Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  Miks on My Book Studio Edition II 2TB ketta saadavus Eestis väga kehva? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
fenton
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2008




sõnum 16.12.2009 17:23:27 Miks on My Book Studio Edition II 2TB ketta saadavus Eestis väga kehva? vasta tsitaadiga

Hämmastav, et selle ketta saadavus on Eestis väga kehva. Olen ühe sellise isendi juba käesoleva aasta jaanuaris soetanud ja ootasin selle tarnet vist pea kaks kuud. Et ketas on senini hästi töötanud ja lisavajadsu tekkinud, siis soovin teistki osta. Hämmastav on, et mitte ükski Eesti müüja, kellelt olen küsinud ja kes seda ketast oma kodulehel näitavad, mitte keegi neist ei oska öelda, kas ja millal võib loota tarnet. Kust arvutikaup Eestisse jõuab? Mul on mulje jäänud, et kõik otsad lähevad GNTsse välja, kes ei oska edasimüüjatele midagi kosta. Ei taha kusagilt riigiväliselt müüjalt ka osta. Kas keegi Eesti arvutifirmadest kusagilt mujalt peale GNT ka midagi ostab? Küsiksin neilt.

tootja kodulehelt ketas ise.
http://www.wdc.com/en/products/products.asp?DriveID=410

J.L.
---------------------------------
www.finantsplaan.ee - finantsnõustamine, äriplaanid, taotlused ELi fondidele, ettevõtete väärtuse hindamine, majandusalased taustauuringud.
www.hot.ee/zojapuhur/ - hobi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2009 23:25:59 vasta tsitaadiga

Moderaatorid, miks see teema oli kustutatud?

EDIT: tõenäoliselt siis pealkirjast tingituna, et ostad ketta.
Kõik ostuteemad peaksid olema vastavas ostufoorumis.
Aga teema sisu on hoopis teine ja kohandasin ka pealkirja vastavaks.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ridariass
HV veteran
ridariass

liitunud: 16.04.2003




sõnum 17.12.2009 00:12:02 vasta tsitaadiga

Hämmastavat pole siin midagi, mis üllatus see nii väga ikka on, et valdav enamus meie arvutifirmasid just GNT edasimüüjad on ja kui seal pole, siis polegi kellelgi. Meie väike siseturg ja it-kauba hinna suhteliselt kiire langus ajas ei õigusta eriti millegi lattu kogumist, eriti kui tegu on suhteliselt eksklusiivse tootega; 2 TB väline ketas kindlasti väga nõutud kaup pole.
Aga ostetakse ikka ka mujalt peale GNT, lihtsalt see konkreetne toode puudub minu andmete põhjal ka TD-Balticu ning ACME hinnakirjast paraku, tootjaga otse vaevalt siinmail keegi diilitab, mahud liialt väikesed selleks. Muidu ma ühte firmat tean, kellel peale mainitute ka alternatiivseid tarneauke on, see kuulub mulle endale, PS ja räägime lähemalt kui huvi icon_wink.gif

_________________
There is no patch for human stupidity...
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 17.12.2009 01:21:15 vasta tsitaadiga

Welcome to Estonia thumbs_up.gif
Targeamd tegelevadki väljamaa online poodidega.
elu ei ole alati ilus kuid kus on kirjas et sa ise seda ilusmaks muuta ei tohi icon_idea.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2009 02:36:59 Re: Miks on My Book Studio Edition II 2TB ketta saadavus Eestis väga kehva? vasta tsitaadiga

Ka sinu antud lehel on "out of stock" - seega ei olegi saada lihtne icon_smile.gif

fenton kirjutas:
Hämmastav, et selle ketta saadavus on Eestis väga kehva. Olen ühe sellise isendi juba käesoleva aasta jaanuaris soetanud ja ootasin selle tarnet vist pea kaks kuud. Et ketas on senini hästi töötanud ja lisavajadsu tekkinud, siis soovin teistki osta. Hämmastav on, et mitte ükski Eesti müüja, kellelt olen küsinud ja kes seda ketast oma kodulehel näitavad, mitte keegi neist ei oska öelda, kas ja millal võib loota tarnet. Kust arvutikaup Eestisse jõuab? Mul on mulje jäänud, et kõik otsad lähevad GNTsse välja, kes ei oska edasimüüjatele midagi kosta. Ei taha kusagilt riigiväliselt müüjalt ka osta. Kas keegi Eesti arvutifirmadest kusagilt mujalt peale GNT ka midagi ostab? Küsiksin neilt.

tootja kodulehelt ketas ise.
http://www.wdc.com/en/products/products.asp?DriveID=410

J.L.
---------------------------------
www.finantsplaan.ee - finantsnõustamine, äriplaanid, taotlused ELi fondidele, ettevõtete väärtuse hindamine, majandusalased taustauuringud.
www.hot.ee/zojapuhur/ - hobi.

_________________
- censored -
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 235
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  Miks on My Book Studio Edition II 2TB ketta saadavus Eestis väga kehva?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.