Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Logitech MX3200 klaveri taustvalgustus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
speed
HV kasutaja


liitunud: 03.03.2002




sõnum 19.01.2010 12:20:07 Logitech MX3200 klaveri taustvalgustus vasta tsitaadiga

Küsimus siis selline, kuidas oleks kõige lihtsam traadita klaverile taustvalgustust tekitada nii, et sellele mingit kaablit ei peaks külge ehitama?
Olen vaadanud igasugu mod lehti ning ka HV's tuhninud, kuid normaalset lahendust ei ole leidnud.
Valgustus siis vajalik pimedas klõbistamiseks, et mitte laualampi sisse lülitada.

_________________
zzziuhti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.01.2010 17:45:51 vasta tsitaadiga

Alustuseks esita endale küsimus, et kas Sul selle klaveri aku / patarei üldse suudab pikaajaliselt välja kannatada sellise, küllaltki palju lisaenergiat vajava valgustuse. icon_wink.gif

Võib ju küll esitada küsimuse, et palju see mingi valgusdiood voolu võtab, aga kui neid on palju, siis kambakesi on nad kokku ikka üksjagu näljased. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
speed
HV kasutaja


liitunud: 03.03.2002




sõnum 19.01.2010 18:23:20 vasta tsitaadiga

Iseenesest õige küsimus thumbs_up.gif kuid ega ma päris klaveri aku küljest seda valgustust ei mõelnudki toita.

Tegelikult arvan, et mul õnnestus juba ka midagi leida http://cgi.ebay.co.uk/2-glow-wire-cool-neon-and-CR2032-battery-El-inverter_W0QQitemZ380173473576QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item58841ad728

Ning tulem võiks siis midagi sellist olla http://hackedgadgets.com/wp-content/_backlit_keyboard_1.jpg

Samas ei ole ma päris kindel, kas see ka oma eesmärgi täidab (pimedas piisavalt valgust, et klaveri klaviatuur ilusasti näha oleks).

Aga tänud igaljuhul kaasamõtlemast beer_yum.gif

_________________
zzziuhti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mogo
HV kasutaja
mogo

liitunud: 13.08.2002




sõnum 19.01.2010 19:12:48 vasta tsitaadiga

See esimesel linigil toodud näide hakkab pimedas liigselt silma särama ja klahve näed veel halvemini.
Valgus peaks ikka klahvide all olema, mitte kõrvalt paistma.
Aga pane mingi 1..2 ledi miski varre otsas klaveri kohale. Nagu helipultidel näiteks.

Või harjuta pimekirja. Hiljemalt kuuga peaks vist enam-vähem olema.
Et rutem selgeks saada, värvi klaver musta sprayga üle, et mitte mingil juhul tähti näha ei oleks. icon_wink.gif
Sry, OT.

_________________
Inimesel oli, on ja on ka tulevikus põhiseaduslik õigus olla loll !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
speed
HV kasutaja


liitunud: 03.03.2002




sõnum 20.01.2010 00:34:12 vasta tsitaadiga

mogo kirjutas:
See esimesel linigil toodud näide hakkab pimedas liigselt silma särama ja klahve näed veel halvemini.
Valgus peaks ikka klahvide all olema, mitte kõrvalt paistma.
Aga pane mingi 1..2 ledi miski varre otsas klaveri kohale. Nagu helipultidel näiteks.

Või harjuta pimekirja. Hiljemalt kuuga peaks vist enam-vähem olema.
Et rutem selgeks saada, värvi klaver musta sprayga üle, et mitte mingil juhul tähti näha ei oleks. icon_wink.gif
Sry, OT.


Seda minagi tsiba kahtlustan.
Olen ka ledide teemal mõtelnud kuid ühtegi head mõtet pole veel pähe tulnud kuna ma ei tahaks klaverist miskit perversust ka teha.
Aga eks näis.

Nojah, ega see pimekirja mõte nüüd ka väga halb idee pole kuid selle aja mis mina arvutit olen kasutanud (kusagil aastast 92-93) pole mul seda oskust veel väga vaja olnud (ning loodetavasti ei lähe vaja ka).
OT - eip ole hullu ja hea huumor alati omal kohal. Ning muide, et veel lõbusam oleks, võiks ka ekraani üle võõbata thumbs_up.gif icon_wink.gif

_________________
zzziuhti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.01.2010 00:39:54 vasta tsitaadiga

Yks version on, et kasutad valguskiude. Olen seda varianti n2inud kunagi mingi helitehnika puldi korral.
------------
Liigne heledus pole probleem, kuna eeltakistitega annab pinget piirata.

Postitatud mobile device
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
speed
HV kasutaja


liitunud: 03.03.2002




sõnum 21.01.2010 16:19:29 vasta tsitaadiga

THX tahanteada.
Arvan, et leidsin endale lahenduse sellise vidina näol http://cgi.ebay.co.uk/Paperback-Night-LED-Light-Wedge-Panel-Book-Reading-Lamp_W0QQitemZ280443813542QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item414bc0fea6

Ainult, et siis ise pean tsiba käsitööd tegema (klaas eemaldada ning valgusti klaverile monteerida).

_________________
zzziuhti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 21.01.2010 16:34:10 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Selline mõte ei sobi?

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
speed
HV kasutaja


liitunud: 03.03.2002




sõnum 21.01.2010 20:04:28 vasta tsitaadiga

THX braien334, igati kasulik õpetus beer_yum.gif
Kuid minu probla on see, et mul on TRAADITA klaver ning tahan seda ka sellisena jätta.
Kui traat oleks ligi siis vast olekski midagi sellist meistertanud thumbs_up.gif

_________________
zzziuhti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 21.01.2010 20:08:44 vasta tsitaadiga

Võimalik ka midagi 9V patareid otsa aretada maybe icon_razz.gif
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
speed
HV kasutaja


liitunud: 03.03.2002




sõnum 21.01.2010 20:12:52 vasta tsitaadiga

Tellisin juba selle vidina ära http://cgi.ebay.co.uk/Paperback-Night-LED-Light-Wedge-Panel-Book-Reading-Lamp_W0QQitemZ280443813542QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item414bc0fea6
ning ehitan sellest.

_________________
zzziuhti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Logitech MX3200 klaveri taustvalgustus
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.