Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
25.01.2010 13:13:47
HP toob turule seni keerukaima multifunktsionaalse puutetundliku sülearvuti TouchSmart tm2 |
|
|
link :: HP
Pressiteade 25.01.2010 - HP väljastab järgmise põlvkonna puutetundliku sülearvuti: HP TouchSmart tm2 Notebook PC. Uus puutetundlik sülearvuti, mis on loodud auhinnatud HP disainimeeskonna poolt, pakub suurepärast töökiirust ja lõbusat puutetundlikku multimeedia kogemust.
HP TouchSmart tm2 sülearvuti saab mõne lihtsa liigutusega muuta digitaalseks lõuendiks. Antud sülearvuti pakub kasutajatele erinevaid võimalusi, kuidas infole ligipääsaeda ja inimestega suhelda:
· Kerge puudutus ekraanil võimaldab veebilehti alla kerida, fotosid vaadata ja töödelda ning kiirelt valida oma lemmik muusikat või filme.
· Kindlad HP poolt arendatud käsklused võimaldavad sisse või välja zoomida, fotosid erineva nurga alt vaadata, faile liigutada või printida.
· Digitaalne pastakas töötab ekraanil samamoodi nagu tavapärane pastakas paberil. Digipastakaga saad teha märkmeid, joonistada pilte, täiendada emaile või fotosid.
· Täissuuruses klaviatuur koos multifunktsionaalse puutepadjaga võimaldab töötada kiiresti ja efektiivselt.
„HP on arendanud puutetundlikku tehnoloogiat aastaid ning meie tehnoloogia on juba muutnud meetodeid kuidas kasutajad oma arvutitega suhtlevad. HP TouchSmart tm2 näol on tegemist seni meie kõige keerukama ja paindlikuma sülearvutiga. HP jätkab firmale omast innovaatilist lähenemist puutetundlikus tehnoloogias ja seab jätkuvalt disaini alaselt kõrgeid standardeid.“ selgitas Charl Snyman, HP asepresident ja tarbetehnoloogia juhataja Euroopas, Kesk-Idas ja Aafrikas.
HP TouchSmart tm2 toetub edasiarendatud populaarse sülearvuti HP TouchSmart tx2 tehnoloogiale, mis annab sõrmeotstele uskumatu täpsuse ning lubab kasutajatel nautida eksklusiivset HP TouchSmart aplikatsioone. Meelelahutusmaailm, mille hulka kuuluvad mängud, muusika, filmid, videod ja foto aplikatsioonid on vaid sõrmepuudutuse kaugusel. Kasutajate igapäevaelu planeerimiseks on loodud spetsiaalne puutetundlik kalender ja email.
30.7 cm suurune kuvar on ideaalne pakkumaks mobiilsust ent samas piisavalt suur, et vaadata filme ja fotosid. Energiasäästlikud Inteli protsessorid tagavad kiire andmetöötluse kui ka vastupidava aku, mille tööiga on kuni 8 tundi. HP TouchSmart tm2 sülearvuti on saadaval alates veebruarist soovitatava hinnaga 13 250 krooni.
HP loob uusi tehnoloogilisi võimalusi inimeste, ettevõtete, valitsuste ja ühiskonna sisukaks mõjutamiseks. Maailma suurima tehnoloogiafirmana pakub HP klientide probleemide lahendamiseks printimist, isiklikku arvutikasutust, tarkvara, teenuseid ning IT-infrastruktuuri hõlmavat toote- ja teenusevalikut. HP kohta leiate täiendavat teavet aadressilt http://www.hp.com
_________________ Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV valuutakalkulaator
viimati muutis Tanel 25.01.2010 22:56:35, muudetud 1 kord |
|
Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
7 :: |
358 |
|
tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
25.01.2010 13:50:48
|
|
|
Kui pilte uskuda, siis ikka ja jälle on tegu "vana hea - pehme ja läbipainduva - odav-plastik-korpusega".
Nii, et loodetavasti on vahendusfirmadel niipalju oidu, et enam sellise "odav-plastik-korpusega" HP-sid Eesti turule müüki ei tooda, kuna surnud - ja kohe surevaid HP-sid on niigi Eestimaa kõik kohad täis.
|
|
Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
tagasi üles |
|
 |
mehaanic
Aeg Maha 2a

liitunud: 22.02.2004
|
25.01.2010 17:18:25
|
|
|
tahanteada kirjutas: |
Kui pilte uskuda, siis ikka ja jälle on tegu "vana hea - pehme ja läbipainduva - odav-plastik-korpusega".
Nii, et loodetavasti on vahendusfirmadel niipalju oidu, et enam sellise "odav-plastik-korpusega" HP-sid Eesti turule müüki ei tooda, kuna surnud - ja kohe surevaid HP-sid on niigi Eestimaa kõik kohad täis.  |
tekstist loeb sama
tsitaat: |
keerukama ja paindlikuma |
ehk siis läbipainduva
|
|
Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
tagasi üles |
|
 |
mike75
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2007
|
|
Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
tagasi üles |
|
 |
kosinak
HV vaatleja
liitunud: 01.10.2002
|
25.01.2010 21:27:35
Re: HP toob turule seni keerukaima multifunktsionaalse puutetundliku sülearvuti TouchSmart tm2 |
|
|
Tanel kirjutas: |
Kindlad HP poolt arendatud käsklused võimaldavad sisse või välja zoomida, fotosid erineva nurga alt vaadata, faile liigutada või printida.
|
(y)
|
|
tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
26.01.2010 01:36:21
|
|
|
Ja kui garantii läbi saab, jooksevad rikkis emaplaatide tõttu prügimäele.
|
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
26.01.2010 10:12:03
|
|
|
tx2 korpuse alumine pool on 100% metallist ja ka ülemine pool on päris tugev. Ei usu, et tm2 viletsam oleks selle poolest.
Samas on tx2 ekraan nTrig toodang ja nähtavasti on see sama ka uuel versioonil. Jah, kõik on tore - multitouch (mille kokku kolme-nelja olemasoleva kahesõrmeviipega essugi pihta hakata ei ole), stiiluse survetundlikkus (mis stiiluse liga-loga ehituse tõttu on peaaegu kasutu(skõlbmatu)) ja ei oma (teatavat patenti omava firma ahnuse tõttu) mingit tuge enamlevinud survetundlikutes Windowsi* programmides (Adobe tooted, vabavaralised tooted jne) ja näpuga puudutuse võimalus (mis on piisavalt ebatäpne, et Windowsi nuppudele mitte pihta saada, kui sul ei ole just imiku sõrmed) ja lõpuks see (kuri)kuulus nTrig ekraan ise, mis kaalub umbes sama palju kui arvuti alumine pool ja tarbib nähtavasti ka sama palju energiat, sest täiesti viisakad akud imetakse tühjaks imekspandavalt lühikese ajaga, omades seejuures suhteliselt tagasihoidlikku perfomance'it.
Oleksin akudelt töötaval sülearvutil pigem näinud patareidel töötavat stiilust, kergekaalulist ekraani ja normaalset energiatarvet akudelt, kui induktiivpoole täis topitud, vähemalt kilo kaaluvat, tableti väikese üksiku hinge küljes tilpnevat ekraani, mis patareideta stiilust peab toitma. Lauslollus minu arvates. Sellist asja võib külge toppida võrgutoitel töötavale masinale, aga mitte sülearvutile, kus energia kokkuhoid ja kaal on esmatähtis. Või siis vähemalt peaks energiaseadetes olema võimalus seda induktiivtoidet välja lülitada.
Igast otsast läikivast ja sõrmejälgi kollektsioneerivast korpusest ma parem ei räägigi.
Misiganes nad ka ei räägiks, enne kui ise olen proovida saanud, ei usu eriti, et asi oluliselt nende põhivigade osas paranenud oleks.
Jah, olin piisavalt loll, et endale tx2 osta möödunud kevadel
_______________________
* Linuxis on survetundlikkuse tugi olemas, kui nTrig ekraan käima saada õnnestub, mis esialgu on samuti üsna problemaatiline
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
tagasi üles |
|
 |
izzo
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2003
|
26.01.2010 13:41:23
|
|
|
jah, kas eelmised polnud mitte AMD + Ntrig, kuid see peaks olema Intel+Wacom, ehk siis tunduvalt tublim tükk.
Samas tahetakse teada kas ilmub ka uuem versioon 2730p-st, ja mis küll sinna veel sisse pannakse siis. Jõulisemad protsessorid?
|
|
Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
26.01.2010 14:51:45
|
|
|
Kui oleks 5a.garantiid siis võiks isegi ostmise peale mõelda.
|
|
Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
tagasi üles |
|
 |
ullivilli
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.06.2004
|
26.01.2010 19:18:06
|
|
|
Tegelt isegi 3a tehase poolt oleks täitsa mõistlik 13k tableti eest.
Kuigi jah, mis riigis see soovituslik on? USAs, siis tulevad raudselt mingi 20+ hinnaga nagu 15k maksvad MAC-id....
|
|
Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
26.01.2010 19:51:12
|
|
|
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
Kommentaarid: 370 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
320 |
|
tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
27.01.2010 01:59:14
|
|
|
jubedalt meenutab sellist käkki nagu HP tx1000 ... ja kui googeldada saab ka aru miks ta "käkk" on/oli.
tea kaua see uus läikiv, peegeldav "disainitud" junn vastu peab
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
tagasi üles |
|
 |
ullivilli
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.06.2004
|
27.01.2010 11:52:05
|
|
|
angel kirjutas: |
tea kaua see uus läikiv, peegeldav "disainitud" junn vastu peab  |
Suht lihtne küsimus ju, mille vastuseks elementaarne:
Garantii aja ja mõned kuud peale.
Vähem ei tohi mitte pidada ja rohkem on ka halb, sest muidu ei osta ju uut
|
|
Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
tagasi üles |
|
 |
|