Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Torrentisait Isohunt kaotas kohtuvaidluse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2009 18:46:27 Torrentisait Isohunt kaotas kohtuvaidluse vasta tsitaadiga

link :: minut.ee


Kinokompaniid on saanud järjekordse suurejoonelise võidu failivahetajate üle - sedakorda on tule alla sattunud eraisik Gary Fung, kelle halduses mitmed torrentisaidid nagu näiteks populaarne isoHunt. Ehkki kaitse väitis, et tegemist on lihtsa otsingumootoriga, leidis kohtunik, et otsingu tegijaid suunatakse otse failivahetusele ning seetõttu "julgustas" lehe omanik piraatlust.

Ehkki sellega tõendati Fung'i süüdiolek, ei ole mingeid andmeid võimaliku karistuse kohta. Edasikaebamise kohta info puudub, igal juhul tasuks eelnevalt mõelda kaitset esindavate juristide väljavahetamisele - kohtusaalis jätnud need äärmiselt mannetu mulje.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2009 20:05:25 vasta tsitaadiga

Ja nii neid järjest kinni hakatakse panema... icon_cry.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 27.12.2009 20:44:00 vasta tsitaadiga

Iga kohtuvaidlus võtab teatavasti aega ning vägagi palju aega. Torrenti saite on kõikide kinnipanemiseks ühe kaupa palju, pigem keskendutakse suurtematele. Sellist ühtset seadust on samuti raske vastu võtta kõikide riikide seas, mis keelaks sellelaadsed saidid universaalselt sulgeda. Seega torrentid väga vaevalt kaovad ära, harjumused pigem muutuvad icon_rolleyes.gif
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 27.12.2009 22:43:30 vasta tsitaadiga

isoHunt Loses US Lawsuit Against Movie Studios kirjutas:
The court said the clearest instance of encouraging users to commit infringements was the ‘Box Office Movies’ section of the site. These pages listed the top 20 highest-grossing movies in the US, for which users were invited to upload associated torrents.

“By implementing this feature,” said the court, “Defendants engaged in direct solicitation of infringing activity.”

Furthermore, when isoHunt generated torrent categories, such as ‘Top 20 Movies’, the court said that the fact that these lists “almost exclusively contained copyrighted works and that Defendants never removed these lists” indicated that isoHunt knew about ongoing infringement yet failed to take action to stop it.

Several other instances of staff members giving users advice on how to download copyright movies (including providing .torrent links), rip copyright DVDs and use software such as PeerGuardian were also cited.

Even the forum user ranking system didn’t escape criticism. Since user ranks included titles such as “I pir4te, therefore I am” and “All Day I Dream About W4rez,” the court concluded that the Defendants “promoted their users’ infringing activities by consciously fostering a community that encouraged – indeed, celebrated – copyright infringement.”
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2009 22:59:51 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Ja nii neid järjest kinni hakatakse panema... icon_cry.gif

ongi vähem pasalevitajaid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 00:34:03 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
K3ndu kirjutas:
Ja nii neid järjest kinni hakatakse panema... icon_cry.gif

ongi vähem pasalevitajaid thumbs_up.gif

Et siis seda mida Eestis ei müüda ostad USAst tohutu raha eest+tollid jms jama?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 01:17:03 vasta tsitaadiga

Worm390 kirjutas:
Skeptik kirjutas:
K3ndu kirjutas:
Ja nii neid järjest kinni hakatakse panema... icon_cry.gif

ongi vähem pasalevitajaid thumbs_up.gif

Et siis seda mida Eestis ei müüda ostad USAst tohutu raha eest+tollid jms jama?


Ilmselt peeti silmas seda, et ei levitada fake kraami ja viiruseid. Privaat träkkerites tavaliselt selliseid probleeme pole.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 01:19:27 vasta tsitaadiga

ei ole minu jaoks maailmalõpp kui torrenti kaudu leviv pirakraam ja sellega kaasnev malware kaoks. tundub, et paljude jaoks on.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fatal1ty
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2006




sõnum 28.12.2009 01:50:43 vasta tsitaadiga

ei kasuta torrentit yldse icon_biggrin.gif, saAB muijalt ja kiiremini icon_biggrin.gif
_________________
jou mis värk on
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RReinu
HV kasutaja
RReinu

liitunud: 01.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 02:16:10 vasta tsitaadiga

Fatal1ty kirjutas:
ei kasuta torrentit yldse icon_biggrin.gif, saAB muijalt ja kiiremini icon_biggrin.gif


ei nu jah kui "Sina" oledki "internet" siis jah:D

Aga nuh...juhtub ikka...
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 28.12.2009 03:14:05 vasta tsitaadiga

Tõsi, saab mujalt ning palju kiiremini, kuid kindlasti torrentite vähenemine vähendab ka asjade leviku kiirust mis iseenesest on halb.
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 08:49:08 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Ja nii neid järjest kinni hakatakse panema... icon_cry.gif

Üks pannakse kinni - kümme tekib asemele icon_rolleyes.gif

Muusika ja filmitööstus peaks oma jõu suunama torrentiga konkureerimisele mitte 95% süütute inimeste kohtussekaebamisele ja muidu virisemisele icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
electron
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2004




sõnum 28.12.2009 09:17:23 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

Muusika ja filmitööstus peaks oma jõu suunama torrentiga konkureerimisele mitte 95% süütute inimeste kohtussekaebamisele ja muidu virisemisele icon_rolleyes.gif


Nii... ja mitu korda tõmmati aasta jooksul näiteks "Hangover" ´it torrentite kaudu ILLEGAALSELT alla?
Olen minagi kasutanud torrenti süsteemi mõned korrad icon_smile.gif
Meelelahutustööstus koorib inimestelt olenemata piraatlusest sellist pappi, et mõned tuhanded piraatluse vastu võitlejad palgasaajate nimekirjas on suht köömes...

_________________
Tuleb lihtsalt täiega panna!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 28.12.2009 10:31:26 vasta tsitaadiga

electron kirjutas:
tomorrow kirjutas:

Muusika ja filmitööstus peaks oma jõu suunama torrentiga konkureerimisele mitte 95% süütute inimeste kohtussekaebamisele ja muidu virisemisele icon_rolleyes.gif


Nii... ja mitu korda tõmmati aasta jooksul näiteks "Hangover" ´it torrentite kaudu ILLEGAALSELT alla?
Olen minagi kasutanud torrenti süsteemi mõned korrad icon_smile.gif
Meelelahutustööstus koorib inimestelt olenemata piraatlusest sellist pappi, et mõned tuhanded piraatluse vastu võitlejad palgasaajate nimekirjas on suht köömes...

ot:Muide, kannatasin ja ootasin, kannatasin ja jälle ootasin. Igalpool kiideti seda Hängõuverit ja kui ma ta lõpuks DVD peal ära ostsin siis pettusin täiega. Mulle ei meeldinud üldse! Ja 150eek vastu taevast! Treiler oli normaalne, film ise aga mitte. Ma ei tea miks see paljudele naljakas tundus. Võimalik et olen liiga palju samatsorti filme vaadanud (Superbad oli naljakam!)
Endal kogus pea 200 DVD´d originaalidena, alustasin kogumist aastal 2006. Ütleme nii et ikka üks aasta jõul läks mitu tuhat krooni filmide peale.

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 28.12.2009 10:51:38 vasta tsitaadiga

electron kirjutas:
Nii... ja mitu korda tõmmati aasta jooksul näiteks "Hangover" ´it torrentite kaudu ILLEGAALSELT alla?
Top 10 Most Pirated Movies of 2009
4 .. The Hangover .. 9,180,000 .. $459,422,869
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 28.12.2009 10:58:09 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
electron kirjutas:
Nii... ja mitu korda tõmmati aasta jooksul näiteks "Hangover" ´it torrentite kaudu ILLEGAALSELT alla?
Top 10 Most Pirated Movies of 2009
4 .. The Hangover .. 9,180,000 .. $459,422,869

Nii palju icon_eek.gif
Vaesed allalaadijad....
Huvitav paljud selle filmi ostsid? Kui peale minu rohkem polnud siis vähemalt 1 loll siiski leidus icon_cry.gif
Hollywood on hakanud kõvasti alla käima. Kõik filmid on ühe vitsaga löödud ja kõik sisud jne hakkavad korduma.

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kk
HV veteran
kk

liitunud: 30.03.2002




sõnum 28.12.2009 15:58:30 vasta tsitaadiga

Ikka tüüpiline kahjuarvutamine, et Kahju = Downloadide arv x Filmi letihind.

Väike osa downloadijatest oleks reaalselt selle DVD ostnud ja see osa oleks alla 5% igal juhul... kui sedagi. Rahvas downloadib igast jama alla, vaadatakse ehk korra läbi ja kustutatakse. Kui piraatlust ei oleks siis mingite mõttetute DVD plaatide ostmine oleks iga inimese kulutustes esimene ja lihtsaim koht kuskohalt kokku saaks hoida. Kinos käidakse ehk mingil määral rohkem aga ega see ka palju ei tõuseks sest kinos käiakse niigi paremat filmielamust saamas juba praegu.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 28.12.2009 16:02:39 vasta tsitaadiga

kk kirjutas:
Ikka tüüpiline kahjuarvutamine, et Kahju = Downloadide arv x Filmi letihind.

Väike osa downloadijatest oleks reaalselt selle DVD ostnud ja see osa oleks alla 5% igal juhul... kui sedagi. Rahvas downloadib igast jama alla, vaadatakse ehk korra läbi ja kustutatakse. Kui piraatlust ei oleks siis mingite mõttetute DVD plaatide ostmine oleks iga inimese kulutustes esimene ja lihtsaim koht kuskohalt kokku saaks hoida. Kinos käidakse ehk mingil määral rohkem aga ega see ka palju ei tõuseks sest kinos käiakse niigi paremat filmielamust saamas juba praegu.

Käin näiteks kinos 1 x aastas (see aasta tekkis veel plaan ehk teistki korda minna - Avatar tõmbab...kaalun veel)

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 28.12.2009 17:16:58 vasta tsitaadiga

avatari peaks küll kinno vaatama minema .. see saaks siis mu esimeseks 3D filmiks icon_biggrin.gif
aga jah üks torrent sait võetakse maha ja tekib sada juurde icon_biggrin.gif
ja no alati on ju olemas google.com mis ka pmst torrenti sait kuna otsingu mootorist leiab neid saite jne

samas ameerika filmid need mis tehakse blu ray ja hdtv peale ehk siis 720p ja 1080p nende kvaliteet on nagu 1970 aasta filmid kus iga element on tehtud tausta ekraani peale ja on nähe et kvaliteet on nii hea et näeb ära kuidas on peale tehtud
ma eelistan dvd kvaliteeti kuna sealt ei loe seda peale tegemist nii kergelt välja ja saab filmi nautida mitte naerda iga koha pealt kus on näha kui haledalt on peale tehtud
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 17:25:06 vasta tsitaadiga

lopes39, mida tähendab "peale tegema"?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 17:34:31 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
electron kirjutas:
Nii... ja mitu korda tõmmati aasta jooksul näiteks "Hangover" ´it torrentite kaudu ILLEGAALSELT alla?
Top 10 Most Pirated Movies of 2009
4 .. The Hangover .. 9,180,000 .. $459,422,869


Suure tõenäosusega tõmmatakse ühest filmist mitu versiooni, kõigepealt cam, siis TS, siis r5, siis DVDrip ja lõpuks x264 720p/1080p vastavalt sellele, kuidas film meeldis, jne.

Ja väga kindlasti poleks seda "tohutut" sikutamist olnud, kui filmi väljatuleku ajal oleks saada olnud vähemalt DVD kvaliteedis legaalne allalaadimise versioon nt hinnaga 50-100 eexu.


viimati muutis smurfer 29.12.2009 00:14:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 28.12.2009 17:34:32 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, jutt on sinisest/rohelisest taustast.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 17:46:52 vasta tsitaadiga

See "peale tegemine" on näha juba vhs'i peal, rääkimata siis dvd'st või bluray'st. Pead vanu filme mõne vanema kineskoop telekaga vaatama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 28.12.2009 18:14:58 vasta tsitaadiga

icon_cry.gif
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 28.12.2009 18:40:46 vasta tsitaadiga

no nagu on need mustvalged filmid filmi ajastu algusest kus on auto stuudios ja auto taga on ekraan mis jooksutab tausta pilti tähendab peale tegemist

üldjuhul dvd pealt ei näed seda peale tegemist sest filmi kvaliteet filtreeritud nagu usa filmidel tavaline

blu ray kvaliteet on nagu saksa filmide/seriaalide kvaliteet .. ühesõnaga mõtlen ma seda et nagu saksa film on tehtud sellise kvaliteediga nagu vaataksid kanal2 uudiseid .. ehk siis kvaliteet on hea aga ei tekita tunnet et vaatad filmi .. usa filmidel on mingi spetsiaalne filter mida nad kasutavad mis teebki selle effekti et sa vaatad filmi ... see blu ray kvaliteet on selline nagu reality tv vms ja no pmst ei tõmba üldse
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 28.12.2009 18:43:39 vasta tsitaadiga

Eniveis ma loodan, et neid tuleb rohkem peale kui kaob.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.12.2009 18:50:02 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
no nagu on need mustvalged filmid filmi ajastu algusest kus on auto stuudios ja auto taga on ekraan mis jooksutab tausta pilti tähendab peale tegemist

üldjuhul dvd pealt ei näed seda peale tegemist sest filmi kvaliteet filtreeritud nagu usa filmidel tavaline

blu ray kvaliteet on nagu saksa filmide/seriaalide kvaliteet .. ühesõnaga mõtlen ma seda et nagu saksa film on tehtud sellise kvaliteediga nagu vaataksid kanal2 uudiseid .. ehk siis kvaliteet on hea aga ei tekita tunnet et vaatad filmi .. usa filmidel on mingi spetsiaalne filter mida nad kasutavad mis teebki selle effekti et sa vaatad filmi ... see blu ray kvaliteet on selline nagu reality tv vms ja no pmst ei tõmba üldse
whhhaaaaatttt?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 20:16:56 vasta tsitaadiga

electron kirjutas:
tomorrow kirjutas:

Muusika ja filmitööstus peaks oma jõu suunama torrentiga konkureerimisele mitte 95% süütute inimeste kohtussekaebamisele ja muidu virisemisele icon_rolleyes.gif


Nii... ja mitu korda tõmmati aasta jooksul näiteks "Hangover" ´it torrentite kaudu ILLEGAALSELT alla?

Ja kui palju nendest allalaadimistest oleks Hollywood endale krahmanud kui nad oleks pakkunud enda torrentit nt PayPal-ga makstes $50 tükk?
Isegi selle hinna juures päris kena numbri ilmselt

Inimestele loeb mugavus ja hind.Kui Hollywoodil oleks nt enda torrentisait kus oleks erinevad paketid ja erinevad hinnad ja saaks PayPal-ga maksta siis nad saaksid juba konkureerida päris edukalt.Usun, et paljud oleks nõus maksma kasvõi poole füüsilise DVD hinnast, et saada väljalaskekuupäeval täiskvaliteediga film legaalselt thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 28.12.2009 20:28:35 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
saada väljalaskekuupäeval täiskvaliteediga film legaalselt thumbs_up.gif


thumbs_up.gif Kinod on halb unenägu ja loodetavasti varsti ajalugu icon_cool.gif

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 28.12.2009 20:32:37 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
blu ray kvaliteet on nagu saksa filmide/seriaalide kvaliteet .. ühesõnaga mõtlen ma seda et nagu saksa film on tehtud sellise kvaliteediga nagu vaataksid kanal2 uudiseid .. ehk siis kvaliteet on hea aga ei tekita tunnet et vaatad filmi .. usa filmidel on mingi spetsiaalne filter mida nad kasutavad mis teebki selle effekti et sa vaatad filmi ... see blu ray kvaliteet on selline nagu reality tv vms ja no pmst ei tõmba üldse

Mis möga see nüüd siis on? icon_neutral.gif

Isohundi koha pealt, mul pole eriti kahju. Osasid ebooke mida kusagilt ei leidnud käisin sealt vaatamas aga rohkem küll ei meenu, et oleks seda portaali kasutanud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 21:27:01 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
blu ray kvaliteet on nagu saksa filmide/seriaalide kvaliteet .. ühesõnaga mõtlen ma seda et nagu saksa film on tehtud sellise kvaliteediga nagu vaataksid kanal2 uudiseid .. ehk siis kvaliteet on hea aga ei tekita tunnet et vaatad filmi .. usa filmidel on mingi spetsiaalne filter mida nad kasutavad mis teebki selle effekti et sa vaatad filmi ... see blu ray kvaliteet on selline nagu reality tv vms ja no pmst ei tõmba üldse

Kasuta kirjavahemärke ja lause algab meil ikka veel suure algustähega. Sorry, aga tõsiselt valus oli lugeda...

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2009 02:49:43 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Muusika ja filmitööstus peaks oma jõu suunama torrentiga konkureerimisele mitte 95% süütute inimeste kohtussekaebamisele ja muidu virisemisele icon_rolleyes.gif
Mismoodi konkureerima - jagama tasuta + veel peale maksma? icon_wink.gif
electron kirjutas:
Meelelahutustööstus koorib inimestelt olenemata piraatlusest sellist pappi, et mõned tuhanded piraatluse vastu võitlejad palgasaajate nimekirjas on suht köömes...
Ole ilma kui ei taha maksta icon_wink.gif
kk kirjutas:
Väike osa downloadijatest oleks reaalselt selle DVD ostnud ja see osa oleks alla 5% igal juhul... kui sedagi.
Jajah, muidugi muidugi. Sa ajad samasugust paadund piraadi juttu nagu tomorrow kes ütleb, et "saaks aga avapäeval torrentiga maksaks peipälliga vabalt ka 50$ vilmist aga nii nagu praegu ei taha ja piran bääbää".
kk kirjutas:
Kui piraatlust ei oleks siis mingite mõttetute DVD plaatide ostmine oleks iga inimese kulutustes esimene ja lihtsaim koht kuskohalt kokku saaks hoida..
Vaevalt küll. Piramise peapõhjus on ikka see, et kuna raha pole kellelgi - eriti noortel nagamannidel käes lõpmatult ja piramise puhul mingisugune vahelejäämise variant ja karistuse saamine on suht olematu siis saab ju raha kulutada mujale ning saada ka seda kraami mida piratakse - vastasel juhul peaks valima. Kui pirada ühel hetkel enam ei saaks siis jäetaks lihtsalt mingi eriti mõttetu kulutus tegemata ja ostetakse midagi jäävat - näiteks jäetakse kuskil kluppis paarile libule paar kokteili välja tegemata ja hopsti vilmiraha koos. Praegusel hetkel keegi ei mõtle selliste asjade peale, sets filmide ja mängude suhtes on pea kõigil arusaam, et need ongi tasuta.
tomorrow kirjutas:
Inimestele loeb mugavus ja hind.Kui Hollywoodil oleks nt enda torrentisait kus oleks erinevad paketid ja erinevad hinnad ja saaks PayPal-ga maksta siis nad saaksid juba konkureerida päris edukalt.Usun, et paljud oleks nõus maksma kasvõi poole füüsilise DVD hinnast, et saada väljalaskekuupäeval täiskvaliteediga film legaalselt thumbs_up.gif
Jama jutt. Kui film on DVD jms. peal esilinastuse päeval olemas siis rip on sellest juba ammu netis ringlemas, sest kuskil trükikojas vms. on ammu mõni sell ajand asjale käpad taha ja seda levitama hakanud. See on paratamatus. Selletõttu ongi kasulik kui DVD tuleb mingiaeg hiljem, sets kui film enamvähemgi kõlblik siis suvaline netipihkur mingi väriseva käega tehtud cämmiga ei lepi ja läheb vähemalt vaatab korra kinos. Aga mis puutub inimste mugavuse ja hinnatundlikusse siis hinnatundlikus on see eriti oluline asi ja tehku mingi ollivuud mistahes torrentisaidi siis niikui tahetakse raha ei tõmba keegi asja. See mis sa usud ei mängi siin siuurt rolli, sest tuletame meelde kui oli jutt, et piratebay ostetakse ära ja asju saab alla laadima hakata pisi pisikese tasu eest. Mina lugesin mitu tuhat kommentaari läbi ja 90% suhtumine oli see, et kui vähegi maksma peab siis mingu per*e. Seega kui sa usud, et mingi ollivuui enda torrentisait müües vilmi 50$ tükist teeks meeletut käivet ja teeniks megakasumit siis söö vähem seenesousti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 29.12.2009 08:59:17 vasta tsitaadiga

Ise ostan ainult DVDsid ning see torrenti jamps jätab külmaks. Hangoveri ostsin ise niikui see välja tuli ning mulle meeldis xD. Pigem ostan DVD kui piran, vähemalt uhke tunne on kui oman originaale. Mida rohkem neid torrenteid maha pannakse, seda parem!

Mina sain väga hästi aru mida lopez mõtles.

Andykas kirjutas:
lopes39 kirjutas:
blu ray kvaliteet on nagu saksa filmide/seriaalide kvaliteet .. ühesõnaga mõtlen ma seda et nagu saksa film on tehtud sellise kvaliteediga nagu vaataksid kanal2 uudiseid .. ehk siis kvaliteet on hea aga ei tekita tunnet et vaatad filmi .. usa filmidel on mingi spetsiaalne filter mida nad kasutavad mis teebki selle effekti et sa vaatad filmi ... see blu ray kvaliteet on selline nagu reality tv vms ja no pmst ei tõmba üldse

Mis möga see nüüd siis on? icon_neutral.gif


Lopes39, kas sa mõtled et blu rayl on film "libedam" kui teleka filmis mis on "karemad"? Kahjuks paljud ei traha aru saada mida ma selle kareda ja sileda all mõtlen, tglt on see filmi framerate, et ühes kohas on nn "päris" elu st nagu need uudised, siis reality bs ja need seebikad, filmid on aga sutsu noh, karedamad pole nii libe liikumine, nagu hääästi sutsuke laggib.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!


viimati muutis Flacko 29.12.2009 09:03:37, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2009 09:00:50 vasta tsitaadiga

irw.nagu arvata oli,ei saa ikka ilma vaidlemata elada.kasutage v6itlustandrit selleks.kui näpud sügelevad ja muud teha ei oska,kui targutada ainult.
iga uudise alt seda lugeda on ka imal.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 29.12.2009 09:13:29 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
no nagu on need mustvalged filmid filmi ajastu algusest kus on auto stuudios ja auto taga on ekraan mis jooksutab tausta pilti tähendab peale tegemist

üldjuhul dvd pealt ei näed seda peale tegemist sest filmi kvaliteet filtreeritud nagu usa filmidel tavaline

blu ray kvaliteet on nagu saksa filmide/seriaalide kvaliteet .. ühesõnaga mõtlen ma seda et nagu saksa film on tehtud sellise kvaliteediga nagu vaataksid kanal2 uudiseid .. ehk siis kvaliteet on hea aga ei tekita tunnet et vaatad filmi .. usa filmidel on mingi spetsiaalne filter mida nad kasutavad mis teebki selle effekti et sa vaatad filmi ... see blu ray kvaliteet on selline nagu reality tv vms ja no pmst ei tõmba üldse

Aaa, sa mõtled äkki hoopis fpsi vms. Ma tean et seriaal "Kodus ja Võõrsil" muutis seda mingi hetk näiteks ja siis oli jummala võõras vaadata. Mõtlesin et vaatan "Õnne 13" thumbs_up.gif (silmaga oli kohe tuntav vahe sees liikumises)

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2009 10:16:16 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Muusika ja filmitööstus peaks oma jõu suunama torrentiga konkureerimisele mitte 95% süütute inimeste kohtussekaebamisele ja muidu virisemisele icon_rolleyes.gif
Mismoodi konkureerima - jagama tasuta + veel peale maksma? icon_wink.gif

Kirjeldasin allpool ühte varianti.

Auron kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Inimestele loeb mugavus ja hind.Kui Hollywoodil oleks nt enda torrentisait kus oleks erinevad paketid ja erinevad hinnad ja saaks PayPal-ga maksta siis nad saaksid juba konkureerida päris edukalt.Usun, et paljud oleks nõus maksma kasvõi poole füüsilise DVD hinnast, et saada väljalaskekuupäeval täiskvaliteediga film legaalselt thumbs_up.gif
Jama jutt. Kui film on DVD jms. peal esilinastuse päeval olemas siis rip on sellest juba ammu netis ringlemas, sest kuskil trükikojas vms. on ammu mõni sell ajand asjale käpad taha ja seda levitama hakanud. See on paratamatus.

See ongi minu point.Hollywood saaks ise edukalt konkureerida kui laseks avapäeval täiskvaliteediga torrenti välja.Loomulikult seda kopeeritaks ja levitataks ka tasuta aga nagu sa ütlesid on see paratamatus sõltumata algse torrenti hinnast.Samas oleks juba hollywoodi enda omal kena momentum taga ja mingi raha jookseks vs praegune olukord, kus ei saada torrentikasutajate käest pennigi ja tegu on kaotatud turuga.
Auron kirjutas:
kui oli jutt, et piratebay ostetakse ära ja asju saab alla laadima hakata pisi pisikese tasu eest. Mina lugesin mitu tuhat kommentaari läbi ja 90% suhtumine oli see, et kui vähegi maksma peab siis mingu per*e. Seega kui sa usud, et mingi ollivuui enda torrentisait müües vilmi 50$ tükist teeks meeletut käivet ja teeniks megakasumit siis söö vähem seenesousti icon_biggrin.gif

Jällegi ma küsin kas on siis parem praegune olukord kus saadakse $0 kasumit või olukord kus 2000 inimest(kaduvväike osa) ostab filmi täiskvaliteediga ja Hollywoodile kukub nagu naksti juba $100 000? thumbs_up.gif

Asi on inimeste harjutamises.Miks nt MS jagab koolidele tasuta Windowsit?.Eks ikka selleks, et oma tulevast kliendibaasi kasvatada icon_wink.gif .Sama saaks teha ka Hollywood pakkudes enda torrenteid.
If you cant win them - copy them icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 29.12.2009 10:30:10 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
.....
Ja kui palju nendest allalaadimistest oleks Hollywood endale krahmanud kui nad oleks pakkunud enda torrentit nt PayPal-ga makstes $50 tükk?
Isegi selle hinna juures päris kena numbri ilmselt

Inimestele loeb mugavus ja hind.Kui Hollywoodil oleks nt enda torrentisait kus oleks erinevad paketid ja erinevad hinnad ja saaks PayPal-ga maksta siis nad saaksid juba konkureerida päris edukalt.Usun, et paljud oleks nõus maksma kasvõi poole füüsilise DVD hinnast, et saada väljalaskekuupäeval täiskvaliteediga film legaalselt thumbs_up.gif

Miks nii kallis, kas kinos maksab pilet $50 , arvutis piiratud päevade vaatamise eest, hea kui $5, filmide jaoks on ju ka olemas Copy prodect, mida on suht keeruline lahti muukida

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 29.12.2009 13:58:51 vasta tsitaadiga

Viimati ostsin "Ice Age III" 250EEK icon_razz.gif Kahju et filmil polnud kaasas 3-D versioon (kahepooleline disk), aga muidu norm.
_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maakas1
HV kasutaja
maakas1

liitunud: 18.03.2004




sõnum 29.12.2009 14:08:33 vasta tsitaadiga

Miks piraatlus? Sest raha eest on kallis. Miks keelatud? Sest kõik tahavad pappi saada ja need, kel on, tahavad veel rohkem pappi saada. Ühesõnaga tasuta asjad on kapitalistlikus ühiskonnas taunitav nähtus ja "tasuta" tähendab üldjuhul reklaami vms. raha teenimise eesmärgil teostatavat tegevust. Huvitav, kui kasutada piraatluse ja downloadimise asemel terminit "annetused", kas siis oleks ühiskonna pilk natuke leebem?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2009 14:18:51 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
tomorrow kirjutas:
.....
Ja kui palju nendest allalaadimistest oleks Hollywood endale krahmanud kui nad oleks pakkunud enda torrentit nt PayPal-ga makstes $50 tükk?
Isegi selle hinna juures päris kena numbri ilmselt

Inimestele loeb mugavus ja hind.Kui Hollywoodil oleks nt enda torrentisait kus oleks erinevad paketid ja erinevad hinnad ja saaks PayPal-ga maksta siis nad saaksid juba konkureerida päris edukalt.Usun, et paljud oleks nõus maksma kasvõi poole füüsilise DVD hinnast, et saada väljalaskekuupäeval täiskvaliteediga film legaalselt thumbs_up.gif

Miks nii kallis, kas kinos maksab pilet $50 , arvutis piiratud päevade vaatamise eest, hea kui $5, filmide jaoks on ju ka olemas Copy prodect, mida on suht keeruline lahti muukida

See oli näide lihtsalt ja 50 oli arv mis pähe hüppas thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2009 14:49:44 vasta tsitaadiga

Kuidas täpsemalt näiteks filminduses/mängunduses asi käib? Kas tootjal on raha kohe olla (filminduses), sest räägitakse, et ala "esimese nädalaga teeniti kogu raha tagas" või see laenatakse lootuses teose mahamüümisel tagasi teenida koos kasumiga?
Saan ma õigesti aru, et kui film valmis on, ning selle levitamisõigus ala laiali müüakse, poed seda ostavad ja ka plaadid kauplustesse ilmuvad, on tegijad oma rahad kõik kätte saanud? Seega piraatlus ei kahjusta ju tegijaid, vaid tõesti vaid vahendajaid, kes kasumit teenivad. Või siiski toimub asi nii, nagu esimeses lõigus = toodetakse lootuses müügist rahad tagasi teenida.?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 29.12.2009 15:07:33 vasta tsitaadiga

MarioA., developerid saavad ikka kuupalka. See palk tuleb publisheri taskust. Kui publisher ei teeni kulusid tagasi või teenib liiga vähe, siis ta lihtsalt enam ei pane oma raha järgmise mängu alla.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2009 15:09:09 vasta tsitaadiga

No mängude puhul jah mõistan isegi, pigem on küsimus filmitööstuse suunas, mille toimimisest ma suurt midagi ei tea. Kasvõi näiteks Avatar.. vaevalt kogu tootmissumma oli võtta tegijatelt omast taskust vaid ikka tagasiteenitud tulu pealt tuleb kellelegi tagasi maksta?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2009 16:39:27 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
lopes39, mida tähendab "peale tegema"?


kuradi narkomaanid

_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 29.12.2009 19:58:49 vasta tsitaadiga

miks üleüldse on vaja sul Flacko, omada füüsilist asja as a proof you bought that movie.
ja see ei ole ainult sinu vastu. Ma tõesti ei sa aru kuidas inimesed saavad osta raamatuid ja filme kui neid saab laenutada või digitaalselt otsa.
(Kindlasti ei ole see investeering juhul kui sa seda tõesti vaid korra kaks vaatad. sama raha eest võiks hoopis Reisida)
alustame siis sellest et palju vähem ressurssi kulub selle jama valmistamiseks ja lõpetame sellest et Palju palju lihtsam on kolida.

no one in this world needs more stuff
we all need less stuff.

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2009 20:28:49 vasta tsitaadiga

Keegi võiks euroopas pakkuda sellist teenust nagu netflix, pean silmas just seda striimitavat osa, oleks kindel kasutaja kui seal värsket kraami pakutaks.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 29.12.2009 20:56:37 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
miks üleüldse on vaja sul Flacko, omada füüsilist asja as a proof you bought that movie.
ja see ei ole ainult sinu vastu. Ma tõesti ei sa aru kuidas inimesed saavad osta raamatuid ja filme kui neid saab laenutada või digitaalselt otsa.
(Kindlasti ei ole see investeering juhul kui sa seda tõesti vaid korra kaks vaatad. sama raha eest võiks hoopis Reisida)
alustame siis sellest et palju vähem ressurssi kulub selle jama valmistamiseks ja lõpetame sellest et Palju palju lihtsam on kolida.

no one in this world needs more stuff
we all need less stuff.


Sest mind kotib kui on asjad füüsiliselt omamas ning on hea tunne kui saab kellelegi head teha, andes raha hea toote vastu + olen kollektsinäär nii et peaksid aru saama miks ma selles nii kinni olen. Minu jaoks tähendavad raamatud, dvdd ja mängud mis on originaalsed palju rohkem kui mingi sitane digitaalnne asi, füüsinile asi on mis loeb ja tekitab sellise mõnusa tunde, et omad miskit mida vaevaga ootasid või tahtsid. Mina nagu olen suur gamer ja animatsioonipede, tahan näidata ka teistele et on olemas ka inimesi kes hoolivad asjade ostmisest mitte piratsedes. Mind jätab piramine külmaks sest see on varastamine ju. Mina tegin näiteks Jänku jusse ja särke värke ning mina ei saanud DVD asjast sentigi endale, kuigi mina olin ka seal osaline st animeerisin n shit nii et ma tean mis tunne see on. Teised näevad kuradi palju vaeva asjade tegemisel, mina tean mis tunne see on ja käin raha välja kuna tahan toetada kes teevad häid asju (Disney, Pixar, DreamWorks, Warner Bros jne) ning ma VIHKAN laenutamist, eriti pask tunne on kui tead et oled kellelegi laenus, parem on ikka ostad toote ära,on sinu oma, vjso. No problem. See on sama tunne et sa teed näiteks mingi asja, näed sitax vaeva, loodad saada nn "palka" selle eest, a sa ei saa sittagi - on ju nõme tunne eks? Sama mõtlen ma igakord kui loen et piratakse. Digitaalne download ei meeldi kah üldse, pole seda lõbu et ostad poest, uurid uut kaanepilte mis mulle jubedalt meeldivad, kuna igasugused pildoid meeldivad väga, tunned uue filmi lõhna ja rõõmsas tujus topid plaadi sisse ja naudid. Digitaalsega seda tunnet pole ja suht kurb, pead vahtima mingeid faking numbreid.

See on üks mu hobidest koguda DVDsid, mänge, raamatuid ja nänni, kuna tahan omada häid filme ja särke värke ning vajadusel teistega koos vaadata. Müümine ei tule kõne allagi sest vaevaga ostetud/leitud asju kohe mitte ei müü + raha kaotan vms. Ning miks sind üldse peab kottima see kas ma ostan või ei, peaasi et ma rõõmus olen ja et keegigi natuke raha saabkuna olen aus ja ostan asju, mitte ei pira. Ning mulle meeldib vaadata seda kogu oma seinal ja riiulitel, gives a charm.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 29.12.2009 21:11:52 vasta tsitaadiga

Mul jällegi väga kahju raisata raha mingi plastik pasa eest, mida ma ainult ükskord kasutan!
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2009 21:50:58 vasta tsitaadiga

ot:
Räme OT käib icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 30.12.2009 09:33:54 vasta tsitaadiga

Olen Flacko jutuga nõus.
Näiteks paljusid filme sa näed letis 1 x elus, ostad ära ja pärast avastad et polegi enam! Või kui jätad ostmata siis pärast otsid seda kuskilt filmiriiulite vahelt ja ei leiagi enam icon_confused.gif
Tavaliselt on tore DVDsid koos sõpradega vaadata/ja tegelikult maksad nii pildi kui heli eest...st. olen üsna nõudlik pildi ja heli osas. Vahel ajab hinge täis kui mõni vanem film on DVD peal aga kvaliteet pole paremaks tehtud ikka sama crap nagu 1993ndal aastal:P siis mõtled küll et miks ta üldse on DVD nime all võiks olla ka muud nimetused VHS-DVD või misiganes, DVD võiks jääda ikka DVDks, ehkki saan aru et see vaid andmekandja formaat ja mis teha.

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Torrentisait Isohunt kaotas kohtuvaidluse mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.