiplayer ja kui on, siis kus need mängijad enamasti chillivad?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
12.02.2015 19:17:31
|
|
|
| tsitaat: |
| Tänane Eesti Ekspress kirjutas, et Edgar Savisaare poja firma ajas riigilt välja veerand miljonit eurot, et luua ID-kaarti tutvustav arvutimäng. Nagu see poleks juba piisavalt jabur, siis tehti ka mäng valmis. Keegi seda eriti ei mängi ja teiste mängude loojad on öelnud, et sarnase, nagu esimesest Doom’i ajastust pärit, mängu oleks saanud valmis teha ka kuskil 50 000 euroga. Raadiosaate "Puhata ja mängida" saatejuhid annavad TV3 "Seitsmeste uudiste" klipis mängule ka oma hinnangu. |
link
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
13.02.2015 00:24:44
|
|
|
(puke)
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
13.02.2015 09:55:42
|
|
|
Proovisin õhtul uuesti ja kui autokooli ette võtsin siis sai siiber.. mäletan, et isegi Midtown Madness mängul oli parem auto juhitavus kui sellel mängul.
Ja linn on väga tühi, nagu täitsa inimtühi.
Keegi sai toetuse eest normaalse auto endale ilmselt, sest mängus ei ole kohe üldse 250 tuhandet tunda. Teeb kurvaks.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
13.02.2015 12:13:57
|
|
|
| R3negadeX kirjutas: |
Proovisin õhtul uuesti ja kui autokooli ette võtsin siis sai siiber.. mäletan, et isegi Midtown Madness mängul oli parem auto juhitavus kui sellel mängul.
Ja linn on väga tühi, nagu täitsa inimtühi.
Keegi sai toetuse eest normaalse auto endale ilmselt, sest mängus ei ole kohe üldse 250 tuhandet tunda. Teeb kurvaks. |
No aga äriregistrist saab vaatada ju kuhu see raha kulunud on
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reptiilrsk
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2010
|
14.02.2015 07:03:20
|
|
|
| Noo praegu on sellisele nikerdusele tõesti 50k juuro eest finantsi kulunud. Eks tulevik näitab, kas seda ülejäänut 200k'd on mängus näha või linnapildis mõnel mehel perseall näha. Jõudu jaksu!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vihur
HV vaatleja

liitunud: 24.10.2002
|
16.07.2015 20:16:32
|
|
|
Hei,
Uuendused:
Uued esemed müügis, videod korteri põlengust jpm huvitavat. Lisaks veel mitmeid uusi tegevusi.
Tänud Päästeametile, kes nõu ja jõuga abis olid! Mõned screenshotid: suitsuandurid, korter sutisuga täitunud, video põlengu kuumusest ...
vihur
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|