Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire X märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rl
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2012




sõnum 21.02.2013 17:44:33 HTC Desire X vasta tsitaadiga

Hei,

Olen mõndaaega olnud HTC Desire X omanik. See mu esimene android ja kasutada väga ei mõista. Tahaks küsida, kas kellelgi on sama telefoniga sama situatsioon olnud. Kui mulle helistatakse võõralt numbrilt, siis telefon ei helise vaid ainult vibreerib, kuigi telefonil on helin peal. Ja kui helistab mõni telefonis olev kontakt, siis telefon heliseb. Proovisin ka helinat vahetada, aga kui vajutan mõne helina peale, siis ei saa eelnevalt tutvuda helina meloodiaga. Kas see võib sõltuda sellest, et akut on ca 20% järel? Kuigi see ei ole loogiline. Mis ma tegema peaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 21.02.2013 22:03:43 vasta tsitaadiga

Kui sa helinate alt ei leia midagi huvitavat, siis võta kontaktides olles menüü lahti ja vaata sealt. Mis versioonil muidu oled? Ma uurisin 4.1.2 versioonis ringi ja ei leidnud eraldi sätet tundmatute numbrite jaoks...
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire X
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.