Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 119, 120, 121  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kumba pakiautomaatide süsteemi eelistad?
Itella SmartPOST
80%
 80%  [ 442 ]
Omniva Post24
15%
 15%  [ 83 ]
DPD
4%
 4%  [ 23 ]
hääli kokku : 548

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2019 14:24:53 vasta tsitaadiga

ehoom kirjutas:
Probleem DPD pakiautomaadiga - reedel(üleeile) vormistasin 2 pakki telli.dpd.ee kaudu kuid ei saanud neid saata reedel kl. 18 paiku sest oli error pakiautomaadi ekraanil et andmed pole veel pakiautomaati jõudnud ja helistasin siis dpd klienditoele ja sealt öeldi et see on nendepoolne viga ja selle korda tegemine võtab aega. Ei osatud ka öelda kuna täpselt korda saab, öeldi et kas homme v. ülehomme tehakse korda. Miks DPD juba Omniva tasemele langenud on? Miks ei suudeta enam pakkuda teenust Smartposti tasemel?
Kliente olen teavitanud et nende pakid viibivad DPD poolse vea pärast.

Tere, Ott!
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meeri29
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2016




sõnum 30.12.2019 21:10:32 vasta tsitaadiga

kas see on normaalne tellin arvutitargast ssd ketta ja kettas jõuab kohale hoopis viljandi pakiautomaati,kui panin asukohaks valga automaat.....ja huvitav on see et ainult sms ja ei mingit email teavitust,kust on kirjas et pakk on kohale jõudnud...
või teine asi et arvutitarga tööline ise vea teinud ja vale linna asukohaks pannud??arvest seda kontrollida ei saa,sest ei ole lisanud pdf arvele,et dpd pakiautomaat kohaletoimetamise viis ja mis linn...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2019 21:15:52 vasta tsitaadiga

meeri29, miks sa seda siit küsid? Dpd info töötab 21.00ni, helista, küsi, ütlevad kuhu saadeti ja suunavad ümber.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2019 21:30:17 vasta tsitaadiga

meeri29, äkki said suvalise inimese paki hoopis icon_rolleyes.gif ?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meeri29
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2016




sõnum 31.12.2019 02:02:18 vasta tsitaadiga

suht kindel olen et jälgin enda tellimust jälgimine linki pealt,mis tuli arvega koos email peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2019 08:23:00 vasta tsitaadiga

meeri29 kirjutas:
suht kindel olen et jälgin enda tellimust jälgimine linki pealt,mis tuli arvega koos email peale.

ok, ma sain aru, et maile jne polnud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 31.12.2019 17:12:24 vasta tsitaadiga

loe eestpoolt. see täitsa OK, et suvalises linnas ja suvalises automaadis pakk, kus aga ruumi icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2020 23:03:00 vasta tsitaadiga

Vormistasin eile omniva veebis paki, lähen automaati panema, vale kood. Helistasin infosse, nemad ei tea miks sellega koodiga ma ust lahti ei saa, edastavad kuhugi probleemsete pakkide osakonda, homme tegelevad. thumbs_down.gif

Tundub mõtetult jäik ja bürokraatlik süsteem, piisaks kui tühistaksid paki, raha kantakse tagasi mingi hetk ja ma oleks automaadis kohe uue paki vormistanud.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2020 23:25:10 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Vormistasin eile omniva veebis paki, lähen automaati panema, vale kood. Helistasin infosse, nemad ei tea miks sellega koodiga ma ust lahti ei saa, edastavad kuhugi probleemsete pakkide osakonda, homme tegelevad. thumbs_down.gif

Tundub mõtetult jäik ja bürokraatlik süsteem, piisaks kui tühistaksid paki, raha kantakse tagasi mingi hetk ja ma oleks automaadis kohe uue paki vormistanud.

Sisestasid ikka triipkoodi? Saadan iga nädal 1-3 pakki ja pole küll mingit jama täheldanud eelvormistatud pakkidel.
Kõige parem prindi leht välja. Teibi pakendile. Kohapeal ainult näita triipkoodi lugejale.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2020 23:25:53 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Vormistasin eile omniva veebis paki, lähen automaati panema, vale kood. Helistasin infosse, nemad ei tea miks sellega koodiga ma ust lahti ei saa, edastavad kuhugi probleemsete pakkide osakonda, homme tegelevad. thumbs_down.gif

Tundub mõtetult jäik ja bürokraatlik süsteem, piisaks kui tühistaksid paki, raha kantakse tagasi mingi hetk ja ma oleks automaadis kohe uue paki vormistanud.

Sisestasid ikka triipkoodi? Saadan iga nädal 1-3 pakki ja pole küll mingit jama täheldanud eelvormistatud pakkidel.


Olen ka sadu pakke saatnude, pole varem probleemi olnud.
Viisin postkontorisse paki, lubasid uurida asja, nad ka süsteemis seda pakki ei näe.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 10.01.2020 21:28:00 vasta tsitaadiga

Saatsin omniva pakiautomaadist 2 pakki teele üleeile. Kaupa kohale jõudnud pole. Paki nr. järgi jälgimida püüdes ütleb süsteem, et - SINU SISESTATUD VÖÖTKOODIGA SAADETIST KAHJUKS EI LEITUD
Helistades klienditeenindusse, et äkki helistad homme uuesti, mu tööpäev kohe läbi ja töötan uuesti alles esmaspäeval. Jap, enda viga, et helistasin vahetult enne 20:00, millal nende tööpäev lõpeb, aga metsa küll 500€ väärtuses pakid kadunud, keegi ei tea kus on ja inimene ootab sünnipäevakingitust oma lähedasele icon_evil.gif

kellelgi olnud veel midagi sellist?

_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 13.01.2020 04:34:59 vasta tsitaadiga

Smartposti küsimus.

Kohalikul pakiautomaadil on kaks ust suurusega 60x60, seega ka sügavus on 60 cm. Olen mõned korrad sellisest üüratust kapist kauba saanud. Nende kodulehel kirjas, et suurim on XL-pakk 60 cm * 36 cm * 60 cm. Oksjonikeskkonnas on huvipakkuv ese, mis mahuks kenasti sinna mammutkappi, aga mitte XL-kappi.

Kuidas seda suurt kappi tellida saab ja kas Tartu Smartposti automaatidel ka selline uks on või on see ainult Harjumaa eelis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 13.01.2020 08:23:49 vasta tsitaadiga

ma olen ka sellist näinud
Lahenduseks on see, et tellid suurima kapi ja lähed pakki sisse panema. Teed seda töö ajal ja siis, kui sisse ei mahu, helistad klienditeeninduse numbril ja kurdad.
Nad on seal abivalmid ja avavad suurema kapi.
Kui see vaba ikka on.
Kindlam on enne seda kõike klienditeenindusest variante uurida icon_wink.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2020 11:51:15 vasta tsitaadiga

Ei ole tarvis klienditeenindusse helistada. Tegelikult on nii, et saadad 60x36x60, uks tuleb lahti, paned ukse kohe kinni ja seejärel tuleb ekraanile valik "Soovin laiemat kappi", mille puhul avatakse 60x60x60 kapp (kui on vaba).
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2020 18:11:25 vasta tsitaadiga

https://www.smartpost.ee/saadetise-otsing lehel on tekst
tsitaat:
Soovid oma pakki pakiautomaati?
Seadista endale sobivad asukohad: my.smartpost.ee
Seadistuste tegemiseks on vajalik luua eelnevalt eraisiku konto.
Kui konto loomisel kasutatud telefoninumber ühtib paki saaja telefoninumbriga ja soovitud automaadis on vaba ruumi, kasutatakse seadistatud eelistusi.


Kas keegi on proovinud? Ja kas ongi nii, et võib siis saatjale ainult telefoni öelda ja tuleb sinna automaati mis määranud olen?
Või on see pigem nende DHL pakkide teema?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2020 22:15:03 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
https://www.smartpost.ee/saadetise-otsing lehel on tekst
tsitaat:
Soovid oma pakki pakiautomaati?
Seadista endale sobivad asukohad: my.smartpost.ee
Seadistuste tegemiseks on vajalik luua eelnevalt eraisiku konto.
Kui konto loomisel kasutatud telefoninumber ühtib paki saaja telefoninumbriga ja soovitud automaadis on vaba ruumi, kasutatakse seadistatud eelistusi.


Kas keegi on proovinud? Ja kas ongi nii, et võib siis saatjale ainult telefoni öelda ja tuleb sinna automaati mis määranud olen?
Või on see pigem nende DHL pakkide teema?
Tulin siia just kurtma, et kaks pakki saadeti mingisse lambiautomaati (mis linnulennult küll lähim kodule) kuhu ma igapäevaste käikudega kohe üldse ei satu ning autoga ligipääsemine on probleemne.

Seadistasin nüüd ära seal omale sobivad automaadid. Äkki tulevikus saab siis normaalsesse automaati. Aga niikaua minu kaks pakki las vedelevad seal kapis veel mõned päevad kuni tekib viitsimus järele minna. Nädala hoiavad vist seal?


Muidugi kõige toredam on see, et mõni päev enne paki saabumist tuli sõnum lingiga, et ma valiksin kuidas soovin pakki kätte saada - kas kulleriga või pakiautomaati. Mõlemal juhul valisin kulleri kuid endiselt jõudsid pakid automaati thumbs_down.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2020 23:06:17 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
pois11 kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Vormistasin eile omniva veebis paki, lähen automaati panema, vale kood. Helistasin infosse, nemad ei tea miks sellega koodiga ma ust lahti ei saa, edastavad kuhugi probleemsete pakkide osakonda, homme tegelevad. thumbs_down.gif

Tundub mõtetult jäik ja bürokraatlik süsteem, piisaks kui tühistaksid paki, raha kantakse tagasi mingi hetk ja ma oleks automaadis kohe uue paki vormistanud.

Sisestasid ikka triipkoodi? Saadan iga nädal 1-3 pakki ja pole küll mingit jama täheldanud eelvormistatud pakkidel.


Olen ka sadu pakke saatnude, pole varem probleemi olnud.
Viisin postkontorisse paki, lubasid uurida asja, nad ka süsteemis seda pakki ei näe.


24h hiljem ilmus see pakikood süsteemi. Jõudis päevase hilinemisga kohale, aga saajale sõnumit ikka ei tulnud, pidi esmaspäeval ühendust võtma, et sõnum saada. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 19.01.2020 14:50:22 vasta tsitaadiga

Korduvalt omnivasse klienditeenindusse helistades ja kirjutades, vastas 5 päeva pärast pakkide saatmist omniva, et pakid on leitud ja probleem nendepoolne. Lubati kohe saata teele. Läks veel 3 päeva, et viimane pakk kohale jõuaks. Jabur. Viimane kord omniva!


Rasmus39 kirjutas:
Saatsin omniva pakiautomaadist 2 pakki teele üleeile. Kaupa kohale jõudnud pole. Paki nr. järgi jälgimida püüdes ütleb süsteem, et - SINU SISESTATUD VÖÖTKOODIGA SAADETIST KAHJUKS EI LEITUD
Helistades klienditeenindusse, et äkki helistad homme uuesti, mu tööpäev kohe läbi ja töötan uuesti alles esmaspäeval. Jap, enda viga, et helistasin vahetult enne 20:00, millal nende tööpäev lõpeb, aga metsa küll 500€ väärtuses pakid kadunud, keegi ei tea kus on ja inimene ootab sünnipäevakingitust oma lähedasele icon_evil.gif

kellelgi olnud veel midagi sellist?

_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001




sõnum 20.01.2020 14:01:12 vasta tsitaadiga

Kui Saksamaalt tuleb Hermes'ga https://www.myhermes.de/ postipakk, siis kes selle kohale toimetab? Omniva, Smartpost või keegi teine?
Sai tellimisel pandud pakiautomaadi aadress, kuid saatmisel genereeritud aruandes on aadress suht peapeale keeratud. Tahaks nüüd teada kellega pean ühendust võtma, et õiged andmed öelda.

_________________
Väiksemagabariidilised trei, frees ning keevitustööd. PS.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2020 14:08:44 vasta tsitaadiga

Terror, saksamaa hermes läheb dpd kätte.

viimati muutis KillFrenzy 20.01.2020 15:07:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001




sõnum 20.01.2020 14:40:57 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Terror, omniva.
Oled muidu kindel, otsisin foorumist ning varasemalt justkui toimetas DPD?
Omnivaga saab paras peavalu vist olema, kuna kui ma neile Hermesi tracking nr ütlen, siis nad kehitavad õlgu ning riigitöölistena on neil jumala savi ka kas see pakk minuni jõuab või läheb tagasi.

_________________
Väiksemagabariidilised trei, frees ning keevitustööd. PS.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2020 15:07:13 vasta tsitaadiga

Terror, saksamaa hermes läheb jah dpd kätte. Parandan eelmise posti ka ära. Niiet võta nendega ühendust.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 21.01.2020 00:14:24 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Smartposti küsimus.

Kohalikul pakiautomaadil on kaks ust suurusega 60x60, seega ka sügavus on 60 cm. Olen mõned korrad sellisest üüratust kapist kauba saanud. Nende kodulehel kirjas, et suurim on XL-pakk 60 cm * 36 cm * 60 cm. Oksjonikeskkonnas on huvipakkuv ese, mis mahuks kenasti sinna mammutkappi, aga mitte XL-kappi.

Kuidas seda suurt kappi tellida saab ja kas Tartu Smartposti automaatidel ka selline uks on või on see ainult Harjumaa eelis?


SmartPosti uuematel kappidel kaob ära 60x60 mõõt, mis asendub kodulehel oleva XL kapi mõõduga.
Kui mõlemas sihtkohas on vanad kapid olemas, siis ei tohiks probleeme tekkida.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 21.01.2020 03:14:43 vasta tsitaadiga

Diesel kirjutas:
SmartPosti uuematel kappidel kaob ära 60x60 mõõt...

Ei saa aru, miks nad selle ära peaksid kaotama. Pangu siis hind veel suuremaks kui XL-kapil.

Tegelikult võiks olla veelgi suuremad kapid, mõni asi on kerge, aga suur või lihtsalt pikk.

Varem olen juba kirunud, et DPD suur kapp on konkurentide omast väiksem ja kapitäitjad ei oska pehmet pakki volti keerata, et ära mahuks. Õigemini ei antagi kapitäitjatele, vaid kullerile (ühe korra on kuller paki siiski automaati pannud, kuigi teenindus korrutas, et kuidagi ei mahu).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 21.01.2020 09:53:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kapitäitjad ei oska pehmet pakki volti keerata, et ära mahuks

Miks siis pakk juba nii komplekteeritud ei ol (volti keeratud), et kohe ära mahuks?
Mul on aastate jooksul paar korda postiljon omaalgatusliku voltimisega paar saadetist ära rikkunud thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 119, 120, 121  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.