Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech Performance MX märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 01.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2010 17:44:16 Ülevaade: Logitech Performance MX vasta tsitaadiga

link :: Logitech Performance MX Hinnavaatluses


Eelnevalt ~3 aastat olen kasutanud oma tegemistes Logitech MX Revolution hiirt, mis on senimaani kindlasti üks parimaid omas klassis. Sellest lähtuvalt tekib hea võrdlusmoment.

Mis oli karbis
1. Hiir & imepisike vastuvõtja USB pesasse
2. Kotike koos laadija juhtmetega (Seinapistik, USB pistik, USB pikendus kui tekib vajadus)
3. CD plaat + manuaalid

Esmamulje
Omadustelt sama hea, kui mitte parem kui MX Revolution.
Harjumist vajab nuppude kohati natuke erineva kaugusega paigutus, kuid peale paari päevast kasutamist olen harjunud.
Kõige suuremaks erinevuseks REVOLUTION hiirega on kindlasti laadimissüsteem.
1. REVOLUTION omab sisemist akut (ei saa vahetada), PERFORMANCE omab vahetatavat AA mõõtu akut (ilmselt sobib ka tavaline patareid?)
2. REVOLUTION on laetav ainult siis, kui ei kasuta (tuleb asetada docki), PERFORMANCE on laetav ka töötamise ajal.
3. REVOLUTION aku on peale 1 aktiivset töö päeva 75%, peale 2'te 50% (ehk siis mitte väga vapper), PERFROMANCE hiir on senimanai peaaegu nädal vastupidanud, ilma ühtegi pügalat langemata. (täpsematl aku vastupidavuyse kohta oskan öelda,kui olen rohkem kasutanud.)
4. PREFORMANCE on lähtuvalt laadimisüsteemist palju mobiilsem. Reislikaasavõtmiseks piisab USB laadimisjuhtmest ja hiirest. Siin juures REVOLUTION vajaks kogu laadimisdoki jne.

Plussid
thumbs_up.gif Mugav
thumbs_up.gif Funktsionaalne
thumbs_up.gif Uus & toimiv tehnoloogia (laser, pisike vastuvõtja)
thumbs_up.gif Täpne - sobib ideaalselt kui teed palju hiirega tööd.
thumbs_up.gif Aku vastupidavus
thumbs_up.gif Disain

Nii ja naa
thumbs_up.gifthumbs_down.gif Hind võiks olla soodsam (kuigi minuarust on väärt iga senti)

Kokkuvõttes
Tegemist on suurepärase tööloomaga nii professionaalidele kui ka kodukasutajale (iseasi, kas kodukasutaja näeb vajadust selliseks investeeringuks).
Kui küsida, kas on kasutamis mugavusel vahet eelkäija REVOLUTION'iga, siis ei oskagi väga eristada - oma tööd teevad mõlemad suurepäraselt.
Kes palju reisib, ning eelistab head hiirt, siis on kindlasti uus PERFORMANCE hiir mugavam.
Hinnavahet eelkäijaga HV hindade järgi samuti eriti pole.

Link Logitech Performance MX kodulehele

_________________
Tom & Veronica around the world icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sagem
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2009




sõnum 11.04.2010 19:43:45 vasta tsitaadiga

OMG mul on paremal käel pöial puudu. icon_cry.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reedikl
HV vaatleja
Reedikl

liitunud: 11.04.2010




sõnum 11.04.2010 22:33:25 vasta tsitaadiga

Miks tal see aku nii vähe kestab?? Minu Logitech M705 kestab kirjade järgi 3 aastat. Nüüd on ta olnud mul kuu aega ning näitab, et 980 päeva kestab veel. Kaks AA patareid on sees.
_________________
Meie mõtted on tasuta.

Peace(h)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2010 23:03:48 vasta tsitaadiga

Endal ka see hiir ja aku kestab intensiivse kasutamise juures umbes 2 nädalat.
Aga mis veel positiivne, kuna tal on micro-USB pesa, siis saan hiirt laadida tavalise Nokia E52 toalaadijaga ja ka andmesidekaabliga icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.04.2010 00:17:01 vasta tsitaadiga

sagem kirjutas:
OMG mul on paremal käel pöial puudu. icon_cry.gif
See ei sega kasutamist muul väel kui et pöidlanuppe on keeruline vajutada, ideeliselt kui harjunud oled siis peaks ka nimetissõrmega saama.
Hiir ise on niipalju suur et mahub peopessa ära ja ringi sõitmisega probleeme ei ole.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 01.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2010 08:05:53 vasta tsitaadiga

kahtlaselt kaua kestavad teil hiired ... olete offi panemisel ilmselt palju tähelepanelikumad kui mina ..
ja huvitaval kombel jätsin ühel õhtul hiire krobelisele pinnale ja just laetud hiir läks päevaga tühjaks :p Ilmselt loeb ka matt mida kasutada aku kestvusel.. lihtsamalt trackitav kestab kauem ?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StormXS
HV vaatleja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 12.04.2010 09:15:15 vasta tsitaadiga

Peab olema väga fanatt et panna 1500 hiire alla
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2010 09:23:18 vasta tsitaadiga

Kui teised Logitechi laserhiired peavad patareide/akudega vastu 1-3 aastat, siis miks see hiir nii vähe... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2010 09:37:02 vasta tsitaadiga

Ei teagi. Ju siis andmeside või hiire sisemine protsessor tarbivad niivõrd palju voolu icon_rolleyes.gif
_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2010 09:49:47 vasta tsitaadiga

Äkki alguse asi? Tarnitakse need akud ju reeglina pooltühjadena. Akudel on peaks olema ka nii, et täismahutavuse ja vastupidavuse saavutavad nad alles paari-kolme laadimise järel.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 12.04.2010 10:04:44 vasta tsitaadiga

Teil ka see laadimiskaabel on kange nagu onu Julius hommikuti? Nii kalli hiire puhul võiks ikka oodata kvaliteetset ja korralikult painduvat kaablit, aga see on kange nagu kont. Vähemalt pool meetrit peab talle paindumiseks ruumi jätma, kui laadimise ajal hiirt kasutada tahad.
Eriti absurdne on veel see, et seal kaablis on vaja ainult kaht soont, sest selle kaudu mingit andmevahetust ei toimu isegi siis kui see arvuti USB pessa ühendada - sealt käib läbi ainult toide. Hiire küljes olev pesa tundub ka veel ebastandardne olevat, nii et uut kaablit, kui see kont peaks murduma, saab nähtavasti ainult Logitechist tellides. Või eksin ma selles osas?

See kaabel ongi kõige häirivam.

Teine asi, mis natuke häirib, on see, et erinevalt MX1000-st on see hiir tunduvalt kõhnem. Ehk siis nagu ühes ülevaates kirjutati - suurekasvulise ja suure kämblaga põhja-eurooplase asemel on see disainitud pisikese hiinlase käekese järgi. Sõrmed peavad palju rohkem olema kokku surutud selle hiire hoidmisel. Selles osas oli MX1000 palju toekam ja mugavam.

Ja kuidas selle rulliku lülitamisega on - et mul revolutsioon vahele jäi ja otse MX1000 pealt Perfomance'ile üle läksin, siis pole ma sellega kursis - kas see lülitamine vabajooksule ja tagasi on samasugune nagu see oli Revolutionil või on midagi muutunud? Kehvemaks näiteks?

Mis puutub hiire korpusesse, siis kummikiht on soliidsem, aga samas tundub plastosa kuidagi odavam - klobiseb nagu rohkem. Kõlab nagu. See hiir teeb plaks-plaks, kui MX1000 teeb klõps-klõps.

Ja mis akusse puutub, siis liitiumakult NiMH akule üleminek minu arvates küll mingi progress ei ole. Kui nüüd aku peabki kauem vastu (aga tegelikult peab ta mul täpselt sama kaua kui MX1000 oma - ehk nädala jagu), siis hiire elektroonika parema disaini tõttu. Kui aku oleks sama hea jäetud, peaks see nüüd paar või rohkem korda kauem.

Ehk siis järjekordne "suurema raha eest vähem" hiirt.

Ühesõnaga - hiir on küll väga hea, aga kaugeltki mitte nii hea kui ta olla võiks selle hinda arvestades. Oleksid võinud selle ulmelise ehitusega pakendi asemel, mis näeb välja nagu mingi Sydney ooperimaja, korraliku kaabli kaasa panna. Häbiasi on see kaabel lihtsalt. Jube.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 01.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2010 10:07:17 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Äkki alguse asi? Tarnitakse need akud ju reeglina pooltühjadena. Akudel on peaks olema ka nii, et täismahutavuse ja vastupidavuse saavutavad nad alles paari-kolme laadimise järel.

Täiesti õigus. Mina veel laadinud pole, ning pakendist võttes oli 2 pügalat täis kolmest.

Dogbert kirjutas:
Teil ka see laadimiskaabel on kange nagu onu Julius hommikuti? Nii kalli hiire puhul võiks ikka oodata kvaliteetset ja korralikult painduvat kaablit, aga see on kange nagu kont. Vähemalt pool meetrit peab talle paindumiseks ruumi jätma, kui laadimise ajal hiirt kasutada tahad.
Spoiler Spoiler Spoiler

Laadimiskaabel on puine jah. Eks tulevik näitab, kuidas ära harjub.

Võrreldes REVOLUTION hiirega häirib ka mind, et scroll nupp on toodud natuke koomale (peopesa poole vms) ning see esialgu häirib mugavat kasutamist (just scroll nupu otse peale klikkimisel).

Scrolli lülitamine on muutunud paremaks. Enne REVOLUTIONI puhul selleks eraldi nuppu ei olnud ning ma ei saanudki täpselt aru, kuidas see toimib.

Eks ta nii ole jah, et ootasin ka mina suuremat edasiminekut, kuid REVOLUTION uuena on samas hinnas, siis usun, et kokkuvõttes on siiski parem.

_________________
Tom & Veronica around the world icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2010 10:10:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hiire küljes olev pesa tundub ka veel ebastandardne olevat, nii et uut kaablit, kui see kont peaks murduma, saab nähtavasti ainult Logitechist tellides. Või eksin ma selles osas?

Eksid.

Kirjutasin ju just enne, et pesa ei ole ebastandardne - täitsa tavaline micro-USB on ju, mille standardi peale lähevad tulevikus üle kõik mobiilitootjad.
Ehk siis täiesti tavalise Nokia micro-USB andmesidekaabliga või toalaadijaga laen mina oma hiirt.

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 12.04.2010 11:00:58 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Hiire küljes olev pesa tundub ka veel ebastandardne olevat, nii et uut kaablit, kui see kont peaks murduma, saab nähtavasti ainult Logitechist tellides. Või eksin ma selles osas?

Eksid.

Kirjutasin ju just enne, et pesa ei ole ebastandardne - täitsa tavaline micro-USB on ju, mille standardi peale lähevad tulevikus üle kõik mobiilitootjad.
Ehk siis täiesti tavalise Nokia micro-USB andmesidekaabliga või toalaadijaga laen mina oma hiirt.

Vabandust, ma ei lugenud kõiki postitusi läbi. Jah, ma ise pole mikro-USB juhet sinna sisse proovinud. Kusagil on olemas see küll mul, aga silmaga vaadates tundus kuidagi mikrost suurem see hiirekaabli pistik. Optiline petekas nähtavasti.
Aga üsna absurdne on see küll, et ostad nii kalli hiire ja siis lähed poodi, otsima normaalselt painduvat laadimiskaablit, kuna kaasasolev sisuliselt naelutab hiire laua külge samamoodi kinni nagu vanematel mudelitel dokk.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 01.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2010 12:21:45 vasta tsitaadiga

njah minujaoks ongi ainus miinus ilmselt see et laadimiskaabel ... reklaamitud hiirejuhet mängida küll ei suuda asi on tunduvalt jäigem kui kasvõi ~100 eekuse Logi enda sbf96 oma
Aku kestvuse seletamine ju jube lihtne mida sa ootad 2000mAh AA VS custom akudega hiir. Ilmselt pole nende mAh ka võrreldavad. Pole lahanud seega ei tea.

Ma ei tea kuidas teil aga minul ei olnud küll hiire sees paljukiidetud Sanyo Eneloop mida revjuudes nägin.
Mingi valge oli aga marki hetkel ei tea ja 2000mAh oli peal kirjas
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 01.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2010 14:26:42 vasta tsitaadiga

madest kirjutas:
Ma ei tea kuidas teil aga minul ei olnud küll hiire sees paljukiidetud Sanyo Eneloop mida revjuudes nägin.
Mingi valge oli aga marki hetkel ei tea ja 2000mAh oli peal kirjas

Mingi valge ENI TIME kirjadega 2000mAh jah.

_________________
Tom & Veronica around the world icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2010 15:11:38 vasta tsitaadiga

Siinpool MX1100 kestab NiOX patareidega kuskil 3 kuud väga tiheda kasutamise juures thumbs_up.gif

tsitaat:
Duracell PowerPix AA NiOx 1589mAh/100mA-discharge - 17.4eek/tk ehk 10.95eek/Ah ~3 kuud
Panasonic Evoia alkaline 2407mAh/100mA-discharge - 17eek/tk ehk 7.06eek/Ah ~ Hetke kulumise juures umbes 3.2 kuud
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 01.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2010 17:50:33 vasta tsitaadiga

Avastasin, et SETPOINT seadetes on täielikult puudu võimalus SHOW DESKTOP.
Vasaku põdla all olevalele nupule tahaks selle võimaluse panna icon_sad.gif (muidu seisab kasutult).
REVOLUTION hiirel oli see võimalus olemas ning väga mugav.

Kas keegi oskab nõu anda?

EI TÖÖTA> http://www.lupusoru.com/hackery.html
EI TÖÖTA (vajab vananenud softi vist?)> http://uberoptions.net/

_________________
Tom & Veronica around the world icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razvan2k2
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2010




sõnum 24.04.2010 07:06:30 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
Avastasin, et SETPOINT seadetes on täielikult puudu võimalus SHOW DESKTOP.
Vasaku põdla all olevalele nupule tahaks selle võimaluse panna icon_sad.gif (muidu seisab kasutult).
REVOLUTION hiirel oli see võimalus olemas ning väga mugav.

Kas keegi oskab nõu anda?

EI TÖÖTA> http://www.lupusoru.com/hackery.html
EI TÖÖTA (vajab vananenud softi vist?)> http://uberoptions.net/


I do not speak Estonian but I noticed that you have tried to add the Show Desktop functionality and my directions from http://www.lupusoru.com/hackery.html did not work (which does not surprise me because I have last updated them in 2006). A lot of people have been interested lately in these directions so I have updated them. Let me know if these new ones work out for you. Thanks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 01.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2010 17:05:37 vasta tsitaadiga

razvan2k2 kirjutas:
tomz kirjutas:
Avastasin, et SETPOINT seadetes on täielikult puudu võimalus SHOW DESKTOP.
Vasaku põdla all olevalele nupule tahaks selle võimaluse panna icon_sad.gif (muidu seisab kasutult).
REVOLUTION hiirel oli see võimalus olemas ning väga mugav.

Kas keegi oskab nõu anda?

EI TÖÖTA> http://www.lupusoru.com/hackery.html
EI TÖÖTA (vajab vananenud softi vist?)> http://uberoptions.net/


I do not speak Estonian but I noticed that you have tried to add the Show Desktop functionality and my directions from http://www.lupusoru.com/hackery.html did not work (which does not surprise me because I have last updated them in 2006). A lot of people have been interested lately in these directions so I have updated them. Let me know if these new ones work out for you. Thanks!


Hi,
I tried your updated version and still have no ShowDesktop function on any button icon_sad.gif
I run win7 x86 - default.xml has been modified correctly!

Look at the picture for details.


uberoptsion only runs with outdated software atm (4.80) - so its not and good option

_________________
Tom & Veronica around the world icon_smile.gif


viimati muutis tomz 24.04.2010 17:42:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2010 17:22:08 vasta tsitaadiga

tomz, palun anna pildile otseviide, mitte html vahelehele, kus igasugust jama avaneb.
_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razvan2k2
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2010




sõnum 24.04.2010 17:39:47 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
razvan2k2 kirjutas:
tomz kirjutas:
Avastasin, et SETPOINT seadetes on täielikult puudu võimalus SHOW DESKTOP.
Vasaku põdla all olevalele nupule tahaks selle võimaluse panna icon_sad.gif (muidu seisab kasutult).
REVOLUTION hiirel oli see võimalus olemas ning väga mugav.

Kas keegi oskab nõu anda?

EI TÖÖTA> http://www.lupusoru.com/hackery.html
EI TÖÖTA (vajab vananenud softi vist?)> http://uberoptions.net/


I do not speak Estonian but I noticed that you have tried to add the Show Desktop functionality and my directions from http://www.lupusoru.com/hackery.html did not work (which does not surprise me because I have last updated them in 2006). A lot of people have been interested lately in these directions so I have updated them. Let me know if these new ones work out for you. Thanks!


Hi,
I tried your updated version and still have no ShowDesktop function on any button icon_sad.gif
I run win7 x86 - default.xml has been modified correctly!

Look at the picture for details.
Spoiler Spoiler Spoiler


uberoptsion only runs with outdated software atm (4.80) - so its not and good option


I have the Logitech MX 1100 mouse and I tried adding the Show Desktop functionality to the thumb button just like you show in the picture but I could not with my current directions. So I looked around a bit and I found (on line 107 in my default.xml file) this line:
<HandlerSetGroup Name="OtherMiceGroup" HandlerSetNames="CloseApplication,Copy,Cut,Do Nothing,DoubleClick,QuickSwitch,StartMenu,DragLock,LeftMouseButton,Maximize,MiddleMouseButton,Minimize,PageDown,PageUp,Paste,Redo,Unassigned,Undo" />

and I changed it to this:
<HandlerSetGroup Name="OtherMiceGroup" HandlerSetNames="CloseApplication,Copy,Cut,Do Nothing,DoubleClick,QuickSwitch,StartMenu,DragLock,LeftMouseButton,Maximize,MiddleMouseButton,Minimize,PageDown,PageUp,Paste,Redo,ShowDesktop,Unassigned,Undo" />

Basically, you can look for the Handler Set called "OtherMiceGroup" and then add "ShowDesktop". Let me know via email if this works for you or not. Otherwise, please send me your default.xml file.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreas123
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 26.04.2010 23:31:01 vasta tsitaadiga

On mõni hiir juba valmis ennast ise ka laadima käigu pealt?
Minuarust USB juhtmega laadimine on täiesti mõttetu. Juhe tagant ära, kukub kusagile laua taha ja väga suurepärane.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry300
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2007




sõnum 25.05.2010 21:46:18 vasta tsitaadiga

Alates tänasest olen ka mina selle hiire omanik. Esmamuljed on väga head, ainult back ja forward nupud on natuke minujaoks harjumatus kohas. Ennem oli mu hiireks MX 600 Cordless Mouse. See scroll süsteem meeldib väga.
E: Avastasin, et kettale vajutamine ei tööta korralikult. Vahepeal peab väga kõvasti vajutama, et juhtuks midagi, vahepeal töötab jälle korralikult. Ma pean silmas seda kettale otse peale vajutamist. On veel kellelgi sellist asja olnud?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2010 07:00:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Avastasin, et kettale vajutamine ei tööta korralikult. Vahepeal peab väga kõvasti vajutama, et juhtuks midagi, vahepeal töötab jälle korralikult. Ma pean silmas seda kettale otse peale vajutamist. On veel kellelgi sellist asja olnud?

jah, sa pole ainuke

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech Performance MX mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.