Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 587, 588, 589 ... 862, 863, 864  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2018 09:06:46 vasta tsitaadiga

Vaheta välja wifi kaart, foorumist saab sümboolse summa eest vast.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005




sõnum 10.07.2018 10:56:42 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:

Noh kui aus olla siis ma eelpool kirjutasin. Ei olnud katki, lihtsalt naabrile ei meeldinud, et üle tema maa tuli esialgselt. Mina ei oska midagi kommenteerida miks nad midagi tegid nii ja mitte teisiti. icon_rolleyes.gif


Vat kui tore, Nõmmel tuleb enamik õhukaableid üle naaberkruntide. Meie oma samuti. Päris "lahe" oleks, kui naabrid niimoodi laseks kaableid lahti ühendada, et enam ei meeldi ja kõik...

d3t kirjutas:
Meeldib, et lõpuks leidsin lahenduse oma murele aga hoopis releega, mis iga öö minutiks ruuteri välja lükkab ja tagasi sisse. Vähemalt nett paistab nüüd igapäev toimivat...


Kui ei ole surmatõbi, siis on ikka restardist abi. Olen ka hiljuti ise hakanud igast wifi-ruutereid konfima öösel restarti tegema, kui võimalik. Nii tööl kui kodus.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 10.07.2018 11:15:42 vasta tsitaadiga

Reaper, nõmmel on enamik kaableid seadustatud ja seal nii lihtne asi pole.
eelmainitud probleem ilmselt sai alguse selliselt, et naabril oli vanasti teenus millest ta loobus millegi muu kasuks, teisel naabril liini polnud ja sai sinna oma liin veetud ja teenus võetud, nüüd aga sa oma räästast rippuva paela peale naaber lõpuks pahaseks ja koristas ära. Neid vihaseid "naabreid" tekib pidevalt juurde kellele miski ei meeldi.
kui paberid korras pole siis peavadki naabrid hiljem maid jagama ja selgeks rääkima.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurtA
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2018




sõnum 10.07.2018 13:59:47 vasta tsitaadiga

Tere, mul selline probleem: olen uus Telia klient, anti esindusest Inteno DG200 ruuter ja Arri digibox aga kuna ma olen Amazon Prime (UK) klient siis sooviks ka sellele sisule Eestist ligi pääseda. Aga nagu aru saan ei saa seda teha ilma DNS-i muutmata või siis üldse kasutades virtual VPN-i. Telia on DNS-i muutmise ruuterist ära kaotanud seega peaks ma muretsema miski teise ruuteri. Ja siit ka küsimus - oskab keegi soovitada mingit mõistliku hinnaga ruuterit mis ka Arri boxiga suhtleks ja mul telekat lubaks vaadata ning samas DNS-i lubaks muuta?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 10.07.2018 14:51:34 vasta tsitaadiga

KurtA kirjutas:
Tere, mul selline probleem: olen uus Telia klient, anti esindusest Inteno DG200 ruuter ja Arri digibox aga kuna ma olen Amazon Prime (UK) klient siis sooviks ka sellele sisule Eestist ligi pääseda. Aga nagu aru saan ei saa seda teha ilma DNS-i muutmata või siis üldse kasutades virtual VPN-i. Telia on DNS-i muutmise ruuterist ära kaotanud seega peaks ma muretsema miski teise ruuteri. Ja siit ka küsimus - oskab keegi soovitada mingit mõistliku hinnaga ruuterit mis ka Arri boxiga suhtleks ja mul telekat lubaks vaadata ning samas DNS-i lubaks muuta?

Telia ruuteris saad amazon'i dns päringud oma soovitud DNS'ile suunata küll. Ma kirjutasin kuidas seda teha Netflixi teemas, kasuta otsingut.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 10.07.2018 14:53:56 vasta tsitaadiga

ents75 kirjutas:
ents75 kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
ents75, Endal pole DG400P peal hetkel Wi-Fi probleeme olnud. Küll aga esines mul DG400A peal anomaalia kus kohe ei ühendanud kodusesse võrku nutitelefon (Xperia X Compact). Võimalik et selle tõttu, et mul MAC filtering sisse lülitatud ja seal tekkis mingi viide. Igatahes DG400P peal pole seda esinenud sama telefoniga. Ehk siis probleem oli selles, et vahel jäi justkui õhku rippuma, nägi küll võrku ja üritas ühendada aga see võttis kuskil 30 sekundit aega.

Kas sul katkeb nii ära kõigi Wi-Fi võrku kasutavate seadmetega? Võibolla on mingi ühilduvuse teema DG400P ja seadme vahel. Kui teiste seadmetega teeb sama, siis soovitan ajutiselt kinni panna kõik teised Wi-Fi või ükskõik mis juhtmevaba signaali edastavad seadmed ja olla probleemse seadmega otse ruuteri juures. Lisaks teha ruuterile reset ehk algseadistus väikse kirjaklambriga vms. See peaks välistama segavad tegurid või enda seadistuse vea. Kui siis ka ikka katkeb ära, siis võib kahtlustada vigast ruuterit.


Mul tundub et on sarnane teema nagu sul oli... võrke näitab ja toimetab seal tühja mingi aeg (võibolla täitsa 30s ka). Ja ainult telefoni wifiga selline keebens (OPO3) Kust ma selle MAC filtri välja lülitada saan - ruuterist? Või see telefoni teema?

Betamax kirjutas:
Mingeid segajaid läheduses pole? Ühel juhul mõni aeg tagasi naiskolleeg kurtis, et WiFi levi katkendlik ja halb. Selgus, et tal oli ruuter teleka taga ning telekas üpris madala jalaga. Sõbrannal aga oli juhtmeta lauatelefon ruuteri kõrval ja see sõitis kogu aeg WiFi-sse sisse. Kui selle ruuterist poolteist meetrit kaugemale tõstis, kadusid katkemised ära.


Ruuter on üsna teleri ligi küll - vaat et puutub lausa, sest see krdi uus ruuter ei ole ju külili vaid püsti ainult. Vana ruuteri sai viisakalt riiulisse panna ja oli tänu sellel veid kaugemal telerist. Teler on uuem LG OLED. Kui kaugel ta peaks siis olema huvitav... 30cm, meeter või veel rohkem? Proovin kindlasti ka seda versiooni - tänud!


No luck.... proovin ruuteri vahetada ja siis uuesti katsetada. Vana ruuteriga oli wifi ülistabiilne.


Minu saaga lõppes siis sellega et vahetasin DG400P nö tavalise DG400 vastu ja töötab nagu unistus. Ja mõõdud on ka normaalsed ning lisaks saab pikali asetada riiulisse. Rahul ühesõnaga. Keegi teab mis 400P ja 400 vahe on? Telia kodukal nad 100% samasuguse konfiga nagu...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 10.07.2018 15:25:04 vasta tsitaadiga

ents75, dg400 wifi on 3x3 ja dg400 prime wifi on 4x4 AC lisaks v35b protokoll kiirema vdsl jaoks. prose on ka vist viimasel pisut ägedam aga tunnetuslikult netti kasutades muud vahet pole.
kui ma õigesti tean siis viimasel vist ei toiminud sujuv automaatne üleminek 5Ghz ac wifilt 2,4Ghz peale. Keeruline katsetada kitsastes oludes ja ei tohiks tavakasutuses teenust segada. Küllap tulevaste softide küsimus.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005




sõnum 10.07.2018 15:53:05 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Reaper, nõmmel on enamik kaableid seadustatud ja seal nii lihtne asi pole.
eelmainitud probleem ilmselt sai alguse selliselt, et naabril oli vanasti teenus millest ta loobus millegi muu kasuks, teisel naabril liini polnud ja sai sinna oma liin veetud ja teenus võetud, nüüd aga sa oma räästast rippuva paela peale naaber lõpuks pahaseks ja koristas ära. Neid vihaseid "naabreid" tekib pidevalt juurde kellele miski ei meeldi.
kui paberid korras pole siis peavadki naabrid hiljem maid jagama ja selgeks rääkima.


Paberitest ei tea ma midagi. Ise vedasin kaablipostist uue CAT5 ca 10a tagasi. Noh, samas enne oli seal ka kaabel, aga mingi nõuka-aegne kahesooneline mitte-keerutatud telefonipaar. Ainuke vahe, et vana kaabel läks 1. korrusele ja seda sai korduvalt veoautoga puruks sõidetud, kui järjekordne puidukoorem toodi. Uue kaabli vedasin 2. korrusele, et oleks kõrgemal.

No vast aasta jooksul tuleb maasse kaevatud optika ja lahendab selle probleemi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurtA
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2018




sõnum 11.07.2018 09:29:30 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:

Telia ruuteris saad amazon'i dns päringud oma soovitud DNS'ile suunata küll. Ma kirjutasin kuidas seda teha Netflixi teemas, kasuta otsingut.


Tänud! Natuke siin jebisin ja sain näiteks BBC iPlayeri tööle aga Amazon annab ikka ´content restricted´ teate nii, et kõik siiski ei tööta. Suunasin ruuteri alt 'static routes' 8.8.8.8 ja 8.8.4.4 peale, DNS forwardi alt panin amazon.co.uk/teenuspakkuja DNS ja arvutis ka DNS ja alternate DNS muudetud aga ei tööta. Telekas pole veel proovinud aga seal ei tööta ammugi kui arvuti ei näita.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 11.07.2018 09:46:09 vasta tsitaadiga

KurtA kirjutas:
JazZ kirjutas:

Telia ruuteris saad amazon'i dns päringud oma soovitud DNS'ile suunata küll. Ma kirjutasin kuidas seda teha Netflixi teemas, kasuta otsingut.


Tänud! Natuke siin jebisin ja sain näiteks BBC iPlayeri tööle aga Amazon annab ikka ´content restricted´ teate nii, et kõik siiski ei tööta. Suunasin ruuteri alt 'static routes' 8.8.8.8 ja 8.8.4.4 peale, DNS forwardi alt panin amazon.co.uk/teenuspakkuja DNS ja arvutis ka DNS ja alternate DNS muudetud aga ei tööta. Telekas pole veel proovinud aga seal ei tööta ammugi kui arvuti ei näita.

Google DNS'i suunamine oma ruuterile on minu teada vajalik ainult Netflixi puhul, sest see on vist ainuke app millel Google DNS sisse on kirjutatud.
Ma sügavalt kahtlen et Amazon äpp amazon.co.uk poole pöördub, seega seal ilmselt ka Sinu probleem on. Proovi amazon.com ära suunata. Võimalik et äpp teeb veel päringuid mõne imeliku domeeni peale.

Kui ma õigesti mäletan, siis enamus teenuste suunamist vajavate domeenide nimekiri oli kuskil sellel lehel välja toodud > https://www.smartdnsproxy.com/ Ma pole ise selle suunamisega ammu mässanud, seega võin ka eksida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurtA
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2018




sõnum 11.07.2018 10:36:21 vasta tsitaadiga

Olen siin nüüd jupp aega jebinud ja ei saa tööle. Ruuteri DNS forwardi all on /amazon.co.uk/amazon.com/DNS, teenuspakkuja on see sama smartdnsproxy.com (trial version) ja igast BBC iplayerid, UK ITV jms. asjad töötavad aga Amazon annab mulle ikka seda veateadet. Olen googeldanud ja kõik need DNS teenuspakkujad ütlevad, et peab töötama. Seega arvan et ruuteris pean midagi tegema aga mida? Ja proovisin Netflixi just - näitab mulle browseris ilusti US contenti ilma, et ma oleks DNS forward teinud ruuteris Netflixi kohta. Veider.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 11.07.2018 11:13:42 vasta tsitaadiga

CDNs (required for all channels)

*.e.akamai.net
*.akamaihd.net
*.uplynk.com
*.edgefcs.net
*.edgesuite.net
*.footprint.net
*.llnwd.net
*.llnwi.net
*.theplatform.com
*.brightcove.com

Lisa see ja proovi, vb Amazon kasutab ka mõnda nendest?
/e.akamai.net/akamaihd.net/uplynk.com/edgefcs.net/edgesuite.net/footprint.net/llnwi.net/theplatform.com/brightcove.com/DNS

Ja kas sinu DNS pakkuja weebis ei pea valima millise riigi Amazoni sa tahad? Mingil teenusepakkujal vist pidi kui ma hästi mäletan.

Edit: ja Amazoni jaoks ei pea sa üldse ruuteris mässama, pane oma teenuse pakkuja DNS sellesse seadmesse kus sa vaadata tahad seda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurtA
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2018




sõnum 11.07.2018 11:59:36 vasta tsitaadiga

Et panen arvutis/televiisoris teenuspakkuja DNS ja alternate DNS paika? Esimene asi mida tegin aga ei funka (telekas BBC iPlayer app mingi aeg töötab aga siis hakkab errorit andma ja Amazon näitab lihtsalt oma mitte-UK valikut). Ja teenuspakkuja lehel on UK Amazon valitud riigiks. Mingi aega proovisin siin terve posu neid erinevaid teenuspakkujaid läbi aga tulemus oli sama. Nüüd tahaks ikkagi tööle saada asja. Aga tänud JazZ, et viitsid aidata!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 11.07.2018 12:18:07 vasta tsitaadiga

KurtA kirjutas:
Et panen arvutis/televiisoris teenuspakkuja DNS ja alternate DNS paika? Esimene asi mida tegin aga ei funka (telekas BBC iPlayer app mingi aeg töötab aga siis hakkab errorit andma ja Amazon näitab lihtsalt oma mitte-UK valikut). Ja teenuspakkuja lehel on UK Amazon valitud riigiks. Mingi aega proovisin siin terve posu neid erinevaid teenuspakkujaid läbi aga tulemus oli sama. Nüüd tahaks ikkagi tööle saada asja. Aga tänud JazZ, et viitsid aidata!

Hea tähelepanek. Nüüd on ju see uus Prime app ja Sa kasutad seda mis meie regioonis saadaval on, ma oletan? Sellega Sa UK sisu ei näe ilmselt. Pead teleri regiooni UK panema ja UK äpi alla laadima, eeldusel et see üldse võimalik on, ma ei tea mis teler Sul on.

Kõik peale netflixi peaksid toimima ilma ruuteris mässamata, lihtsalt seadmesse teenusepakkuja DNS ja korras. Vähemalt paar aastat tagasi toimisid, ma pole viimasel ajal proovinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurtA
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2018




sõnum 11.07.2018 12:36:35 vasta tsitaadiga

Just, Amazon app on see mis seal by default peal oli kui teleka UK-st ostsin ja kaasa Eestise t6in. Muutsin teleka seaded tagasi UK regiooni peale; uninstall ja install app aga sama lugu - UK contenti ei näita. Aga see telekaga - arvutiga ju samuti ligi ei pääse kuigi peaks? Arvutis läbi brosweri näitab k6ike aga kui vaatama hakkan siis 'service area restriction'. Tundub nagu ruuter paneks käärid vahele.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 11.07.2018 13:29:41 vasta tsitaadiga

KurtA kirjutas:
Just, Amazon app on see mis seal by default peal oli kui teleka UK-st ostsin ja kaasa Eestise t6in. Muutsin teleka seaded tagasi UK regiooni peale; uninstall ja install app aga sama lugu - UK contenti ei näita. Aga see telekaga - arvutiga ju samuti ligi ei pääse kuigi peaks? Arvutis läbi brosweri näitab k6ike aga kui vaatama hakkan siis 'service area restriction'. Tundub nagu ruuter paneks käärid vahele.

Ega Sul seal UK amazonis mõni aadress ega maksevahend eesti oma pole? Ma ei ole UK oma kunagi kasutanud, aga USA omaga oli nii et Su kontol ei tohtinud ühtegi teise riigi aadressi olla, muidu andis errori mängima pannes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurtA
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2018




sõnum 11.07.2018 14:19:51 vasta tsitaadiga

Ja nii lihtne oligi! Mega tänud, JazZ, et aitasid probleemi järele jõuda. Oli jah mul juba Eesti kaart lisatud maksevahendite alla, nii kui selle äre kustutasin läks ka kõik content lahti. Nüüd peab ainult vist siis teise Eesti konto tegema Amazonist ostmiseks ja selle Prime konto jätma streamimiseks kuna jube tüütu oleks ju koguaeg maksevahendit lisada ja siis jälle maha vötta.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2018 18:14:04 vasta tsitaadiga

Tuli teavitus Telialt võrgu hooldustöö kohta:
tsitaat:

Hooldustööd on vajalikud seadmete väljavahetamiseks Telia võrgus, et tagada teenuste toimimine ja kvaliteet.


Loodetavasti tähendab see kiiremat VDSL2`e.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2018 18:21:00 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Loodetavasti tähendab see kiiremat VDSL2`e.

Korda kolm on juba sellist teadet paari aasta jooksul saadetud. Mida pole ega tule on kiirem ühendus.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005




sõnum 12.07.2018 09:37:23 vasta tsitaadiga

3 päeva järjest juba kaob nett lambist ära...mitu korda päevas.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2018 09:57:32 vasta tsitaadiga

Ja mida numbrilt 123 öeldakse selle kohta?
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2018 21:14:59 vasta tsitaadiga

Mõni päev tagasi veeti tänaval kaevudesse valguskaabel ja mõni tund hiljem tuli email ka, et selle aasta lõpuni kestavad siinkandis need tööd ja kliendile liitumistasuta. Kui peaks järgmisse aastasse minema, siis 300€ liitumistasu.

Et noh, pole paha. Ma eeldasin, et minu silm seda ei näegi siin icon_biggrin.gif

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2018 22:07:40 vasta tsitaadiga

Et kui nemad uimerdavad ja valmis ei saa sel aastal, siis peab klient maksma 300€ ? icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.07.2018 22:09:55 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Et kui nemad uimerdavad ja valmis ei saa sel aastal, siis peab klient maksma 300€ ? icon_rolleyes.gif


üldiselt on tegemist liitumis kampaaniatega, tavahind 300€, soodushind null teatud perioodil.
vaskvõrgu likvideerimisel on enamasti samuti null.

küsimus pole uimerdamises vaid selles, millal klient liituda saab.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2018 22:29:46 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
küsimus pole uimerdamises vaid selles, millal klient liituda saab.

Tõlgendamise küsimus. Mina lugesin tema lausest välja, et liitumine on tasuta, aga kui läheb järgmisse aastasse nende ehitamine, siis on 300€.

Siin ka "veavad" optikat. Leping tehtud ammu ja lubati juunis juba giga majja tuua, aga tutkit brat. Ja oleks siis vähemalt keegi midagigi teada andnud, et näed ollakse uimased ja ei jõua selleks ajaks vmt, aga ei. Teie black, teie asi on teada anda. Kauplustes ka siiani ründavad nagu LHV töllid, aga küsimusele, millal saab, ei oska keegi midagi kosta ehkki ise räägivad, et selleks me siin olemegi, et küsimustele vastata.

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 587, 588, 589 ... 862, 863, 864  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.