Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV Cup 2009, VIII-etapp, Triobet, 13.september märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 13.09.2009 18:36:07 vasta tsitaadiga

Ootaks kah juba videot.
Minu poolt vaadatuna läks sõit normaalselt, kuigi oleks loomulikult tahtnud võita.
Lootsin stardikohta esireas.
Kvalisse loosisin kardi nr 3, mille kohta mingit eelinfot polnud ja kuidagi suhtuda ei osanud.
Sain esimesena rajale ja kogu kvali vabal rajal kihutada. Tuli mitu väga korralikku ringiaega ja pole-position.
Finaali sain loosiga kardi nr 2, millega ma samuti polnud varem sõitnud, kuid konkurentide parastav irve andis mõned vihjed, mida oodata. icon_smile.gif
Soojendusringil kippus asi tugevalt ülejuhitavaks ja stardijoonel sättisin istet tahapoole. Sain sellega täpselt tulede kustumiseks valmis.
(Üllatuseks oli kart sõidu ajal täiuslikult balansis. Lihtsalt sirgekiirus puudus.)
Stardist saingi liikuma ja valisin targu sisemise rajaosa. Üllatuseks olin isegi veel välisele rajaosale jõudes ees. Väljas ei hakanud katma minema, kuid ikka veel ei läinud keegi mööda. Pika sirge lõpus muidugi anti juba tagant pidurdusmaal hoogu juurde. icon_smile.gif
Veel veidi ja siis olin juba konkurentide jaoks ilmselgelt sedavõrd aeglane, et sain mükse mõlemalt poolt korraga ja kaotasin kiiruse. Siis pääses vik1ng puhtalt mööda ja kurv või kaks hiljem TonyKart. Ühe ringi pärast oli vahe sedavõrd suur, et sain aru, et tuleb lihtsalt vigu tegemata edasi sõita.
Ja tegingi seda, kuid sellest ei piisanud. Mõni ring hiljem saabus iguaan, keda pidasin ekslikult soulshaker iks. Kui raja välisosal olevast kurvist võrdse hoo pealt välja hakkasime kiirendama ja konkurent raja väliosal 2 meetrit eest ära hammustas, siis vajusid käed roolilt rippu. ( teadsin, et soulshaker kaalub about 100 kg icon_smile.gif)
Siis üritasin veel sees esimeses tagasipöördes uuesti väga sisekurvi võttes tuulde saada, kuid liialdasin pisut ja riivasin seda rehvi, kus kivimürakas sees on.
Ja sinna ta läks.
Sõitsin lihtsalt oma sõitu edasi ja pingutasin kõvasti, et kohta hoida.
Arvutasin ringe valesti ja arvasin, et 2 ringi on veel sõita.
Tsihh lähenes iga ringiga ja arvutasin, et viimasel ringil ta tuleb kõrvale ja asi võib üsna hapuks minna, kuid õnneks sai sõit lihtsalt enne otsa.
Lõppkokkuvõtteks võiks öelda, et kart nr 2 ei olnud just kõige "teravam pliiats" ja hea, et niigi läks.
Mina sellest rohkem välja võtta ei osanud ja sain vähemalt 4. koha punktid + kvali võidu.
Andsin maksimumi ja tulemus on, nagu on.
Viimasel etapil teen teoks eesmärgi, mis sai hooaja alguses võetud! icon_cool.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 13.09.2009 18:46:32 vasta tsitaadiga

Kas me mitte laskmata karu nahka ei müü? icon_neutral.gif
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 13.09.2009 18:48:47 vasta tsitaadiga

TonyKart, ma võtan loosiga vingema püssi, ega muud üle ei jää. icon_wink.gif
_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 13.09.2009 19:13:01 vasta tsitaadiga

Soovitan siis kvalis ka ettepoole saada! icon_eek.gif
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 13.09.2009 19:13:45 vasta tsitaadiga

Üldine tabel peale tänast etappi:
http://spreadsheets.google.com/pub?key=pKAYd5D52VxBwcPTqXwOzag&single=true&gid=0&output=html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relle
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2009




sõnum 13.09.2009 21:18:01 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=kVzFNzjV4Gc A-finaal


B-finaal saab ka varsti üles icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.09.2009 22:25:15 vasta tsitaadiga

brr.. no krt ei saa viimasel ajal ühtegi finaali sõidetud ilma, et korra tagurpidi ei oleks. Start oli täitsa hea, väljast startides läksin esimesse kurvi väljast mõttega, et teises kurvis seest minna..... siis tundus kõik veel paljulubav. Teisel ringil samas kohas jälgisin hoolega, mis eespool toimis ning proovisin Zoomskil sabas pusida teades, et tal pole just eriti käbe kart. Korraga aga tundsin, et kart hoopis liigub külgepidi ja sinna läkski lootus eespool olnudtega väheke pusida. Hiljem küll sain suht hea hoo üles ja Zoomski tuli iga ringiga aina lähemale aga, nagu eelpool juba mainiti, sai sõit enne otsa kui mina tema kohta ohustama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 14.09.2009 18:34:30 vasta tsitaadiga

Natuke paberimajandust.

1. soojendus
Spoiler Spoiler Spoiler


2. soojendus
Spoiler Spoiler Spoiler


1. kvalifikatsioon
Spoiler Spoiler Spoiler


2. kvalifikatsioon
Spoiler Spoiler Spoiler


B-finaal
Spoiler Spoiler Spoiler


B-finaali ringid
Spoiler Spoiler Spoiler


A-finaal
Spoiler Spoiler Spoiler


A-finaali ringid
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2009 11:08:05 vasta tsitaadiga

Nja, mul oli jälle selline tüüpiline minu sõit sel hooajal... Saan kvliks erilise pasa (nr2) ning jään A finaalist sootuks välja. Kval oli lühike ka ning kuna raja selline konfiguratsioon on ka uus, siis kohe ei jaganud lahti ka, mis ja kus - esimesel ringil lasin täie hooga läbi boksi icon_smile.gif B finaali alustasin 4-5 kohalt, aga kuna kart oli adekvaatne, siis paari ringiga olin Essul sabas, seal sai jõlgutud kuskil 4-5 ringi, sest nagu vanemad targemad mehed hiljem ütlesid - kohonesid pole... Väimisel pikal väliskaarel oleks algues kohe pidanud nina vahele panema, aga noh, mulle tundus see kui sa 100% kõrvale ei saa, vaid vaid tagarattani, natuke ära tegemine negatiivses mõttes ja seega sai oodatud, kuni sai ikka puhtalt mööda enam vähem. See tehtud oli vaba vesi ja sai sõidetud enam vähem... mis ma oskan kokkuvõttes öelda, mõnus vaheldus oli jälle, kahju et loosiga oli nii nagu oli, jälle ja järgmise korrani...

Kuidas B finaali videoga on?

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 07.01.2010 14:36:01 vasta tsitaadiga

Leidsin eile mõned klipid VIII etappi kohta icon_smile.gif

A-finaal ainult, pole just kõige paremini filmitud aga ühtteist on ikka peale jäänud.

vol 1 http://www.youtube.com/watch?v=vODo-484Y6A

vol 2 http://www.youtube.com/watch?v=q5Q7z6V8g6U <-- youtube processib seda, vaadata saab aga hetkel veel mitte HD-s.

vol 3 http://www.youtube.com/watch?v=Runu_rNg4s4

_________________
Imperfection is perfect
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV Cup 2009, VIII-etapp, Triobet, 13.september mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.