Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 91, 92, 93  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2019 14:58:14 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Draqula kirjutas:
iPad Air2 lõpetas mingil hetkel 3nda partei kaante "tundmise" st magnetiga ei panda enam päädi tuttu ja ei äratata üles.
On kellelgi sarnast kogemust?

Netist leitud soovitused teha restarti, lülitada menüüst kaante funktsionaalsust välja-sisse, on läbi proovitud ja ei aidanud.
Käega kaant hoides on tunda, et magnet tõmbab kaant padi poole, kuid pad ära ei tunne ikka.
praegu vaatasin, et nagu töötab ja ei tööta ka. Mitte igakord ei lähe Pad tuttu ja alati ei ärka ka üles. Aga samas nagu töötaks ka. Polnud enne seda tähele pannud.


Kui vana sul see kooslus?
Mul vist 4a kanti. Kahtlustan, et kas Apple on leidnud võimaluse kuidas 3nda osapoole kraami boikoteerida või on lihtsalt mingi uuendusega katki läinud.

Ma ei märganud enne, kui üks kell avastasin, et aku tühjeneb jube kiiresti padil - arvasin ju, et kaane sulgemine paneb magama, kuid ei pannud tegelikult.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 20.09.2019 15:00:00 vasta tsitaadiga

Ilmselt on kolmandal osapoolel lihtsalt kehvad ja/või valesti paigutatud magnetid.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2019 15:04:51 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Ilmselt on kolmandal osapoolel lihtsalt kehvad ja/või valesti paigutatud magnetid.


3a töötas probleemideta, ei ole odavad hiina kaaned.
Võimalik muidugi on teoreetiliselt, et midagi on kaane sees nihkunud - eks peab kuskil originaalkaantega proovima.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 20.09.2019 15:20:01 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
alpha kirjutas:
Draqula kirjutas:
iPad Air2 lõpetas mingil hetkel 3nda partei kaante "tundmise" st magnetiga ei panda enam päädi tuttu ja ei äratata üles.
On kellelgi sarnast kogemust?

Netist leitud soovitused teha restarti, lülitada menüüst kaante funktsionaalsust välja-sisse, on läbi proovitud ja ei aidanud.
Käega kaant hoides on tunda, et magnet tõmbab kaant padi poole, kuid pad ära ei tunne ikka.
praegu vaatasin, et nagu töötab ja ei tööta ka. Mitte igakord ei lähe Pad tuttu ja alati ei ärka ka üles. Aga samas nagu töötaks ka. Polnud enne seda tähele pannud.


Kui vana sul see kooslus?
Mul vist 4a kanti. Kahtlustan, et kas Apple on leidnud võimaluse kuidas 3nda osapoole kraami boikoteerida või on lihtsalt mingi uuendusega katki läinud.

Ma ei märganud enne, kui üks kell avastasin, et aku tühjeneb jube kiiresti padil - arvasin ju, et kaane sulgemine paneb magama, kuid ei pannud tegelikult.
mingi 3 aastat vast. Praegu proovisin ka ja kinni läks alles kolmandal korral, lahti tegemisega probleeme ei täheldanud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV veteran
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2019 21:21:19 vasta tsitaadiga

Mis võimalused on, et iPadi Androidi telefoniga kontrollida saaks? Teamviewer? Või midagi paremat?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2019 21:38:42 vasta tsitaadiga

Kunagi sai jailbreak'itud iOS'ile VNC serverit installida ja sedapidi eemalt hallata. Tänapäeval Teamviewer.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 10.10.2019 17:30:09 vasta tsitaadiga

Miskist normaalsemat klaverit ka on kui Swiftkey?
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2019 18:20:32 vasta tsitaadiga

alusta kõigepealt sellest, mis muret valmistab
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 10.10.2019 22:19:26 vasta tsitaadiga

Ega väga muret polegi, originaalil eesti paigutus puudub, veidi tüütu kasutada, Swiftkeyl aga vanasti ei saanud mõttetut soovituste riba seadetes maha võtta.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2019 09:25:29 vasta tsitaadiga

GBoard icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 11.10.2019 09:34:17 vasta tsitaadiga

Mhh, jäi siis kuidagi kahe silma vahele "keyboard" otsingu tulemusi sirvides.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 11.10.2019 10:10:27 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Ega väga muret polegi, originaalil eesti paigutus puudub, veidi tüütu kasutada, Swiftkeyl aga vanasti ei saanud mõttetut soovituste riba seadetes maha võtta.

Kasutan GBoardi, aga see Swiftkey soovituste riba on võimeline sulle isegi pikki lauseid ette ennustama. Ühelt poolt on see hea, kiirendab kirjutamist tunduvalt, teisest küljest jälle näitab, et on kogu su postkasti ja muude tekstide sisuga nii põhjalikult tutvunud, et oskab kirjutaja stiili matkida. Viimane pole enam sugugi nii hea.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 11.10.2019 11:57:12 vasta tsitaadiga

Sai kunagi 3 kuud kasutatud, heal juhul 3 juhul kümnest sai ligidale. Kasutegur on suht olematu. Sellepärast ei tahagi.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2019 12:40:33 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Sai kunagi 3 kuud kasutatud, heal juhul 3 juhul kümnest sai ligidale. Kasutegur on suht olematu. Sellepärast ei tahagi.
Huvitav, et endal on Swiftkey iga masina peal vägagi abiks olnud, vahet pole, kas iOS või android. Ma muidugi ei tea, mida Sa trükid, mu enda tekst on üsna korrektne õpikukeel, mida masinad tunnevad.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 11.10.2019 12:58:18 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
Märt. kirjutas:
Sai kunagi 3 kuud kasutatud, heal juhul 3 juhul kümnest sai ligidale. Kasutegur on suht olematu. Sellepärast ei tahagi.
Huvitav, et endal on Swiftkey iga masina peal vägagi abiks olnud, vahet pole, kas iOS või android. Ma muidugi ei tea, mida Sa trükid, mu enda tekst on üsna korrektne õpikukeel, mida masinad tunnevad.


Sedasama korrektset keelt kirjutan. Aga reeglina on lauseehitus ilmselt piisavalt keeruline selleks, et masin sellest sotti ei saa. Pakub valesid sõnu või vahel õige tüvi, aga vales käändes või pöördes või ajavormis. Lihtsam on ise lõpuni kirjutada, typosid ikka juhtub, ent vähemalt on laused absurdsete vigadeta.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2019 13:13:01 vasta tsitaadiga

Täiesti mõistetav. Ma tahaks ka vahel slängi visata ja siis võitle selle krdi (mida ta sellest lühendist arvaks?) masintõlkega. Lõpuks ilmselt lihvib sul nurgad maha ja panedki sellist kantseliiti, et kõik imestavad - koolis oli ju, raibe, ometi heal juhul kolmeline...?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 11.10.2019 16:25:36 vasta tsitaadiga

Gboard toimetab kenasti.
Uut seadet üles sättides sai selline nali, et finger 1 alla sai kahe pöidla jäljed. icon_smile.gif Ei joranud kah, lasi tuomalt ära teha. Ongi nii? Normaalne?

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 22.10.2019 19:25:24 vasta tsitaadiga

Eile õhtul lõpetasin töö ja panin Apple Pencili lauale, täna hommikul,kui tahtsin üht joonistust lõpetada, pliiats enam tööle ei hakanud. Mõtlesin, et ehk öösel tegi iPad mingi uuenduse ja ühendasin pliiatsi tahvliga. Ei midagi. Siis panin laadima, aga ikka ei midagi.
Mida veel võiks proovida?
iPad 9.7 2018
Apple Pencil MK0C2ZM/A
iPadOS 13.1.3

Sain korda. Eemaldasin pliiatsi bluetooth seadmete hulgast. Lülitasin iPadi välja ja uuesti sisse. Ühendasin pliiatsi iPadiga. Esialgu ei juhtunud midagi, alles mitme minuti pärast ilmus ekraanile teade paaritamise kohta. Kui selle lubasin, hakkas pliiats lõpuks tööle.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shogun
HV vaatleja

liitunud: 08.06.2004




sõnum 24.10.2019 08:37:30 vasta tsitaadiga

Kiire küsimus iOS (iPad OS) spetsidele. Tahan oma iPad Proˋle osta eraldiseisva bluetooth täisklaviatuuri. Kas Settings menüüst Eesti QWERTY paigutus valides muutuvad ka näiteks INT nupupaigutusega klaveril vastavad väärtused (täpitähed, õ) ning oleks vaid klahvide üle kleepimise vaev?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 24.10.2019 09:01:26 vasta tsitaadiga

Tavalisel padjal on kenasti eesti paigutus kasutatav. Logitech K480 kasutusel.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007




sõnum 08.11.2019 16:14:36 vasta tsitaadiga

Kas selliseid ipadi kaasi tasuks mingil põhjusel eelistada originaale või ajab 10x odavam hiina koopia ka sama edukalt asja ära?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2019 16:26:15 vasta tsitaadiga

Originaalid pidasid mul omal ajal mingi 6a vastu (2012...18). Kunstnahk muidugi veidi narmendas aga päris koost ei lagunenud.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 08.11.2019 17:01:10 vasta tsitaadiga

expressive kirjutas:
Kas selliseid ipadi kaasi tasuks mingil põhjusel eelistada originaale või ajab 10x odavam hiina koopia ka sama edukalt asja ära?


Maitse asi.

Apple originaal sisaldab magneteid mis panevad ekraani "magama" kui kaas on suletud. Hiinast võid kindlasti taolisi leida kui ei raatsi originaali osta.
Mina eelistaks originaali või Apple seadmete ametlike edasimüüjate poolt müüdavaid korpuseid ja kaasi just koostekvaliteedi pärast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 20.08.2004




sõnum 08.11.2019 17:21:45 vasta tsitaadiga

ostsin ~5a. tagasi magnetiga hiina kaaned, mis minumeelest näevad isegi paremad välja, kui Apple originaal. Maksid vist 10€ kanti. Iga päev kasutusel ja nüüd on hakanud veidi narmendama. Kui ostad, ära osta kõige odavamaid. Osta kindlast magnetiga (smart vms.) ja 3-4x, mitte 10x odavamad, kui Apple omad.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2019 17:29:14 vasta tsitaadiga

Ma sain pruugitud Airiga sarnased hiinakad kaasa. Smart cover toimis kenasti, aga tagumine kõva plast pragunes ja lagunes nurkadest ära, nii et ei hoidnud enam lõpuks kinni.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 91, 92, 93  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.